• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • schody i poręcze

Wyniki dla

Schody i poręcze - Import eksport

 1. ARCHWOOD

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma ARCHWOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Okiennice, Schody i poręcze, Stoły drewniane, Ramy okienne, Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, i drzwi zewnętrzne. Ma siedzibę w Bucarest, Rumunia.

 2. RHEINGOLD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jak to się wszystko zaczęło. Wszystko zaczęło się, kiedy to, opierając się na wieloletniem doświadczeniu w przemyśle żywic przemysłowych, ówczesny założyciel przedsiębiorstwa, 20 lat temu, postanowił założyć rodziną firmę Rheingold. Wykorzystał swoją rozległą wiedzę w dziedzinie laminatów do opracowania systemu renowacji schodów, które już wtedy opierał się na prostym montażu i najwyższej jakości. Gdy tradycja spotyka się z innowacją. Od tamtego czasu wiele się wydarzyło. W 2015 roku wzbogaciliśmy nasz asortyment o unikalny wyrób do pokryć podług Bio-Designbelag. To ekologiczny i trwały produkt, który dzięki swojej długowieczności oraz kompatybilnych właściwościach środowiskowych i zdrowotnych, stanowi absolutną innowację w obszarze aktualnie proponowanych renowacji schodów. Nasz cel: Nasz cel. Głównym celem naszej pracy jest stałe ulepszanie jakości naszych elementów schodowych. W celu zaspokojenia wszystkich potrzeb życia codziennego, opieramy się na połączeniu dobrze wypróbowanych rozwiązań tradycyjnych i nowoczesnej technologii.

 3. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Wyroby kowalskie, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Schody i poręcze, metalowe struktury nośne dla konstrukcji, Siatki metalowe, konstrukcje przemysłowe, Wyroby kowalskie, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Gavião-V.n. De Famalicão, Portugalia.

 4. TREPPENZENTRUM SCHMID GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TREPPENZENTRUM SCHMID GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Neusäß, Niemcy.

 5. VA PRO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VA PRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Olbernhau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BETONWERK OSCHATZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BETONWERK OSCHATZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Oschatz, Niemcy.

 2. SCHÖPF GMBH & CO.KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SCHÖPF GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Längenfeld, Austria.

 3. JOHN GMBH TISCHLERHANDWERK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOHN GMBH TISCHLERHANDWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. ESKATT HANDRAIL RAILING SYSTEM

  Polska

  Firma ESKATT obsługuje partnerów handlowych w zakresie produkcji oraz dostaw gotowych systemów balustrad ze stali nierdzewnej, balustrad szklanych oraz innych konstrukcji stalowych wraz ze szkłem budowlanym. W ofercie ponad 100 wzorów balustrad, ponad 5000 elementów do barierek. Produkcja okuć do szkła, zadaszeń szklanych, luster, przegród ze szkła, profili ze stali do balustrad samonośnych umożliwia nam ciągłe podnoszenia jakości wyrobów oraz wprowadzanie nowych produktów Oferujemy obsługę budowy od A-Z od projektu przez ustalenia techniczne, wizyty na budowach, dostawy a także montaż balustrad. Oferta skierowana jest dla firm budowlanych, podwykonawców systemów balustrad, Developerów, instytucji a także klientów indywidulanych. Realizujemy zlecenia bez ograniczenia terytorialnego. Posiadamy strony internetowe w kilku jeżykach, które przedstawiają zakres naszej działalności.

  Wszystkie wyroby na "schody i poręcze"

 5. FA. GOMAIK INH. MAIK GORNIG

  Niemcy

  Niezależnie od tego czy chodzi o dom prywatny, lokatorski czy o firmę mieszkaniową: odnowiona klatka schodowa polepsza wygląd każdego domu. Nasze schody z laminatu, winylu i litego drewna w gwarantowanej jakości wykonania spełniają najwyższe wymagania. W połączeniu z naszymi różnymi akcesoriami dostępna jest niemal nieograniczona różnorodność opcji projektowych. Wybierając produkty antypoślizgowe na schody, platformy, balkony, tarasy, wanny i brodziki, można poprawić antypoślizgowość i uniknąć poślizgnięć. Odkryj innowacyjne produkty najwyższej jakości po uczciwych cenach.

 1. SILLER TREPPEN

  Niemcy

  Siller Treppen to firma projektująca schody, która wyspecjalizowała się w ekskluzywnych projektach. Nasza produkcja jest ukierunkowana na budowę schodów oraz gotowe schody z drewna, szkła, betonu i stali nierdzewnej. Od 2000 roku sprzedajemy schody na rynkach międzynarodowych i zaopatrujemy klientów na całym świecie. Wszystkie schody zaprojektowane przez firmę Siller mają unikatowy charakter. Wybrane przykłady naszych najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie projektowania i budowy schodów: schody szklane, schody kręcone, schody z betonu, schody łukowe lub drewniane.

 2. WRÓBLEWSKI DESIGN

  Polska

  Nasze schody są wyjątkowe i niepowtarzalne. Wszystkie schody mierzymy, projektujemy i wykonujemy indywidualnie na zamówienie. Na nasze projekty dajemy Państwu gwarancję. Nasi stolarze pracują na terenie całego kraju. Schody montują zarówno w dużych aglomeracjach, w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, jak i w mniejszych miastach takich jak Konin czy Pleszew. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów architektonicznych, możemy spełniać wizje naszych klientów i proponować im najciekawsze rozwiązania. Solidność, dokładność i jakość to nasze główne znaki rozpoznawcze. Tradycyjne schody drewniane także zyskały nowocześniejszy wygląd, dzięki zastosowaniu dodatków ze szkła i stali nierdzewnej. Ich design dostosowywany jest do charakteru konkretnych pomieszczeń.

 1. SCHODY ZAKKI

  Polska

  Wykonujemy schody gięte, zabiegowe, drewniane, metalowe, modułowe, dywanowe, obłożenie betonu. W schodach możemy stosować przeróżne wstawki, listwy lub oświetlenie typu LED. Realizujemy także zlecenia na kuchnie oraz wszelakiego typu zabudowy wnętrz. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, obejmującą: bezpłatne wykonanie pomiaru, fachowe doradztwo i pomoc, wykonanie projektu (klient otrzymuje od nas wizualizacje 3d), produkcję, montaż. Na nasze produkty udzielamy dwuletniej gwarancji.

 2. MARBRERIE DE LA CRAU

  Francja

  Marbrerie de la crau specjalizuje się w dostawie i obróbce marmuru, onyksu, granitu, kamienia naturalnego, kwarcu, ceramiki... W związku z obróbką tych surowców, przedsiębiorstwo rozwinęło wiele specjalizacji, takich jak posadzki z płyt wewnętrzne i zewnętrzne, okładziny (schody, elewacje, murki, schodki, zabezpieczenia i uszczelnienia murków oraz akroteriów, progi, ..), kuchnia i łazienka (blaty kuchenne, blaty umywalkowe, umywalki i wanny masywne, ..), personalizacja (duże 18 letnie doświadczenie w grawerowaniu i chemigrafii, nasz zakład służy Ci prawdziwym know-how w realizacji szyldów, sygnalizacji, …). Przedsiębiorstwo realizuje zarówno wille i prestiżowe apartamenty, jak i sklepy na całym świecie, między innymi na rzecz wielkiej marki Grupy LVMH. Marbrerie de la Crau opiera swoją renomę i swój wizerunek na trzech fundamentalnych dla niej filarach, jakimi są: wysoka jakość obróbki, wybór materiałów i serwis.

 3. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albania

  SELMANI sh.p.k. jest firmą założoną w 1994 r. Działa w branży budownictwa cywilnego, oferując konstrukcje ocynkowane ogniowo i stalowe, a także zbiorniki na wodę i paliwo ocynkowane ogniowo i ze stali nierdzewnej. Firma specjalizuje się w produkcji kotłów parowych (bojlerów), grzejników, zbiorników na wodę i zbiorników do paliwa, krat, podłóg, wież kratowych do sieci elektroenergetycznych i instalacji bezprzewodowych, konstrukcji cieplarnianych ocynkowanych ogniowo itp.

 4. MAGNANI & RICCI - SCALE E RINGHIERE PER ARREDARE

  Włochy

  Firma Magnani & Ricci została założona w latach 80. i od tego czasu występuje na rynku wyposażenia wnętrz jako specjalista w zakresie schodów, pokryć do wnętrz i na zewnątrz, poręczy i antresoli, bazując na filozofii dążącej do usatysfakcjonowania klienta przede wszystkim. Wysoko wykwalifikowany personel towarzyszy klientowi we wszystkich fazach prac od A do Z, począwszy od analizy wymagań do koncepcji rozwiązania spełniającego Państwa potrzeby.

 5. CERRAJERÍA MACORT

  Hiszpania

  Stolarka metalowa i ślusarstwo. Kraty. Drzwi. Drabiny. Pergole. Konstrukcje metalowe. Parapety. Ogrodzenia. Okna. Ramy. Pojemniki na kwiaty. Schody spiralne. Wejścia do budynków. Poręcze. Zadaszenia. Kraty. Półki regały. Spawanie. Grille do barbecue. Obramowania. Drzwiczki do liczników. Płyty mocujące. Platformy. Pokrywy rewizyjne do wykładania płytkami. Wzmocnienia filarów. Stopnie. Trejaże. Pojemniki na kwiaty. Wozy na Święto Trzech Króli. Witryny. Żaluzje typu Majorka. Drzwi żelazne.

 6. ARU GRUPP AS

  Estonia

  Pond 18 lat doświadczenia w przemyśle przetwórstwa drewna. Aru Group, wiodące przedsiębiorstwo w branży obróbki drewna, znajdujące się w północnej Estonii, powstało w 1993 r. i aktualnie zatrudnia około 150 osób. Przedsiębiorstwo składa się z czterech zakładów produkujących: okna i drzwi; schody; drewniane domy oraz komponenty. Główne rynki eksportowe to: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Norwegia i Japonia.

 7. ESCALERAS ENESCA

  Hiszpania

  Firma ESCALERAS ENESCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody kręcone. Jest również obecna w dziedzinach Schody i poręcze, drabiny drewniane, schody wewnętrzne, Schody i poręcze, i projektowanie i wykonywanie schodów zindywidualiziwanych według rysunku. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. SHANGHAI FORSHINE INTERNATIONAL CO., LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI FORSHINE INTERNATIONAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Jest również obecna w dziedzinach Schody kręcone, Schody drewniane, Schody kręcone, i Schody drewniane. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 1. TALLER CAÑADAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma TALLER CAÑADAS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Schody i poręcze, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Schody i poręcze, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, i siatki i kraty. Ma siedzibę w SANT SADURNÍ D'ANOIA, Hiszpania.

 2. METALLART TREPPEN GMBH

  Niemcy

  Firma METALLART TREPPEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Salach, Niemcy.

 3. TREPSA DETLEV KRÖNING

  Niemcy

  Firma TREPSA DETLEV KRÖNING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Zerbst Ot Steckby, Niemcy.

 4. KITE GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KITE GROUP LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Bariery drogowe Dahla, Materiały budowlane, mostek dla pieszych, wyposażenie bezpieczeństwa, i Bariery drogowe Dahla. Ma siedzibę w Edinburgh, Zjednoczone Królestwo.

 5. FABER METAL DESIGN

  Rumunia

  Firma FABER METAL DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Bucuresti Sectorul 4, Rumunia.

 6. TISCHLEREI WEHNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TISCHLEREI WEHNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Schleid, Niemcy.

 7. KM PAR-KER EPITOIPARI ES SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Węgry

  Firma KM PAR-KER EPITOIPARI ES SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Dywany i wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Schody i poręcze, Dywany i wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Schody i poręcze. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 8. TRAXLER-TREPPEN E.U.

  Austria

  Firma TRAXLER-TREPPEN E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Helfenberg, Austria.

 9. STEMA SEYFRIED GMBH

  Niemcy

  Firma STEMA SEYFRIED GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Ma siedzibę w Wertheim, Niemcy.

 10. KANTON S.A.S. DI KANTON PAUL &CO.

  Włochy

  Firma KANTON S.A.S. DI KANTON PAUL &CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody kręcone. Jest również obecna w dziedzinach Schody i poręcze, Schody drewniane, schody składane, Schody i poręcze, Schody drewniane, i schody na miarę. Ma siedzibę w Ora/bz, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Schody i poręcze - Import eksport

Liczba wyników

1950 Przedsiębiorstwa