• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby wędzone i solone

Wyniki dla

Ryby wędzone i solone - Import eksport

 1. BACALAOS ALEJANDRA

  Hiszpania

  OD 1932 ROKU NAJLEPSZY DORSZ WÓD PÓŁNOCNYCH. Dzięki tradycyjnym metodom krojenia tworzymy specjalne kawałki do wykonania różnych potraw z naszej gastronomii. Jednocześnie, metoda ta pozwala nam dostosować części, typ krojenia, wagę i rozmiary kawałków do gustów i wymagań naszych klientów.

 2. CONSERVAS LINDA PLAYA

  Hiszpania

  W naszej firmie Linda Playa produkujemy i sprzedajemy anchois w solance. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku krajowego i międzynarodowego. Przygotowujemy anchois i solanki według receptur domowych. Nasza firma ma siedzibę w Colindres, strategicznej enklawie morza Kantabryjskiego.

 3. ROYAL CAVIAR

  Niemcy

  Firma ROYAL CAVIAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach kawior, Kawior naturalny, i Kawior hodowlany. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. SIMON DUTRIAUX

  Francja

  Firma SIMON DUTRIAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach sałatka z owoców morza. Ma siedzibę w Vendin Le Vieil, Francja.

 5. CAVIAR PETROSSIAN

  Francja

  Firma CAVIAR PETROSSIAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach kawior, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALBATROSS SEAFOODS

  Irlandia

  Firma ALBATROSS SEAFOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach łosoś, łosoś wędzony, i ryby. Ma siedzibę w Killybegs, Irlandia.

 2. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ryby wędzone i solone, eksport ryb mrożonych, sklep rybny, Ryby wędzone i solone, i produkty morskie mrożone. Ma siedzibę w Klein Meckelsen, Niemcy.

 3. ARGIS GALAC'SEA

  Francja

  Firma ARGIS GALAC'SEA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Owoce morza mrożone, Ryby mrożone, Ryby wędzone i solone, Mięczaki, skorupiaki, Owoce morza mrożone, Ryby mrożone, Ryby wędzone i solone, i Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Lorient, Francja.

 4. EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES

  Francja

  Firma EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Ma siedzibę w Calais, Francja.

 5. LE MOULIN DU COUVENT

  Francja

  Firma LE MOULIN DU COUVENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Ma siedzibę w Descartes, Francja.

 1. LEONIDIS COMPANY

  Grecja

  Firma LEONIDIS COMPANY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach produkty morskie mrożone. Ma siedzibę w Kavala, Grecja.

 2. RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A

  Portugalia

  Firma RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby wędzone i solone, Ryby wędzone i solone, specjalność - dorsze, dorsz mrożony, i dorsz odsolony. Ma siedzibę w Torres Vedras, Portugalia.

 1. NEPTUN SEAFOOD APS

  Dania

  Firma NEPTUN SEAFOOD APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach tablica sterownicza. Ma siedzibę w Løgstør, Dania.

 2. SODIAL

  Belgia

  Firma SODIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Ma siedzibę w Jumet, Belgia.

 3. TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL

  Włochy

  Firma TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach dorsz, sztokfisze, salt cod fillet, i dorsz gotowy. Ma siedzibę w Mestre, Włochy.

 4. YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ryby wędzone i solone, pstrąg, Ryby wędzone i solone, okonie, i gilthead breams. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. JAEGER-VERSAND

  Niemcy

  Firma JAEGER-VERSAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bonefeld, Niemcy.

 6. BASKCOD

  Hiszpania

  Firma BASKCOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Ma siedzibę w Lemona, Hiszpania.

 7. PREGI DI SICILIA

  Malta

  Firma PREGI DI SICILIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Ma siedzibę w Mellieha, Malta.

 8. BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH

  Wietnam

  Firma BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach produkty rybne, Surimi manufacturer, i kalmary. Ma siedzibę w Ho Chi Minh, Wietnam.

 1. LVIVMOREPRODUCT

  Ukraina

  Firma LVIVMOREPRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, produkty rybne, ryby i produkty morskie przetworzone, owoce morza mrożone, i Ryby. Ma siedzibę w Lvov, Ukraina.

 2. RÄUCHERZWERG

  Niemcy

  Firma RÄUCHERZWERG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Ryby wędzone i solone, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Ryby, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Ryby wędzone i solone, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Neufeld, Niemcy.

 3. JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR

  Niemcy

  Firma JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Röfingen, Niemcy.

 4. IMPORTGROUP

  Ukraina

  Firma IMPORTGROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach Paluszki i ciasteczka słone, koktajlowe, import, ryba morska, i Paluszki i ciasteczka słone, koktajlowe. Ma siedzibę w Donetsk, Ukraina.

 5. SALAZONES COBASAL S.L

  Hiszpania

  Firma SALAZONES COBASAL S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach łosoś, sardynka, i dorsz. Ma siedzibę w Baza, Hiszpania.

 6. ZALMKOERIER

  Holandia

  Firma ZALMKOERIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach łosoś wędzony, ryby świeże - hurt, i łososie paczkowane. Ma siedzibę w Urk, Holandia.

 7. SALM INVEST GROUP

  Belgia

  Firma SALM INVEST GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach łosoś wędzony. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 8. SALAZONES MORENO

  Hiszpania

  Firma SALAZONES MORENO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach sardela, i filety z sardeli. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 9. ARTISAN DU SAUMON (L')

  Belgia

  Firma ARTISAN DU SAUMON (L'), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach łosoś wędzony, i łososie paczkowane. Ma siedzibę w Boirs, Belgia.

 10. VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V.

  Holandia

  Firma VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, Ryby wędzone i solone, Ryby marynowane, Ryby mrożone, Ryby wędzone i solone, i Ryby marynowane. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo