• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby mrożone

Wyniki dla

Ryby mrożone - Import eksport

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dania

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Twój dostawca ryb i owoców morza w Europie. Założona w 2007 roku w København, w Danii, firma SIRION SEAFOOD APS stała się jedną z wiodących firm w Europie zajmujących się pozyskiwaniem & kontrolą jakości ryb i owoców morza. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ryb i owoców morza w Europie, możemy zaoferować szeroką gamę mrożonych/świeżych ryb i owoców morza oraz nasze profesjonalne usługi (audyt fabryczny / kontrola jakości / nadzór załadunku / rozwój produktu). Dzięki naszej rozległej sieci dostawców, wysoce doświadczonej kadrze kierowniczej, wykwalifikowanemu zespołowi kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze i sprawnej komunikacji, zbudowaliśmy solidną reputację w skandynawskim przemyśle ryb i owoców morza jako godny zaufania partner, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rybami i owocami morza w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma sprawdzonymi fabrykami mającymi certyfikaty HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL. Nasze główne rynki: Europa, USA, Kanada, Azja (Japonia, Korea itp.) & inne. Nasze główne produkty to: łosoś, dorsz, homar, makrela, ośmiornica, tuńczyk, małże, mintaj, kawior/ikra, mięso wieprzowe, wołowina, karma dla zwierząt. Krewetki (black tiger, vannamei, scampi, cat tiger itp.), panga/sum rekini, ryby dziko żyjące (tuńczyk, mahi-mahi, grouper itp.), ryby hodowlane (czerwona/czarna tilapa, barramundi itp.), głowonogi (ośmiornice, mątwy, kalmary), mięczaki (małże, kraby), ryby i owoce morza o wartości dodanej (sushi, nobashi, torpedo itp.), ryby i owoce morza w puszkach, inne (żaby, surimi itp.). Nogi wieprzowe, świeże udko wieprzowa bez kości, mrożony ogon wieprzowy, plędwica wieprzowa, żeberka wieprzowe, półtusza wieprzowa, wołowe omasum, be

 2. FISHERIES INTL

  Mauretania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jesteśmy firmą rybacką i eksporterem ryb mrożonych na pokładzie, mrożonych na lądzie i świeżych ryb z Mauretanii do Dakhla. Znajdujemy się w Mauretanii - Afryce Zachodniej i Niemczech. Łowimy i eksportujemy z łowisk do Europy, Afryki, krajów arabskich, Azji i Kanady. Jesteśmy firmą, która przestrzega sankcji nałożonych przez Unię Europejską i Amerykańską. Oznacza to, że nie handlujemy z krajami objętymi sankcjami gospodarczymi, takimi jak: Kuba, Rosja, Wenezuela......... Nasze ryby mrożone na pokładzie, mrożone na pokładzie statków rybackich i nasze ryby mrożone na lądzie, są zgodne z zalecanymi metodami obróbki ryb, zbiorniki i urządzenia chłodnicze są zgodne z europejskimi wymogami regulacyjnymi. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białko: 60-70%. - Tłuszcz: 4-10%. - Sól mineralna: 2-4%. Zaleca się, aby wszyscy klienci przesłali nam list intencyjny dotyczący zakupu (LOI), w którym należy określić: - Całkowitą ilość do zakupu - Dokładne rozmiary zamawianych ryb - Miejsce docelowe - Nazwy naukowe ryb

 3. E.H.W. WORLDWIDE

  Holandia

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, założona w 2011 roku na Cyprze, jest światową potęgą w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości produktów po wyjątkowych cenach. Zobowiązanie do "wysokiej jakości produktów po najlepszej cenie" prowadzi nas do całorocznej dostępności. Rygorystycznie wybieramy dostawców najlepszych produktów, zapewniając, że do naszych klientów trafiają tylko produkty najwyższej jakości. Obejmując Europę, Afrykę, Bliski Wschód, Azję i obie Ameryki, importujemy bezpośrednio z wiodących źródeł, takich jak Chile, Urugwaj, RPA i nie tylko. Dzięki niedawnej ekspansji w Niemczech, umiejętnie obsługujemy różne rynki, wspierając trwałe partnerstwa. Nasze powstające centrum logistyczne w Republice Południowej Afryki jest przykładem naszego strategicznego rozwoju. Dzięki naszemu oddanemu zespołowi, E.H.W. Worldwide rozwija się jako lider rynku, zapewniając niezrównaną obsługę klienta. W firmie E.H.W. Worldwide, nasza misja jest świadectwem naszego zaangażowania. Dążymy do zapewnienia naszym klientom transcendentnego doświadczenia, charakteryzującego się zakupem, dostawą i dystrybucją produktów, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Przekraczając granice i przemierzając branże, nadal staramy się, aby każda interakcja biznesowa z nami była niezapomnianą podróżą, pełną niezrównanej jakości i wartości.

 4. OKEANOS

  Francja

  Verified by europages badge

  Ôkéanos, firma specjalizująca się w imporcie i sprzedaży mrożonych owoców morza, zarządza całym łańcuchem produkcji, transportu i sprzedaży w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Gwarantujemy jakość i procedury higieniczne. Stale poszukujemy w hurtowniach, centralach zakupów, u producentów i dystrybutorów produktów, które spełniają wymagania naszych klientów.

 5. FAGOU

  Belgia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą zajmującą się handlem i eksportem produktów rolno-spożywczych, mrożonych i FMCG (fast moving consumer goods - pieluchy, taśmy klejące, itp.). Jesteśmy obecni na rynkach w Europie i w Afryce. Z biegiem lat znacznie powiększyliśmy naszą ofertę produktów i poszerzyliśmy sieć dystrybucyjną, aby zadowolić naszych klientów. Eksportujemy do całej Afryki subsaharyjskiej, z pełną kontrolą - od pola i fabryki (UE, Ameryka, itd.) aż po dostawę na miejsce docelowe w Afryce.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EXOTIC CITY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 2. M-S SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma M-S SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Ryby, Ryż, Miód, Suszone owoce, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ryby mrożone, Napoje gazowane, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Woluwe-Saint-Pierre, Belgia.

 3. PESMARÍN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PESMARÍN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Ma siedzibę w Marín-Pontevedra, Hiszpania.

 4. CONGELADOS MAR DE MAR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CONGELADOS MAR DE MAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach świeża ryba, kałamarnica, tabaka, żarłacz psi, czarniak, krewetki gambas, i Kózki. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

 5. MASCATO

  Hiszpania

  Mascato S.A. to firma zajmująca się sprzedażą owoców morza. Ryby i skorupiaki, mrożone mięczaki. Nasze priorytety to spełnienie oczekiwań konsumenta, dbałość o naszych pracowników, współpraca z naszymi dostawcami i poszanowanie środowiska. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa środków spożywczych, trwałych połowów i sprawiedliwych cen, Mascato inwestuje w regionach, w których znajdują się nasze surowce.

 1. CO.PE.MO. COOPERATIVA PESCATORI MOLLUSCHICOLTORI

  Włochy

  Spółdzielnia rybacka powstała na początku lat 1970 z inicjatywy czterdziestu rybaków zajmujących się łowieniem muli, którzy stworzyli w sąsiedztwie portu rybackiego wspólny punkt sprzedaży swoich wyrobów o nazwie CO.PE.MO. (spółdzielnia rybaków i hodowców mięczaków). Spółdzielnia prowadzi sprzedaż złowionych przez jej członków mięczaków, takich jak w szczególności małgwie piaskołazy, małże i ślimaki. Sprzedaje także połowy pochodzące z łowów dragami i łowów indywidualnych rybaków.

 2. WALDI

  Polska

  Specjalizujemy się w imporcie i exporcie ryb mrożonych i owoców morza. Importujemy ryby mrożone z całego świata. Naszymi klientami są: sieci handlowe polskie i zagraniczne hurtownie mrożonkarskie hurtownie rybne hurtownie spożywcze

 1. FLOOK SRL

  Włochy

  Nasza firma głęboko wierzy w produkty wysokiej klasy, dlatego nasze receptury są wykonywane ręcznie z surowców najwyższej jakości.

 2. EIRASMAR

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo sprzedaży małży blaszkoskrzelnych i głowonogów. Nasze produkty są sprzedawane w konserwach.

 3. PAULA-TRANS

  Polska

  Producent mrożonych ryb . ŚLEDŹ , SZPROT , DORSZ , FLĄDRA Mrożone - BLOK I IQF ( KONFEKCJA )Źródło pochodzenia Morze Bałtyckie.

 4. CONGELAGOS SA

  Portugalia

  Firma CONGELAGOS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach eksport ryb mrożonych, mięczaki mrożone, owoce morza mrożone, i wholesale fish sales. Ma siedzibę w Lagos, Portugalia.

 5. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugalia

  Firma VIRGILIO C. MOREIRA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, Ryby mrożone, i owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Sangalhos, Portugalia.

 6. FRIOCONDAL SARL DAKHLA

  Maroko

  Firma FRIOCONDAL SARL DAKHLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach kałamarnice. Ma siedzibę w Dakhla, Maroko.

 7. VALOFISH

  Francja

  Firma VALOFISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Ma siedzibę w Le Portel, Francja.

 8. SAFRICOPE S.A.U.

  Hiszpania

  Firma SAFRICOPE S.A.U., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach chłodnie składowe do przechowywania towarów, i centrum dystrybucji. Ma siedzibę w Marín, Hiszpania.

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francja

  Firma PRODWAY INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Ryby, Mięso mrożone, Owoce morza mrożone, Mrożonki, Ryby, Mięso mrożone, i Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. VISSCHER SEAFOOD B.V.

  Holandia

  Firma VISSCHER SEAFOOD B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach łosoś, hydroponika łososi, Mrożony łosoś, i łososie paczkowane. Ma siedzibę w Urk, Holandia.

 3. PACIFIC FISH

  Maroko

  Firma PACIFIC FISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, ryby i produkty morskie przetworzone, i Ryby mrożone. Ma siedzibę w Tan-Tan, Maroko.

 4. EL BAHHAR

  Tunezja

  Firma EL BAHHAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach handel świeżymi produktami morskimi. Ma siedzibę w Zarzis, Tunezja.

 5. BLUE WORLD SEAFOOD

  Holandia

  Firma BLUE WORLD SEAFOOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach import mrożonych ryb, handel zamrożonymi produktami morskimi, sushi, i tuńczyk. Ma siedzibę w Nuenen, Holandia.

 6. NEVA OCEANS B.V.

  Holandia

  Firma NEVA OCEANS B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Warzywa świeże, ryby i produkty morskie przetworzone, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, i Warzywa świeże. Ma siedzibę w Dronten, Holandia.

 7. HIPOMAR,S.A.

  Hiszpania

  Firma HIPOMAR,S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Ma siedzibę w El Prat De Llobregat, Hiszpania.

 8. ALFA FISH

  Belgia

  Firma ALFA FISH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, ryby - hurt, wholesale fish sales, Ryby, i eksport świeżych ryb. Ma siedzibę w Brecht, Belgia.

 9. PUERTA COSTAS SA

  Hiszpania

  Firma PUERTA COSTAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach miecznik, tuńczyk, i żywność. Ma siedzibę w Mos, Hiszpania.

 10. ASTURPESCA S.L.

  Hiszpania

  Firma ASTURPESCA S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach połowy ryb morskich. Ma siedzibę w Aviles-Asturias, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ryby mrożone - Import eksport

Liczba wyników

642 Przedsiębiorstwa