• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby mrożone

Wyniki dla

Ryby mrożone - Import eksport

 1. FISHERIES-INTL MAURITANIE

  Mauretania

  Mauretańska firma rybacka i eksport ryb mrożonych na pokładzie i świeżych. Mamy siedzibę w Mauretanii - Afryce Zachodniej i Niemczech (obecnie jesteśmy reprezentowani). Łowimy i eksportujemy z jego łowisk do Europy; Afryki; Kraje arabskie oraz Azja i Kanada. Nasze ryby są przetwarzane w zakładach przetwórstwa rybnego, zbiornikach i chłodniach, które spełniają europejskie wymogi regulacyjne. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białka: 60 do 70% - Tłuszcz: 4-10% - Sól mineralna: 2-4% Wilgotność: 10-12%

 2. RESFOOD

  Rosja

  ResFOOD – największy producent i hurtownia profesjonalnych produktów spożywczych dla KUCHNI AZJATYCKIEJ (JAPOŃKIEJ, KOREAŃSKIEJ, CHIŃSKIEJ). Lider rynku HoReCa w Rosji od 2010 roku. Ponad 250 artykułów, główne produkty: ryż do suszi, preparowane wodorosty nori, imbir, sosy, zdrowa żywność itp. Gwarantowana dostępność towaru, towar wysokiej i stabilnej jakości w cenach, które Cię zaskoczą i zachwycą! Posiadamy własne laboratorium spożywcze, w którym tworzymy ekskluzywne receptury oraz stale podnosimy jakość i stabilność naszych produktów. Eksportujemy do 11 krajów na świecie. Gotujemy razem i dzielimy się nowymi przepisami z naszymi klientami w naszych akademiach kulinarnych, wyraźnie pokazujemy różnicę w stosunku do konkurencji. Nasz zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Zatrudniamy ponad 200 pracowników. Resfood ma reputację uczciwego i odpowiedzialnego producenta. Jesteśmy gotowi zapewnić wszelkie niezbędne wsparcie marketingowe: szkolenie zespołów sprzedażowych, materiały promocyjne, próbki, kursy mistrzowskie.

 3. OKEANOS

  Francja

  Ôkéanos, firma specjalizująca się w imporcie i sprzedaży mrożonych owoców morza, zarządza całym łańcuchem produkcji, transportu i sprzedaży w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Gwarantujemy jakość i procedury higieniczne. Stale poszukujemy w hurtowniach, centralach zakupów, u producentów i dystrybutorów produktów, które spełniają wymagania naszych klientów.

 4. FAGOU

  Belgia

  Jesteśmy firmą zajmującą się handlem i eksportem produktów rolno-spożywczych, mrożonych i FMCG (fast moving consumer goods - pieluchy, taśmy klejące, itp.). Jesteśmy obecni na rynkach w Europie i w Afryce. Z biegiem lat znacznie powiększyliśmy naszą ofertę produktów i poszerzyliśmy sieć dystrybucyjną, aby zadowolić naszych klientów. Eksportujemy do całej Afryki subsaharyjskiej, z pełną kontrolą - od pola i fabryki (UE, Ameryka, itd.) aż po dostawę na miejsce docelowe w Afryce.

 5. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EXOTIC CITY

  Belgia

 2. PESMARÍN

  Hiszpania

 3. ASTURPESCA S.L.

  Hiszpania

 4. CONGELADOS MAR DE MAR

  Hiszpania

 5. MASCATO

  Hiszpania

  Mascato S.A. to firma zajmująca się sprzedażą owoców morza. Ryby i skorupiaki, mrożone mięczaki. Nasze priorytety to spełnienie oczekiwań konsumenta, dbałość o naszych pracowników, współpraca z naszymi dostawcami i poszanowanie środowiska. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa środków spożywczych, trwałych połowów i sprawiedliwych cen, Mascato inwestuje w regionach, w których znajdują się nasze surowce.

 1. WALDI

  Polska

  Specjalizujemy się w imporcie i exporcie ryb mrożonych i owoców morza. Importujemy ryby mrożone z całego świata. Naszymi klientami są: sieci handlowe polskie i zagraniczne hurtownie mrożonkarskie hurtownie rybne hurtownie spożywcze

 2. FLOOK SRL

  Włochy

  Nasza firma głęboko wierzy w produkty wysokiej klasy, dlatego nasze receptury są wykonywane ręcznie z surowców najwyższej jakości.

 1. EIRASMAR

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo sprzedaży małży blaszkoskrzelnych i głowonogów. Nasze produkty są sprzedawane w konserwach.

 2. PAULA-TRANS

  Polska

  Producent mrożonych ryb . ŚLEDŹ , SZPROT , DORSZ , FLĄDRA Mrożone - BLOK I IQF ( KONFEKCJA )Źródło pochodzenia Morze Bałtyckie.

 3. FRIOCONDAL SARL DAKHLA

  Maroko

 4. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugalia

 5. VALOFISH

  Francja

 6. SAFRICOPE S.A.U.

  Hiszpania

 7. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francja

 8. VISSCHER SEAFOOD B.V.

  Holandia

 1. HIPOMAR,S.A.

  Hiszpania

 2. EL BAHHAR

  Tunezja

 3. NEVA OCEANS B.V.

  Holandia

 4. PACIFIC FISH

  Maroko

 5. PUERTA COSTAS SA

  Hiszpania

 6. ENDEBUR, LTDA.

  Hiszpania

 7. AMARPESCA

  Hiszpania

 8. CONGELADOS CIENTOCINCO S.L.

  Hiszpania

 9. FRIGO ADNANE

  Maroko

 10. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Ryby mrożone - Import eksport

Liczba wyników

662 przedsiębiorstwa