• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby liofilizowane

Wyniki dla

Ryby liofilizowane - Import eksport

 1. GROUP SAGUN

  Turcja

  Firma GROUP SAGUN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, tuńczyk, marynowane filety z anchois, ryba zamrożona, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş

  Turcja

  Firma ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach pstrąg, materiały biurowe, i okonie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA

  Portugalia

  Firma LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach dorsz. Ma siedzibę w Coimbra, Portugalia.

 4. ATLANTIC BOOM FOOD

  Stany Zjednoczone

  Firma ATLANTIC BOOM FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach orzechy indyjskie, i mąka z orzechów arachidowych. Ma siedzibę w New York, Stany Zjednoczone.

 5. ICELAND FREEZE DRY

  Islandia

  Firma ICELAND FREEZE DRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, Warzywa liofilizowane, Ryby liofilizowane, Warzywa liofilizowane, i żywność liofilizowana. Ma siedzibę w Þorlákshöfn, Islandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI.

  Turcja

  Firma YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach import-eksport koni. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. AMZIL SEAFOOD SARL

  Maroko

  Firma AMZIL SEAFOOD SARL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Agadir, Maroko.

 3. ZHOUSHAN PENGLAI AQUATIC PRODUCT

  Chiny

  Firma ZHOUSHAN PENGLAI AQUATIC PRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Zhoushan Zhejiang, Chiny.

 4. INTERAGROPROD

  Ukraina

  Firma INTERAGROPROD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 5. CETUSSAC -PERU

  Peru

  Firma CETUSSAC -PERU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach owoce morza zamrożone, i muszle świętego jakuba. Ma siedzibę w Paita, Peru.

 1. RONGCHENG RENHUA AQUATIC CO., LTD.

  Chiny

  Firma RONGCHENG RENHUA AQUATIC CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w rongcheng, Chiny.

 2. FISCHEN LADEN RONDILLA

  Hiszpania

  Firma FISCHEN LADEN RONDILLA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach sklep rybny. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 1. OCEANS AND SEAS LTD

  Bułgaria

  Firma OCEANS AND SEAS LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Chorwacja

  Firma BRODOKOMERC NOVA D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dystrybucja masowa. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Ryby liofilizowane, Mięso suszone, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Rijeka, Chorwacja.

 3. SETRACO NV

  Belgia

  Firma SETRACO NV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach produkty morskie mrożone, i ryba zamrożona. Ma siedzibę w Gistel, Belgia.

 4. KIMBEX, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KIMBEX, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, i Ryby mrożone. Ma siedzibę w Ostrava, Republika Czeska.

 5. TAIZHOU HUATONG AQUATIC CO., LTD

  Chiny

  Firma TAIZHOU HUATONG AQUATIC CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 6. EIRANOVA FISHERIES LTD

  Irlandia

  Firma EIRANOVA FISHERIES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Ryby wędzone i solone, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, i Ryby wędzone i solone. Ma siedzibę w Bantry, Irlandia.

 7. TANDIS PERSIAN GOLF

  Iran

  Firma TANDIS PERSIAN GOLF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach krewetki, i tuńczyk. Ma siedzibę w Bushehr, Iran.

 8. FOODS TRADING SRL

  Włochy

  Firma FOODS TRADING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Fontanellato (PR), Włochy.

 1. SIRENA COLDSTORES A/S

  Dania

  Firma SIRENA COLDSTORES A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Esbjerg, Dania.

 2. TECHNO KILL

  Pakistan

  Firma TECHNO KILL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Karachi, Pakistan.

 3. VICIUNAI BALTIC O U

  Estonia

  Firma VICIUNAI BALTIC O U, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, Ryby mrożone, Ryby liofilizowane, i Ryby mrożone. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 4. HAFNARFELL HF

  Islandia

  Firma HAFNARFELL HF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Hafnarfirði, Islandia.

 5. LOFOTKOMPANIET AS

  Norwegia

  Firma LOFOTKOMPANIET AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Ryby liofilizowane, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Kristiansund N, Norwegia.

 6. LOWESTOFT COLD STORE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LOWESTOFT COLD STORE LTD, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Lowestoft, Zjednoczone Królestwo.

 7. HANLON PROPERTIES LTD

  Irlandia

  Firma HANLON PROPERTIES LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 8. ANGE AQUA MARINE INTERNATIONAL

  Sri Lanka

  Firma ANGE AQUA MARINE INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w ANGODA, Sri Lanka.

 9. SANYO CORPORATION

  Japonia

  Firma SANYO CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Fukukoa, Japonia.

 10. POLTAVAHOLODPROM

  Ukraina

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo