• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury tytanowe

Wyniki dla

Rury tytanowe - Import eksport

 1. ARA-T ADVANCE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARA-T Advance GmbH jest waszym kompetentnym partnerem w zakresie produkcji kontraktowej materiałów specjalnych wszelkiego rodzaju. Dostarczamy półfabrykaty i gotowe części według rysunku, a ponadto oferujemy obróbkę metali na różne sposoby oraz piaskowanie i odlewanie matrycowe. Od 2005 roku zaopatrujemy międzynarodowych klientów w małe lub duże ilości produktów, częściowo dostępnych natychmiast z naszego magazynu w Dinslaken. Produkujemy zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi normami i standardami, takimi jak np. DIN, ISO, EN, NORSOK, ASTM lub AMS. Prosimy o kontakt - chętnie przedstawimy odpowiednią ofertę. Produkcja kontraktowa: tytan (półprodukty, komponenty, folie, pręty, drut, śruby, nakrętki, Ti-AMS 4911, tantal, cyrkon, niob, wolfram, molibden, miedź, nikel, stal nierdzewna, stopy, stopy spiekane

  Witryna www Open In New icon
 2. TITANIUM METALS (UK) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Tytan jest metalem o wysokiej wytrzymałości i niskiej gęstości, o wysokiej odporności na korozję. Tytan można spawać, obrabiać i formować tak samo, jak każdą inną stal. Tytan ma temperaturę topnienia 1668° C, czyli wyższą niż stal, ale tytan waży prawie połowę mniej niż stal nierdzewna. Ze względu na niespotykaną wytrzymałość i właściwości antykorozyjne tytan jest metalem wybieranym przez inżynierów w przemyśle lotniczym, petrochemicznym i medycznym. Wyższa wytrzymałość tytanu umożliwia inżynierom stosowanie cieńszych materiałów, co z kolei obniża koszty materiałów i koszty obsługi. Tytan jest stosowany w samolotach w silnikach i ramach, motoryzacji, petrochemii, implantach medycznych, systemach rurociągów przybrzeżnych, zakładach odsalania, zakładach celulozowo-papierniczych i wymiennikach ciepła (rurowych i kompaktowych), wymieniając tylko kilka zastosowań. Tytan znalazł miejsce na Państwa lokalnych ulicach i okazał się popularny wśród klientów kupujących oprawki okularów, okulary przeciwsłoneczne, zegarki i biżuterię.

  Witryna www Open In New icon
 3. INTERALLOY GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Interalloy, z siedzibą w Schinznach-Bad, Szwajcaria, jest wyspecjalizowanym dostawcą rur precyzyjnych do szerokiego zakresu zastosowań specjalnych. Szeroka gama produktów i usług produkcyjnych w połączeniu z kompetencjami zawodowymi i wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że jesteśmy niezawodnym i elastycznym partnerem dla specyficznych wymagań przemysłu i handlu. Jako hurtownik dla Państwa zamówień produkujemy gotowe części na zamówienie z krótkim czasem dostawy. Dzisiaj Interalloy jest wiodącym dostawcą rur precyzyjnych dla specjalnych wymagań, jak również producentem gotowych części do rur. Od października 2015 r. Interalloy jest również reprezentowane w UE z własnym zakładem produkcyjnym i logistycznym w Hörbranz (AT). Pozwala to naszym klientom na uproszczenie relacji z rynkiem UE.

  Witryna www Open In New icon
 4. FINE TUBES

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Fine Tubes Ltd oferuje 70-letnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii precyzyjnej metalu. Wspieramy naszych klientów począwszy od wstępnego etapu projektu, wyboru materiałów, po produkcję i dostawę wysokiej jakości rur, które produkujemy. Opracowywane przez nas wyroby są przeznaczone do zastosowań wymagających krytycznej tolerancji w warunkach ekstremalnych. Produkujemy dwa zasadnicze rodzaje rur: bezpołączeniowe rury ze stali nierdzewnej, rury ze stopów niklu i rury tytanowe, zarówno proste jak i zwijane. Rury spawane, spawane i wyciągane.

  Witryna www Open In New icon
 5. TITANEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GAB TITAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SCHUMACHER TITAN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. DE NORA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. DELTA METAL

  Francja

  DELTA METAL specjalizuje się w zakupie i sprzedaży stopów miedziowych, specjalnych stopów brązu, wolframu, molibdenu i tytanu. Możemy także produkować elementy według wzoru, a także duże wieńce odśrodkowe o około 2, 5 m średnicy. Nasza gama składa się z ponad 50 gatunków: CuSn6P - CuSn12 - CuSn12P - CuSn7Pb7Zn4 - CuSn7 - CuSn9P - CuAl9Ni3Fe2 - CuAl10Ni5Fe4 - CuAl11Ni6Fe5 - CuAl12Ni6Fe5 - CuCr1Zr - CuNiSiCr - CuNi2Si, itd… Posiadając doświadczenie w stopach miedziowych i w specjalnych stopach brązu, aż do 420HB, zdołaliśmy rozwinąć się w Europie i działamy we wszystkich dziedzinach przemysłu oraz podwykonawstwa, jak zbrojeniowy, żeglugi morskiej, stalowy, wyposażenia samochodowego, mechaniki, toczenia z pręta, wtryskiwania tworzyw sztucznych, formowania pod ciśnieniem i innych. Nasza ekipa handlowa jest do Państwa dyspozycji i odpowiada na pytania w jak najkrótszym terminie przez cały rok.

 5. TITANEX GMBH

  Szwajcaria

  Od 1997 roku jesteśmy właściwym partnerem w dziedzinie tytanu, tantalu, niobu, wolframu, miedzi-wolframu, molibdenu i innych specjalnych materiałów. Od 2011 roku Firma Anodurit (R) jest synonimem najnowszej technologii anodowania dla tytanu, tantalu i niobu. Odpowiednia skala, bez piaskowania, odporna na ścieranie, doskonałe właściwości ścierne. .Tantalowe trzpienie znacznikowe do implantów, gotowe części z tantalu, wolframu, W-Cu, molibdenu i tytanu. Dla przemysłu medycznego, lotniczego, kosmicznego, chemicznego i farmaceutycznego, zamówienia w USA i od 2001 roku w Chinach. Pełna kontrola poprzez coroczne audyty bezpośrednio w zakładach. Medtec Europe Stuttgart, Swisstech Basel, targi IDS Kolonia – to targi, na których można się z nami skontaktować i spotkać.

 1. DUISBURG TUBES PRODUCTION AG

  Niemcy

  Od ponad 50 lat projektujemy i produkujemy precyzyjne rury ze stopów na bazie cyrkonu, tytanu i niklu, które są wykorzystywane w najbardziej wymagających branżach do różnorodnych zastosowań specjalnych. Łącznie dysponujemy pomieszczeniami o łącznej powierzchni powyżej 16 000 m², w których prowadzimy działalność związaną z produkcją, kontrolą jakości oraz logistyką. Obecnie zatrudniamy ponad 150 wykwalifikowanych pracowników. Doświadczony zespół inżynierów i techników jest przygotowany na każde wyzwanie ze strony klientów.

 2. ELECTROVEK-STEEL

  Ukraina

  Electrovek-Steel jest głównym dystrybutorem i sprzedawcą stali nierdzewnej, tytanu, różnych metali ziem rzadkich, metali ogniotrwałych (W, Mo, Ta, Nb), stopów specjalnych na bazie niklu, jak również miedzi i stopów miedzi (mosiądz, brąz), babbitu, termopar i elementów grzewczych. Oferujemy standardowe rodzaje zwojów metali walcowanych (płaskie, długie, ciągnione) oraz kutych, a także elementy i części obrabiane maszynowo na zamówienie.

 3. INTERALLOY AG

  Szwajcaria

 4. BERTOLD OBERLE OHG

  Niemcy

 5. INTERALLOY AG

  Niemcy

 6. DERCHUN INDUSTRIES CO.,LIMITED

  Chiny

 7. KIND MATERIALS GMBH

  Niemcy

 8. TW METALS FRANCE

  Francja

 9. ANKURO INT. EXPORT-IMPORT GMBH

  Niemcy

 10. TITANIUM SERVICES FRANCE SAS

  Francja

 1. PAKSHAL STEEL & ENGG. CO

  Arabia Saudyjska

 2. NIPPON TITANIUM METALS CORPORATION

  Japonia

 3. ASHAPURA STEEL

  Singapur

 4. U.S TITANIUM INDUSTRY INC

  Stany Zjednoczone

 5. GALAXY INDUSTRIAL LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

 6. STABTEC GMBH

  Włochy

 7. BASISMETALL GMBH

  Niemcy

 8. TECHNALLOY, S.A.

  Hiszpania

 9. XI'AN AIRCRAFT INDUSTRY TITANIUM CO.,LTD

  Chiny

 10. XINKUANG TITANIUM INDUSTRY CO.,LTD

  Stany Zjednoczone