• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury tytanowe

Wyniki dla

Rury tytanowe - Import eksport

 1. INTERALLOY GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Interalloy, z siedzibą w Schinznach-Bad, Szwajcaria, jest wyspecjalizowanym dostawcą rur precyzyjnych do szerokiego zakresu zastosowań specjalnych. Szeroka gama produktów i usług produkcyjnych w połączeniu z kompetencjami zawodowymi i wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że jesteśmy niezawodnym i elastycznym partnerem dla specyficznych wymagań przemysłu i handlu. Jako hurtownik dla Państwa zamówień produkujemy gotowe części na zamówienie z krótkim czasem dostawy. Dzisiaj Interalloy jest wiodącym dostawcą rur precyzyjnych dla specjalnych wymagań, jak również producentem gotowych części do rur. Od października 2015 r. Interalloy jest również reprezentowane w UE z własnym zakładem produkcyjnym i logistycznym w Hörbranz (AT). Pozwala to naszym klientom na uproszczenie relacji z rynkiem UE.

 2. TITANIUM METALS (UK) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Tytan jest metalem o wysokiej wytrzymałości i niskiej gęstości, o wysokiej odporności na korozję. Tytan można spawać, obrabiać i formować tak samo, jak każdą inną stal. Tytan ma temperaturę topnienia 1668° C, czyli wyższą niż stal, ale tytan waży prawie połowę mniej niż stal nierdzewna. Ze względu na niespotykaną wytrzymałość i właściwości antykorozyjne tytan jest metalem wybieranym przez inżynierów w przemyśle lotniczym, petrochemicznym i medycznym. Wyższa wytrzymałość tytanu umożliwia inżynierom stosowanie cieńszych materiałów, co z kolei obniża koszty materiałów i koszty obsługi. Tytan jest stosowany w samolotach w silnikach i ramach, motoryzacji, petrochemii, implantach medycznych, systemach rurociągów przybrzeżnych, zakładach odsalania, zakładach celulozowo-papierniczych i wymiennikach ciepła (rurowych i kompaktowych), wymieniając tylko kilka zastosowań. Tytan znalazł miejsce na Państwa lokalnych ulicach i okazał się popularny wśród klientów kupujących oprawki okularów, okulary przeciwsłoneczne, zegarki i biżuterię.

 3. ARA-T ADVANCE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARA-T Advance GmbH jest waszym kompetentnym partnerem w zakresie produkcji kontraktowej materiałów specjalnych wszelkiego rodzaju. Dostarczamy półfabrykaty i gotowe części według rysunku, a ponadto oferujemy obróbkę metali na różne sposoby oraz piaskowanie i odlewanie matrycowe. Od 2005 roku zaopatrujemy międzynarodowych klientów w małe lub duże ilości produktów, częściowo dostępnych natychmiast z naszego magazynu w Dinslaken. Produkujemy zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi normami i standardami, takimi jak np. DIN, ISO, EN, NORSOK, ASTM lub AMS. Prosimy o kontakt - chętnie przedstawimy odpowiednią ofertę. Produkcja kontraktowa: tytan (półprodukty, komponenty, folie, pręty, drut, śruby, nakrętki, Ti-AMS 4911, tantal, cyrkon, niob, wolfram, molibden, miedź, nikel, stal nierdzewna, stopy, stopy spiekane

 4. TITANEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TITANEX GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Gunningen, Niemcy.

 5. GAB TITAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GAB TITAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHUMACHER TITAN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUMACHER TITAN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. ANKURO INT. EXPORT-IMPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANKURO INT. EXPORT-IMPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach tytanowe elementy toczone CNC, i nikiel. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 3. DELTA METAL

  Francja

  DELTA METAL specjalizuje się w zakupie i sprzedaży stopów miedziowych, specjalnych stopów brązu, wolframu, molibdenu i tytanu. Możemy także produkować elementy według wzoru, a także duże wieńce odśrodkowe o około 2, 5 m średnicy. Nasza gama składa się z ponad 50 gatunków: CuSn6P - CuSn12 - CuSn12P - CuSn7Pb7Zn4 - CuSn7 - CuSn9P - CuAl9Ni3Fe2 - CuAl10Ni5Fe4 - CuAl11Ni6Fe5 - CuAl12Ni6Fe5 - CuCr1Zr - CuNiSiCr - CuNi2Si, itd… Posiadając doświadczenie w stopach miedziowych i w specjalnych stopach brązu, aż do 420HB, zdołaliśmy rozwinąć się w Europie i działamy we wszystkich dziedzinach przemysłu oraz podwykonawstwa, jak zbrojeniowy, żeglugi morskiej, stalowy, wyposażenia samochodowego, mechaniki, toczenia z pręta, wtryskiwania tworzyw sztucznych, formowania pod ciśnieniem i innych. Nasza ekipa handlowa jest do Państwa dyspozycji i odpowiada na pytania w jak najkrótszym terminie przez cały rok.

 4. TITANEX GMBH

  Szwajcaria

  Od 1997 roku jesteśmy właściwym partnerem w dziedzinie tytanu, tantalu, niobu, wolframu, miedzi-wolframu, molibdenu i innych specjalnych materiałów. Od 2011 roku Firma Anodurit (R) jest synonimem najnowszej technologii anodowania dla tytanu, tantalu i niobu. Odpowiednia skala, bez piaskowania, odporna na ścieranie, doskonałe właściwości ścierne. .Tantalowe trzpienie znacznikowe do implantów, gotowe części z tantalu, wolframu, W-Cu, molibdenu i tytanu. Dla przemysłu medycznego, lotniczego, kosmicznego, chemicznego i farmaceutycznego, zamówienia w USA i od 2001 roku w Chinach. Pełna kontrola poprzez coroczne audyty bezpośrednio w zakładach. Medtec Europe Stuttgart, Swisstech Basel, targi IDS Kolonia – to targi, na których można się z nami skontaktować i spotkać.

 5. DUISBURG TUBES PRODUCTION AG

  Niemcy

  Od ponad 50 lat projektujemy i produkujemy precyzyjne rury ze stopów na bazie cyrkonu, tytanu i niklu, które są wykorzystywane w najbardziej wymagających branżach do różnorodnych zastosowań specjalnych. Łącznie dysponujemy pomieszczeniami o łącznej powierzchni powyżej 16 000 m², w których prowadzimy działalność związaną z produkcją, kontrolą jakości oraz logistyką. Obecnie zatrudniamy ponad 150 wykwalifikowanych pracowników. Doświadczony zespół inżynierów i techników jest przygotowany na każde wyzwanie ze strony klientów.

 1. ELECTROVEK-STEEL

  Ukraina

  Electrovek-Steel jest głównym dystrybutorem i sprzedawcą stali nierdzewnej, tytanu, różnych metali ziem rzadkich, metali ogniotrwałych (W, Mo, Ta, Nb), stopów specjalnych na bazie niklu, jak również miedzi i stopów miedzi (mosiądz, brąz), babbitu, termopar i elementów grzewczych. Oferujemy standardowe rodzaje zwojów metali walcowanych (płaskie, długie, ciągnione) oraz kutych, a także elementy i części obrabiane maszynowo na zamówienie.

 2. INTERALLOY AG

  Szwajcaria

  Firma INTERALLOY AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach rury ze stali nierdzewnej, rury precyzyjne stalowe, Gięcie rur - usługi, i Łokcie rur. Ma siedzibę w Schinznach-Bad, Szwajcaria.

 1. DERCHUN INDUSTRIES CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma DERCHUN INDUSTRIES CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach Drąg tytanowy, i Blacha tytanowa. Ma siedzibę w Dongguan,guangdong, Chiny.

 2. KIND MATERIALS GMBH

  Niemcy

  Firma KIND MATERIALS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Lindlar, Niemcy.

 3. BERTOLD OBERLE OHG

  Niemcy

  Firma BERTOLD OBERLE OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Kämpfelbach, Niemcy.

 4. TW METALS FRANCE

  Francja

  Firma TW METALS FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury ze stali nierdzewnej, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Saint AY, Francja.

 5. SHAANXI RONGYUAN INDUSTRIAL DEVELOPMENT CO.LTD

  Chiny

  Firma SHAANXI RONGYUAN INDUSTRIAL DEVELOPMENT CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytka tytanowa, Titanium bars, tytanowe elementy toczone CNC, i kołnierze z tytanu. Ma siedzibę w Xian, Chiny.

 6. U.S TITANIUM INDUSTRY INC

  Stany Zjednoczone

  Firma U.S TITANIUM INDUSTRY INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach tytan i stopy, fajki, rury metalowe, i alloys. Ma siedzibę w Los Angeles, Stany Zjednoczone.

 7. STABTEC GMBH

  Włochy

  Firma STABTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach stainless steel, special and common steels, Drąg tytanowy, Rura tytanowa, i Śruba tytanowa. Ma siedzibę w Valdagno, Włochy.

 8. ASHAPURA STEEL

  Singapur

  Firma ASHAPURA STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury ze stali nierdzewnej, Rury tytanowe, Rury ze stali nierdzewnej, i Rury tytanowe. Ma siedzibę w Mei Hwan, Singapur.

 1. GALAXY INDUSTRIAL LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma GALAXY INDUSTRIAL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Rury tytanowe, i Rury tytanowe. Ma siedzibę w Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 2. BASISMETALL GMBH

  Niemcy

  Firma BASISMETALL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach tytan i stopy, Blacha tytanowa, Płytka tytanowa, i stop tytanowy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. BAOJI RUICHENG TITANIUM INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma BAOJI RUICHENG TITANIUM INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Baoji, Chiny.

 4. DE NORA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma DE NORA DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Rodenbach, Niemcy.

 5. NIPPON TITANIUM METALS CORPORATION

  Japonia

  Firma NIPPON TITANIUM METALS CORPORATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Osaka, Japonia.

 6. TITANIUM SERVICES FRANCE SAS

  Francja

  Firma TITANIUM SERVICES FRANCE SAS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruba tytanowa, tytan i stopy, blachy tytanowe, i Titanium bars. Ma siedzibę w Vourles, Francja.

 7. PAKSHAL STEEL & ENGG. CO

  Arabia Saudyjska

  Firma PAKSHAL STEEL & ENGG. CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Riyadh, Arabia Saudyjska.

 8. HERMITH GMBH

  Niemcy

  Firma HERMITH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Ma siedzibę w Munich, Niemcy.

 9. NINGBO EVER TITAN METAL INDUSTRIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma NINGBO EVER TITAN METAL INDUSTRIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury tytanowe. Jest również obecna w dziedzinach Titanium bars, i rama rowerowa z tytanu. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 10. SELFAN FEIN + METAL GMBH

  Niemcy

  Firma SELFAN FEIN + METAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury tytanowe, nikiel, Rury tytanowe, dwutlenek cyrkonu, i tantal. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo