• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury miedziane

Wyniki dla

Rury miedziane - Import eksport

 1. ALUDIS

  Francja

  Firma ALUDIS od ponad 20 lat jest producentem wyrobów i półfabrykatów z aluminium i tytanu: Jesteśmy specjalistami w zakresie blach z alumimium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur aluminiowych, drutu z aluminiun i tytanu, płyt i profili standardowych lub wykonanych według rysunku we wszystkich formatach, nawet tych rzadziej spotykanych. Staramy się gwarantować najlepsze ceny i najkrótsze terminy bez wpływu na jakość produktów, które zawsze są zgodne z normami europejskimi i międzynarodowymi. Nasze produkty są przeznaczone do zastosowań przemysłowych, a także w lotnictwie, petrochemii i medycynie. Możemy również zaspokoić zapotrzebowanie obejmujące inne materiały, takie jak stal nierdzewna, miedź, mosiądz, brąz, a nawet inconel. W ostatnim czasie nasza oferta została poszerzona o wyroby z miedzi i mosiądzu we wszystkich postaciach. Dysponujemy centralnym magazynem blach z aluminium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur z aluminium, produktów z miedzi i mosiądzu, drutu z aluminium i tytanu, płyt i profili standardowych lub niestandardowych. Staramy się utrzymać wysoki poziom produktów dostępnych w magazynie, tak aby móc jak najszybciej dostarczyć towar do naszych klientów oraz zapewnić stabilność cen. ALUDIS dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości oraz pomóc zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie waszych urządzeń i sprzętu. 

 2. HEINZE & STRENG GMBH

  Niemcy

  Założona w 1994 roku firma Heinze & Streng to międzynarodowa i innowacyjna firma handlowa z wieloletnim doświadczeniem i interdyscyplinarną wiedzą w branży drutów i kabli. Pozwala nam to sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom i potrzebom rynków, a zwłaszcza naszych klientów. Oferujemy ogólnoświatową obsługę oraz elastyczne, zorientowane na klienta i wydajne rozwiązania. Świadomość ekologiczna jest również ważnym tematem starań Heinze & Streng. W ramach naszych możliwości staramy się wnosić wkład w ochronę środowiska poprzez ciągły rozwój naszych produktów z naciskiem na oszczędność energii oraz konsolidację zamówień i stosowanie materiałów opakowaniowych nadających się do recyklingu. Centralnie zlokalizowana, między Frankfurtem a Kolonią, nasza siedziba w Mengerskirchen-Waldernbach zajmuje ok. 800 m² powierzchni biurowej i magazynowej.

 3. EID

  Francja

  EID opracowuje i produkuje akcesoria do klimatyzacji i pomp ciepła. Nasze przyłącza chłodnicze są produkowane we Francji w naszej fabryce w Awinionie z 99, 95% miedzi PUR o bardzo wysokiej jakości SUPERCLEAN. Od momentu powstania w 1992 roku EID oferuje kompletne rozwiązanie, w którym wszystko jest zaplanowane tak, aby ułatwić instalację za pomocą wsporników ściennych, wsporników podłogowych, narzędzi, armatury, ale także sprzęt marek uznanych na całym świecie, takich jak marka Refnet® dla separatorów VRF. EID jest słynie z wysokiej jakości swoich produktów i niezrównanej obsługi, pośród najlepszych na rynku! Masz projekt klimatyzacji? Skontaktuj się z nami!

 4. H.P. WIRTH GMBH

  Niemcy

  Nie wystarcza nam certyfikacja zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2008. W celu zapewnienia stałej wysokiej jakości produktów końcowych, zaczynamy od zapewnienia jakości półfababrykatów i naszej produkcji z użyciem najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych w celu ułatwienia pracy z naszymi produktami. W procesie lutowania nie tylko składniki stopu lutowniczego decydują o wysokiej niezawodności procesu, lecz także w szczególności czystość powierzchni produktu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantować niezmiennie wysoką jakość. polegamy na wykwalifikowanych pracownikach, sprawdzonych metodach kontroli jakości i najnowszych systemach testowych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego uwzględniamy nie tylko objęte przepisami wymagania w zakresie ochrony środowiska.

 5. BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. U-VERAL AG

  Szwajcaria

 2. MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. INNOVARIA - H.E.P.

  Włochy

 4. LCM SRL

  Włochy

 5. PROMETALL HANDEL AG

  Szwajcaria

 1. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Włochy

 2. ZETAESSE SPA

  Włochy

 1. EUMET METALLHANDEL GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Eumet Metallhandel GmbH. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Wyjątkowa jakość produktów w połączeniu z wysoką dostępnością i szybkim serwisem stanowią podwaliny naszej firmy. Doskonała świadomość jakości oraz staranna kontrola, począwszy od surowca, poprzez obróbkę, aż po dostawę gotowych produktów, przyczyniają się do wysokiego standardu proponowanych usług. Kompleksowe doradztwo, przestrzeganie terminów dostaw i niezawodność to nasze najważniejsze cechy charakterystyczne. Rury EUMET NASZE ZALETY: -Rury zamykające do gazu, wody pitnej, zastosowań gazowych, zgodnie z normą EN 1057 + Rury do systemόw chłodzących i klimatyzacji DVGW zgodnie z EN 12735-1 + -2 rury przemysłowe EN 12449 Rury medyczne EN 13348 Rury do kondensatorów / wymienników ciepła zgodnie z EN, ASTM i ASME-LWC miedziane arkusze, płyty i taśmy zgodnie z EN 1172 + EN 1652.

 2. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Odlewnia odlewów ciągłych i odśrodkowych ze wszystkich stopów miedzi i aluminium zgodnie z DIN EN 1982 i DIN EN 1706, metale nieżelazne. Jako materiał wyjściowy stosowany w rurach, pierścieniach, tulejach, płaskownikach, prętach kwadratowych i sześciokątnych, płytach do budowy maszyn, dla przemysłu chemicznego, stoczniowego i maszynowego. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat jakości QS oraz własne laboratorium, które umożliwia wykonywanie różnego rodzaju badań materiałów, sporządzanie protokołów badawczych, jak również uzyskanie certyfikatów jako wytwórca materiału.

 3. TUBOS DE COBRE - EMPRESAS M&A

  Meksyk

  Rury miedziane przewody miedziane i rury sztywne są głównymi produktami firmy Empresas M&A. W działalności firmy M & A zajmujemy się w szczególności krajową dystrybucją większości wyrobów z miedzi w najlepszej jakości na rynku. Dzięki wysokiej trwałości, rury miedziane są stosowane w instalacjach gazowych, chłodniczych i klimatyzacyjnych. Nasze produkty i materiały spełniają wszystkie obowiązujące normy międzynarodowe. Mamy najlepsze przewody elektryczne, najlepsze rury sztywne i przewody giętkie, a także rury miedziane w uporządkowanych zwojach LWC.

 4. LEBRONZE ALLOYS

  Francja

 5. BRISCOOL HVAC

  Turcja

 6. BIROL INTERNATIONAL

  Turcja

 7. HANDELSPAUL GMBH

  Niemcy

 8. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Serbia

 1. COPPER COM

  Serbia

 2. TUSTA TRADING S.L.

  Hiszpania

 3. MELTEM METAL MAKINE SAN. IC VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

 4. UAB VARINUKAS

  Litwa

 5. CETINKAYA METAL

  Turcja

 6. ANADOLU BAKIR A.Ş.

  Turcja

 7. ESENKIM INŞ. SAN. TIC. LTD.

  Turcja

 8. CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES)

  Francja

 9. ANADOLU BAKIR A.Ş.

  Turcja

 10. LESAGE INDUSTRIES

  Belgia