• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury miedziane

Wyniki dla

Rury miedziane - Import eksport

 1. ALUDIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALUDIS od ponad 20 lat jest producentem wyrobów i półfabrykatów z aluminium i tytanu: Jesteśmy specjalistami w zakresie blach z alumimium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur aluminiowych, drutu z aluminiun i tytanu, płyt i profili standardowych lub wykonanych według rysunku we wszystkich formatach, nawet tych rzadziej spotykanych. Staramy się gwarantować najlepsze ceny i najkrótsze terminy bez wpływu na jakość produktów, które zawsze są zgodne z normami europejskimi i międzynarodowymi. Nasze produkty są przeznaczone do zastosowań przemysłowych, a także w lotnictwie, petrochemii i medycynie. Możemy również zaspokoić zapotrzebowanie obejmujące inne materiały, takie jak stal nierdzewna, miedź, mosiądz, brąz, a nawet inconel. W ostatnim czasie nasza oferta została poszerzona o wyroby z miedzi i mosiądzu we wszystkich postaciach. Dysponujemy centralnym magazynem blach z aluminium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur z aluminium, produktów z miedzi i mosiądzu, drutu z aluminium i tytanu, płyt i profili standardowych lub niestandardowych. Staramy się utrzymać wysoki poziom produktów dostępnych w magazynie, tak aby móc jak najszybciej dostarczyć towar do naszych klientów oraz zapewnić stabilność cen. ALUDIS dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości oraz pomóc zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie waszych urządzeń i sprzętu. 

 2. H.P. WIRTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nie wystarcza nam certyfikacja zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2008. W celu zapewnienia stałej wysokiej jakości produktów końcowych, zaczynamy od zapewnienia jakości półfababrykatów i naszej produkcji z użyciem najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych w celu ułatwienia pracy z naszymi produktami. W procesie lutowania nie tylko składniki stopu lutowniczego decydują o wysokiej niezawodności procesu, lecz także w szczególności czystość powierzchni produktu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantować niezmiennie wysoką jakość. polegamy na wykwalifikowanych pracownikach, sprawdzonych metodach kontroli jakości i najnowszych systemach testowych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego uwzględniamy nie tylko objęte przepisami wymagania w zakresie ochrony środowiska.

 3. S.C.E. COMPANY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  S.C.E. Company srl jest przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie obróbki rur z miedzi i żelaza dla branży konfekcjonowania i chłodzenia. Park maszyn, którym dysponuje firma, pozwala jej na wykonywanie obróbki: kolektorów z miedzi i żelaza, dystrybutorów, rur kształtowanych ze stożkowaniem, rozszerzeniem, wybrzuszaniem, ściskaniem, gięciem i klapami.

 4. BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INNOVARIA - H.E.P.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INNOVARIA - H.E.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rury miedziane, Wymienniki ciepła, klimatyzacja, wymienniki ciepła z rurami ruchomymi do zastosowań prywatnych i przemysłowych, Rury miedziane, chłodzenie przemysłowe, Wymienniki ciepła, i elementy i instalacje do klimatyzacji. Ma siedzibę w San Vito Al Torre, Włochy.

 2. U-VERAL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma U-VERAL AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Ma siedzibę w Hori, Szwajcaria.

 3. ZETAESSE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ZETAESSE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka tworzyw sztucznych, Rury miedziane, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, CUPEX, rury do akweduktów, Obróbka tworzyw sztucznych, FEINROHREN, Rury miedziane, i powłoki do przewodów grzewczych. Ma siedzibę w Vedelago, Włochy.

 4. HEINZE & STRENG GMBH

  Niemcy

  Założona w 1994 roku firma Heinze & Streng to międzynarodowa i innowacyjna firma handlowa z wieloletnim doświadczeniem i interdyscyplinarną wiedzą w branży drutów i kabli. Pozwala nam to sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom i potrzebom rynków, a zwłaszcza naszych klientów. Oferujemy ogólnoświatową obsługę oraz elastyczne, zorientowane na klienta i wydajne rozwiązania. Świadomość ekologiczna jest również ważnym tematem starań Heinze & Streng. W ramach naszych możliwości staramy się wnosić wkład w ochronę środowiska poprzez ciągły rozwój naszych produktów z naciskiem na oszczędność energii oraz konsolidację zamówień i stosowanie materiałów opakowaniowych nadających się do recyklingu. Centralnie zlokalizowana, między Frankfurtem a Kolonią, nasza siedziba w Mengerskirchen-Waldernbach zajmuje ok. 800 m² powierzchni biurowej i magazynowej.

 5. EUMET METALLHANDEL GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Eumet Metallhandel GmbH. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Wyjątkowa jakość produktów w połączeniu z wysoką dostępnością i szybkim serwisem stanowią podwaliny naszej firmy. Doskonała świadomość jakości oraz staranna kontrola, począwszy od surowca, poprzez obróbkę, aż po dostawę gotowych produktów, przyczyniają się do wysokiego standardu proponowanych usług. Kompleksowe doradztwo, przestrzeganie terminów dostaw i niezawodność to nasze najważniejsze cechy charakterystyczne. Rury EUMET NASZE ZALETY: -Rury zamykające do gazu, wody pitnej, zastosowań gazowych, zgodnie z normą EN 1057 + Rury do systemόw chłodzących i klimatyzacji DVGW zgodnie z EN 12735-1 + -2 rury przemysłowe EN 12449 Rury medyczne EN 13348 Rury do kondensatorów / wymienników ciepła zgodnie z EN, ASTM i ASME-LWC miedziane arkusze, płyty i taśmy zgodnie z EN 1172 + EN 1652.

 1. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Odlewnia odlewów ciągłych i odśrodkowych ze wszystkich stopów miedzi i aluminium zgodnie z DIN EN 1982 i DIN EN 1706, metale nieżelazne. Jako materiał wyjściowy stosowany w rurach, pierścieniach, tulejach, płaskownikach, prętach kwadratowych i sześciokątnych, płytach do budowy maszyn, dla przemysłu chemicznego, stoczniowego i maszynowego. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat jakości QS oraz własne laboratorium, które umożliwia wykonywanie różnego rodzaju badań materiałów, sporządzanie protokołów badawczych, jak również uzyskanie certyfikatów jako wytwórca materiału.

 2. TUBOS DE COBRE - EMPRESAS M&A

  Meksyk

  Rury miedziane przewody miedziane i rury sztywne są głównymi produktami firmy Empresas M&A. W działalności firmy M & A zajmujemy się w szczególności krajową dystrybucją większości wyrobów z miedzi w najlepszej jakości na rynku. Dzięki wysokiej trwałości, rury miedziane są stosowane w instalacjach gazowych, chłodniczych i klimatyzacyjnych. Nasze produkty i materiały spełniają wszystkie obowiązujące normy międzynarodowe. Mamy najlepsze przewody elektryczne, najlepsze rury sztywne i przewody giętkie, a także rury miedziane w uporządkowanych zwojach LWC.

 1. BRISCOOL HVAC

  Turcja

  Firma BRISCOOL HVAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Jest również obecna w dziedzinach klimatyzatory, i rury miedziane powlekane i wstępnie izolowane. Ma siedzibę w Çukurova, Turcja.

 2. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Firma ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, Blacha i taśma z ołowiu, sztaby miedziane, miedź elektrolityczna, i rury miedziane. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 3. LEBRONZE ALLOYS

  Francja

  Firma LEBRONZE ALLOYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Rury miedziane, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Rury miedziane, stopy miedzi, i rury mosiężne. Ma siedzibę w Suippes, Francja.

 4. BIROL INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma BIROL INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Jest również obecna w dziedzinach rury miedziane powlekane i wstępnie izolowane. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 5. HANDELSPAUL GMBH

  Niemcy

  Firma HANDELSPAUL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. PROMETALL HANDEL AG

  Szwajcaria

  Firma PROMETALL HANDEL AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Ma siedzibę w Kestenholz, Szwajcaria.

 7. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Serbia

  Firma COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, Rury elastyczne z metali kolorowych, Miedź i stopy miedzi, i Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Majdanpek, Serbia.

 8. COPPER COM

  Serbia

  Firma COPPER COM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Rury miedziane, i Rury miedziane. Ma siedzibę w Uzice, Serbia.

 1. CETINKAYA METAL

  Turcja

  Firma CETINKAYA METAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Ma siedzibę w Bakirkoy Istanbul, Turcja.

 2. KME BENELUX BVBA

  Belgia

  Firma KME BENELUX BVBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, sztaby miedziane, rury miedziane, Blacha i taśma miedziana, i pręty mosiężny. Ma siedzibę w Diegem, Belgia.

 3. STANDARD-METALLWERKE GMBH

  Niemcy

  Firma STANDARD-METALLWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, rury aluminiowe, Stopy aluminium, rury miedziane, i nikiel i stopy. Ma siedzibę w Werl, Niemcy.

 4. TUSTA TRADING S.L.

  Hiszpania

  Firma TUSTA TRADING S.L., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Handel zagraniczny - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Ołów i stopy ołowiu, Rury miedziane, Żelazochrom, Druty i kable miedziane, Ołów i stopy ołowiu, i Rury miedziane. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES)

  Francja

  Firma CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Formowanie przewodów miedzianych, galvanised threaded pipes, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Saint-Péray, Francja.

 6. UAB VARINUKAS

  Litwa

  Firma UAB VARINUKAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach rury miedziane. Ma siedzibę w Klaipeda, Litwa.

 7. ESENKIM INŞ. SAN. TIC. LTD.

  Turcja

  Firma ESENKIM INŞ. SAN. TIC. LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach rury miedziane, i celuloza. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 8. ANADOLU BAKIR A.Ş.

  Turcja

  Firma ANADOLU BAKIR A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach rury miedziane powlekane i wstępnie izolowane, rury miedziane, złączki miedziane, i taśmy izolujące. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. MELTEM METAL MAKINE SAN. IC VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MELTEM METAL MAKINE SAN. IC VE DIS TIC. LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach miedź i stopy, rury miedziane, blachy miedziane, i sztaby miedziane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. GROSCLAUDE ROBIN

  Francja

  Firma GROSCLAUDE ROBIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Ma siedzibę w Santeny, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo