• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury gięte i kolanowe z metali kolorowych

Wyniki dla

Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych - Import eksport

 1. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Właściwe zagięcia we właściwych miejscach - to właśnie umie robić Mobitec. Od giętarki ręcznej do zautomatyzowanej komórki produkcyjnej: w centrali naszej firmy w Szwabii produkowana jest najlepsza technologia gięcia. I to w konstrukcji modułowej. We wszystkim co robimy, koncentruje się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Dostarczamy Państwu dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb nowoczesne koncepcje maszyn tak, aby nie musieli się Państwo "wyginać" w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Nawet całkowicie okrągłe rozwiązania, które są bardzo cenione na całym świecie. Nasze zrozumienie klienta ma charakter holistyczny: w Mobitec chcemy, abyście czuli się Państwo w pełni komfortowo. Dlatego oprócz zaawansowanej technologii zapewniamy również precyzyjne raporty pomiarowe, wysokiej jakości narzędzia, rzetelne i osobiste doradztwo oraz kompetentny 24-godzinny serwis. Oczywiście nie jest to oczywiste. Ale taka jest właśnie filozofia Mobitec.

 2. BECKER INSULATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BECKER INSULATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach płyty izolujące. Ma siedzibę w Bippen, Niemcy.

 3. FRIEDRICH GERKE VERSCHLEISSSCHUTZ-, FÖRDER-, HÜTTEN- UND FLUIDISIERUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma Friedrich Gerke specjalizuje się w ochronie przed zużyciem, transporcie, technologii metalurgicznej i fluidyzacyjnej. Oferujemy optymalne, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania w zakresie ochrony przed zużyciem ceramiki i stali dla wszystkich obszarów zastosowań. Nasze własne systemy przenośników, systemy transportu i fluidyzacji materiałów uzupełniają nasz ekonomicznie opłacalny, obszerny asortyment materiałów i produktów paletowych. Jesteśmy z powodzeniem reprezentowani we wszystkich sektorach przemysłu. Stosując komponenty chroniące przed zużyciem, zapewniamy użytkownikowi wydajność: wydłużenie żywotności, oszczędność energii, skrócenie czasu napraw i przestojów. Dla naszej firmy jakość nie jest tylko hasłem przewodnim, ale jest absolutnie nieodzowną częścią celów naszej firmy. Certyfikacja zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2015 była konsekwentnym krokiem w dalszym rozwoju naszej firmy.

 4. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Niemcy

  Mediator pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Wysoce wyspecjalizowany program magazynowy w połączeniu z bardzo dużą elastycznością - Nasza siła to Twoja korzyść! Od momentu założenia naszej firmy w 1972 roku, postrzegamy siebie jako pośrednika pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu programowi magazynowemu w zakresie osprzętu rurowego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystkie artykuły zapewniające bezpieczne połączenia. Zawsze do dyspozycji stronie z fachową radą. ERZET jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów rurowych w Europie dzięki pojemności magazynowej ok. 10.000 ton i 15.000 wysokim stanowiskom regałowym. Klienci na całym świecie ufają wysokim standardom, niezawodności i elastyczności systemu ERZET. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów? Żaden problem. Wystarczy spojrzeć na naszą ofertę produktów i usług.

 5. SHIKHAR STEEL CORPORATION

  Stany Zjednoczone

  Firma SHIKHAR STEEL CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, i złączki kute. Ma siedzibę w United States, Stany Zjednoczone.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Firma HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 2. CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD

  Chiny

  Firma CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Cangzhou, Chiny.

 3. TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L.

  Włochy

  Firma TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Trezzano Rosa, Włochy.

 4. EFTEN ENGINEERING PVT LTD

  Indie

  Firma EFTEN ENGINEERING PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach pipe fittings, i złączki iso. Ma siedzibę w Sriperumbuthur, Tamilnadu., Indie.

 5. BURRI AG ZÜRICH

  Szwajcaria

  Firma BURRI AG ZÜRICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Drewno - galanteria drewniana, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, i Drewno - galanteria drewniana. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

 1. TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, Rury żelazne, i Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Nistertal, Niemcy.

 2. SKENTERPRISES

  Indie

  Firma SKENTERPRISES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 1. TECNOMEC DELTA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOMEC DELTA S.R.L., roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

 2. CURVELINE S.R.L.

  Włochy

  Firma CURVELINE S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bonavigo, Włochy.

 3. SAMALTECH SRLS

  Włochy

  Firma SAMALTECH SRLS, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Gattico-Veruno, Włochy.

 4. FINPOL ROHR SP. Z O.O.

  Polska

  Firma FINPOL ROHR SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 5. BONEX EPITOIPARI KFT

  Węgry

  Firma BONEX EPITOIPARI KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Szigetszentmarton, Węgry.

 6. NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C.

  Włochy

  Firma NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C., roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Cirie', Włochy.

 7. HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Firma HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach pipe fittings. Ma siedzibę w Shijiazhuang City, Chiny.

 8. FAYSOL S.A.L.

  Hiszpania

 1. OCCMIA S.R.L.

  Włochy

 2. TA-MEC

  Włochy

 3. S.G. MAZZONI S.R.L.

  Włochy

 4. BENDINOX EUROPA S.R.L.

  Włochy

 5. O.C.M.I. CARPENTERIE S.P.A.

  Włochy

 6. A.M. STEFAN DI STEFAN ILARIO & C. ( S.N.C. )

  Włochy

 7. A. R. MET DI JAHAN FARHANA

  Włochy

 8. EREDI PAGANI ATTILIO DI PAGANI A E C ( S.N.C. )

  Włochy

 9. IMPICCICHE' AGOSTINO S.R.L.

  Włochy

 10. EUROTUBI EUROPA S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo