• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury gięte i kolanowe z metali kolorowych

Wyniki dla

Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych - Import eksport

 1. BECKER INSULATION GMBH

  Niemcy

 2. HANS KÖRBER GMBH

  Niemcy

  Produkujemy wyroby niewidoczne po zainstalowaniu. Jednak ich funkcja jest nadal zauważalna. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo w elektrowniach w przemyśle okrętowym lub w budownictwie. Wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny, gazy lub para, klienci polegają na naszych produktach na całym świecie. Nasz cel to produkcja kształtek rurowych, dna kotła, złączy i wyrobów stalowych na specjalne zamówienie, które spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. A ponieważ robimy to od ponad 100 lat, nasza rodzina stanowi grupę najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie. Niezawodny, kompetentny i zindywidualizowany serwis. Nasza misja to móc doskonale rozumieć naszych klientów i traktować ich jako naszych partnerów, którym pomagamy w realizacji projektu. Dzięki naszym produktom chcemy pomóc naszym klientom móc działać w każdym zakątku i dojść do każdego zakamarka.

 3. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Niemcy

  Właściwe zagięcia we właściwych miejscach - to właśnie umie robić Mobitec. Od giętarki ręcznej do zautomatyzowanej komórki produkcyjnej: w centrali naszej firmy w Szwabii produkowana jest najlepsza technologia gięcia. I to w konstrukcji modułowej. We wszystkim co robimy, koncentruje się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Dostarczamy Państwu dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb nowoczesne koncepcje maszyn tak, aby nie musieli się Państwo "wyginać" w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Nawet całkowicie okrągłe rozwiązania, które są bardzo cenione na całym świecie. Nasze zrozumienie klienta ma charakter holistyczny: w Mobitec chcemy, abyście czuli się Państwo w pełni komfortowo. Dlatego oprócz zaawansowanej technologii zapewniamy również precyzyjne raporty pomiarowe, wysokiej jakości narzędzia, rzetelne i osobiste doradztwo oraz kompetentny 24-godzinny serwis. Oczywiście nie jest to oczywiste. Ale taka jest właśnie filozofia Mobitec.

 4. FRIEDRICH GERKE VERSCHLEISSSCHUTZ-, FÖRDER-, HÜTTEN- UND FLUIDISIERUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma Friedrich Gerke specjalizuje się w ochronie przed zużyciem, transporcie, technologii metalurgicznej i fluidyzacyjnej. Oferujemy optymalne, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania w zakresie ochrony przed zużyciem ceramiki i stali dla wszystkich obszarów zastosowań. Nasze własne systemy przenośników, systemy transportu i fluidyzacji materiałów uzupełniają nasz ekonomicznie opłacalny, obszerny asortyment materiałów i produktów paletowych. Jesteśmy z powodzeniem reprezentowani we wszystkich sektorach przemysłu. Stosując komponenty chroniące przed zużyciem, zapewniamy użytkownikowi wydajność: wydłużenie żywotności, oszczędność energii, skrócenie czasu napraw i przestojów. Dla naszej firmy jakość nie jest tylko hasłem przewodnim, ale jest absolutnie nieodzowną częścią celów naszej firmy. Certyfikacja zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2015 była konsekwentnym krokiem w dalszym rozwoju naszej firmy.

 5. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Niemcy

  Mediator pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Wysoce wyspecjalizowany program magazynowy w połączeniu z bardzo dużą elastycznością - Nasza siła to Twoja korzyść! Od momentu założenia naszej firmy w 1972 roku, postrzegamy siebie jako pośrednika pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu programowi magazynowemu w zakresie osprzętu rurowego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystkie artykuły zapewniające bezpieczne połączenia. Zawsze do dyspozycji stronie z fachową radą. ERZET jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów rurowych w Europie dzięki pojemności magazynowej ok. 10.000 ton i 15.000 wysokim stanowiskom regałowym. Klienci na całym świecie ufają wysokim standardom, niezawodności i elastyczności systemu ERZET. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów? Żaden problem. Wystarczy spojrzeć na naszą ofertę produktów i usług.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHIKHAR STEEL CORPORATION

  Stany Zjednoczone

 2. TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L.

  Włochy

 3. EFTEN ENGINEERING PVT LTD

  Indie

 4. TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. TECNOMEC DELTA S.R.L.

  Włochy

 1. CURVELINE S.R.L.

  Włochy

 2. SAMALTECH SRLS

  Włochy

 1. NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C.

  Włochy

 2. FINPOL ROHR SP. Z O.O.

  Polska

 3. SKENTERPRISES

  Indie

 4. BURRI AG ZÜRICH

  Szwajcaria

 5. BENDINOX EUROPA S.R.L.

  Włochy

 6. CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD

  Chiny

 7. AZ. AGR. MONSERENO HORSES DI VILLA MASSIMO

  Włochy

 8. IMPICCICHE' AGOSTINO S.R.L.

  Włochy

 1. AEROFLEX AEROSPACE

  Francja

 2. S.G. MAZZONI S.R.L.

  Włochy

 3. OFFICINA MECCANICA FOSSETTA

  Włochy

 4. HOBAS FRANCE SAS

  Francja

 5. FAYSOL S.A.L.

  Hiszpania

 6. EREDI PAGANI ATTILIO DI PAGANI A E C ( S.N.C. )

  Włochy

 7. A.M. STEFAN DI STEFAN ILARIO & C. ( S.N.C. )

  Włochy

 8. HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

 9. O.C.M.I. CARPENTERIE S.P.A.

  Włochy

 10. HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny