• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury do wiercen

Wyniki dla

Rury do wiercen - Import eksport

 1. JUMAMETAL, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Juma Metal, S.L. jest przedsiębiorstwem rodzinnym, wyspecjalizowanym w produkcji słupków do winnicy, a także rur helikoidalnych i przewodów. Naszą główną motywacją jest zaoferowanie indywidualnego serwisu klientowi. Dostawa usługi odbywa się od wyprodukowania wyrobu gotowego z surowców wysokiej jakości po dostarczenie zamówionego towaru w wykonanych przez nas urządzeniach klienta.

 2. HASS PIPE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Hasspipe jest producentem rur do studni. Przedsiębiorstwo, mieszczące się w Konya, Turcja, rozpoczęło działalność w 2018 roku. Dążymy do zajmowania czołowej pozycji i wykorzystywania najnowszych technologii, aby dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości. Zbudowaliśmy naszą reputację wytwarzając produkty seryjne i na zamówienie, spełniające międzynarodowe normy, takie jak TS, EN i ISO. Ponadto, aby utrzymać niezmienną jakość na każdym etapie, stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000. W Hasspipe, produkujemy rury osłonowe do studni PVC, rury ekranowe i armatury, rury osłonowe metalowe, rury spiralne spawane, rury kolumnowe i armatury. Nasza produkcja jest ukierunkowana na zaspokojenie potrzeb przemysłu, handlu i sektora mieszkalnictwa. Jesteśmy dumni z dostarczania produktów na całym świecie i ścisłej wspólpracy z naszymi klientami po to, aby osiągnąć ich 100% statysfakcję. Przykładając dużą wagę do cięcia precyzyjnego, kontroli jakości i bezpieczeństwa, w krótkim czasie ugruntowaliśmy naszą pozycję solidnego i godnego zaufania partnera dla przedsiębiorstw poszukujących wysokiej jakości rozwiązań rurowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz produktów standardowych, czy też rozwiązań na specjalne zamówienie, dysponujemy ekspertyzą, wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi na spełnienie Twoich potrzeb. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. COPIER MACHINERY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założona w 1997 roku, firma Copier Machinery przeszła długą drogę od swoich początków w Giessen, w Holandii. Zajmujemy się dostarczaniem maszyn i kompletnych rozwiązań do produkcji rur metalowych, wraz z szybkim serwisem i wsparciem technicznym na całym świecie. Posiadamy szeroką gamę maszyn do przygotowywania rur do cięcia, ukosowania, obróbki końcowej, spawania i rowkowania rolkowego, kładąc nacisk na innowacyjność, stabilność, niezawodność i wysoką jakość. Nasze doświadczenie leży w maszynach do przemysłowego przygotowania rur. Specjalizujemy się w obrotowych tokarkach narzędziowych (RTL). Dążenie do rozpoznania problemów naszych klientów i zaoferowanie im odpowiedniego rozwiązania jest naszym głównym kluczem do sukcesu. Aby to osiągnąć, nasze standardowe maszyny mogą być modyfikowane zgodnie z kompleksowymi wymaganiami naszych klientów w zakresie obróbki rur. Dzięki naszej znajomości rynku, doświadczeniu, podejściu zorientowanemu na klienta i zasobom, z powodzeniem zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 400 maszyn do przygotowywania rur do ponad 40 krajów.

 4. CTRA

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Od 25 lat, CTRA jest wiarygodnym partnerem wspierającym Cię we wszystkich projektach. Zespół wyspecjalizowany w przetwórstwie kompozytów FRP i tworzyw termoplastycznych. Ta żywotność jest gwarancją wiarygodności technicznej i jakościowej, czego naturalnym wynikiem jest przywiązanie naszych klientów. CTRA posiada certyfikat ISO 9001 od 2000 roku, przoduje pod względem projektów pod klucz, projektów wyjściowych, uruchamiania i dostaw. Nasza działalność obejmuje szeroką gamę świadczeń: -Projektowanie systemów rurowych, -Szczegółowe projektowanie podpór, zbiorników, skruberów, -Produkcja standardowa lub elementów specjalnych na zamówienie, -Prefabrykacja systemów rurowych, -Produkcja różnych skruberów do 6m średnicy. Dzięki swojemu doświadczonemu zespołowi, CTRA wykazuje się kunsztem w: Przetwarzaniu materiałów termoutwardzalnych: •Żywica / Matryca •Liner, •Wytrzymałość, Mechanika. Przetwarzanie tworzyw termoplastycznych: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

  Wszystkie wyroby na "rury do wiercen"

 5. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja cienkościennych rur spawanych w technologii HF z aluminium, płaskich rur owalnych, profili aluminiowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze wyroby: rury aluminiowe, spawane rury aluminiowe, rury mosiężne, rury mosiężne bez szwu, spawane rury mosiężne, aluminiowe rury do chłodnic.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rury stalowe są wszędzie: od długopisów, przez samochody sportowe, po rusztowania. Z tego powodu nasi założyciele, Matthias Schellen i Ulrich Flack, już wcześnie poświęcili się branży, w której kształtowaniu odgrywają obecnie decydującą rolę. Jesteśmy bardzo otwartą firmą. Otwarą na nowe rzeczy, na innowacje i szalone pomysły. Uwielbiamy stal i wszystko, co można dzięki niej ożywić. Granice na razie dla nas nie istnieją. Nie, dopóki nie spróbujemy wszystkiego. Przebyliśmy długą drogę w naszej dziedzinie i cieszymy się, że być może dołączysz się do nas. Nasza główna kompetencja : obróbka rur. Nasze doświadczenie: rury we wszystkich kształtach i materiałach. Dzięki sieci zakładów przetwórczych realizujemy najróżniejsze powłoki powierzchniowe i w ten sposób zapewniamy imponujące wyniki dla każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

 2. SILCA SERVICE- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR DÄMMSTOFFE MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SILCA jest działającym na całym świecie przedsiębiorstwem usługowo-handlowym grupy CALSITHERM, specjalizującym się w materiałach wysokotemperaturowych oraz lekkich izolacjach cieplnych o różnym zastosowaniu. Jako jedyny niemiecki producent krzemianu wapnia udowodniliśmy w ostatnich latach, że dzięki innowacyjnym produktom możliwe jest ciągłe zwiększanie zarówno bezpieczeństwa, jak i wydajności. Wraz z dostawą materiałów oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pytań technicznych i rozwoju. Obejmuje to doradztwo, inżynierię, dostawy materiałów i kompletne usługi łącznie z montażem instalacji wysokotemperaturowych. Dzięki naszym spółkom SILCA Italia, SILCA Insulation (SEA) Malezja, SILCA RPA, SILCA Meksyk, jak również SRS Amsterdam, działamy na całym świecie. Jakość, która chce przekonać w dłuższej perspektywie, bazuje na know-how, które rozwijało się przez ponad 30 lat i stanowi podstawę jakości i innowacji.

 3. AMETEK SPECIALTY METAL PRODUCTS

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  AMETEK Specialty Metal Products (SMP) jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalurgicznych do zastosowań krytycznych. Nasze produkty metalowe wykonywane na zamówienie obejmują proszki metalowe atomizowane wodą, płyty platerowane łączone rolkowo i precyzyjnie wykonane rury metalowe, a także rury metalowe o małej średnicy, ultra cienkie folie, druty kształtowe, produkty do zarządzania termicznego i zaprojektowane elementy kształtowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w USA i Wielkiej Brytanii, które obejmują AMETEK SMP Eighty Four, Superior Tube, Fine Tubes, Hamilton Precision Metals oraz AMETEK SMP Wallingford. Nasze firmy są światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalowych dla rynków takich jak: medyczny, energetyczny, nuklearny, oprzyrządowania i pomiarów, elektroniczny, lotniczy, obronny, motoryzacyjny, naftowy i gazowy, wiertniczy i górniczy oraz przemysłowy. Kiedykolwiek pojawia się nowe wyzwanie inżynierskie, które wymaga niestandardowego produktu metalowego, nasz zespół ekspertów w dziedzinie metalurgii poświęca się opracowywaniu najwyższej jakości rozwiązań, które działają bezbłędnie. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 5. RAESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Nawadnianie przez spryskiwanie. Kształtowniki z aluminium. Nawadnianie: instalacje i materiały. Nawadnianie. Aluminium tłoczone. Rury i przewody z aluminium.

 1. SIDERVAL S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SIDERVAL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach rury żebrowane do zastosowań prywatnych i przemysłowych, profile aluminiowe, zwiedzanie winnic i piwnic, kształtowniki gięte na gorąco, i rury stalowe. Ma siedzibę w Talamona, Włochy.

 2. ZETAESSE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ZETAESSE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka tworzyw sztucznych, Rury miedziane, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, CUPEX, rury do akweduktów, Obróbka tworzyw sztucznych, FEINROHREN, Rury miedziane, i powłoki do przewodów grzewczych. Ma siedzibę w Vedelago, Włochy.

 1. DANAPLAST

  Ukraina

  Firma DANAPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach rury plastikowe do wodociągów, i rury do akweduktów. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 2. DAMLA MAKINA BORU END UR SAN TIC LTD

  Turcja

  Firma DAMLA MAKINA BORU END UR SAN TIC LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach rury do kotłów parowych, i rury do gazociągów. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 3. IDROMET SIDER SRL

  Włochy

  Firma IDROMET SIDER SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rury do akweduktów, i rury kanalizacyjne. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 4. ECO-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Eco-Tech Sp. z o.o. Dystrybucja rur stalowych Od początku działalności spółka Eco-Tech prowadzi sprzedaż hurtową rur stalowych. Od ponad 10 lat stale współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z branży hutniczej - najczęściej zakupy odbywają się bezpośrednio od producentów rur - hut i walcowni z Polski i zagranicy.Pozwala nam to na zagwarantowanie naszym odbiorcom bardzo konkurencyjnych cen i warunków dostaw, natomiast zdobyte doświadczenie przekłada się na fachową obsługę realizacji kontraktów.O firmieO firmieObsługujemy głównie klientów z branży: budowlano-inżynieryjnej oraz hydro-inżynieryjnej , branży chemicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, energetycznej . Zasięg geograficzny sprzedaży obejmuje całą Polskę oraz kraje UE. Bardzo dobra znajomość branży hutniczej w Polsce oraz na świecie pozwala naszej spółce dostarczyć najbardziej wyszukane produkty pod względem gatunku czy zastosowań.Naszymi klientami są zarówno finalni odbiorcy rur stalowych jak również inni dystrybutorzy wyrobów stalowych. Bardzo dobra wiedza techniczna na temat rodzajów, gatunków rur i ich zastosowań pozwala na udzielanie fachowego doradztwa ze strony naszych pracowników.Przez ostatnie lata doświadczeń daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny Partner.

 5. PLASTPIPE SP Z O.O. SP.K.

  Polska

  PLASTPIPE jest znanym producentem rur z tworzyw sztucznych na Polskim rynku. Oferujemy naszym klientom systemy rurowe w takich zakresach jak: instalacje wodne, instalacje gazowe, kanalizacja ciśnieniowa i grawitacyjna, rury osłonowe.

 6. SAG TUBI S.P.A.

  Włochy

 7. WALCOWNIA RUR SILESIA SA

  Polska

  Firma WALCOWNIA RUR SILESIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rurki bezspawowe, Rury precyzyjne żelazne, rury do urządzeń hydraulicznych, i rury ciągnione na zimno. Ma siedzibę w Siemianowice Slaskie, Polska.

 8. RK KUTTING GMBH

  Niemcy

  Firma RK KUTTING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, rury plastikowe do wodociągów, złącza, i rury termoplastyczne. Ma siedzibę w Talheim, Niemcy.

 1. WETERINGS PLASTICS

  Holandia

  Firma WETERINGS PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, rury do instalacji irygacyjnych, rury gazowe, i Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w S-Gravenzande, Holandia.

 2. OUEST FLEXIBLES

  Francja

  Firma OUEST FLEXIBLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z metali kolorowych, Złączki rurowe z metali kolorowych, hydraulic hoses, flexible hoses, i rury do urządzeń hydraulicznych. Ma siedzibę w Cesson-Sévigné, Francja.

 3. EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH

  Niemcy

  Firma EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach Cylinder heads, rury wydechowe do samochodów, rury wydechowe samochodowe, i Rury i układy wydechowe. Ma siedzibę w Battenberg, Niemcy.

 4. UNITED STEEL INDUSTRY GROUP

  Stany Zjednoczone

  Firma UNITED STEEL INDUSTRY GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach rury ze stali stopowej, rury do kotłów parowych, i rury mosiężne. Ma siedzibę w Changsha, Stany Zjednoczone.

 5. BF TUBI SNC DI BENVEGNU' E FERRARIS

  Włochy

  Firma BF TUBI SNC DI BENVEGNU' E FERRARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rury żebrowane do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Ma siedzibę w Collegno, Włochy.