• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury żeliwne

Wyniki dla

Rury żeliwne - Import eksport

 1. ERNST BRINCK & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Złącza rurowe i aluminiowe elementy odlewane bezpośrednio od producenta. Produkujemy złącza rurowe do różnych zastosowań wyłącznie ze stopów aluminiowych wysokiej jakości, odpornych na atmosferę morską, o niskiej masie, wysokiej stabilności i naturalnej odporności na korozję. Chętnie opracujemy dla Was indywidualne konstrukcje rurowe, przedstawimy rysunki, plany i listę elementów i części oraz dostarczymy nasze złącza rurowe wraz z odpowiednio przyciętymi i oznakowanymi odcinkami rur. Uchwyty do maszyn i bariery bezpieczeństwa ze złączami rurowymi Brinck są zgodne z normamą EN ISO 14122-3 TÜV – dotyczącą elementów konstrukcyjnych. Skorzystajcie z naszego doświadczenia w odlewaniu aluminium i jako dostawcy systemów. Przez ponad 60 lat produkujemy niestandardowe części odlewane z aluminium i dostarczamy je jako wiarygodny dostawca dla przemysłu samochodowego i budowy maszyn. Oferujemy usługi kompleksowe, od pomysłu, poprzez opracowanie, po integrację w gotowe podzespoły.

 2. SODELUX SA

  Belgia

  Firma SODELUX SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Opaski rurowe, Zasuwy i zawory, Rury i węże z PCW, Rury z tworzyw sztucznych, Opaski rurowe, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Recogne, Belgia.

 3. PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, Profile aluminiowe do systemów zasilania z fotoogniw, Rury żeliwne, profile z aluminium, i blacha w arkuszach. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 4. CAST IRON

  Belgia

  Firma CAST IRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Żeliwo - wyroby, Rury żeliwne, żeliwo, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Żeliwo - wyroby, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Beerse, Belgia.

 5. Boray Boru ve Profil A.S

  Turcja

  Firma Boray Boru ve Profil A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach profile, galvanized products, i kształtowniki galwanizowane. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIDERGHISA SRL

  Włochy

  Firma SIDERGHISA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Citta' Sant'angelo, Włochy.

 2. ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach rury żelazne, blachy stalowe, obróbka galwaniczna metali, i Stal walcowana płaska i formowana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. WB WHITE FOUNDRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WB WHITE FOUNDRY, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Rury żeliwne, Odlewnie artystyczne, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Brighouse, Zjednoczone Królestwo.

 4. ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Chiny

  Firma ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach rury, złącza, i żeliwo. Ma siedzibę w Baoding, Chiny.

 5. VORTEX QINGDAO CO., LTD

  Chiny

  Firma VORTEX QINGDAO CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 1. JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA.

  Portugalia

  Firma JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach rury i zestawy rur metalowych dla budownictwa, i rynna międzypołaciowa z blachy galwanizowanej dla budownictwa. Ma siedzibę w Paços de Brandão, Portugalia.

 2. ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH

  Niemcy

  Firma ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, Rury żeliwne, Złączki rurowe żelazne, Rury żelazne, Rury żeliwne, i Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Lehrte, Niemcy.

 1. ROTEC TECHNO CAST

  Indie

  Firma ROTEC TECHNO CAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, Części odlewane dla przemysłu samochodowego, Rury żeliwne, i złącze żeliwne. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

 2. DINSEN IMPEX CORP

  Chiny

  Firma DINSEN IMPEX CORP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Ma siedzibę w Handan, Chiny.

 3. HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD.

  Chiny

  Firma HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 4. VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL

  Hiszpania

  Firma VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, Rury żeliwne, Rury żelazne, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Sant Cugat Del Valles, Hiszpania.

 5. ALUCET B.V.

  Holandia

  Firma ALUCET B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, Rury miedziane, Rury żeliwne, i Rury miedziane. Ma siedzibę w Waalwijk, Holandia.

 6. MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, Tarcze szlifierskie, Rury żeliwne, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Solbiate Con Cagno, Włochy.

 7. RAINHAM STEEL TUBES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RAINHAM STEEL TUBES LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, Rury stalowe, Rury żelazne, i Rury stalowe. Ma siedzibę w Rainham, Zjednoczone Królestwo.

 8. SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH

  Polska

  Firma SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, Żeliwo - wyroby, Rury żeliwne, i Żeliwo - wyroby. Ma siedzibę w Lebork, Polska.

 1. WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD

  Chiny

  Firma WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach pipe fittings. Ma siedzibę w Weifang, Chiny.

 2. NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Ma siedzibę w Nanjing, Chiny.

 3. WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach pipe fittings, i rurki rowkowane. Ma siedzibę w Weifang, Chiny.

 4. HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Rury stalowe, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Rury stalowe. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 5. TOSCOGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma TOSCOGOMMA S.R.L., roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury żeliwne, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Capannori, Włochy.

 6. TUBE COMPANY OF IRELAND LTD

  Irlandia

  Firma TUBE COMPANY OF IRELAND LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 7. MECANIZACION PRAMEC S.L.

  Hiszpania

  Firma MECANIZACION PRAMEC S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Sant Boi De Llobregat, Hiszpania.

 8. BROSCO GMBH

  Niemcy

  Firma BROSCO GMBH, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Armatura sanitarna, Śruby i nakrętki, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Armatura sanitarna, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Gummersbach, Niemcy.

 9. KONECKIE ZAKLADY ODLEWNICZE S.A.

  Polska

  Firma KONECKIE ZAKLADY ODLEWNICZE S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Konskie, Polska.

 10. ENGESPEC COPERSAN

  Brazylia

  Firma ENGESPEC COPERSAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach zawory, i rury kanalizacyjne. Ma siedzibę w Belo Horizonte, Brazylia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo