• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy

Wyniki dla

Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy - Import eksport

 1. POOL& BAUWELT GMBH I.G.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma POOL& BAUWELT GMBH I.G., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Mattighofen, Austria.

 2. RUDOLF ERNENPUTSCH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUDOLF ERNENPUTSCH GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 3. CAVATOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAVATOR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. KODA GMBH BOHR- & SCHNEIDSERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KODA GMBH BOHR- & SCHNEIDSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Ronnenberg, Niemcy.

 5. C-TECH RÜCKBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C-TECH RÜCKBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALMAJANU NICOLAE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALMAJANU NICOLAE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Roboty murarskie, roboty konstrukcyjne, burzenie nieruchomości, Roboty murarskie, i układanie parkietu. Ma siedzibę w La Meilleraye-De-Bretagne, Francja.

 2. BETONBOHR- UND SÄGETECHNIK JANSEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BETONBOHR- UND SÄGETECHNIK JANSEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Schwalmtal, Niemcy.

 3. ERDBAU NORBERT SCHERTLER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ERDBAU NORBERT SCHERTLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 4. SCAVI TER MORLETTO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SCAVI TER MORLETTO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach rozbiórki, drążenie, burzenie budynków, i maszyny do robót ziemnych. Ma siedzibę w Rivarolo Canavese, Włochy.

 5. PHU MAXPOL

  Polska

  Nasza firma została założona parę lat wcześniej, ale od 1997 roku jesteśmy ściśle powiązani z branżą budowlaną z zakresu robót ziemnych. Świadczymy usługi w woj. zachodniopomorskim oraz na terenie całego kraju. Dbamy o jakość i terminowość naszych usług. Posiadamy niezbędny park maszynowy, dzięki czemu szybko i sprawnie wykonujemy każde zlecenie. Podejmujemy się realizacji skomplikowanych prac ziemnych, na co pozwala nam nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności. Wykonywane zlecenia realizujemy zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu jesteśmy wiarygodni na rynku świadczonych usług. Zapewniamy solidne i fachowe usługi oraz oferujemy konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasi Klienci chętnie polecają nas jako firmę godną zaufania.

 1. WPB TRANSPORT

  Polska

  Jako firma rozbiórkowa jesteśmy na rynku od 01.04.1989 r. To co czyni nas firmą niepowtarzalną i wyróżnia spośród konkurencji jest fakt iż jesteśmy firmą rodzinną. Założycielami firmy i jednocześnie właścicielami są Edward Zarembski oraz Jerzy Zarembski. Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta oraz zachowanie dobrej opinii o naszej firmie, kryjącym się pod naszym nazwiskiem. Na przestrzeni wielu lat działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie wykonując szereg prac rozbiórkowych różnego rodzaju obiektów i budowli o zróżnicowanych konstrukcjach czy wysokościach. Potrafimy sprostać bardzo dużym wymaganiom naszych Klientów, ponieważ służy nam nasze wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo prowadzonych przez nas prac przy zastosowaniu przepisów BHP oraz P. POŻ.

 2. USŁUGI TRANSPORTOWE EW-TRANS S.C. G.DRĄŻKIEWICZ P.BALCZYŃSKI

  Polska

  Jesteśmy firmą rozbiórkową działającą na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Oferujemy rozbiórki budynków, rozbiórki domów, rozbiórki garaży, hal i innych obiektów budowlanych. Świadczymy usługi koparkami gąsienicowymi i koparkami kołowymi, koparko-ładowarkami oraz samochodami ciężarowymi. Usługi wyburzeniowe świadczymy kompleksowo, przygotujemy dokumentację i uzyskamy pozwolenie na rozbiórkę, wyburzymy budynek oraz wywieziemy i utylizujemy odpady porozbiórkowe. Oferujemy również roboty ziemne w zakresie wykopy pod fundamenty i instalacje, zasypki, sprzedaż i transport materiałów sypkich.

 1. RAMONDETTI GIACOMO E CLAUDIO

  Włochy

  Firma Ramondetti Giacomo & Claudio pod adresem str. Casa Bosco, 10/b w miejscowości Bra (CN) działa w sektorze wykopów i rozbiórek. Firma Ramondetti Giacomo & Claudio działa w branży transportu kruszyw, któremu towarzyszą: tworzenie placów budowy do stawiania fundamentów, roboty ziemne, wykopy, prace związane z utrzymaniem dróg, budowa kanalizacji cywilnych i przemysłowych, rozbiórki, kładzenie nawierzchni, budowanie ogrodzeń, ogrodnictwo i powalanie drzew.

 2. SDH

  Belgia

  Firma SDH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dachówki kamienne. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, wyposażenie zewnętrzne, Interior fittings, tworzenie parków, ogrodów i tarasów, i Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

 3. SACHSEN-SÄGE GMBH

  Niemcy

  Firma SACHSEN-SÄGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Bannewitz, Niemcy.

 4. THOMA BAU- UND RECYCLING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma THOMA BAU- UND RECYCLING GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Hutthurm, Niemcy.

 5. CONFIDO BAU GMBH

  Niemcy

  Firma CONFIDO BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Dillingen A.d. Donau, Niemcy.

 6. ENTRÜMPELUNGEN, HAUSHALTSAUFLÖSER, WOHNUNGSAUFLÖSER H. ZIEGERT

  Niemcy

  Firma ENTRÜMPELUNGEN, HAUSHALTSAUFLÖSER, WOHNUNGSAUFLÖSER H. ZIEGERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Potsdam / Brandenburg, Niemcy.

 7. HAMBERGH GMBH

  Niemcy

  Firma HAMBERGH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 8. BG DIAMOND BETON-TRENN-TECHNIK GBR

  Niemcy

  Firma BG DIAMOND BETON-TRENN-TECHNIK GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 1. ADAM RIESE ABBRUCH – DEMONTAGE - TROCKENBAU

  Niemcy

  Firma ADAM RIESE ABBRUCH – DEMONTAGE - TROCKENBAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 2. UNIVERS CLEAN

  Belgia

  Firma UNIVERS CLEAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie budynków. Jest również obecna w dziedzinach Firmy sprzątające, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Firmy sprzątające, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, usługi kompleksowego sprzątania biur, i Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Overijse, Belgia.

 3. SBH SCHROTT- UND BAUSTOFF - HANDELSGES. MBH

  Niemcy

  Firma SBH SCHROTT- UND BAUSTOFF - HANDELSGES. MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Lohmen, Niemcy.

 4. MH ERDBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MH ERDBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Lampertheim, Niemcy.

 5. S-T-P — BETONKUGELSTRAHLEN

  Niemcy

  Firma S-T-P — BETONKUGELSTRAHLEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Schaafheim, Niemcy.

 6. B&S DEMONTAGEN

  Niemcy

  Firma B&S DEMONTAGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Celle, Niemcy.

 7. DWT DIAMANT-WASSERSTRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DWT DIAMANT-WASSERSTRAHLTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Kettig, Niemcy.

 8. EDILSERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma EDILSERVICE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, burzenie bezdźwiękowe z brakiem wibracji, cięcie i perforacja betonu i betonu zbrojonego, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, i burzenie struktur z betonu. Ma siedzibę w Sorbolo Mezzani, Włochy.

 9. DEMOLITION TEAM S.R.L.

  Włochy

  Firma DEMOLITION TEAM S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach cięcie i perforacja betonu i betonu zbrojonego. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 10. FISSE

  Belgia

  Firma FISSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie środowiska - usługi, roboty ziemne, drążenie do ścieków, Oczyszczanie środowiska - usługi, i crushing of inert matter. Ma siedzibę w Bossière, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo