• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty odwodnieniowe i osuszające grunt

Wyniki dla

Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt - Import eksport

 1. BABYLON PLAST

  Polska

  Verified by europages badge

  BABYLONPLAST™ jest polskim producentem Plastikowych włazów kanałowych i systemów odwadniających oferującym wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewnienie jakości Produkty BABYLONPLAST™ przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji: od projektu do testów na bezpieczeństwo, odporność na ścieranie, nośność i inne cechy użytkowe. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom i posiadają certyfikat zgodności z normą EAN-124 oraz ISO9001: 2008 obowiązującą w Unii Europejskiej. Stosując wysokiej jakości surowce i innowacyjne rozwiązania techniczne, produkujemy plastikowe pokrywy Studzienek z gwarancją na ponad 30 lat. ECO-FRIENDLY Jesteśmy firmą przyjazną środowisku. W ramach naszej Zielonej Polityki wyznaczyliśmy sobie konkretne cele na najbliższe lata prowadzące do neutralności klimatycznej. Wspierając ideę ochrony i zachowania środowiska, produkujemy luki i włazy z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Dzięki recyklingowi odpadów oczyszczamy planetę i tworzymy produkty przyjazne dla środowiska z troską o każdego. PROFESJONALNY ZESPÓŁ Do dyspozycji mamy duży zespół zawodowców. Kierownicy kontroli jakości i technolodzy systematycznie kontrolują zgodność z wymaganiami na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania konstrukcyjne. INDYWIDUALNOŚĆ Uwzględniamy życzenia naszych klientów i produkujemy Plastikowe Pokrywy Włazów zgodnie z wymaganiami klienta. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

 2. SUCHYDOM.COM

  Polska

  Firmę suchydom.com prowadzimy z myślą o osuszaniu budynków wszystkimi dostępnymi na rynku metodami. Oferujemy osuszanie po zalani u przez sąsiada, awarii rur czy powodzi lub intensywnym deszczu. Wykonujemy osuszanie ścian, wilgoci technologicznej, warstw izolacji, stropodachów oraz posadzek. Osuszamy budynki z wilgoci po pracach budowlanych, osuszamy szyby windowe, pomieszczenia archiwalne i biblioteki oraz przegrody budowlane. Skutecznie lokalizujemy wycieki w sieciach, wodociągowych, instalacjach ciepłowniczych i kanalizacyjnych. Wykonujemy też inne usługi, takie jak pomiary wilgoci, ozonowanie czy wynajem sprzętu do osuszania. Dowodem naszych wysokich kwalifikacji jest certyfikat IICRC. Usługi wykonujemy dla klientów indywidualnych i firm.

  Wszystkie wyroby na "roboty odwodnieniowe i osuszające grunt"

 3. ŚWIAT INSTALACJI ŁUKASZ ANUSZCZYK

  Polska

  Świat Instalacji to doświadczona oraz od lat działającą w Łodzi grupa zawodowców, jacy nie boją się budowniczych wyzwań. Instalacje wod-kan, systemy grzewcze, osuszanie budynków oraz wiele więcej - mamy wiedzę, zdolności, sprzęt i właściwe nastawienie, które na pewno pomoże w trakcie realizacji Państwa projektu!

 4. PIER (UK) VACUUM EXCAVATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIER (UK) VACUUM EXCAVATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, wynajem ładowarek, wydobycie żwiru, i wydobywanie. Ma siedzibę w Newton-Le-Willows, Zjednoczone Królestwo.

 5. NO 1 PHD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NO 1 PHD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach przetykanie ścieków, przetykanie kolumny ewakuacyjnej, INSTALACJE hydro-termosanitarne, i naprawa kotłów parowych. Ma siedzibę w Poole, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FUMOSO INDUSTRIAL S.A

  Hiszpania

  Firma FUMOSO INDUSTRIAL S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach Przepływ wody - urządzenia, drenowanie, i Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Parets Del Vallés (barcelona), Hiszpania.

 2. GERHARD WENZEL TIEFBAUUNTERNEHMUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GERHARD WENZEL TIEFBAUUNTERNEHMUNG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. DORKEN BENELUX

  Belgia

  Firma DORKEN BENELUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Pokrycia dachowe, Zadaszenia nieprzemakalne, i Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Zellik, Belgia.

 4. FRECHES

  Belgia

  Firma FRECHES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, niwelacje, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, i opróżnianie szamb. Ma siedzibę w Waimes, Belgia.

 5. STEECORP METAL INC

  Turcja

  Firma STEECORP METAL INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach wzierniki cynkowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ISOFAQ

  Belgia

  Firma ISOFAQ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Oczyszczanie wody - chemikalia, Izolacja akustyczna - materiały, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Filtry i elementy filtrujące, i Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 2. KALL SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KALL SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach rury kanalizacyjne i ściekowe, drainage works, przetykanie kanalizacji cywilnych i przemysłowych, i drążenie. Ma siedzibę w Nuneaton, Zjednoczone Królestwo.

 1. GEDARTA, UAB

  Litwa

  Firma GEDARTA, UAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do klimatyzacji i wentylacji dla budownictwa, systemy centralnego ogrzewania, anti-fire systems, i instalacja hydrosanitarna. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 2. CREWELL SRL

  Włochy

  Firma CREWELL SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach wynajem elektropomp, wynajem instalacji do drenowania, wynajem i sprzedaż pomp, i instalacja pomp. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 3. HANDAN FUNEI MACHINE MANUFACTURING CO LTD

  Chiny

  Firma HANDAN FUNEI MACHINE MANUFACTURING CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach włazy. Ma siedzibę w 7862837, Chiny.

 4. SAS DRAINAGE & GROUNDWORKS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SAS DRAINAGE & GROUNDWORKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach przetykanie ścieków, dreny, usuwanie nieczystości z kanalizacji, i opróżnianie prywatnych szamb. Ma siedzibę w Alton, Zjednoczone Królestwo.

 5. SDS DRAINS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SDS DRAINS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Kent, Zjednoczone Królestwo.

 6. GREY WATER DRAINAGE SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREY WATER DRAINAGE SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Sittingbourne, Zjednoczone Królestwo.

 7. WYE WATER SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WYE WATER SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach inżynieria rurociągowa, i hydraulik. Ma siedzibę w Hereford, Zjednoczone Królestwo.

 8. DRAIN 247

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DRAIN 247, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach usuwanie nieczystości z kanalizacji, przetykanie ścieków, i opróżnianie szamb i ścieków. Ma siedzibę w Borehamwood, Zjednoczone Królestwo.

 1. NEYRINCK FRÈRES

  Belgia

  Firma NEYRINCK FRÈRES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, burzenie budynków, niwelacje, i Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Modave, Belgia.

 2. KARL MÖHLE GMBH

  Niemcy

  Firma KARL MÖHLE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Edewecht, Niemcy.

 3. PROTEC - PROFESSIONAL TECHNICAL EXTRUDER CONCRETE LTD

  Mauritius

  Firma PROTEC - PROFESSIONAL TECHNICAL EXTRUDER CONCRETE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Filc En Flac, Mauritius.

 4. OMGEVINGSWERKEN POPIEUL

  Belgia

  Firma OMGEVINGSWERKEN POPIEUL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, wynajem kontenerów na kołach, usługi dotyczące drogowego dostarczania paczek i listów, i Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Nieuwpoort, Belgia.

 5. DRAIN DOCTOR PRESTON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DRAIN DOCTOR PRESTON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 6. CF-COSTRUZIONI

  Włochy

  Firma CF-COSTRUZIONI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, i Konstrukcje dachowe - wykonanie. Ma siedzibę w Arquà Petrarca, Włochy.

 7. INTERWELL S.R.L.

  Włochy

  Firma INTERWELL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne, Pompy, obniżanie warstw wodonośnych do melioracji, Roboty publiczne, i Pompy. Ma siedzibę w Quarto D'altino, Włochy.

 8. INTERWELL S.R.L.

  Włochy

  Firma INTERWELL S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Ma siedzibę w Quarto D'altino, Włochy.

 9. ENVIRO RESPONSE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENVIRO RESPONSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt. Jest również obecna w dziedzinach czyszczenie zbiorników, systemy odwadniające, i usługi czyszczenia przemysłowego. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 10. ROUFFART MARC

  Belgia

  Firma ROUFFART MARC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wód - usługi, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Oczyszczanie wód - usługi, roboty ziemne, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, i drążenie do ścieków. Ma siedzibę w Theux, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo