• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rentgenologia- radiologia naukowa - urządzenia

Wyniki dla

Rentgenologia- radiologia naukowa - urządzenia - Import eksport

 1. MEDECOM

  Francja

  Firma MEDECOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, urządzenia do obrazowania medycznego, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, urządzenia medyczne, i Medyczna aparatura radiologiczna. Ma siedzibę w Plougastel Daoulas, Francja.

 2. HPH TECHNICS GMBH

  Szwajcaria

  Firma HPH TECHNICS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Meilen, Szwajcaria.

 3. X-RIS

  Belgia

  Firma X-RIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia przemysłowa - sprzęt i urządzenia, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Rentgenografia przemysłowa - sprzęt i urządzenia, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Ans, Belgia.

 4. ELP GMBH

  Niemcy

  Firma ELP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 5. UVIO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UVIO LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach żarówki ultrafioletowe, detektory falsyfikacji banknotów na promieniowanie nadfioletowe, promienie uvc, i obróbka promieniami uva (promienie ultrafioletowe o długości fal a). Ma siedzibę w Thatcham, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METTLER-TOLEDO PRODUKTINSPEKTION DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma METTLER-TOLEDO PRODUKTINSPEKTION DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Giesen, Niemcy.

 2. P.L.H. MEDICAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P.L.H. MEDICAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Watford, Zjednoczone Królestwo.

 3. VERACHTERT DIGITAL

  Belgia

  Firma VERACHTERT DIGITAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, i Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 4. BMI S.R.L.

  Włochy

  Firma BMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Curno, Włochy.

 5. PROJECT ONE S.R.L.

  Włochy

  Firma PROJECT ONE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach radiologia, i włókna grafitowe. Ma siedzibę w Sovico, Włochy.

 1. I.A.E. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.A.E. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Cormano, Włochy.

 2. PRIME TRADING DI UR REHMAN ZAMAN

  Włochy

  Firma PRIME TRADING DI UR REHMAN ZAMAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Seregno (mb), Włochy.

 1. DENTALRAD S.R.L.

  Włochy

  Firma DENTALRAD S.R.L., roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Treviso, Włochy.

 2. GAR SYSTEM SRL

  Włochy

  Firma GAR SYSTEM SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach radiologia, i diagnostyka. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 3. EUROCHIMICA S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROCHIMICA S.R.L., roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Acireale, Włochy.

 4. ITALRAY S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALRAY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 5. CYBERQUAL S.R.L.

  Włochy

  Firma CYBERQUAL S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Gorizia, Włochy.

 6. ME.DI.COM. S.R.L.

  Włochy

  Firma ME.DI.COM. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 7. DIAGNOSTICA ECOGRAFICA E PRENATALE DR GIUSEPPE MIRRA

  Włochy

  Firma DIAGNOSTICA ECOGRAFICA E PRENATALE DR GIUSEPPE MIRRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach badanie ultrasonograficzne. Ma siedzibę w Trinitapoli, Włochy.

 8. JESCHIORO - RÖNTGENTECHNIK & COMPUTERSYSTEME

  Niemcy

  Firma JESCHIORO - RÖNTGENTECHNIK & COMPUTERSYSTEME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Weissach, Niemcy.

 1. STUDIO RADIOLOGICO VITERBO - DI CARLO S.R.L.

  Włochy

  Firma STUDIO RADIOLOGICO VITERBO - DI CARLO S.R.L., roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Castellana Grotte, Włochy.

 2. ITALSABI S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALSABI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Testowanie jakości wyrobów i materiałów. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Sandrigo, Włochy.

 3. BRACCO SUISSE SA

  Szwajcaria

  Firma BRACCO SUISSE SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Mendrisio, Szwajcaria.

 4. SOAVIEM S.R.L.

  Włochy

  Firma SOAVIEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Pontecagnano Faiano, Włochy.

 5. RADIOLOGIA SA

  Hiszpania

  Firma RADIOLOGIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Algete, Hiszpania.

 6. N B N MEDICAL SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma N B N MEDICAL SERVICE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Acquaviva Delle Fonti, Włochy.

 7. ORGANISATION TECHNIQUE ET SCIENTIFIQUE ORTES

  Francja

  Firma ORGANISATION TECHNIQUE ET SCIENTIFIQUE ORTES, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Bonneuil Sur Marne, Francja.

 8. ROENTDEK - HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma ROENTDEK - HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Kelkheim, Niemcy.

 9. SERVISISTEM - SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

  Firma SERVISISTEM - SOCIETA' COOPERATIVA, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Galatina, Włochy.

 10. CE.ME DI PIZZORNI CESARE

  Włochy

  Firma CE.ME DI PIZZORNI CESARE, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Mentana, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo