• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia

Wyniki dla

Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia - Import eksport

 1. BALTEAU NON DESTRUCTIVE TESTING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Balteau NDT jest przedsiębiorstwem założonym w Belgii, istnieje od 1906 roku. Początkowa działalność w dziedzinie transformatorów, stopniowo, od 1932 roku, ukierunkowała się na promienie Rayons X. Rok po roku, Balteau umocniło swoją pozycję lidera technologicznego i stworzyło podstawy większości aktualnych technologii w zakresie promieni X. W ten sposób, Balteau było pierwszym przedsiębiorstwem, któremu udało się produkować urządzenia na promienia X 200, 300 i 400 kV. Balteau wnosi obecnie do przemysłu swoją wisję i swoje produkty nastawione na bezpieczeństwo użytkownika i jego środowiska. Balteau bardzo poważnie traktuje środowisko, zawsze stosując najnowocześniejsze materiały i technologie, aby zapewnić efektywność produktu końcowego i jego ekonomiczność dla naszej planety. Pod względem części zamiennych, Balteau zapewnia ciągłość niezrównanych i wyjątkowych usług przez cały cykl życia Twojego produktu.

 2. IDEALEX

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 30 lat IDEALEX projektuje i wprowadza na rynek interwencyjne rozwiązania w zakresie ochrony przed promieniowaniem, aby zmniejszyć ryzyko radiologiczne i skażenia dla ludzi i instalacji. IDEALEX opracował rozwiązania dla bezpiecznych interwencji w strefach kontrolowanych: ochrona radiologiczna, zaciski do zdalnej interwencji, system komunikacji VOKKERO, komory rękawice, komponenty do systemu BAG i komory gorącej, spawarka termiczna i odkurzacz do stref kontrolowanych.

 3. REX MED SP. Z O.O.

  Polska

  Firma REX MED SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach radiologia diagnostyczna. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 4. FLUXANA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FLUXANA GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Bedburg-Hau, Niemcy.

 5. P.L.H. MEDICAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P.L.H. MEDICAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Watford, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRIMAX

  Francja

  Firma PRIMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, radiologia cyfrowa, i radiologia i radioterapia. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. BEMA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BEMA GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Peißenberg, Niemcy.

 3. X-RIS

  Belgia

  Firma X-RIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia przemysłowa - sprzęt i urządzenia, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Rentgenografia przemysłowa - sprzęt i urządzenia, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Ans, Belgia.

 4. ILE MEDICAL

  Włochy

  Firma ILE MEDICAL, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, elektryczna aparatura medyczna, materiały eksploatacyjne dla diagnostyki, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Oristano (OR), Włochy.

 5. EUMEX INSTRUMENTEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma EUMEX INSTRUMENTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Radary i radionawigacja, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, Optyczne instrumenty i przyrządy, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Radary i radionawigacja, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Heidenrod, Niemcy.

 1. STEPHANIX

  Francja

  Firma STEPHANIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przenośny aparat radiologiczny, stół do radiologii konwencjonalnej, Mobilne ramiona chirurgiczne z płaskim detektorem, i Stół zdalnie sterowany do radiologii cyfrowej. Ma siedzibę w La Ricamarie, Francja.

 2. VERACHTERT DIGITAL

  Belgia

  Firma VERACHTERT DIGITAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, i Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 1. SATAMONI MEDICAL SUPPLIES

  Holandia

  Firma SATAMONI MEDICAL SUPPLIES, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, folie do użytku medycznego, Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. BISECCO SRL

  Włochy

  Firma BISECCO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, Narzędzia dentystyczne, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, grupy uzębienia, Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, Narzędzia dentystyczne, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Este, Włochy.

 3. RADIOMATIX

  Belgia

  Firma RADIOMATIX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach radiologia diagnostyczna, i radiologia i radioterapia. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 4. CENTRO TECNOLÓGICO MÉDICO

  Hiszpania

  Firma CENTRO TECNOLÓGICO MÉDICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Almería, Hiszpania.

 5. MABROUR-MED

  Maroko

  Firma MABROUR-MED, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny dla radiologii, centra badań ultrasonograficznych, urządzenia do mammografii, i przystawki do slajdów do skanerów. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 6. BMI S.R.L.

  Włochy

  Firma BMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Curno, Włochy.

 7. DIRECT DIAGNOSTIC ALLIANCE

  Hiszpania

  Firma DIRECT DIAGNOSTIC ALLIANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach radiologia diagnostyczna, i radiolodzy. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. EUROCHIMICA S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROCHIMICA S.R.L., roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Acireale, Włochy.

 1. NRT, NORDISK ROENTGEN TEKNIK A/S

  Dania

  Firma NRT, NORDISK ROENTGEN TEKNIK A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, i Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne. Ma siedzibę w Hasselager, Dania.

 2. IDEVET

  Francja

  Firma IDEVET, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Ma siedzibę w Nimes, Francja.

 3. ITECO S.R.L.

  Włochy

  Firma ITECO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Castel Bolognese, Włochy.

 4. ITALRAY S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALRAY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 5. DIAGNOSEHAUS

  Austria

  Firma DIAGNOSEHAUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach badanie ultrasonograficzne piersi, i radiologia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 6. I.A.E. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.A.E. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Cormano, Włochy.

 7. DIAGNOSEZENTRUM DONAUSTADT

  Austria

  Firma DIAGNOSEZENTRUM DONAUSTADT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach radiologia, i mammografia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. ME.DI.COM. S.R.L.

  Włochy

  Firma ME.DI.COM. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 9. SO.FI.MED. S.R.L.

  Włochy

  Firma SO.FI.MED. S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, i Kontrola jakości i certyfikacja ISO. Ma siedzibę w Taranto, Włochy.

 10. DENTALRAD S.R.L.

  Włochy

  Firma DENTALRAD S.R.L., roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Ma siedzibę w Treviso, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

162 Przedsiębiorstwa