• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • reduktory szybkości

Wyniki dla

Reduktory szybkości - Import eksport

 1. ROSSI SPA

  Włochy

  Założona w 1953 r. firma prowadzi seryjną produkcję reduktorów i motoreduktorów śrubowych, współosiowych, równoległych i prostopadłych, obiegowych, reduktorów wahadłowych, przekładni kątowych, motoreduktorów na prąd stały, falowników, serwosilników i serworeduktorów, silników klasycznych i samohamujących. Firma, jako pierwsza na terenie Włoch i druga w Europie, uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 9001 w 1992 r. Oferujemy sprzedaż bezpośrednią, poprzez naszą siedzibę główną i filie za granicą.

 2. MICRO - MOTORS SRL

  Włochy

  Micro Motors projektuje i produkuje motoreduktory małej wielkości oraz motoreduktory epicykloidalne o dużej mocy. Personel techniczny, produkcyjny, administracyjny i handlowy jest zorganizowany zgodnie z najnowocześniejszymi i najbardziej elastycznymi technikami zarządzania. Satysfakcja klienta jest głównym celem, który chcemy osiągać poprzez ciągłe utrzymywanie wysokich standardów jakości, wsparcie klienta, ograniczanie cen i możliwość wprowadzenia drobnych personalizacji.

 3. OPTIMA DRIVE COMPONENTS

  Turcja

  Firma OPTIMA DRIVE COMPONENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. OPIS ENGINEERING ,S.R.O.

  Słowacja

  Firma OPIS ENGINEERING ,S.R.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Zavazna Poruba, Słowacja.

 5. BCSA GEAR

  Francja

  Firma BCSA GEAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Multiplikatory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości, turbo multipliers, Reduktory szybkości, reduktory przemysłowe, i Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Ma siedzibę w Vaulx-En-Velin, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TM2A SOLUÇÕES E COMPONENTES INDUSTRIAS

  Portugalia

  Firma TM2A SOLUÇÕES E COMPONENTES INDUSTRIAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach silniki elektryczne, i Wariatory częstotliwości. Ma siedzibę w São Julião Do Tojal, Portugalia.

 2. APEX DYNAMICS FRANCE

  Francja

  Firma APEX DYNAMICS FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach organy przekładni mechanicznych, i reduktory współosiowe. Ma siedzibę w Bièvres, Francja.

 3. MOTOVARIO SA

  Francja

  Firma MOTOVARIO SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, Motoreduktory, Reduktory szybkości, Motoreduktory, wariatory, i regulatory silników. Ma siedzibę w Genas, Francja.

 4. CMD GEARS

  Francja

  Firma CMD GEARS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach gear manufacturing. Ma siedzibę w Cambrai, Francja.

 5. WITTENSTEIN

  Francja

  Firma WITTENSTEIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, Reduktory szybkości, i zębatki. Ma siedzibę w Eaubonne, Francja.

 1. OMME GEARS SAS

  Włochy

  Firma OMME GEARS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach reduktor precyzyjny, gear manufacturing, i projektowanie cad/cam. Ma siedzibę w Falconara Marittima, Włochy.

 2. SM-CYCLO FRANCE SAS

  Francja

  Firma SM-CYCLO FRANCE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, Reduktory szybkości, przekładnie, i napędy hydrauliczne. Ma siedzibę w Serris, Francja.

 1. POWER TRANSMISSION EUROPE SA

  Szwajcaria

  Firma POWER TRANSMISSION EUROPE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Multiplikatory szybkości, przekładnie, i Multiplikatory szybkości. Ma siedzibę w Lugano, Szwajcaria.

 2. A. LOVATO & C. SAS

  Włochy

  Firma A. LOVATO & C. SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, reduktory ze śrubą bez końca, reduktory współosiowe, reduktory kątowe, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Creazzo, Włochy.

 3. CIDEPA SINCRON S.L.

  Hiszpania

  Firma CIDEPA SINCRON S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne na prąd przemienny, reduktory współosiowe, reduktory kątowe, Silniki elektryczne na prąd przemienny, i motoreduktor. Ma siedzibę w Alcala De Guadaira, Hiszpania.

 4. INSED GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma INSED GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki ciśnienia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Pomiar gęstości przepływów - przyrządy, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Czujniki ciśnienia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Pomiar gęstości przepływów - przyrządy, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 5. MBI-TEC ITALIA

  Włochy

  Firma MBI-TEC ITALIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Faedis, Włochy.

 6. ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L.

  Włochy

  Firma ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, wytłaczania tworzyw sztucznych, Reduktory szybkości, i przekładnie specjalne. Ma siedzibę w Lendinara, Włochy.

 7. RIDUTTORI ITALIA SRL

  Włochy

  Firma RIDUTTORI ITALIA SRL, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, reduktory kątowe, reduktory epicykloidyczne, Reduktory szybkości, i przekładnie specjalne. Ma siedzibę w Schio (Vi), Włochy.

 8. WITTENSTEIN SPA

  Włochy

  Firma WITTENSTEIN SPA, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, siłowniki, Reduktory szybkości, i silniki bezszczotkowe. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni (Mi), Włochy.

 1. REGGIANA RIDUTTORI S.R.L.

  Włochy

  Firma REGGIANA RIDUTTORI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, metalowe koło pasowe, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w San Polo D'enza, Włochy.

 2. TRAMEC S.R.L.

  Włochy

  Firma TRAMEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Calderara Di Reno, Włochy.

 3. PIEMME S.R.L.

  Włochy

  Firma PIEMME S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, silniki elektryczne, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Usmate Velate, Włochy.

 4. STOEBER TRASMISSIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma STOEBER TRASMISSIONI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 5. FERRONI TRANSMISSION S.R.L.

  Włochy

  Firma FERRONI TRANSMISSION S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, wiariatory prędkości do przekładni, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Castelnovo Di Sotto, Włochy.

 6. TRANSTECNO S.R.L.

  Włochy

  Firma TRANSTECNO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, Reduktory szybkości, Silniki elektryczne i części do silników, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Anzola Dell'emilia, Włochy.

 7. FACHINI GEARS S.P.A.

  Włochy

  Firma FACHINI GEARS S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, reduktor precyzyjny, i Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 8. SZELPO AUTOCONTROL SYSTEMS KFT

  Węgry

  Firma SZELPO AUTOCONTROL SYSTEMS KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Reduktory szybkości, Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości, Reduktory szybkości, i Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Ma siedzibę w Szekesfehervar, Węgry.

 9. TERCESA,S.L.

  Hiszpania

  Firma TERCESA,S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 10. SEGOR INDUSTRIES

  Francja

  Firma SEGOR INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Motoreduktory, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Motoreduktory, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Beurey Sur Saulx, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo