• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • reduktory szybkości

Wyniki dla

Reduktory szybkości - Import eksport

 1. YILMAZ REDÜKTÖR AS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1958 roku firma Yilmaz Reduktor szybko stała się głównym tureckim producentem przekładni, dzięki stałej jakości produktów, dyscyplinie pracy, strategicznemu planowaniu i spójnej wizji. Dziś Yilmaz Reduktor jest wiodącym producentem przekładni w Turcji i szybko zdobywa renomę na całym świecie. Yilmaz Reduktor wykorzystuje swoje bogate doświadczenie do opracowywania nowych produktów, stosuje najnowszą dostępną technologię produkcji i nieustannie inwestuje w inżynierię, aby dostarczać swoim klientom produkty spełniające oczekiwania rynku światowego. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach, a nasi klienci traktują nas jako zaufanych partnerów. Asortyment produktów obejmuje przekładnie przemysłowe walcowe, stożkowe, ślimakowe i planetarne oraz motoreduktory do 470kNm, silniki prądu przemiennego (AC) o wielkości do 315 w klasach sprawności IE2, IE3 i IE4. Asortyment uzupełniają jednofazowe lub trójfazowe napędy o zmiennej prędkości do 630 kW, w tym jednostki napędowe ze sterowaniem wektorowym. SPÓŁKI GRUPY YILMAZ: 1/ ELK Electric Motors San. ve Tic. A.Ş. Spółka zależna Yilmaz Reduktor powstała w 2011 roku. Zakład produkuje silniki typu IE2, IE3 i IE4 w zakresie wielkości od 63 do 315. 2/ Mes Foundry San. ve Tic. Ltd. Şti. Założona w 2003 roku w celu zaspokojenia potrzeb Yilmaz Reduktor w zakresie części odlewanych. Firma produkuje odlewy z żeliwa standardowego, żeliwa modułowego i brązu. Jej zakłady obejmują piece indukcyjne, linie formierskie, maszyny do wytwarzania rdzeni oraz własne laboratorium testowe.

 2. BCSA GEAR

  Francja

  Verified by europages badge
 3. YEH DER ENTERPRISE CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  YEH DER ENTERPRISE CO., LTD jest profesjonalnym producentem ODM/OEM jednostek napędzanych kolami zębatymi, takich jak przekładnie zębate, skrzynie biegów, pompy zębate, itp. W zależności od potrzeb, zapewniamy wykonanie wszystkich procesów w jednym miejscu, od projektowania poprzez analizę z Moldflow, produkcję form, wykonywanie prototypów, formowanie wstryskowe, montaż i pakowanie. Każdy proces jest dokładnie badany i kontrolowany, aby zagwarantować wysoką jakość naszych produktów. YEH DER posiada certyfikat IS0 9001: 2008.

 4. ROSSI SPA

  Włochy

  Założona w 1953 r. firma prowadzi seryjną produkcję reduktorów i motoreduktorów śrubowych, współosiowych, równoległych i prostopadłych, obiegowych, reduktorów wahadłowych, przekładni kątowych, motoreduktorów na prąd stały, falowników, serwosilników i serworeduktorów, silników klasycznych i samohamujących. Firma, jako pierwsza na terenie Włoch i druga w Europie, uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 9001 w 1992 r. Oferujemy sprzedaż bezpośrednią, poprzez naszą siedzibę główną i filie za granicą.

 5. MICRO - MOTORS SRL

  Włochy

  Micro Motors projektuje i produkuje motoreduktory małej wielkości oraz motoreduktory epicykloidalne o dużej mocy. Personel techniczny, produkcyjny, administracyjny i handlowy jest zorganizowany zgodnie z najnowocześniejszymi i najbardziej elastycznymi technikami zarządzania. Satysfakcja klienta jest głównym celem, który chcemy osiągać poprzez ciągłe utrzymywanie wysokich standardów jakości, wsparcie klienta, ograniczanie cen i możliwość wprowadzenia drobnych personalizacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OPTIMA DRIVE COMPONENTS

  Turcja

 2. TM2A SOLUÇÕES E COMPONENTES INDUSTRIAS

  Portugalia

 3. SM-CYCLO FRANCE SAS

  Francja

 4. MOTOVARIO SA

  Francja

 5. CMD GEARS

  Francja

 1. OMME GEARS SAS

  Włochy

 2. POWER TRANSMISSION EUROPE SA

  Szwajcaria

 3. SUCCKEY INDUSTRIAL MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 4. WITTENSTEIN SPA

  Włochy

 5. A. LOVATO & C. SAS

  Włochy

 6. RIDUTTORI ITALIA SRL

  Włochy

 7. INSED GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. TRANSTECNO S.R.L.

  Włochy

 9. SZELPO AUTOCONTROL SYSTEMS KFT

  Węgry

 10. G.P.S. ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

 1. FERRONI TRANSMISSION S.R.L.

  Włochy

 2. STOEBER TRASMISSIONI S.R.L.

  Włochy

 3. TRAMEC S.R.L.

  Włochy

 4. QUARZEN S.R.L.

  Włochy

 5. GALAXY THERMOPLAST PVT. LTD.

  Stany Zjednoczone

 6. EVER-POWER INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

 7. REMAK REDÜKTÖR

  Turcja

 8. ERSTEIN ENGRENAGES

  Francja

 9. GIMEC TRASMISSIONI S.R.L.

  Włochy

 10. PULSAR (S.R.L.)

  Włochy