• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • radioamatorstwo - aparaty cb

Wyniki dla

Radioamatorstwo - aparaty cb - Import eksport

 1. MAR-CAR F.H.U.

  Polska

  Serwis elektroniczny Mar-Car mieszczący się w Justynowie specjalizuje się w profesjonalnym montażu systemów nagłaśniających car-audio oraz alarmów samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także szeroki wybór rozmaitych urządzeń do samochodów. Oferujemy nawigacje, CB radia, radia samochodowe, zestawy głośnomówiące i inne multimedia samochodowe oraz systemy antykradzieżowe (np. Guard System).

 2. H.F. ELECTRONICS

  Belgia

  Firma H.F. ELECTRONICS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiokomunikacja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radioamatorstwo - aparaty CB, połączenia bezprzewodowe, i Radioamatorstwo - aparaty CB. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. RADIOASSISTANCE

  Włochy

  Firma RADIOASSISTANCE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia dla radioamatorów, odbiorniki radiowe dla radioamatorów, i naprawa radioodbiorników. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 4. LABEL ITALY S.R.L.

  Włochy

  Firma LABEL ITALY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radiofonia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Anteny nadawcze radiowotelewizyjne, Radioamatorstwo - aparaty CB, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, anteny telekomunikacyjne, Anteny nadawcze radiowotelewizyjne, i Radioamatorstwo - aparaty CB. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 5. MAES ELECTRONICS

  Belgia

  Firma MAES ELECTRONICS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Telefony komórkowe, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Telefony komórkowe, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, i Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Sint-Niklaas, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. J. TAVERA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNK)

  Niemcy

  Firma J. TAVERA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNK), jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Radioamatorstwo - aparaty CB, Radioamatorstwo - aparaty CB, anteny do telekomunikacji mobilnej, artykuły do żeglarstwa sportowego i spacerowego, i Samochody - akcesoria. Ma siedzibę w Ansbach, Niemcy.

 2. MULTICOM FEJLESZTO KFT

  Węgry

  Firma MULTICOM FEJLESZTO KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefonia, Anteny nadawcze radiowotelewizyjne, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Radiotelefonia, Anteny nadawcze radiowotelewizyjne, i Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. TAI DIGITERS ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma TAI DIGITERS ENTERPRISE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach anteny uhf, i anteny vhf. Ma siedzibę w Hsinchu County, Tajwan R.O.C..

 4. C.T.E. INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

  Firma C.T.E. INTERNATIONAL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiokomunikacja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radioamatorstwo - aparaty CB, nadajnki-odbiorniki, i Radioamatorstwo - aparaty CB. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 5. S.E. RADIOELETTRONICA

  Włochy

  Firma S.E. RADIOELETTRONICA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach nadajnki-odbiorniki. Ma siedzibę w Capannori, Włochy.

 1. EOPTOLINK TECHNOLOGY INC. LTD.

  Chiny

  Firma EOPTOLINK TECHNOLOGY INC. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Ma siedzibę w 28-67087999, Chiny.

 2. LES WALLEN MANUFACTURING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LES WALLEN MANUFACTURING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radioamatorstwo - aparaty CB, Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Radioamatorstwo - aparaty CB, i Radiokomunikacja - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Ramsgate, Zjednoczone Królestwo.

 1. AIKOM TECNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma AIKOM TECNOLOGY S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, odbiorniki radiowe dla radioamatorów, i Radiokomunikacja - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Riccione, Włochy.

 2. NOVELRADIO S.R.L.

  Włochy

  Firma NOVELRADIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, instalacje alarmowe radiowe i przewodowe, i Radiokomunikacja - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. PAGE IBERICA SA

  Hiszpania

  Firma PAGE IBERICA SA, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Radioamatorstwo - aparaty CB, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, i Radioamatorstwo - aparaty CB. Ma siedzibę w Tres Cantos, Hiszpania.

 4. TOUR VANITALIA SRL

  Włochy

  Firma TOUR VANITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radioamatorstwo - aparaty CB, i Radioamatorstwo - aparaty CB. Ma siedzibę w Angri (SA), Włochy.

 5. FRIULI RADIOCOMUNICAZIONI S.A.S.

  Włochy

  Firma FRIULI RADIOCOMUNICAZIONI S.A.S., roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, aparaty radiokomunikacyjne dla kopalń i kamieniołomów, i Radiokomunikacja - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 6. E.M.C. S.P.A.

  Włochy

  Firma E.M.C. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radioamatorstwo - aparaty CB. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, radiotelefon, i Radiokomunikacja - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 7. DE LORENZI ANDREA

  Włochy

 8. COM.TEL. S.N.C.

  Włochy

 1. TECNICAS RADIOFISICAS S.L.

  Hiszpania

 2. ONDA TV S.R.L.

  Włochy

 3. NUOVA RETE S.R.L.

  Włochy

 4. GMG GENERALMIETGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 5. I.L. ELETTRONICA S.R.L.

  Włochy

 6. ITALPONTI

  Włochy

 7. GA. PI. MAR. ELETTRONICA S.R.L.

  Włochy

 8. ELLO' DI STEFANO ZANNONI

  Włochy

 9. GENERAL COMUNICACIONES Y SEGURIDAD SA

  Hiszpania

 10. G.V. TELECOM

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo