• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów

Wyniki dla

Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów - Import eksport

 1. EP EHRLER PRÜFTECHNIK ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EP Engineering GmbH jest dostawcą kompletnego asortymentu produktów i usług w zakresie techniki pomiarowej i testowej, specjalizującym się w wysoce precyzyjnej technice pomiaru przepływu. Oferujemy jakość na najwyższym poziomie i zapewniamy naszym klientom kompletne stanowiska testowe i systemy pomiarowe, rozwiązania programowe, a także kalibrację i serwis. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Niemczech, które posiadają własne laboratorium DAkkS (Niemieckie Centrum Akredytacji). W celu ciągłego rozwoju najnowszych standardów i metod pomiarowych badamy nowe sposoby pomiaru i testowania technologii dla gazów i mediów płynnych z partnerami z dziedziny nauki i edukacji oraz utrzymujemy ścisłą współpracę z Physikalisch-Technische Bundesanstalt w Braunschweigu.

 2. VÖGTLIN INSTRUMENTS GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Vögtlin jest szwajcarskim projektantem precyzyjnych przepływomierzy. Nasi eksperci ds. przepływu od 30 lat opracowują wysokiej jakości produkty i rozwiązania dla Państwa zadań związanych z pomiarem przepływu i kontrolą. Nasze przepływomierze termiczne i regulatory przepływu masowego dla gazów z wyjściem cyfrowym i analogowym, jak również stopień ochrony IP67/NEMA6 i ATEX są odpowiednie do szerokiego zakresu zastosowań: Analiza gazów, sprzęt laboratoryjny, farmaceutyczny, biotechnologiczny, life science, badania i rozwój, sprzęt testowy, OEM oraz liczne zastosowania przemysłowe i całościowe rozwiązania. Nasze wysoce precyzyjne urządzenia do pomiaru i regulacji przepływu oparte są na technologii półprzewodnikowych czujników MEMS. Z ponad 300 000 sprzedanych jednostek, jesteśmy międzynarodowym graczem cenionym na rynku. Nasi partnerzy OEM i klienci wymagają niezawodnej jakości i powtarzalnej wydajności. Jako firma z certyfikatem ISO 9001: 2015 gwarantujemy najwyższe standardy jakości.

 3. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

 4. INOTECH METER CALIBRATION SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Inotech GmbH stała się w ostatnich 25 latach wiodącą firmą w dziedzinie urządzeń pomiarowych do liczników gazu, testowania i kalibracji gazu, będąc kompetentnym i niezawodnym partnerem dla producentów liczników i niezależnych ośrodków testowych na świecie. W ostatnich latach stworzyliśmy również systemy testowania liczników wody i ciepła, odpowiednio rozszerzając nasz asortyment produktów. Przy pomocy naszych urządzeń testujących kalibrowane są każdego roku miliony liczników różnego typu. Urządzenia i stystemy testowe są naszą główną dziedziną działalności. Każdego dnia łączymy naszą wiedzę fachową i życzenia klientów, aby stale ulepszać nasze produkty. Zawsze skupiamy się na potrzebach klientów w procesie opracowywania i wytwarzania naszych produktów i zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami.

 5. DANWELL APS

  Dania

  Verified by europages badge

  Od wielu już lat Danwell projektuje i wytwarza skrzynki do liczników wody do użytku domowego, przemysłowego, liczniki ciepła, liczniki impulsów. DANWELL - izolowane skrzynki na liczniki wody chronią licznik oraz wszystkie pozostałe instalacje techniczne przed mrozem. Jeśli chcesz mieć pewność. Izolowana skrzynka do licznika wody jest prosta do złożenia i zainstalowania. Izolacja jest ważna, gdy konieczna jest instalacja skrzynki w niskiej temperaturze. Danwell dostarcza: Liczniki wody, liczniki wielokrotne i pojedyncze, liczniki wody, osłony na liczniki wody, skrzynki na liczniki chroniące przed mrozem, skrzynki na liczniki elektryczne, skrzynki na liczniki gazu, izolowane skrzynki na liczniki, izolowane osłony na liczniki wody chroniące przed mrozem, osłony liczników chroniące przed mrozem, producent izolowanych osłon na liczniki oraz skrzynek na liczniki wody chronionych przed mrozem.

  Wszystkie wyroby na "przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEMÜ GEBRÜDER MÜLLER APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEMÜ jest wiodącym producentem zaworów, sprzętu pomiarowego i podzespołów sterujących. To globalna i niezależna firma rodzinna z ponad 50 letnim doświadczeniem w produkcji innowacyjnych wyrobów i niestandardowych rozwiązań dostosowanych do kontroli mediów procesowych w kluczowych dziedzinach. GEMÜ jest światowym liderem w dziedzinie sterylnych aplikacji dla branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Grupa zatrudnia obecnie 900 pracowników w Niemczech i ponad 1600 na całym świecie. Wytwarzamy nasze wyroby w sześciu zakładach produkcyjnych w Niemczech, Szwajcarii, Chinach, Brazylii, Francji i Stanach Zjednoczonych. Dystrybucja na cały świat jest koordynowana z Niemiec dla 27 spółek zależnych. W oparciu o gęstą sieć partnerów handlowych w ponad 50 krajach Grupa jest aktywna na wszystkich kontynentach. Dzięki międzynarodowej strategii wzrostu GEMÜ będzie rozwijał się na inne rynki w przyszłości.

 2. SPM - SOCIÉTÉ PYRÉNÉENNE DE MÉTALLURGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo SPM - SOCIÉTÉ PYRÉNÉENNE DE MÉTALLURGIE, wywodzące się z konstrukcji struktur eksploatacji głównego złoża francuskiego, potrafiło wykorzystać swoje doświadczenie na rzecz polityki innowacji, dzięki której mogło zdywersyfikować swoją działalność w kierunku branż przemysłu naftowego i przemysłu jądrowego. Sprzęt naftowy API7, API6A, API5CT, uszczelki, uszczelki pierścieniowe, uszczelki RTJ, uszczelki metal/metal, uszczelki do wysokich temperatur, uszczelki do wysokiego ciśnienia, zwężki Venturiego.

 3. KROHNE MESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KROHNE oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie aparatury do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury oraz do analizy procesów. Firma KROHNE z siedzibą w Duisburgu, Niemcy, powstała w 1921 roku i obecnie zatrudnia na całym świecie ponad 3700 pracowników.

 4. DELTAFLUID

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DELTAFLUID, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przepływomierze, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Termometry, biuro badań wyspecjalizowane w pomiarach natężenia przepływu, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przepływomierze. Ma siedzibę w Lacq, Francja.

 5. HÖNTZSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖNTZSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciwwybuchowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, mierniki masy powietrza (LMM), serwis kalibracji, kalibrowanie, projektowanie przepływomierzy, Przepływomierze, czujniki do obszarów zagrożonych wybuchem, i czujniki. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 1. SEBA HYDROMETRIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEBA HYDROMETRIE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 2. MIB GMBH

  Niemcy

  MIB GmbH Messtechnik und Industrieberatung jest Twoim partnerem w dziedzinie sprawdzonej od wielu lat techniki ultradźwiękowego pomiaru przepłuwu - pomiaru przepływu cieczy, jego regulowania i monitorowania. Od ponad 15 lat rozwijamy techniki pomiarowe na najwyższym poziomie. Skupiając się na potrzebach rynku, dostarczamy rozwiązania naszym klientom na całym świecie. Kluczowe sektory obejmują przemysł spożywczy, chemiczny, półprzewodników i solarny, farmaceutyczny i techniki medycznej, a także budowy maszyn i urządzeń. Udzielamy klientom porad przed zakupem, w celu zapewnienia im optymalnych wyników pomiarów, pomagamy im w planowaniu dokonywania pomiarów i oczywiście jesteśmy do dyspozycji, aby odpowiedzieć na każde pytanie w ramach obsługi posprzedażnej. W naszym centrum szkoleniowym prowadzimy szkolenia dla naszych klientów i dystrybutorów. Na życzenie, nasz wykwalifikowany personel udziela pomocy w fazie wdrażania. Opracowujemy indywidualne rozwiązania specyficzne dla klienta. Flowmax: Najnowocześniejszy ultradźwiękowy pomiar przepływu cieczy - rozwiązanie dla wielu zastosowań

 1. BOPP & REUTHER MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Niezależnie od tego czy chodzi o różnorodne zadania w przedsiębiorstwach komunalnych w zakresie sieci wodnej, gazowej, elektrycznej, czy też o procesy techniczne w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, branże budowy maszyn i urządzeń, wymagania procesowe w przemyśle spożywczym, dzięki szerokiemu asortymentowi wysokiej jakości urządzeń pomiarowych firma Bopp & Reuther Messtechnik GmbH jest w stanie zaoferować praktyczne rozwiązania do każdego zastosowania. Zadania w zakresie technologii pomiaru procesów przemysłowych charakteryzuje rosnąca złożoność. Jednocześnie wzrasta tendencja do indywidualnie dostosowanych kompleksowych rozwiązań. Od producentów urządzeń pomiarowych wymaga to dokładnej znajomości celów zastosowania i warunków użytkowania. Nasze produkty i usługi oparte są na dogłębnej wiedzy technicznej o technologii zastosowań, którą zdobyliśmy we współpracy z użytkownikami z różnych branż.

 2. COMET YXLON GMBH

  Niemcy

  YXLON jest obecnie wiodącym światowym dostawcą systemów i usług w dziedzinie rentgenów przemysłowych. Nasze rentgenowskie systemy kontrolne i systemy CT znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, od przemysłu motoryzacyjnego poprzez przemysł lotniczy i kosmiczny po producentów wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, a nawet do oceny i restauracji dzieł sztuki. Nasza oferta systemów rentgenowskich obejmuje przenośne urządzenia rentgenowskie, ale również kompleksowe, sterowane w pełni komputerowo kontrolne instalacje rentgenowskie inline. Prawie wszystkie znane marki przemysłowe stosują nasze kontrolne systemy rentgenowskie. Systemy kontroli rentgenowskiej firmy YXLON zapewniają bezpieczeństwo i wysoką jakość wszelkiego rodzaju odlewów, takich jak np. kółka aluminiowe, osłony przekładni kierowniczych, wsporniki osi, jak również poduszki powietrzne, opony, komponenty elektryczne i elektroniczne, zgrzewy i wiele innych. Rentgenowskie badanie spawów rur i łopat turbin w przemyśle lotniczym i kosmicznym.

 3. TECFLUID

  Francja

  Urządzenia pomiarowe dla przemysłu. TECFLUID to producent wyspecjalizowany w produkcji przyrządów do cieczy, który rozpoczął swoją działalność w 1974 r. Od początku działalności firma zajmowała się projektowaniem i produkcją wszelkiego rodzaju podstawowych elementów stanowiących naszą gamę produktów. TECFLUID projektuje i produkuje przyrządy do gazu i cieczy, stosując najnowocześniejsze techniki. Nasz program produkcji obejmuje przepływomierze o zmiennym przekroju, przepływomierze elektromagnetyczne, przepływomierze elektromagnetyczne, przepływomierze ultradźwiękowe, tarczowe, bocznikowe z płytą otworową, czujniki przepływu, urządzenia do pomiaru poziomu z przesyłem magnetycznym, liczniki objętościowe i turbiny, układy elektroniczne analogowe i cyfrowe. Codziennie pracujemy nad tym, aby mόc oferować kompleksowe usługi obejmujące wszystko, począwszy od procesu projektowania instrumentu, a skończywszy na serwisie posprzedażowym.

 4. METRA ENERGIE-MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Wytwarzamy i rozprowadzamy od ponad 30 lat przepływomierze i liczniki zużycia energii do cieczy, pary i gazów technicznych. Wieloletnie doświadczenie czyni nas kompetentnym partnerem, szczególnie w technologii pomiaru przepływu pary / energii pary. Dzięki naszej wiedzy na temat zastosowania i szerokiemu wyborowi różnych metod pomiarowych jesteśmy w stanie zrealizować zarówno rozwiązania standardowe jak i złożone układy pomiarowe. Zwiększenie efektywności energetycznej staje się coraz ważniejsze w świetle ciągle rosnących cen surowców. Oprócz prądu elektrycznego dotyczy to przede wszystkim przepływu w rurach takich substancji jak ciecze, para i gaz. Niezależnie od tego czy chodzi o skuteczne zarządzanie energią, czy o skojarzone wytwarzanie ciepła i energii elektrycznej (CHP), podstawą do wiarygodnego pozyskiwania danych są niezawodne i czytelne urządzenia pomiarowe i liczniki. Skorzystaj z naszego doświadczenia w dziedzinie przepływomierzy i liczników zużycia energii.

 5. TACHO. JANUSZ KOZIARA

  Polska

  Tachographs – diagram charts for analogue tachographs, rolls for digital tachographs, tachographs service. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl is on the market since 1985. From the very start we specialize in manufacturing paper discs for car tachographs. Not only we support our customers in Poland but we also supply our products to several countries in UE. Our offer has been enriched with Kienzle merchandise, recording chart storing accessories, thermal paper (rolls) for digital tachographs and device to download data from driver cards and tachographs. In 2005 our offer was extended to include maintenance services for analog and digital tachographs (comprising: check, calibration, validation, driver’s chart and tacho data collection). Tachografy – tarcze do tachografów analogowych, rolki do tachografów cyfrowych, serwis tachografów. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl istnieje od 1985 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji tarcz do tachografów samochodowych. Zasięgiem działania obejmuje cały kraj, a ponadto eksportuje swoje wyroby do kilku krajów Unii Europejskiej, Afryki i Ameryki Południowej. Oferta firmy TACHO została wzbogacona o towary handlowe takie jak: tarcze tacho Kienzle, akcesoria do przechowywania wykresówek, papier termiczny (rolki) do tachografów cyfrowych i urządzenia do pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Oferujemy również usługi serwisowe w zakresie tachografów analogowych i cyfrowych (sprawdzanie, kalibracja, legalizacja)

 6. AQUAMETRO OIL & MARINE GMBH

  Niemcy

  Wszystkie nasze działania i cała gama produktów są dostosowane do segmentów rynku morskiego, przemysłowego i motoryzacyjnego. W segmencie rynku "Pomiarόw" jesteśmy Państwa partnerem w zakresie przepływomierzy oleju i paliwa, rozwiązań do pomiaru paliwa, pomiaru zużycia oleju napędowego i monitorowania oleju napędowego dla wszystkich silników, agregatów i kotłów napędzanych olejem napędowym. Dzięki naszemu portfolio produktów "Monitoring wydajności" oferujemy Państwu zintegrowane rozwiązania w zakresie pozyskiwania, analizy i oceny danych. System Wydajności Paliwa, falowe liczniki mocy SPM i inne dane z automatyki okrętowej ( np. CO2-Reporting MRV) są specjalnie przetwarzane w tym celu.

 7. SISTO ARMATUREN S.A.

  Luksemburg

  SISTO Armaturen S. A. jest spółką należącą do działającej na całym świecie Grupy KSB oraz luksemburskiej SNCI. Zatrudniając około 150 pracowników, projektujemy i produkujemy zawory membranowe i akcesoria w Echternach, wykorzystując najnowocześniejsze metody symulacji, własne laboratoria i pola testowe. Ścisła współpraca z uczelniami pozwala nam również rozwijać innowacje i włączać je do naszych produktów.

 8. VEMM TEC MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Nasza technika pomiarowa jest stosowana na całym świecie. Nasze przedsiębiorstwo zdobyło renomę jako uznany na arenie międzynarodowej producent gazowej techniki pomiarowej oraz techniki pomiarowej cieczy. Sprawdzona, inteligentna technologia oraz innowacyjne nowe i rozwijane produkty zapewniają bezpieczeństwo produktowe naszych klientów. Jakość i uczciwe ceny, terminowe dostawy i niezawodny serwis są elementem naszej koncepcji głównej zorientowanej na klienta.

 1. HBM TEST AND MEASUREMENT GMBH

  Niemcy

  Firma HBM TEST AND MEASUREMENT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 2. FIRST SENSOR AG

  Niemcy

  Firma FIRST SENSOR AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, przyrządy do mierzenia poziomu płynów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, czujniki poziomu, i Czujniki tlenu. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, Pomiar gęstości przepływów - przyrządy, Pompy zębate, Pomiar gęstości przepływów - przyrządy, Ropa naftowa - dystrybucja paliw, i transport produktów niebezpiecznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. SOMMER MESSTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma SOMMER MESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach przyrządy do metrologii, producent przepływomierzy, śniegomierze, i systemy pomiaru natężenia przepływu. Ma siedzibę w Koblach, Austria.

 5. DIELEN GMBH

  Niemcy

  Firma DIELEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Straelen, Niemcy.

 6. ENDRESS+HAUSER

  Francja

  Firma ENDRESS+HAUSER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, turbidymetry, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, producent przepływomierzy, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Ma siedzibę w Huningue, Francja.

 7. BADGER METER EUROPA GMBH

  Niemcy

  Firma BADGER METER EUROPA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Neuffen, Niemcy.

 8. ICCP MESSTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma ICCP MESSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach sondy temperaturowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 9. CELSA MESSGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma CELSA MESSGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Römerberg, Niemcy.

 10. FLOWISE DI LUCA CASAZZA

  Włochy

  Firma FLOWISE DI LUCA CASAZZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry cieczy, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Filtry cieczy, regulatory przepływu, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Cornaredo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów - Import eksport

Liczba wyników

2664 Przedsiębiorstwa