• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia

Wyniki dla

Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia - Import eksport

 1. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

 2. MELUTEC METROLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze laboratorium kalibracji jest akredytowane pod numerem D-K-15048-01-00 zgodnie z normą DIN EN ISO/IEC 17025 przez Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH DAkkS w zakresie pomiarów zmian wymiarowych, momentu obrotowego, temperatury, wilgotności względnej i ciężaru. Jako laboratorium kalibracji akredytowane przez DAkkS spełniamy wszystkie krajowe i międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Chcemy nie tylko zadowalać naszych klientów, ale także inspirować. Do momentu powstania firmy w 1991 roku nieustannie z każdym dniem rozwijamy nasze usługi i zwiększamy ich asortyment w naszej dziedzinie działalności, opierając się na bogatym doświadczeniu w technice kalibracji. Klienci w Niemczech i na całym świecie korzystają z naszej wiedzy fachowej, elastyczności i solidności. Wyrób sobie własny obraz Melutec Metrology i przekonaj się o naszych kompetencjach, elastyczności i innowacyjności, wyróżniających nas od konkurencji.

 3. PPS UK (PRESSURE PROFILE SYSTEMS)

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma PPS UK (PRESSURE PROFILE SYSTEMS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki ciśnieniowe, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Instrumenty pomiarowe i kontrolne, czujniki, Czujniki ciśnieniowe, czujniki siły, Dotykowe czujniki pojemnościowe, i czujniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 4. HÖNTZSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖNTZSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciwwybuchowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, mierniki masy powietrza (LMM), serwis kalibracji, kalibrowanie, projektowanie przepływomierzy, Przepływomierze, czujniki do obszarów zagrożonych wybuchem, i czujniki. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 5. HUBA CONTROL AG DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUBA CONTROL AG DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Walddorfhäslach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOBOLD MESSRING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOBOLD MESSRING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Hofheim Am Taunus, Niemcy.

 2. BART

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BART, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Manometry, Złączki rurowe żelazne, Termometry, regulatory ciśnienia do przyrządów mierniczych i precyzyjnych, przyrządy do regulacji i kontroli temperatury, Zawory do rurociągów przemysłowych, termometry, i Manometry. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. DRUCK & TEMPERATUR LEITENBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRUCK & TEMPERATUR LEITENBERGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Kirchentellinsfurt, Niemcy.

 4. DM-SENSORS INH. DARIUS MLOCEK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DM-SENSORS INH. DARIUS MLOCEK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Liederbach, Niemcy.

 5. KANT DRUCKSCHALTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KANT DRUCKSCHALTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Dornhan, Niemcy.

 1. MBA INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBA INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Quickborn, Niemcy.

 2. ANWIK

  Polska

  Polski producent separatorów membranowych. Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku od 1997 i jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy produkcję polskich separatorów membranowych. Poznaj naszą ofertę lub skontaktuj się z nami jeśli nie wiesz jaki separator membranowy dobrać do swoich potrzeb. Oferujemy urządzenia wykorzystywane w przemyśle chemicznym, spożywczym, petrochemicznym, górniczym oraz papierniczym. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju separatorów membranowych, a także osprzętu wykorzystywanego do instalacji aparatury pomiarowej i regulacyjnej. Nasza oferta obejmuje również aparaturę pomiarową i regulacyjną. Zajmujemy się również remontami układów separator membranowy – przyrząd pomiarowy naszego wykonania, jak i innych marek. W przypadku braku możliwości remontu, doradzimy jaki separator membranowy najlepiej dobrać do układu, by przedłużyć jego żywotność.

 1. HYUNDAE MECHANIC & ELECTRIC CO., LTD.

  Korea Południowa

  Nasza firma powstała w 1986 roku i jest jednym z największych producentów i eksporterów w Korei w dziedzinie produkcji wszelkiego typu hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych pras i maszyn do tłoczenia oraz nitownic. Naszymi głównymi odbiorcami są branże części samochodowych, części elektronicznych i elektrycznych, części komputerowych oraz producenci telefonów komórkowych. Przyjmujemy zapytania dotyczące elementów linii produkcyjnych w zakresie: linii montaż., wyginania, doszczeln., kalibrow., wybijania ciśn. wygniatania, znakowania, tłoczenia, przeciskania, nitowania, okrawania.

 2. NOKRA OPTISCHE PRÜFTECHNIK UND AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Firma nokra GmbH to działające globalnie, średnie przedsiębiorstwo oferujące wysokiej jakości systemy pomiarowe i kontrolne do zastosowań produkcyjnych. Nasze systemy mierzą i kontrolują właściwości geometryczne takie jak długość, szerokość, grubość, kształt i położenie. Wymagane w tym celu czujniki laserowe i zautomatyzowane urządzenia kontrolne są samodzielnie projektowane i produkowane przez firmę nokra. Dzięki temu możemy dostosować każde urządzenie do specyficznych zadań naszych klientów i zoptymalizować do każdego przypadku zastosowania. nokra dysponuje unikalną ekspertyzą do postępowania z pytaniami w dziedzinie techniki pomiarowej dla przemysłu stalowego, aluminiowego, przemysłu motoryzacyjnego, budowy urządzeń oraz przemysłu tworzyw sztucznych i szkła. Długoletnie doświadczenie, innowacyjność naszego interdyscyplinarnego zespołu oraz ścisła kooperacja z naszymi partnerami sprawiają, że nasze systemy pomiarowe są ciągle rozwijane i są zawsze zgodne z najnowszym stanem technologicznym.

 3. TACHO. JANUSZ KOZIARA

  Polska

  Tachographs – diagram charts for analogue tachographs, rolls for digital tachographs, tachographs service. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl is on the market since 1985. From the very start we specialize in manufacturing paper discs for car tachographs. Not only we support our customers in Poland but we also supply our products to several countries in UE. Our offer has been enriched with Kienzle merchandise, recording chart storing accessories, thermal paper (rolls) for digital tachographs and device to download data from driver cards and tachographs. In 2005 our offer was extended to include maintenance services for analog and digital tachographs (comprising: check, calibration, validation, driver’s chart and tacho data collection). Tachografy – tarcze do tachografów analogowych, rolki do tachografów cyfrowych, serwis tachografów. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl istnieje od 1985 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji tarcz do tachografów samochodowych. Zasięgiem działania obejmuje cały kraj, a ponadto eksportuje swoje wyroby do kilku krajów Unii Europejskiej, Afryki i Ameryki Południowej. Oferta firmy TACHO została wzbogacona o towary handlowe takie jak: tarcze tacho Kienzle, akcesoria do przechowywania wykresówek, papier termiczny (rolki) do tachografów cyfrowych i urządzenia do pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Oferujemy również usługi serwisowe w zakresie tachografów analogowych i cyfrowych (sprawdzanie, kalibracja, legalizacja)

 4. IMEC

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem mieszczącym się w Gironie, wyspecjalizowanym w projektowaniu, opracowywaniu i utrzymaniu projektów elektrycznych, kotlarskich, cieczy oraz ochrony przeciwpożarowej, zawsze w dziedzinie przemysłowej i z dużym doświadczeniem w takich branżach jak rolno-spożywcza, handlowa, kamieniołomów, central podproduktów. Wykonujemy także prace klimatyzacyjne, w zakresie systemów z bezpośrednim rozprężaniem, wentylacji, kontrolne i regulacji, ogrzewania, gazowe, chłodnictwa przemysłowego...

 5. ROGA-INSTRUMENTS VERTRIEBSBÜRO FÜR MESSTECHNIK

  Niemcy

  Technika pomiarowa firmy ROGA-Instruments oferuje systemy do rejestrowania danych pomiarowych i analizowania danych pomiarowych. Tworzymy sprzęt i oprogramowanie do wymagających zadań pomiarowych, monitorowania i analizowania do zastosowań naukowych i badawczych oraz przemysłowych, wszystko perfekcyjnie dopasowane i dostarczone przez jednego dostawcę. Oferujemy rozwiązania systemowe do techniki pomiarowej dźwięku i drgań, analizy modalnej i zastosowań specjalnych, analizy dźwięku, analizy wibracji, długoterminowego i ultraszybkiego rejestrowania danych pomiarowych, bezpiecznego zapisywania danych pomiarowych, analizy w czasie rzeczywistym, monitorowania wibracji, zastosowań sterujących i zastosowań regulacyjnych oraz sterowania maszyn.

 6. DR. JOHANNES HEIDENHAIN GMBH

  Niemcy

  Firma Dr. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH opracowuje i produkuje enkodery liniowe i kątowe, enkodery obrotowe, wskaźniki pozycji i cyfrowe elementy sterujące do wymagających zadań pozycjonowania. Produkty HEIDENHAIN stosowane są przede wszystkim w precyzyjnych obrabiarkach, a także w systemach do produkcji i dalszej obróbki elementów elektronicznych montażowych. Dzięki naszej szerokiej wiedzy fachowej i doświadczeniu w rozwoju i produkcji przyrządów pomiarowych i systemów sterowania stwarzamy ważne warunki do automatyzacji urządzeń i maszyn produkcyjnych jutra. Nasze kompetencje technologiczne w dziedzinie pomiaru długości i kąta poświadczają liczne specjalne rozwiązania dostosowane do użytkownika. Zaliczają się do nich w szczególności urządzenia pomiarowe i testujące zbudowane dla wielu standardowych laboratoriów na świecie, a także kątomierze do różnych teleskopów oraz satelitarnych anten odbiorczych. Ze zdobytego doświadczenia korzystają oczywiście produkty seryjne.

 7. S+S REGELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  S+S Regeltechnik jest jednym z wiodących w Europie producentów zaawansowanych czujników do zadań pomiarowych, kontrolnych i regulacyjnych w dziedzinie automatyki budynków i budowy maszyn. Konsekwentnie wypełniając nasze zobowiązanie najwyższej jakości, efektywności kosztowej i zrównoważonego rozwoju, skupiamy się na oszczędzaniu zasobów i minimalizowaniu ogólnych kosztów systemowych naszych klientów. Nasza siedziba znajduje się w Norymberdze. Na powierzchni produkcyjnej o powierzchni 4000 m² zatrudniamy ponad 60 wysoko wykwalifikowanych pracownikόw. Projektujemy i produkujemy szeroką gamę wysokowydajnych czujników precyzyjnych, regulatorów i przełączników do systemόw ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, systemów chłodniczych i pomieszczeń czystych, systemόw kontroli przepływu i wartości granicznych, a także wykrywania światła i ruchu. Certyfiktat: DIN EN ISO 9001: 2015, TÜV, prόba typu WE zgodnie z 97/23/WE, GOST Rosja, DIN CERTCO, test DIN-Prüfung wg DIN EN 14597: 2005-12, CE, ESD, ROHS, EAC, GOST-R, REACH, Certyfikat UL.

 8. BHU "FART"

  Polska

  Szanowni Państwo! Firma „FART” to znana i ceniona firma specjalizująca się w dostarczaniu aparatury kontrolno - pomiarowej. W swojej ofercie posiadamy: - Manometry zwykłe Ø40; Ø50; Ø63; Ø100; Ø160 - Manometry glicerynowe Ø40; Ø50; Ø63; Ø100; Ø160 - Kurki manometryczne mosiężne fig. 525 i fig.528 - Termometry bimetaliczne Ø63; Ø100 - Termo-manometry WP80R/T. Współpracujemy z wieloma dostawcami, aby zawsze móc przedstawić Państwu najlepszą możliwą ofertę. Dzięki znacznemu powiększeniu naszej powierzchni magazynowej możemy dostarczyć dużą część powyższych wyrobów „od ręki”. Ponadto oferujemy także: • Manometry specjalistyczne; • Manometry i przetworniki z separatorami i kapilarami; • Manometry różnicowe; • Termometry manometryczne; • Termometry przemysłowe szklane. Jesteśmy również generalnym dystrybutorem firmy MARSH BELLOFRAM na rynki Europy środkowo - wschodniej. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia takie, jak: • Regulatory ciśnienia; • Przetworniki; • Pozycjonery; • Cylindry przeponowe; • Termo - pary; Czujniki; • Liczniki; • Części zamienne i wiele, wiele innych. Zapraszam do odwiedzenia strony www.manometr.pl w celu zapoznania się z oferowanym asortymentem. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Z poważaniem Robert Siemiński

 1. TEWS ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  TEWS Elektronik - Eksperci w zakresie technik pomiaru wilgotności, gęstości i masy metodą mikrofalową. TEWS Elektronik zrewolucjonizował tradycyjne metody pomiaru wilgotności, dzięki opatentowanej metodzie rezonansu mikrofal i proponuje przemysłowi farmaceutycznemu, drzewnemu i papierniczemu precyzyjne wyniki za pomocą różnorodnych aparatów pomiarowych. Opatentowana przez TEWS Elektronik GmbH & Co. KG procedura pomiarowa TEWS opiera się na zasadzie techniki mikrofalowej i dzięki temu umożliwia uzyskanie szybkich i precyzyjnych wyników pomiaru.

 2. PRODUAL SAS

  Francja

  Od 1987 r. finlandzki producent Produal projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę sprzętu przeznaczonego do automatyzacji budynków i poszanowania jakości powietrza. Produal posiada czujniki pokojowe, de czujniki bezprzewodowe oraz całe wyposażenie niezbędne do regulacji wewnątrz budynków z opcją komunikowania Modbus. Produal proponuje również wyroby peryferyczne przeznaczone do pomiaru parametrów powietrza i wody takich temperatura czy ciśnienie.

 3. GLASSTRESS OÜ

  Estonia

  Producent urządzeń do pomiaru naprężeń wewnętrznych w wyrobach szklanych. GlasStress Ltd. jest producentem urządzeń do pomiaru wewnętrznego naprężenia szczątkowego w produktach ze szkła. Zastosowania docelowe obejmują branżę motoryzacyjną, architektoniczną, pojemniki, naczynia stołowe, oświetlenie itp.

 4. MANFRED JÜNEMANN MESS- UND REGELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MANFRED JÜNEMANN MESS- UND REGELTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, manometry, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 5. FIRST SENSOR AG

  Niemcy

  Firma FIRST SENSOR AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, przyrządy do mierzenia poziomu płynów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, czujniki poziomu, i Czujniki tlenu. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. OMCRON SENSORS ENVIRONNEMENT

  Hiszpania

  Firma OMCRON SENSORS ENVIRONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 7. ESI TECHNOLOGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ESI TECHNOLOGY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Wrexham, Zjednoczone Królestwo.

 8. AOIP SAS

  Francja

  Firma AOIP SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Jest również obecna w dziedzinach Precyzyjne urządzenia pomiarowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Precyzyjne urządzenia pomiarowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Ris Orangis, Francja.

 9. SUKU DRUCK- UND TEMPERATURMESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SUKU DRUCK- UND TEMPERATURMESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Manometry, pomiar temperatury, Shut-off valves, i złączki do ogrzewania. Ma siedzibę w Lichtenau, Niemcy.

 10. AQUADUNA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AQUADUNA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Sternenfels, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia - Import eksport

Liczba wyników

3160 Przedsiębiorstwa