• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przetwory owocowe

Wyniki dla

Przetwory owocowe - Import eksport

 1. KASAG SWISS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  KASAG jest średniej wielkości przedsiębiorstwem przemysłowym w Langnau w szwajcarskim regionie Emmental. Od 1929 roku firma oferuje w regionie miejsca pracy dla wykwalifikowanych fachowców. W tym malowniczym górzystym obszarze w kantonie Berno produkowany jest nie tylko znany na całym świecie ser z dziurami, tutaj działają też liczne innowacyjne firmy cieszące się doskonałą światową renomą. KASAG jest jedną z nich. Projektowanie i produkcja aparatów, pojemników, zbiorników ciśnieniowych, wymienników ciepła, kolumn, modułów itp. dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego, a także dla potrzeb biotechnologii, branży spożywczej i ochrony środowiska. Inżynieria i budowa urządzeń do gotowania wsadowego do produkcji przetworów owocowych, konfitur, kompotów, dżemów, sosów, warzyw i innej żywności. Inżynieria systemów odzysku ciepła z kanalizacji, a także produkcja i montaż kanalizacyjnych wymienników ciepła dla różnych rodzajów kanałów.

 2. TIM.CO LLC

  Rosja

  “TIM.KO” Company – rosyjski producent niewiarygodnie wschodniej słodyczy churchhela (chuch-hela) pod własnym znakiem towarowym “MADZHO”. Priorytetem firmy są wysokie standardy jakości i budowanie zaufanych relacji z klientami i partnerami. Сhurchhela MADZHO to nowoczesna zdrowa przekąska, która zastępuje słodycze i chipsy i służy jako zdrowa przekąska dla całej rodziny. Masa wypełniająca churchhela (chuch-hela) robiona jest z orzechów włoskich, orzechów laskowych lub mieszanki orzechów i owoców suszonych. Muszle wykonane są na bazie soku owocowego To dawna receptura, która naturaknie wtapia się w nowoczesne trendy zdrowego żywienia. Nasza przewaga: - Wysoka jakość surowców (orzechy, soki); - Składniki bez konserwantów i aromatów; - Minimalny procent cukru – tylko w celu wyrównania słodyczy naturalnego soku; - Pakowanie próżniowe zachowujące właściwości produktu bez konserwanów przez okres 180 dni; - Wysokie walory smakowe (pyszne, kojące i świeże).

 3. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polska

  Przetwórnia Owocowo-Warzywna w Radzicach Dużych powstała w grudniu 1962. Od momentu powstania zakład, specjalizował się w przetwórstwie owocowo-warzywnym. Przetwórnia Radzice produkuje m.in dżemy i marmoladę o szerokiej gamie smaków ( wiśnia, truskawka, jagoda, morela, róża itd.) oraz jabłko prażone i powidła śliwkowe. Ponadto różnego rodzaju przetwory warzywne i miód sztuczny. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom i ich potrzebom, jesteśmy elastyczni w kwestii technologii produkcji. Nasze produkty oferujemy w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych ( pojemniki 450g, słoiki, wiadra i beczki). Surowiec do produkcji przetworów pochodzi z trenów pobliskich (nieskażonych), bazujemy przede wszystkim na płodach rolnych miejscowych rolników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie.

 4. WIMAR-CHLODNIA SP. Z O.O.

  Polska

  Wimar-Chłodnia Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem owoców i warzyw, a w szczególności mrożeniem owoców takich jak truskawka, wiśnia, porzeczki, malina oraz warzyw takich jak kalafior, brokuł. Nasze produkty są dostarczane na rynek krajowy oraz na rynki zagraniczne. W ciągu tych kilkunastu lat działalności znalazły swoich odbiorców w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Rosja, Dania, Anglia.Serdecznie zapraszamy do udanej współpracy. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie.

 5. F2S S.A.S.

  Francja

  Firma F2S S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory owocowe, Przetwory owocowe, napój i sok z owoców egzotycznych, mus owocowy, i coulis z owoców. Ma siedzibę w Valence, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER

  Niemcy

  Firma CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 2. MNDGIDA

  Turcja

  Firma MNDGIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy owocowe, konfitury i dżemy, miód spożywczy, i ze śniadaniem. Ma siedzibę w Kazan/ankara, Turcja.

 3. SOC. AGR. MONTELAURO S.S.

  Włochy

  Firma SOC. AGR. MONTELAURO S.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury. Ma siedzibę w Monterosso Almo, Włochy.

 4. JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO.

  Włochy

  Firma AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury pomarańczowe. Ma siedzibę w Campobello Di Mazara, Włochy.

 1. KEYWAN FRUITS

  Turcja

  Firma KEYWAN FRUITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Dalaman, Turcja.

 2. RACIMO INDUSTRY SARL

  Algieria

  Firma RACIMO INDUSTRY SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Alger, Algieria.

 1. J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H

  Austria

  Firma J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Groß-Enzersdorf, Austria.

 2. TESORI DI SICILIA

  Włochy

  Firma TESORI DI SICILIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury, miody typowe, aromatyzowana masa migdałowa, i typowe produkty. Ma siedzibę w Nicosia, Włochy.

 3. MAMMA MIA SRL

  Włochy

  Firma MAMMA MIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach krem owocowy do smarowania, konfitury, konfitury, i nektary owocowe. Ma siedzibę w Siracusa, Włochy.

 4. D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L.

  Włochy

  Firma D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury, konfitury biologiczne, produkcja wysokogatunkowych świeżych soków owocowych, i konfitury naturalne. Ma siedzibę w Giuliano Teatino, Włochy.

 5. MARMELADENHERZ

  Niemcy

  Firma MARMELADENHERZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury, konfitury bez cukru, i konfitura owocowa. Ma siedzibę w Markt Schwaben, Niemcy.

 6. GAGET SA

  Francja

  Firma GAGET SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory owocowe, środki aromatyczne do żywności, cukierki, i Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Nogent-Sur-Seine, Francja.

 7. STREECK SPECIALITEITEN

  Holandia

  Firma STREECK SPECIALITEITEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Nieuwegein, Holandia.

 8. EMEK GIDA INC.

  Turcja

  Firma EMEK GIDA INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. IDIA SRL

  Włochy

  Firma IDIA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury, konfitury, konfitury biologiczne, i konfitury naturalne. Ma siedzibę w Crotone, Włochy.

 2. ALFA-NISTRU SA

  Mołdawia

  Firma ALFA-NISTRU SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Soroca, Mołdawia.

 3. GNT FRANCE SARL

  Francja

  Firma GNT FRANCE SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach składniki spożywcze. Ma siedzibę w Champagne-Au-Mont-D'or, Francja.

 4. CROPSAL SARL

  Francja

  Firma CROPSAL SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy owocowe, konfitury i dżemy, galaretki owocowe, i konfitury. Ma siedzibę w Nousty, Francja.

 5. COYOXOCHIAT / MONTAÑA VERDE

  Meksyk

  Firma COYOXOCHIAT / MONTAÑA VERDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Puebla, Meksyk.

 6. MS EXPERT PR SRL

  Rumunia

  Firma MS EXPERT PR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 7. STIFEN EGYPT

  Egypt

  Firma STIFEN EGYPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory owocowe, owoce zamrożone, Przetwory owocowe, składniki dla purée, i miazga z owoców. Ma siedzibę w 6th Of October City, Egypt.

 8. PRIMERANO S.R.L.

  Włochy

  Firma PRIMERANO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach owoce konfiturowe, konfitury, soki owocowe, i owoce cytrusowe. Ma siedzibę w Rosarno, Włochy.

 9. VORTUMNUS SP. Z O.O. ZAKLAD PRZETWORSTWA OWOCOW I WARZYW

  Polska

  Firma VORTUMNUS SP. Z O.O. ZAKLAD PRZETWORSTWA OWOCOW I WARZYW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Przetwory owocowe, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, i Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Skolyszyn, Polska.

 10. ZENA EXOTICFRUITS SA

  Senegal

  Firma ZENA EXOTICFRUITS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Ma siedzibę w Dakar, Senegal.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przetwory owocowe - Import eksport

Liczba wyników

1133 Przedsiębiorstwa