• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych

Wyniki dla

Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych - Import eksport

 1. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze zwanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.dobrze wyposażony warsztat o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne i zdolność 150.000 jednostek/miesiąc, by zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych"

 2. KEW ELECTRICAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEW ELECTRICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Uzwojenia elektryczne, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Uzwojenia elektryczne, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Ma siedzibę w Brighton, Zjednoczone Królestwo.

 3. ENVIRONMENTAL SOLUTIONS WASTE MANAGEMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENVIRONMENTAL SOLUTIONS WASTE MANAGEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, i Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Thatcham, Zjednoczone Królestwo.

 4. S2S GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S2S GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 5. COMETAL DEGERLI MADENLER GERI DONUSUM SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma COMETAL DEGERLI MADENLER GERI DONUSUM SAN VE TIC LTD STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GF

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GF, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Narzędzia przenośne zasilane do elektrotechniki, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, i Narzędzia przenośne zasilane do elektrotechniki. Ma siedzibę w Poole, Zjednoczone Królestwo.

 2. BOZZATO GIANLUIGI

  Włochy

  Firma BOZZATO GIANLUIGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach usuwanie odpadów elektronicznych. Ma siedzibę w Alano Di Piave, Włochy.

 3. ELECTRONIC RECYCLING

  Irlandia

  Firma ELECTRONIC RECYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Dyski twarde, i Dyski twarde. Ma siedzibę w Finglas, Irlandia.

 4. EURL MP RECYCLING

  Algieria

  Firma EURL MP RECYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, i recykling. Ma siedzibę w alger, Algieria.

 5. RECYTRONICA

  Hiszpania

  Firma RECYTRONICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Odpady elektroniczne, i Skup odpadów katalizatory. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 1. RETECH RECYCLING TECHNOLOGY AB

  Szwecja

  Firma RETECH RECYCLING TECHNOLOGY AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, i Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Oxie, Szwecja.

 2. TAUMÉA

  Francja

  Firma TAUMÉA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach dystrybucja produktów informatycznych. Ma siedzibę w Auger-Saint-Vincent, Francja.

 1. PRATGIR RECICLATGES S.L.

  Hiszpania

  Firma PRATGIR RECICLATGES S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Les Franqueses Del Vallès, Hiszpania.

 2. BRAINSCAPE

  Belgia

  Firma BRAINSCAPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, i toner recycling. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 3. RECYCLING RAEE

  Hiszpania

  Firma RECYCLING RAEE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Odpady elektroniczne, Skup odpadów katalizatory, i usuwanie odpadów elektronicznych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. HORSCH ENTSORGUNG

  Luksemburg

  Firma HORSCH ENTSORGUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śmieci i odpadki gospodarcze - przeróbka. Jest również obecna w dziedzinach Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Odpady - recykling, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, i Odpady - recykling. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 5. RECUINTEC S.L

  Hiszpania

  Firma RECUINTEC S.L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Odpady - recykling, Odpady elektroniczne, Collection, recycling, elimination waste, Odpady - recykling, i Skup odpadów katalizatory. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. CHIMIREC

  Francja

  Firma CHIMIREC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Dugny, Francja.

 7. GEBRAUCHTE AUTOTEILE LACKNER

  Niemcy

  Firma GEBRAUCHTE AUTOTEILE LACKNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 8. ANK BUDGET BINS

  Australia

  Firma ANK BUDGET BINS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Bayswater, Australia.

 1. NATURAMENTE

  Włochy

  Firma NATURAMENTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 2. SO.LO. RIFIUTI SRLS

  Włochy

  Firma SO.LO. RIFIUTI SRLS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Przerób nadwyżek towarowych, doradztwo w zakresie usuwania odpadów, organizowanie eliminacji odpadów, Przerób nadwyżek towarowych, i zbiórka i eliminacja odpadów. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 3. PELCOM COMPANY.LTD

  Kamerun

  Firma PELCOM COMPANY.LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach wysyłka na cały świat, i dostawa z wszystkimi usługami. Ma siedzibę w bamenda, Kamerun.

 4. BRUZIA SERVIZI

  Włochy

  Firma BRUZIA SERVIZI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Fiumefreddo Bruzio, Włochy.

 5. MORPHOSIS

  Włochy

  Firma MORPHOSIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 6. ECOEL SRL

  Włochy

  Firma ECOEL SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w gambellara, Włochy.

 7. METALES DYPAC RESIDUOS ELECTRONICOS

  Hiszpania

  Firma METALES DYPAC RESIDUOS ELECTRONICOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiokomunikacja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, i Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. COLLECTUN D3E RECYCLAGE

  Tunezja

  Firma COLLECTUN D3E RECYCLAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Skup odpadów elektronicznych, i Collection, recycling, elimination waste. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 9. ECO OFFICE TRANSPORT & RECYCLING

  Włochy

  Firma ECO OFFICE TRANSPORT & RECYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Collection, recycling, elimination waste, i wywożenie i obróbka odpadów specjalnych. Ma siedzibę w sant'ippolito, Włochy.

 10. TEKNO GERI DONUSUM

  Turcja

  Firma TEKNO GERI DONUSUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Ma siedzibę w ANKARA, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo