• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przepływomierze

Wyniki dla

Przepływomierze - Import eksport

 1. LUTZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od założenia firmy w 1954 roku przez Karla Lutza i stworzenia prawie idealnych warunków produkcyjnych w zakładzie w Wertheim, a zwłaszcza w ostatnich latach nasza marka stała się synonimem kompletnych systemów do przesyłania i napełniania płynów. Do grupy przedsiębiorstw Lutz należą dziś wysoko wydajne średnie firmy działające w różnych branżach i lokalizacjach w kraju i za granicą. Dzięki połączeniu wybranych firm oferta produktów została znacznie poszerzona. Dziś grupa zatrudnia ponad 350 osób na całym świecie.

 2. FLUX-GERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dziś nazwa FLUX jest znakiem towarowym znanym na całym świecie z najwyższej jakości wyrobów w dziedzinie technologii pomp. Wszystko zaczęło się w 1950 roku od wynalezienia pierwszej elektrycznej pompy beczkowej. Dzisiaj FLUX oferuje bogatą, indywidualnie konfigurowaną gamę produktów. Pompy FLUX są stosowane między innymi w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym, w branży budowy maszyn i urządzeń, jak również w galwanotechnice, w sektorze oczyszczania ścieków i w branży spożywczej. Czy to jako rozwiązanie samodzielne, czy systemowe – jakość FLUX oznacza długą żywotność, wyjątkową ekonomiczność i maksymalne bezpieczeństwo. Oprócz doskonałej jakości i niezawodności produktów FLUX, nasi klienci doceniają również wybitne kompetencje zawodowe i zdecydowane ukierunkowanie naszych pracowników na klienta. Obecnie FLUX-GERÄTE GMBH dostarcza pompy do prawie 100 krajów na całym świecie.

 3. PETER HUBER KÄLTEMASCHINENBAU SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firmę Peter Huber Kältemaschinenbau założył w 1968 roku Peter Huber i od tego czasu jest własnością rodzinną. W siedzibie głównej w Offenburgu, w fabryce Tango, zatrudniamy obecnie około 300 osób. Oferujemy również kompleksową i niezawodną obsługę poprzez sieć międzynarodowych oddziałów i partnerów handlowych na całym świecie. Już 20 lat temu rozpoczęliśmy konsekwentne przechodzenie na stosowanie środków chłodzących przyjaznych dla środowiska. Dziś, nasza oferta produktowa opiera się w znacznej części na naturalnych środkach chłodzących, co czyni nas liderem w obszarze ekologicznej i zrównoważonej technologii kontroli temperatury. Nasza firma zalicza się do wiodących pod względem technologii dostawców wysokoprecyzyjnych rozwiązań do kontroli temperatury dla badań i przemysłu. Na całym świecie nasze produkty zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury w labolatoriach, instalacjach technicznych i procesach produkcyjnych od -125 do +425 °C.

 4. APT ANGEWANDTE PROZESSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  APT Angewandte Prozessortechnik GmbH z Hürth koło Kolonii, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości przyrządów pomiarowych, w tym do kontroli szczelności, jest jednym z niemieckich ekspertów w dziedzinie wszelkiego rodzaju badań szczelności. Ponadto producent oferuje dalsze systemy i urządzenia do testowania szczelności na różnych etapach, od fazy projektowania po produkcję, w procesach podciśnieniowych lub nadciśnieniowych, a także indywidualne doradztwo. Testery serii PMD02 opracowane są do profesjonalnej kontroli szczelności - wysoka elastyczność, solidność, łatwa obsługa, odpowiednie do metod różnicowania ciśnienia i przepływu masowego, również w połączeniu. Nasz tester przepływowy PMF01 służy do różnych zadań kontrolnych, np. do kontroli odwiertów naftowych lub badania układu wtryskowego. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom niezawodny sprzęt testowy do pomiarów nieszczelności i różnicy ciśnień oraz do podobnych zastosowań. Chętnie odpowiemy na Państwa zapytania dotyczące produktów lub metod testowania

 5. SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SONDERMANN jest jednym z wiodących dostawców pomp, filtrów i systemów dozowania kwasów, zasad i innych agresywnych chemikaliów. Mając ponad 60-letnie doświadczenie na rynku, projektujemy nasze produkty z materiałów odpornych na korozję, takich jak PP, PVDF, ETFE czy stal nierdzewna tak, aby spełniały najwyższe standardy jakości. Wyróżniają nas innowacyjne rozwiązania, takie jak nowa generacja bezuszczekowych, magnetycznie sprzężonych pomp odśrodkowych MAGSON, seria filtrów SONCO czy nowy zestaw pomp SAFETEC do opróżniania IBC. Kolejny nacisk kładziony jest na systemy napełniania, sterowanie dozowaniem i mierniki ilości. We współpracy z naszą firmą macierzystą FLUX GERÄTE GmbH jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek. Nasza sieć doradców jest coraz gęstsza, a nasze rozwiązania coraz bardziej rozbudowane. Produkty SONDERMANN oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa przy najniższych kosztach w stosunku do cyklu życia. Oprócz doskonałej jakości produktów klienci doceniają naszą elastyczność i orientację na klienta - przekonaj się sam.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LUPEG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lupeg GmbH to kompetentny partner w dziedzinie systemów centralnego smarowania i dozowania. Oferujemy nie tylko pojedyncze elementy, lecz także projektujemy kompletne instalacje. Na życzenie są one montowane i uruchamiane przez naszych pracowników. Szczegółowe poradnictwo przedprojektowe zapewnia optymalne dostosowanie oferowanego rozwiązania do wymogów klienta. W ciągu ostatnich lat stopniowo dodaliśmy kolejne produkty i obszary do naszego programu. Smarowanie szyn, systemy szybkiego napełniania i śruby rozprężne poszerzyły nasze portfolio produktów. Ponadto firma działa od pewnego czasu w dziedzinie dozowania. Obszar ten stał się ważnym filarem działalności firmy i nadal się rozrasta.

 2. GHM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  POWSTANIE FIRMY: Firma GHM Messtechnik powstała w 2009 roku przez połączenie firm GREISINGER electronic, Honsberg Instruments i Martens Elektronik. Obecnie jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń pomiarowych in elektronicznych urządzeń przemysłowych. Dzięki zaangażowaniu 300 pracowników oraz ponad 35 badaczy w łącznie siedmiu filiach - Erolzheim, Regenstauf, Remscheid, Barsbüttel, Owingen, Kassel i Padwa/ Włochy - GHM Messtechnik może zaoferować kompletne portfolio produktów dla różnych zastosowań w obszarze techniki pomiarowej. Pracownicy naszej sieci dystrybucji na terenie Niemiec zapewniają fachowe doradztwo. Jesteśmy reprezentowani globalnie dzięki przedstawicielstwom w Czechach, Danii, Holandii oraz partnerom w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Obszerna sieć sprzedaży umożliwia nam optymalną obsługę klienta w miejscu jego siedziby.

 3. INOTECH METER CALIBRATION SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Inotech GmbH stała się w ostatnich 25 latach wiodącą firmą w dziedzinie urządzeń pomiarowych do liczników gazu, testowania i kalibracji gazu, będąc kompetentnym i niezawodnym partnerem dla producentów liczników i niezależnych ośrodków testowych na świecie. W ostatnich latach stworzyliśmy również systemy testowania liczników wody i ciepła, odpowiednio rozszerzając nasz asortyment produktów. Przy pomocy naszych urządzeń testujących kalibrowane są każdego roku miliony liczników różnego typu. Urządzenia i stystemy testowe są naszą główną dziedziną działalności. Każdego dnia łączymy naszą wiedzę fachową i życzenia klientów, aby stale ulepszać nasze produkty. Zawsze skupiamy się na potrzebach klientów w procesie opracowywania i wytwarzania naszych produktów i zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami.

 4. DANWELL APS

  Dania

  Verified by europages badge

  Od wielu już lat Danwell projektuje i wytwarza skrzynki do liczników wody do użytku domowego, przemysłowego, liczniki ciepła, liczniki impulsów. DANWELL - izolowane skrzynki na liczniki wody chronią licznik oraz wszystkie pozostałe instalacje techniczne przed mrozem. Jeśli chcesz mieć pewność. Izolowana skrzynka do licznika wody jest prosta do złożenia i zainstalowania. Izolacja jest ważna, gdy konieczna jest instalacja skrzynki w niskiej temperaturze. Danwell dostarcza: Liczniki wody, liczniki wielokrotne i pojedyncze, liczniki wody, osłony na liczniki wody, skrzynki na liczniki chroniące przed mrozem, skrzynki na liczniki elektryczne, skrzynki na liczniki gazu, izolowane skrzynki na liczniki, izolowane osłony na liczniki wody chroniące przed mrozem, osłony liczników chroniące przed mrozem, producent izolowanych osłon na liczniki oraz skrzynek na liczniki wody chronionych przed mrozem.

 5. SPM - SOCIÉTÉ PYRÉNÉENNE DE MÉTALLURGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo SPM - SOCIÉTÉ PYRÉNÉENNE DE MÉTALLURGIE, wywodzące się z konstrukcji struktur eksploatacji głównego złoża francuskiego, potrafiło wykorzystać swoje doświadczenie na rzecz polityki innowacji, dzięki której mogło zdywersyfikować swoją działalność w kierunku branż przemysłu naftowego i przemysłu jądrowego. Sprzęt naftowy API7, API6A, API5CT, uszczelki, uszczelki pierścieniowe, uszczelki RTJ, uszczelki metal/metal, uszczelki do wysokich temperatur, uszczelki do wysokiego ciśnienia, zwężki Venturiego.

 1. DELTAFLUID

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DELTAFLUID, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przepływomierze, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Termometry, biuro badań wyspecjalizowane w pomiarach natężenia przepływu, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przepływomierze. Ma siedzibę w Lacq, Francja.

 2. HÖNTZSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖNTZSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciwwybuchowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, mierniki masy powietrza (LMM), serwis kalibracji, kalibrowanie, projektowanie przepływomierzy, Przepływomierze, czujniki do obszarów zagrożonych wybuchem, i czujniki. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 1. B.I.O-TECH E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B.I.O-TECH E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływomierze. Ma siedzibę w Vilshofen, Niemcy.

 2. TECFLUID

  Francja

  Urządzenia pomiarowe dla przemysłu. TECFLUID to producent wyspecjalizowany w produkcji przyrządów do cieczy, który rozpoczął swoją działalność w 1974 r. Od początku działalności firma zajmowała się projektowaniem i produkcją wszelkiego rodzaju podstawowych elementów stanowiących naszą gamę produktów. TECFLUID projektuje i produkuje przyrządy do gazu i cieczy, stosując najnowocześniejsze techniki. Nasz program produkcji obejmuje przepływomierze o zmiennym przekroju, przepływomierze elektromagnetyczne, przepływomierze elektromagnetyczne, przepływomierze ultradźwiękowe, tarczowe, bocznikowe z płytą otworową, czujniki przepływu, urządzenia do pomiaru poziomu z przesyłem magnetycznym, liczniki objętościowe i turbiny, układy elektroniczne analogowe i cyfrowe. Codziennie pracujemy nad tym, aby mόc oferować kompleksowe usługi obejmujące wszystko, począwszy od procesu projektowania instrumentu, a skończywszy na serwisie posprzedażowym.

 3. BRANDSCHUTZTECHNIK MÜLLER GMBH - AUSSTATTUNG FÜR PRÜFDIENSTE

  Niemcy

  Jako klasyczna firma rodzinna wiemy, że tylko ścisła i długotrwała współpraca przynosi sukces. Dlatego zarówno nasi pracownicy, jak i nasi dostawcy są częścią naszego własnego projektu Made in Germany. Jako klient jesteś w centrum naszej uwagi. Brandschutztechnik Müller GmbH. Firma Brandschutztechnik Müller GmbH została założona w 1980 roku. Obecnie istnieją trzy zakłady zatrudniające łącznie 65 pracowników: Produkcja - klasyczna firma mechaniczna - produkująca urządzenia do usług badawczych. Fachowy sprzęt dla straży pożarnej w Zierenbergu i Günthersleben. Ponadto, od 1980 roku do firmy Müller należy przedsiębiorstwo pożarnicze Magirus GmbH.

 4. AQUAMETRO OIL & MARINE GMBH

  Niemcy

  Wszystkie nasze działania i cała gama produktów są dostosowane do segmentów rynku morskiego, przemysłowego i motoryzacyjnego. W segmencie rynku "Pomiarόw" jesteśmy Państwa partnerem w zakresie przepływomierzy oleju i paliwa, rozwiązań do pomiaru paliwa, pomiaru zużycia oleju napędowego i monitorowania oleju napędowego dla wszystkich silników, agregatów i kotłów napędzanych olejem napędowym. Dzięki naszemu portfolio produktów "Monitoring wydajności" oferujemy Państwu zintegrowane rozwiązania w zakresie pozyskiwania, analizy i oceny danych. System Wydajności Paliwa, falowe liczniki mocy SPM i inne dane z automatyki okrętowej ( np. CO2-Reporting MRV) są specjalnie przetwarzane w tym celu.

 5. ELMOR

  Szwajcaria

  Firma elmor specjalizuje się w produkcji liczników małych elementów o nieregularnych formach w zakresie milimetrowym i submilimetrowym. Liczniki elmor są stosowane na całym świecie do liczenia nasion, ale również owadów, małych części mechanicznych, optycznych lub elektronicznych, implantatów i leków.Zliczone części mogą być obrabiane na innych urządzeniach: na prostych ręcznych rozlewarkach, popularnych rozlewarkach karuzelowych, automatycznych maszynach pakujących.Oprócz tego elmor projektuje i produkuje specjalne maszyny do sortowania, np. maszyny do sortowania farb elmor lub maszyna ważąca do sortowania ziarna. Nasze produkty: liczniki elektroniczne, urządzenia do sortowania, maszyny do sortowania małych części, urządzenia do sortowania dla przemysłu, maszyny sortujące dla przemysłu opakowań, analizatory zgodności

 6. FLOW-TRONIC

  Belgia

  FLOW TRONIC dostarcza od 1989 r. wysokiej jakości liczniki przepływu oraz rozwiązania pomiaru przepływu, aplikacje do wody czystej i przemysłowej oraz rzecznej. FLOW-TRONIC proponuje szeroki wybór przepływomierzy i radarów, elektromagnetycznych, ultradźwiękowych oraz sondy podwodne /liczniki prędkości. FLOW-TRONIC to Twoje wyłączne źródło zaspakajające wszystkie potrzeby w zakresie pomiaru prędkości przepływu. Nasi eksperci pozostają do dyspozycji by pomóc Ci w wyborze odpowiedniej technologii do Twoich zastosowań.

 7. VEMM TEC MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Nasza technika pomiarowa jest stosowana na całym świecie. Nasze przedsiębiorstwo zdobyło renomę jako uznany na arenie międzynarodowej producent gazowej techniki pomiarowej oraz techniki pomiarowej cieczy. Sprawdzona, inteligentna technologia oraz innowacyjne nowe i rozwijane produkty zapewniają bezpieczeństwo produktowe naszych klientów. Jakość i uczciwe ceny, terminowe dostawy i niezawodny serwis są elementem naszej koncepcji głównej zorientowanej na klienta.

 8. NEGELAP-AUTOMATYKA

  Polska

  Automatyka Przemysłowa i Aparatura Kontrolno-Pomiarowa dla aplikacji pomiaru ciśnienia, poziomu, przepływu, temperatury, wilgotności, punktu rosy, analizy fizykochemicznej. Układy automatycznego mieszania gazów technicznych itp. Export - Import przyrządów pomiarowych dla przemysłu

 1. ADSENSYS - ADVANCED SENSOR SYSTEMS

  Holandia

  Firma ADSENSYS - ADVANCED SENSOR SYSTEMS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przepływomierze. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki, Detektory przecieków, miernik punktu rosy, Czujniki, Detektory przecieków, i compressed air. Ma siedzibę w Klundert, Holandia.

 2. MAX CONSULTING

  Włochy

  Firma MAX CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, Sensors, probes, transmitters, Dozowanie - maszyny i sprzęt, i przepływomierze. Ma siedzibę w Lavis, Włochy.

 3. ENERGOFLOW AG

  Szwajcaria

  Firma ENERGOFLOW AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływomierze. Ma siedzibę w Olten, Szwajcaria.

 4. SEGMENT INDUSTRIAL DEVELOPMENT CO., LTD

  Australia

  Firma SEGMENT INDUSTRIAL DEVELOPMENT CO., LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czujniki. Jest również obecna w dziedzinach Przepływomierze, czujniki poziomu, Przekaźniki pływakowe, Przepływomierze, i Wyłączniki zbliżeniowe. Ma siedzibę w Melbourne, Australia.

 5. ALPECO LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALPECO LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody - cysterny. Jest również obecna w dziedzinach Przepływomierze, Pompy, Przepływomierze, Pompy, i zawory. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 6. HEIFEI COMATE INTELLIGENT SENSOR CO., LTD

  Niemcy

  Firma HEIFEI COMATE INTELLIGENT SENSOR CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływomierze. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 7. STARDEX ELECTRONICS OU

  Estonia

  Firma STARDEX ELECTRONICS OU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływomierze. Jest również obecna w dziedzinach przyrządy miernicze zużycia płynów. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 8. G J C INSTRUMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G J C INSTRUMENTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wzorce - sprawdziany wzorcowania. Jest również obecna w dziedzinach Przepływomierze, tarowanie przyrządów mierniczych, i Przepływomierze. Ma siedzibę w Chester, Zjednoczone Królestwo.

 9. SISCO.COM

  Stany Zjednoczone

  Firma SISCO.COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Anemometry, wiatromierze. Jest również obecna w dziedzinach Przepływomierze, Urządzenia do wykonywania prób i testów, oscyloskopy, grubościomierze, Przepływomierze, i Urządzenia do wykonywania prób i testów. Ma siedzibę w New York, Stany Zjednoczone.

 10. WIRCON CORP.

  Dania

  Firma WIRCON CORP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach korki do likierów, Technologie połączeń bezprzewodowych, Wireless, przepływomierze, i alkohole mocne. Ma siedzibę w Greve, Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo