• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przedmioty połączone

Wyniki dla

Przedmioty połączone - Import eksport

 1. SPECTRUM INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Spectrum International jest dystrybutorem nowej generacji produktów elektronicznych nowych i oryginalnych, oferującym szeroką gamę smartfonów, tabletów, urządzeń do noszenia, słuchawek, asystentów głosowych, urządzeń multimedialnych i e-czytników. Sprzedawane marki (Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Realme, Huawei, Google, Amazon itd.) są znane na całym świecie a produkty są gwarantowane. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb wszystkich firm, niezależnie od tego czy jesteś sprzedawcą detalicznym, dystrybutorem, hurtownią, operatorem, e-sprzedawcą czy też firmą, administracją, stowarzyszeniem chcącym odnowić swój sprzęt i urządzenia (z możliwością dostosowania zamówienia). Nasi klienci są wszędzie we Francji metropolitalnej, w departamentach i regionach zamorskich (DROM) i jak do tej pory eksportujemy do 28 krajów. Jako niezależny dystrybutor możemy korzystać z różnych kanałów dostaw (głównie z importu), aby oferować znacznie bardziej konkurencyjne ceny niż nasi konkurenci oraz większą dostępność. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najpilniejsze i najbardziej wyjątkowe życzenia naszych klientów. Prosta i łatwa w użyciu, nasza nowa strona internetowa B2B pozwoli Ci bardzo szybko i łatwo składać zamówienia po otwarciu konta klienta. Nasz dedykowany przedstawiciel handlowy będzie również służył Ci pomocą w dokonaniu wyboru i zaoferuje odpowiednie rozwiązania logistyczne i finansowe.

 2. CONNECT INNOV

  Francja

  Verified by europages badge

  CONNECT INNOV oferuje rozwiązania cyfryzacyjne w punktach sprzedaży, które pomogą Państwu usprawnić zarządzanie czasem oczekiwania oraz informacją: pełna oferta interaktywnych narzędzi wyświetlania dla punktów sprzedaży. Aby pomóc jak największej liczbie podmiotów w wejściu na drogę cyfrową, CONNECT INNOV oferuje innowacyjne rozwiązania cyfrowe, które są w 100% dostosowane do potrzeb. Możemy również zaprojektować Państwa aplikacje internetowe lub mobilne. Wśród tych rozwiązań wyróżnia się stolik Kid's, interaktywny stolik dotykowy, który został specjalnie zaprojektowany, aby dzieci w inteligentny sposób czekały, podczas gdy ich rodzice spokojnie robią zakupy. Stolik dla dzieci jest stworzony, by podobać się i móc dostosować do wszystkich przestrzeni. Dzięki stonowanemu, zabawnemu i zaokrąglonemu wzornictwu stolik dziecięcy automatycznie przyciąga dzieci! Jego rozmiar i wielkość ekranu są dostosowane do pola widzenia dzieci od 3 roku życia. Stolik dla dzieci jest produktem Made in France! Connect Innov to firma, która stawia sobie za cel ekoodpowiedzialność dzięki rozwiązaniom dotykowym i tworzeniu interaktywnych aplikacji, które drastycznie zmniejszają zużycie papieru oraz tuszu nadmiernie wykorzystywanego do projektowania ulotek czy też kuponów reklamowych.. Dzięki takiemu podejściu, każdy może ograniczyć swój ślad ekologiczny i wpływ na środowisko. Nasze zespoły są do Państwa dyspozycji, aby służyć poradą i dostosować się do Państwa budżetu, proponując przydatne i opłacalne rozwiązania.

 3. DIMOTEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIMOTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, Przedmioty połączone, i wodór. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. DOTSCREEN

  Francja

  DOTSCREEN ma na swoim koncie realizację setek aplikacji w bardzo zróżnicowanych dziedzinach: TV Everywhere, VOD/SVOD, catch-up TV, Live TV, EPG, portal, sport, informacje, muzyka, radio, dla młodzieży, rozrywkowo-edukacyjne, prognoza pogody, horoskop, informacje o ruchu drogowym, reklama… Świadczenia DOTSCREEN obejmują, stosownie do potrzeb klientów: doradztwo z zakresu strategii cyfrowej (Internet, Telefonia komórkowa, Tablety, Telewizja hybrydowa), wzornictwo, ergonomię i interfejsy użytkowników, wykonywanie makiet i prototypów, opracowanie aspektów technicznych w każdym środowisku (iOS, Android, Windows 8, HTML5, Javascript, HBBTV, Tivo, WebOS, Tizen…), test, QA zatwierdzanie, utrzymanie korekcyjne i ewolucyjne. DOTSCREEN prowadzi drugą działalność, uzupełniającą pierwszą: edycja pod własną marką lub sprzedaż licencji aplikacji wideo multi-ekranowych, między innymi w dziedzinie praktycznych aspektów życia codziennego (Przewodnik TV cyfrowej, prognoza pogody, informacje o ruchu drogowym, horoskop, gra…), na całym świecie.

 5. LAST MARKET

  Francja

  Firma LAST MARKET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - informytyka. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, komputery mobilne, hulajnogi elektryczne, rowery elektryczne, i Przedmioty połączone. Ma siedzibę w La Courneuve, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OGRAFX

  Francja

  Firma OGRAFX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły reklamowe firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, i Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Roquebrune Cap Martin, Francja.

 2. BCL CONCEPT

  Francja

  Firma BCL CONCEPT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły reklamowe firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, przedmioty promocyjne, gadżety promocyjne, indywidualizacja przedmiotów, i Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. JOOXTER

  Francja

  Firma JOOXTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przedmioty połączone. Jest również obecna w dziedzinach Analiza danych, doradztwo dla sektora energetycznego, i Analiza danych. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 4. BEENETIC SYSTEMS

  Francja

  Firma BEENETIC SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektroniczne systemy wbudowane. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, częstotliwość radiowa, Komponenty elektroniczne, Przedmioty połączone, i embedded software. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 5. INAR TECNOLOGÍAS Y SOLUCIONES

  Hiszpania

  Firma INAR TECNOLOGÍAS Y SOLUCIONES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 1. ALL VIRTUAL

  Francja

  Firma ALL VIRTUAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przedmioty połączone. Jest również obecna w dziedzinach wirtualna rzeczywistość. Ma siedzibę w Versailles, Francja.

 2. STARDUST LILLE

  Francja

  Firma STARDUST LILLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia do wykonywania prób i testów. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, Przedmioty połączone, i przekształcanie projektów na postać numeryczną. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 1. TELIT COMMUNICATIONS S.P.A.

  Włochy

  Firma TELIT COMMUNICATIONS S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, Technologie połączeń bezprzewodowych, Wireless, Komputery PC do wbudowania, i Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Sgonico, Włochy.

 2. AZAP SARL

  Luksemburg

  Firma AZAP SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Packaging - opracowanie wyglądu i opakowania produktu. Jest również obecna w dziedzinach Promocja sprzedaży na targach krajowych i międzynarodowych, Przedmioty połączone, Promocja sprzedaży na targach krajowych i międzynarodowych, Upominki firmowe i zakładowe na zamówienie, i Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Kayl, Luksemburg.

 3. SCAG 2.0

  Francja

  Firma SCAG 2.0, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Vallauris, Francja.

 4. AGUILA TECHNOLOGIE

  Francja

  Firma AGUILA TECHNOLOGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne systemy wbudowane. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, opracowanie systemów elektronicznych, i Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Bidart, Francja.

 5. ATHERIS

  Belgia

  Firma ATHERIS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przedmioty połączone. Jest również obecna w dziedzinach usługi dla przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Louvain-la-neuve, Belgia.

 6. SELINKO

  Belgia

  Firma SELINKO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przedmioty połączone. Jest również obecna w dziedzinach Systemy badania ścieżki przebiegu. Ma siedzibę w Mont-Saint-Guibert, Belgia.

 7. DISPOSITIVOS INTELIGENTES

  Hiszpania

  Firma DISPOSITIVOS INTELIGENTES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Majadahonda, Hiszpania.

 8. WAVE INSIDE

  Belgia

  Firma WAVE INSIDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przedmioty połączone. Ma siedzibę w Esneux, Belgia.

 1. SOCIALWALL PRO

  Belgia

 2. WAYKONECT

  Francja

 3. KREATIMO MONIKA BEDNAREK

  Polska

  KreatiMo to ja i połączenie tego, co kocham robić. W ramach projektu #zamieńmodnenamądre tworzę kreatywne pomoce edukacyjne, nagrywam filmy, wywiady z specjalistami, prowadzę zajęcia Multisensoryczne dla najmłodszych oraz prowadzę warsztaty dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. KratiMo powstało z połączenia miłości do prostoty i odpowiedzialnego rodzicielstwa. Wykorzystuje w swoich działaniach elementy pedagogiki Montessori oraz poiMOdstawu neurodydaktyki, czyli nauki przyjaznej mózgowy. **Multisensorki plus - to jedyne takie zajęcia multisensoryczne połączone z warsztatami dla rodziców, gdzie dziecko ma okazję w sposób świadomy i wielozmysłowy poznawać otaczający je świat. Jednocześnie budując orientację w schemacie ciała i przestrzeni. ** Kreatywne pomoce edukacyjne- na stronie www.kreatimo.pl znajdziesz nie tylko pomoce mojego autorstwa. Są tutaj także przedmioty handmade innych kreatywnych mam, które zawodowo pracują z dziećmi. ** Warsztaty dla rodziców - to wiedza przekazana w nietuzinkowy sposób na temat tego jak w codziennym życiu stymulować i wspierać rozwój swojego dziecka. *** Warsztaty dla specjalistów - to czas, kiedy dzielę się swoimi pomysłami i gotowymi rozwiązaniami przydatnymi w pracy z maluchami.