• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prowadnice do szuflad

Wyniki dla

Prowadnice do szuflad - Import eksport

 1. Z.H.U. ALAN SP.Z O.O SP.K.

  Polska

  Jesteśmy firmą prywatną, ze 100% polskim kapitałem, której właścicielem jest Krzysztof Urbański. Jesteśmy dystrybutorem największych światowych marek, produkujących akcesoria meblowe. Nasza wieloletnia współpraca pozwala nam zaoferować klientom szeroką gamę tych produktów w najlepszych cenach na rynku. Nasze usługi i sprzedaż wykonywane są na wysokim poziomie. Działamy terminowo i tym zyskujemy sobie coraz więcej klientów. W 2010 roku poszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż płyt meblowych i blatów oraz cięcie i okleinowanie.

 2. M-DREI GMBH

  Niemcy

  Firma M-DREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 3. BAKRAY MOBILYA EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma BAKRAY MOBILYA EKIPMANLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Jest również obecna w dziedzinach wyściełanie dla wyposażenia wnętrz, i filc do wyposażenia wnętrz. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. JEWA PROFI-MASSMÖBEL GMBH

  Austria

  Firma JEWA PROFI-MASSMÖBEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Mieders, Austria.

 5. CHAMBRELAN

  Francja

  Firma CHAMBRELAN, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Prowadnice do szuflad, Prowadnice do szuflad, zawiasy, i kulisy. Ma siedzibę w Le Havre Cedex, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOUBEN OHG

  Niemcy

  Firma HOUBEN OHG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 2. HANDELSVERTRETUNGEN BLÖMELING INH. SABINE BLÖMELING

  Niemcy

  Firma HANDELSVERTRETUNGEN BLÖMELING INH. SABINE BLÖMELING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 3. AYSAM MOBILYA GERECLERI LTD STI

  Turcja

  Firma AYSAM MOBILYA GERECLERI LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. HASENKOPF HOLZ UND KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HASENKOPF HOLZ UND KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Jest również obecna w dziedzinach plany pracy. Ma siedzibę w Mehring, Niemcy.

 5. CEFEX FURNITURE HARDWARE & ACCESSORIES

  Turcja

  Firma CEFEX FURNITURE HARDWARE & ACCESSORIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Prowadnice do szuflad, hinges for doors and windows, Door knobs, Prowadnice do szuflad, i ograniczniki do drzwi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ALHAMBRAGRANADA.IT

  Holandia

  Firma ALHAMBRAGRANADA.IT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 2. MERZ-MEYER A.G.

  Szwajcaria

  Firma MERZ-MEYER A.G., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Prowadnice do szuflad, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, i Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Sankt Margrethen, Szwajcaria.

 1. SPICHTIG AG, KUNSTSTOFFWERK, STEINEN

  Szwajcaria

  Firma SPICHTIG AG, KUNSTSTOFFWERK, STEINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Skrzynki na listy, Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, i Skrzynki na listy. Ma siedzibę w Steinen, Szwajcaria.

 2. TAIMING ENTERPRISE HOLDING CO., LTD.

  Chiny

  Firma TAIMING ENTERPRISE HOLDING CO., LTD., roku i działającą w sektorze Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Shunde, Guangdong, Chiny.

 3. CHAMBRELAN

  Republika Czeska

  Firma CHAMBRELAN, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Prowadnice do szuflad, i Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Praha 8 Karlín, Republika Czeska.

 4. CHAMBRELAN BV

  Holandia

  Firma CHAMBRELAN BV, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Prowadnice do szuflad, i Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Venlo, Holandia.

 5. CHAMBRELAN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHAMBRELAN LTD, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Prowadnice do szuflad, i Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Chipping Norton, Zjednoczone Królestwo.

 6. KLEIN IBERICA SA

  Hiszpania

  Firma KLEIN IBERICA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Prowadnice do szuflad, i Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Montcada I Reixac, Hiszpania.

 7. ERNST MAIR-ZEININGER GMBH

  Austria

 8. ADSER - ADMINISTRACAO, SERVICOS E REPRESENTACOES, LDA

  Portugalia

 1. AMIX SP.J.

  Polska

  Siedziba firmy Amix zlokalizowana jest w Fastach, na terenie powiatu białostockiego, w województwie podlaskim. Działamy w branży akcesoriów meblowych od wielu lat, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Zależy nam na kompleksowej obsłudze klienta. Indywidualnie podchodzimy do każdego z nich, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które pozwolą na jak najlepsze wykorzystanie każdej przestrzeni. W naszej ofercie znajdują się akcesoria meblowe, w tym prowadnice rolkowe, czy zamki. Proponujemy wyposażenie szaf, które pomoże w wykorzystaniu przestrzeni oraz funkcjonalności mebli. Prowadzimy sprzedaż oświetlenia oraz sprawdzonych systemów półek i wieszaków. Uzupełnieniem naszej oferty są wieszaki, a także gałki drzwiowe, które stanowią estetyczne wykończenie mebli. W asortymencie znajdują się specjalne systemy drzwi przesuwnych oraz wkłady do szuflad. Wszystkie nasze produkty to wysokiej jakości akcesoria meblowe, które są estetyczne oraz wytrzymałe. Elementy wyposażenia mebli, które proponujemy to rozwiązania, które są połączeniem nowoczesnych technologii z precyzyjnym wykonaniem. Obsługujemy klientów na najwyższym poziomie, zależy nam na ich pełnej satysfakcji. Na bieżąco obserwujemy rynek i uaktualniamy nasz asortyment. Nasze akcesoria meblowe zmienią charakter każdego pomieszczenia w domu, w tym salonu, sypialni, czy kuchni. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

 2. IBC WÄLZLAGER GMBH INDUSTRIAL BEARINGS AND COMPONENTS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IBC Wälzlager GmbH może poszczycić się ponad 45-letnią historią w dziedzinie techniki łożysk tocznych. Kontynuuje tradycję założonej w 1972 r. spółki Robert Kling Wetzlar GmbH. Wiele linii produktów, takich jak wysoko precyzyjne łożyska toczne, łożyska specjalne i łożyska toczne liniowe, zostało opracowanych w oparciu o doświadczenie i wszechstronne kompetencje, a następnie przeniesionych na najwyższy poziom techniczny. Kompetencje i wydajność technologiczna są demonstrowane przez stale doskonalone i optymalizowane produkty z zakładów produkcyjnych w Solms-Oberbiel (Niemcy), Asslar (Niemcy) i Grenchen (Szwajcaria). Nakierowany na proces system zarządzania jakością gwarantuje pełną orientację na klienta.