• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • programy 3d

Wyniki dla

Programy 3d - Import eksport

 1. TECHVIZ

  Francja

  TechViz jest wydawcą oprogramowania z zakresu wirtualnej rzeczywistości i liderem w dziedzinie wizualizacji aplikacji 3D w czasie rzeczywistym. Główne produkty: TechViz XL i VR Collaboration, unikatowe oprogramowania do natychmiastowej wizualizacji aplikacji 3D (Dassault Systèmes Catia, Revit Architecture, CEI EnSight itp). TechViz pozwala na wizualizację i nawigację w modelu 3D w skali 1 : 1, bez konwertowania danych z dowolnego systemu VR takiego jak HTC Vive, Oculus Rift, CAVE.

  Wszystkie wyroby na "programy 3d"

 2. LIZENGO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Lizengo to młody, międzynarodowy sklep internetowy specjalizujący się w dystrybucji oprogramowania do pobrania od znanych producentów. Naszym celem jest oferowanie naszym klientom niskiej ceny zakupu i kompleksowej obsługi. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Przez telefon, czat na żywo lub e-mail zawsze jesteśmy u Twojego boku, służąc fachową poradą. Chętnie pomożemy również przy instalacji programów i kwestiach dotyczących rejestracji klucza produktu. Ponadto jako opcję oferujemy roczną gwarancję serwisową, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać oprogramowanie. Nasza zróżnicowana oferta produktów jest stale poszerzana, co sprawia, że zawsze możemy zaoferować aktualne oprogramowanie w atrakcyjnych cenach. Dzięki bezpiecznym zakupom gwarantowanym przez Trusted Shops i gwarancji zwrotu pieniędzy, zamawiając u nas nie ponosisz ryzyka. Nowy klucz produktu otrzymujesz szybko i bezpiecznie przez e-mail.

 3. TEXEL

  Zjednoczone Królestwo

  Texel zajmuje się badaniami nad skanowaniem 3D, stosowaniem algorytmów głębokiego uczenia maszynowego oraz tworzeniem oprogramowania do obróbki kopii 3D. Rozwiązania firmy Texel do profesjonalnego skanowania osób, skaner Texel Portal oraz autorskie oprogramowanie Texel Cloud do tworzenia modeli 3D w czasie rzeczywistym, są poparte silną bazą naukową. Pełnokolorowy skaner Portal szybko tworzy cyfrową kopię osoby, a zaawansowane technologicznie algorytmy analizują i oceniają sylwetkę. Wyniki tej koordynacji mogą być wykorzystane do doboru odzieży, oceny postępów w fitnessie i realistycznej animacji. Dokładne modele 3D mogą być również wykorzystywane przy tworzeniu treści viralowych, pamiątek 3D, gier komputerowych i systemów VR/AR. Skanery Texel Portal pracują z powodzeniem w 15 krajach. Co 20 sekund w chmurze Texel pojawia się nowy obraz. Texel kontynuuje prace nad doskonaleniem algorytmów uczenia maszynowego, które pomagają w tworzeniu dokładnych modeli 3D przy użyciu spójnych i niedrogich urządzeń.

 4. HI-FIBER BY MOI DENTAL SRL

  Włochy

  Firma HI-FIBER BY MOI DENTAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach format 3d, protezy zębowe szkieletowe, i laboratoria odontotechniczne. Ma siedzibę w Mi, Włochy.

 5. 3D TECHNOLOGIES R&D AS

  Estonia

  Firma 3D TECHNOLOGIES R&D AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Ma siedzibę w Tartu, Estonia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMPRINTA

  Rosja

  Firma IMPRINTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Prototypy przemysłowe, Programy 3D, Poligrafia, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Prototypy przemysłowe, Programy 3D, i Poligrafia. Ma siedzibę w Krasnoyarsk, Rosja.

 2. ADDITIVE INNOVATION GMBH

  Niemcy

  Firma ADDITIVE INNOVATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, i usługi drukowania. Ma siedzibę w Mömbris, Niemcy.

 3. MGRAFIA

  Polska

  Firma MGRAFIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach tynkowanie budynków, modelarstwo 3d, film animowany dwu- i trójwymiarowy, i modelowanie architektoniczne. Ma siedzibę w Czernichow, Polska.

 4. PLAVIS GMBH - DIE FIRMA HINTER VISTABLE®

  Niemcy

  Firma PLAVIS GMBH - DIE FIRMA HINTER VISTABLE®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie 3D. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 5. KEONYS A CENIT COMPANY

  Francja

  Firma KEONYS A CENIT COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Edycja oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, doradztwo techniczne w dziedzinie konstrukcji przemysłowych, inżynieria informatyka przemysłowa, i Programy 3D. Ma siedzibę w Suresnes, Francja.

 1. STRATEGIS GROEP BV

  Holandia

  Firma STRATEGIS GROEP BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Ma siedzibę w Amersfoort, Holandia.

 2. INDORIO

  Bułgaria

  Firma INDORIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. SAE APPLICATIONS FOR DIGITALIZATION GMBH

  Niemcy

  Firma SAE APPLICATIONS FOR DIGITALIZATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, oprogramowania aplikacyjne dla zaopatrzenia - logistyki - dystrybucji, oprogramowania aplikacyjne dla przemysłu, Programy 3D, i Zarządzanie konfiguracją oprogramowania. Ma siedzibę w Weng, Niemcy.

 2. DIGITAL ARTFLOW

  Rumunia

  Firma DIGITAL ARTFLOW, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 3. JAZZROS SOFTWARE DEVELOPMENT

  Ukraina

  Firma JAZZROS SOFTWARE DEVELOPMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach System wizji przemysłowej, System wizji przemysłowej, cad, software development, i Outsourcing usługi rozwoju oprogramowania. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 4. ARTEC

  Luksemburg

  Firma ARTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, Programy 3D, Cyfrowe obrazowanie 3D, Oprogramowania do modelowania 3D, i 3d printer. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 5. SHAPEWIZARD BV

  Holandia

  Firma SHAPEWIZARD BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Ma siedzibę w Tilburg, Holandia.

 6. RAFFAELLI

  Włochy

  Firma RAFFAELLI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, Skanery laserowe 3D, 3d printer, i Programy 3D. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 7. 3D SCANNERS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma 3D SCANNERS UK LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach inżynieria wsteczna. Ma siedzibę w Warwickshire, Zjednoczone Królestwo.

 8. REDUSOFT LTD.

  Niemcy

  Firma REDUSOFT LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, Oprogramowania 2D, 3D, Animacja 3-wymiarowa, i Programy 3D. Ma siedzibę w Bad Waldsee, Niemcy.

 1. 3D VISUAL PLANNER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma 3D VISUAL PLANNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 2. SCANPHASE - SERVICIOS ESCANEO 3D Y DIGITALIZACIÓN 3D

  Hiszpania

  Firma SCANPHASE - SERVICIOS ESCANEO 3D Y DIGITALIZACIÓN 3D, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. RHINERENDER GMBH

  Niemcy

  Firma RHINERENDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach program komputerowy wyświetlania graficznego wyrobów gotowych, odtworzenie trójwymiarowe, i modelarstwo 3d. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. AB-ARTS

  Belgia

  Firma AB-ARTS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach film animowany dwu- i trójwymiarowy, wirtualna rzeczywistość, modelarstwo 3d, i Obrazy 3-wymiarowe. Ma siedzibę w Tubize, Belgia.

 5. APPCODER SRLS

  Włochy

  Firma APPCODER SRLS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach Usługi Web. Ma siedzibę w Rome, Włochy.

 6. AYCODE GMBH.

  Niemcy

  Firma AYCODE GMBH., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach wirtualna rzeczywistość, i systemy wirtualnej rzeczywistości. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. TOROMEDYA

  Turcja

  Firma TOROMEDYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach gry wirtualnej rzeczywistości, i wirtualna rzeczywistość. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. COVER GROUP

  Belgia

  Firma COVER GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach stolarka. Ma siedzibę w Roucourt, Belgia.

 9. ANTONINO MARSALA - MANDARINO BLU

  Włochy

  Firma ANTONINO MARSALA - MANDARINO BLU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 10. KRAKEN REALTIME

  Belgia

  Firma KRAKEN REALTIME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programy 3D. Jest również obecna w dziedzinach Symulacja warunków środowiska, Animacja 3-wymiarowa, i e-learning. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo