• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pralki domowe

Wyniki dla

Pralki domowe - Import eksport

 1. ONE4BUSINESS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ONE4BUSINESS SOLUTIONS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. ELECTRODOMÉSTICOS PLADISEL S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ELECTRODOMÉSTICOS PLADISEL S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Pralki domowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Pralki domowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, LODÓWKI, zmywarka, i piece. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 3. SJE CORPORATION,LTD.

  Korea Południowa

  Firma SJE Corporation, Ltd. (znana także jako SJE Corp) została założona w 1991 roku, w miejscowości Busan, w Korei Południowej. Na początku działalności firma koncentrowała się na wprowadzeniu europejskich, wysokociśnieniowych urządzeń myjących do użytku komercyjnego i przemysłowego na rynek koreański. Z upływem lat SJE Corp stało się głównym pośrednikiem sprzedaży w branży wysokociśnieniowych urządzeń myjących w Korei Południowej. W 2002 roku celem firmy stał się koreański rynek oczyszczarek parowych.

 4. MILENIUM PIOTR MŁYNARCZYK

  Polska

  Millenium AGD to firma, która zajmuje się naprawami oraz sprzedażą domowych sprzętów gospodarstwa domowego. Jej siedziba znajduje się we Wrocławiu, gdzie swoją działalność prowadzi od 12-u lat. Swoją dobrą opinię zawdzięcza najlepszym serwisantom, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy.W ofercie firmy można znaleźć przede wszystkim serwis urządzeń gospodarstwa domowego takich jak pralki, zmywarki, mikrofalówki, lodówki, odkurzacze itp. Firma przyjmuje do naprawy każde urządzenie niezależnie od tego jaka firma jest jego producentem. Oprócz serwisu oraz napraw firma zajmuje się też sprzedażą sprzętu do domu. Każdy może kupić nowoczesną pralkę czy lodówkę, na która firma udziela długoterminowej gwarancji. Więcej szczegółów na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej firmy.

 5. EDELSTAHL ANLAGEN- UND TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma EDELSTAHL ANLAGEN- UND TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Lenggries, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MS E-COMMERCE GMBH

  Austria

  Firma MS E-COMMERCE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Vösendorf, Austria.

 2. REXEL GERMANY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma REXEL GERMANY GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. WRI

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Knighton, Zjednoczone Królestwo.

 4. WASMACHINE REPARATIE UTRECHT

  Holandia

  Firma WASMACHINE REPARATIE UTRECHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 5. BUNDLES

  Holandia

  Firma BUNDLES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 1. TELLE

  Belgia

  Firma TELLE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, i elektroniczne części zamienne do pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w Tournai, Belgia.

 2. SKOUSEN.DK

  Dania

  Firma SKOUSEN.DK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Suszarki automatyczne do bielizny, Lodówki, Pralki domowe, Suszarki automatyczne do bielizny, Lodówki, i zmywarka. Ma siedzibę w Risskov, Dania.

 1. KC WITGOED

  Holandia

  Firma KC WITGOED, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Jest również obecna w dziedzinach naprawa pralki, i naprawa zmywarki. Ma siedzibę w Hank, Holandia.

 2. BRACKX

  Belgia

  Firma BRACKX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Pralki domowe, mechanically welded constructions, i Lakier w proszku. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 3. HANS KREMPL HAUSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HANS KREMPL HAUSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lodówki. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Pralki domowe, części zamienne, akcesoria do sprzętu agd, i hinges for domestic appliances. Ma siedzibę w Koblenz, Niemcy.

 4. PRP.IBERICA C.B

  Hiszpania

  Firma PRP.IBERICA C.B, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. ORBIS TRADE GROUP

  Holandia

  Firma ORBIS TRADE GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Roosendaal, Holandia.

 6. GORENJE SLOVAKIA, S.R.O.

  Słowacja

  Firma GORENJE SLOVAKIA, S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach Okapy kuchenne i wyciągi, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, Wyżymaczki i wirówki, Okapy kuchenne i wyciągi, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, i Wyżymaczki i wirówki. Ma siedzibę w Bratislava - Dubravka, Słowacja.

 7. SALVATA

  Litwa

  Firma SALVATA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 8. ALTEX IMPEX S.R.L.

  Rumunia

  Firma ALTEX IMPEX S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lodówki. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Maszyny do szycia, Tostery, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, Maszyny do szycia, Tostery, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 1. WITGOED & WASMACHINE REPARATIE BREDA

  Holandia

  Firma WITGOED & WASMACHINE REPARATIE BREDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 2. RÉPARATEUR À BUDAPEST

  Węgry

  Firma RÉPARATEUR À BUDAPEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Jest również obecna w dziedzinach naprawa pralki, i naprawa zmywarki. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. GUANGZHOU YUANYANG MECHANICAL DEVICE CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU YUANYANG MECHANICAL DEVICE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Jest również obecna w dziedzinach środki piorące, i szampon do włosów. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 4. MEDIA MARKT TV-HIFI-ELEKTRO GMBH REGENSBURG

  Niemcy

  Firma MEDIA MARKT TV-HIFI-ELEKTRO GMBH REGENSBURG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty kompaktowe (CD). Jest również obecna w dziedzinach Lodówki, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Pralki domowe, Lodówki, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, i Pralki domowe. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 5. LISBONENSE SOM - SOCIEDADE IMPORTADORA DE EQUIPAMENTOS ELECTRONICOS, S.A.

  Portugalia

  Firma LISBONENSE SOM - SOCIEDADE IMPORTADORA DE EQUIPAMENTOS ELECTRONICOS, S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, Lodówki, Suszarki automatyczne do bielizny, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Kuchenki i piece kuchenne, Lodówki, Suszarki automatyczne do bielizny, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 6. SERVICIO TÉCNICO DÍAZ MÁS

  Hiszpania

  Firma SERVICIO TÉCNICO DÍAZ MÁS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. ELEKTRO KLEBER GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKTRO KLEBER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, Telewizory, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, i Telewizory. Ma siedzibę w Starnberg, Niemcy.

 8. WITGOED REPARATIES BREDA

  Holandia

  Firma WITGOED REPARATIES BREDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Jest również obecna w dziedzinach suszarki, i zmywarka. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 9. BED ELECTRICAL DISTRIBUTORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BED ELECTRICAL DISTRIBUTORS LTD, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Wachlarze, Pralki domowe, i Wachlarze. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 10. RICKMORES ELECTRICAL CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RICKMORES ELECTRICAL CENTRE, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Wachlarze, Pralki domowe, i Wachlarze. Ma siedzibę w Hoddesdon, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo