• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • potrawy gotowe mrożone

Wyniki dla

Potrawy gotowe mrożone - Import eksport

 1. UFTER HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku Northlink Trading GMBH jest kluczowym graczem w handlu międzynarodowym, specjalizując się w imporcie i eksporcie towarów. Naszą główną siłą jest kupowanie produktów hurtowo i luzem i ich odsprzedaż po bardzo konkurencyjnych cenach. Przez 28 lat nawiązaliśmy silne partnerstwa z renomowanymi markami, takimi jak Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator i nie tylko. Nasz sukces opiera się na strategicznej przewadze naszej europejskiej lokalizacji, minimalizacji kosztów transportu i zapewnieniu sprawnej dostawy na całym świecie. Naszym stałym dążeniem w Northlink Trading GMBH jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klientów i partnerów. Osiągamy to poprzez dostarczanie bezpiecznych produktów o wyjątkowej jakości, wykorzystanie nowoczesnych technologii i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i środowiskową, staramy się tworzyć wartość dodaną dla klientów, partnerów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństwa ogólnie. Naszym celem jest rozpoznawalność na rynku międzynarodowym jako specjalistyczna firma wyróżniająca się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów różnych marek spożywczych i handlowych. Dążąc do rozszerzenia naszej globalnej obecności, oferujemy całodobową 24/7 obsługę klienta i bezproblemową wysyłkę na cały świat, zapewniając szybką dostawę do drzwi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. TRENDY FOODS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TRENDY FOODS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe mrożone, Korzenie, aromaty, Mąka, grysiki, kasze, Napoje - import-eksport, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Konserwy warzywne, Wyroby czekoladowe, Potrawy gotowe mrożone, i Korzenie, aromaty. Ma siedzibę w Vottem (z.i. De Milmort), Belgia.

 3. AQUALIS SEAFOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AQUALIS SEAFOOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe mrożone, Owoce morza mrożone, Potrawy gotowe mrożone, Owoce morza mrożone, potrawy gotowe mrożone na bazie ryby, i ryba zamrożona. Ma siedzibę w Sète, Francja.

 4. SEMPRE GHIOTTI - SPECIALITÀ SICILIANE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SEMPRE GHIOTTI - SPECIALITÀ SICILIANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach żywność mrożona - produkcja, produkcja własna, potrawy gotowe mrożone, świeże potrawy gotowe do spożycia, i dostawcy gotowych dań. Ma siedzibę w Aragona, Włochy.

 5. PERLESCARGOTS LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PERLESCARGOTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ślimaki konserwowe, Potrawy gotowe mrożone, ślimaki, Zamrażanie, Żywność luksusowa eksport, certyfikaty żywność, hodowla winniczków, ślimaki gotowe, i hodowla ślimaków. Ma siedzibę w Sevlievo, Bułgaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DELIXA BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DELIXA BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach ciasta mrożone, produkty żywnościowe mrożone, żywność mrożona - produkcja, i składniki naturalne. Ma siedzibę w Anzegem, Belgia.

 2. APETITO ÖSTERREICH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma APETITO ÖSTERREICH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Pyhra, Austria.

 3. RAJ FOODS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma RAJ FOODS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diet - food. Jest również obecna w dziedzinach potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. NORD CAPITAL - FAMILY FISH BRAND

  Polska

  Good dayWe are producer, from EU, of fish ready meals, breaded fish products, frozen fish fillets, BBQ fish trays etc. We have HACCP, GMP, GHP, IFS, BRC certificates. We would like to contact with reliable partners worldwide. Our products are of a good quality and are reasonably priced - we call it value for money. We are also very flexible to work on new products and ideas with serious customers.regardsDariusz DzikowskiExport Manager

 5. FLOOK SRL

  Włochy

  Nasza firma głęboko wierzy w produkty wysokiej klasy, dlatego nasze receptury są wykonywane ręcznie z surowców najwyższej jakości.

 1. FOOD OF SICILY

  Hiszpania

  Firma FOOD OF SICILY, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe mrożone, Ciasteczka suche, słone i słodkie, Potrawy gotowe mrożone, i Ciasteczka suche, słone i słodkie. Ma siedzibę w Tenerife, Hiszpania.

 2. VEGAN FINEST FOODS B.V.

  Holandia

  Firma VEGAN FINEST FOODS B.V., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach produkty roślinne, i świeże potrawy gotowe na bazie warzyw. Ma siedzibę w Rijswijk, Holandia.

 1. SOCIMBAL - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ALIMENTOS, LDA

  Portugalia

  Firma SOCIMBAL - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ALIMENTOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Santa Marta Do Pinhal, Portugalia.

 2. ONSHII - THAI FOOD FOR YOU

  Niemcy

  Firma ONSHII - THAI FOOD FOR YOU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, producent artykułów spożywczych, zupy warzywne w proszku dla placówek żywienia zbiorowego, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, i Żywność mrożona sprzedaż hurtowa. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francja

  Firma COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe mrożone, Ryby, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe mrożone, surimi, i Ryby. Ma siedzibę w Saint Malo, Francja.

 4. TUEN GIDA SANAYI DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma TUEN GIDA SANAYI DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diet - food. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Mrożonki, i potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 5. PORSI10 GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma PORSI10 GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Żywność mrożona sprzedaż hurtowa, Frytki świeże, zamrożone i szybko zamrożone, i sosy. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR

  Niemcy

  Firma DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Potrawy gotowe mrożone, Makarony, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Mrożonki, Potrawy gotowe mrożone, Makarony, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 7. SARAVELOS SA

  Grecja

  Firma SARAVELOS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach kuchnia grecka. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 8. MPF GMBH

  Niemcy

  Firma MPF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Sendenhorst, Niemcy.

 1. Arma Grup Gida San. Tic. A.S.

  Turcja

  Firma Arma Grup Gida San. Tic. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CRONOFOODEXPERT

  Hiszpania

  Firma CRONOFOODEXPERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe mrożone, Potrawy gotowe mrożone, dostawcy gotowych dań pojedynczych, i potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. MBA CENTAR

  Bośnia i Hercegowina

  Firma MBA CENTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach mrożone produkty spożywcze, potrawy gotowe mrożone, mrożone produkty piekarskie, i ciastka z pistacjami. Ma siedzibę w Sarajevo, Bośnia i Hercegowina.

 4. GI-BOXEN

  Szwecja

  Firma GI-BOXEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Sveavägen, Szwecja.

 5. FLOOK SRL

  Włochy

  Firma FLOOK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Żywność mrożona sprzedaż hurtowa, pierwsze dania z mięczakami i skorupiakami, sosy rybne, i ryba zamrożona. Ma siedzibę w Bozzolo, Włochy.

 6. SAGIOSTESE SRL

  Włochy

  Firma SAGIOSTESE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Vizzini, Włochy.

 7. MARINE FOOD SERVICE

  Turcja

  Firma MARINE FOOD SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Silivri, Turcja.

 8. PAM ARDECHE

  Francja

  Firma PAM ARDECHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Przyprawy, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Vals Les Bains, Francja.

 9. LAS EMAPANADAS DE DON RAFAEL

  Niemcy

  Firma LAS EMAPANADAS DE DON RAFAEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 10. SWEET DECO SIA

  Łotwa

  Firma SWEET DECO SIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby czekoladowe, Potrawy gotowe mrożone, Specjalności żywnościowe, Wyroby czekoladowe, Potrawy gotowe mrożone, i Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Latvija, Łotwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo