• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • potencjometry

Wyniki dla

Potencjometry - Import eksport

 1. NOVOTECHNIK MESSWERTAUFNEHMER OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wszędzie tam, gdzie trzeba precyzyjnie mierzyć ścieżki i kąty na świecie, czujniki firmy Novotechnik stanowią najlepszy wybόr. Wiedza i ponad 70-letnie doświadczenie w dziedzinie techniki pomiarowej to tylko jeden z sekretów, które od 1947 roku stanowią podstawę naszego sukcesu. Poza tym to: Nasz entuzjazm dla technologii, jak również nasze pragnienie doskonałej precyzji i niezawodności. Nastawienie na szukanie nowych rozwiązań, a także zainteresowanie nowymi materiałami i technikami produkcji. Doskonale rozwinięte doradztwo i serwis oraz ciągłe doskonalenia naszych systemów pomiarowych. Ale największym sekretem naszego sukcesu jest i pozostaje jednak przyjemność tworzenia jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. By je zapewniać, będziemy nadal opierać się na naszych atutach, które od zawsze umożliwiają nam osiąganie sukcesόw. Uzyskanie certyfikatu IATF jest dowodem na to, jak wysokie są nasze standardy jakości.

 2. ELTEN D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą rodzinną, która już od ponad 30 lat z powodzeniem zajmuje się produkcją elementów sygnalizacyjnych i przełączających (przyciski sterujące do przełączników elektrycznych, przyciski grzybkowe, przełączniki selekcyjne, lampki pilotowe monoblokowe, lampki pilotowe, przełączniki selekcyjne typu joystick, obudowy plastikowe i metalowe do elektroniki, plastikowe i metalowe jednostki sterujące i sygnalizacyjne, bloki styków, potencjometry ...), które są przeznaczone do zarządzania i sterowania obwodami elektrycznymi - DC i AC.. Niektóre z naszych produktów mogą również nadawać się do niektórych zaworów pneumatycznych. Współpracujemy z większością firm zagranicznych, które stosują nasze elementy w połączeniu z zaworami pneumatycznymi, takich jak Metal Work, Camozzi, Pse, Stampotecnica, Aignep … Skupiamy się na jakości i przystępnych cenach. Nieustannie poszerzamy sieć partnerów, aby umożliwić naszym klientom krótkie terminy dostaw i łatwy dostęp do naszych produktów. Elementy są testowane przez słoweński instytut SIQ i spełniają następujące normy: (ROHS, REACH, UKCE).

 3. ELAP AUTOMAZIONE INDUSTRIALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Elap specjalizuje się w produkcji wskaźników i przetworników dla automatyki przemysłowej. Katalog produktów zawiera szeroki wybór przetworników pozycyjnych: enkoderów obrotowych absolutnych i przyrostowych, potencjometrów liniowych i obrotowych, przetworników liniowych cyfrowych i magnetycznych, przetworników przewodowych, joysticków przemysłowych. Enkodery absolutne z magistralą polową są dziś flagowym produktem firmy Elap: dostępne są protokoły EtherNet/IP, EtherCAT oraz Profinet, Profibus i CANopen.

 4. IVD INDUSTRIEPRODUKTE VERTRIEBSORGANISATION FÜR DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IVD INDUSTRIEPRODUKTE VERTRIEBSORGANISATION FÜR DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Potencjometry. Ma siedzibę w Gaildorf, Niemcy.

 5. RESENSO AG

  Szwajcaria

  Firma RESENSO AG została założona w 1997 roku. Opracowujemy i produkujemy detektory kąta i przemieszczenia, kontaktowe i bezkontaktowe. Naszą siłą jest rozwój i wdrażanie rozwiązań. Czujniki te są stosowane w wielu dziedzinach, np. takich jak urządzenia medyczne, wózki inwalidzkie, radiowe zdalnie sterowanie, pomosty podnoszące, maszyny budowlane, pojazdy rolnicze, sondy pomiarowe, maszyny tekstylne i wiele innych. Nasze portfolio obejmuje również czujniki foliowe, rezystory mocy i wysokiego napięcia, czujniki ciśnienia i joysticki. Oprócz standardowego asortymentu oferujemy również rozwiązania na miarę. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie kompetentnie doradzać Państwu. Skorzystaj z naszego know-how w celu indywidualnego dopasowania naszych wyrobów do Twoich zastosowań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEGATRON ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MEGATRON Elektronik GmbH & Co. KG jest wiodącym niemieckim dostawcą czujników kąta, czujników przemieszczenia, czujników siły, joysticków przemysłowych i rezystorów precyzyjnych. Ta rodzinna firma, założona w 1960 roku i mająca siedzibę w Putzbrunn koło Monachium, opracowuje, produkuje i sprzedaje swoje produkty na całym świecie, a także produkty wieloletnich partnerów międzynarodowych. Indywidualne i ekonomiczne rozwiązania produktowe są opracowywane w ścisłej współpracy z klientami OEM.

 2. WIDAP ELECTRONIC COMPONENTS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WIDAP ELECTRONIC COMPONENTS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Potencjometry. Ma siedzibę w Dachau, Niemcy.

 3. MEGAUTO KG

  Niemcy

  Firma MEGAUTO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Potencjometry. Ma siedzibę w Putzbrunn/münchen, Niemcy.

 4. MUNDILEC, S.L.

  Hiszpania

  Firma MUNDILEC, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Jest również obecna w dziedzinach potencjometry. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 5. LBK INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma LBK INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Potencjometry, Kondensatory, diody, Potencjometry, Oporniki, elektryczne, i Kondensatory. Ma siedzibę w Gavere, Belgia.

 1. SENTERA HVAC CONTROLS

  Belgia

  Firma SENTERA HVAC CONTROLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Potencjometry, i Potencjometry. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 2. IHB CONSULTING & TRADING E.K.

  Niemcy

  Firma IHB CONSULTING & TRADING E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Potencjometry, opakowania hermetyczne, czujniki pozycji, Rezystory SMD, i Potencjometry. Ma siedzibę w Bayrischzell, Niemcy.

 1. REGMET S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma REGMET S.R.O., roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Jest również obecna w dziedzinach Potencjometry, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, chronotermostaty, Potencjometry, termometry, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Ma siedzibę w Valasske Mezirici, Republika Czeska.

 2. HUNG TA ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma HUNG TA ENTERPRISE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel i grafit - podzespoły elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach potencjometry, i koder. Ma siedzibę w Bade City, Taoyuan County, Tajwan R.O.C..

 3. DEBON ELECTRONICS CO.,LTD

  Chiny

  Firma DEBON ELECTRONICS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potencjometry. Jest również obecna w dziedzinach koder. Ma siedzibę w Huizhou, Chiny.

 4. ELECSOUND ELECTRONICS CO LTD

  Chiny

  Firma ELECSOUND ELECTRONICS CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Jest również obecna w dziedzinach potencjometry. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. STM ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma STM ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potencjometry. Ma siedzibę w Umraniye, Turcja.

 6. JANTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JANtronic GmbH została założona w 2011 roku i oferuje dystrybucję komponentów elektronicznych ze swojej lokalizacji w Berlinie z dołączonym magazynem. Oprócz dystrybucji standardowych komponentów w dużych ilościach, jest w stanie obsłużyć indywidualne życzenia klientów poprzez zaopatrzenie w specjalne komponenty za pośrednictwem wydajnej sieci dostawców. Poprzez doradztwo techniczne w zakresie komponentów i dostarczanie przykładowych artykułów, może również wspierać swoich klientów w rozwoju produktów. Nasi klienci to wiodące światowe firmy z wielu branż, takich jak przemysł motoryzacyjny, telekomunikacyjny, informatyczny i medyczny. Bezpośrednia i wieloletnia współpraca z uznanymi na rynku producentami umożliwia JANtronic szybką i efektywną kosztowo realizację zamówień. Dystrybucja podzespołów elektronicznych. Zaopatrzenie w specjalne komponenty. Doradztwo techniczne. Dostarczanie przykładowych artykułów.

 7. SIKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SIKO cechuje pięćdziesięcioletnie doświadczenie w różnorodnych zadaniach pomiarowych, takich jak: technika pomiaru długości, technika pomiaru kąta, technika pomiaru prędkości obrotowej, a także pomiaru nachylenia lub prędkości. Opierając się na tej podstawowej kompetencji, SIKO opracowuje i produkuje przełomowe urządzenia pomiarowe i systemy pozycjonowania do procesów automatyzacji. Na jakość, precyzję i funkcjonalność naszych produktów i usług zdecydowany wpływ mają najwyższe wymagania naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu i budowy maszyn. SIKO spełnia normy DIN EN ISO 9001: 2015. Zrównoważone wykorzystanie zasobów jest dla nas oczywistością.

 8. EDDYLAB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EDDYLAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki. Jest również obecna w dziedzinach Potencjometry linearne, czujniki optyczne, i metrologia. Ma siedzibę w Otterfing, Niemcy.

 1. DIGIT COMERCIAL LTDA

  Brazylia

  Firma DIGIT COMERCIAL LTDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Potencjometry precyzyjne serwo. Ma siedzibę w Sp, Brazylia.

 2. VINIUS AUDIO

  Polska

  Firma Vinius audio dostarcza urządzenia umożliwiające taką regulacje głośności, która zapewni maksymalną transparentność, nie będzie zaś zawadą na drodze sygnału - a więc, użyjmy określenia bardziej pasującego, muzyki. Takie zaś są zalety TVC, regulacji magnetyczno-indukcyjnej przy zastosowaniu transformatora. Woląc, aby przekonały o tym wrażenia odsłuchowe, nie wdajemy się w szczegółowe rozważania techniczne - i odniesiemy się tylko do dwóch podejść konkurencyjnych. Potencjometry i drabinki rezystorów redukują, jako elementy oporowe, energię i przejrzystość, w porównaniu zaś do AVC, czyli regulacji autotransformatorowej, TVC eliminuje negatywy brzmieniowe wspólnej masy i wyklucza ewentualność jej pętli. Konsekwencje dla przekazu muzycznego są oczywiste, chcielibyśmy jednak, aby audiofile ocenili - i docenili! - je poprzez własny odsłuch. Zapewniamy tylko, że wyborowi najlepszej techniki towarzyszy w przypadku Vinius audio perfekcyjna jej realizacja. Przykładowo, transformatory są nawijane na rdzeniach 105 mm i dopiero ta skala - w porównaniu do maleństw dostępnych na rynku oraz stosowanych w konstrukcjach AVC - gwarantuje źródłom dźwięku realistyczną substancję i tonalność. Przede wszystkim jednak dominuje rygorystyczne podejście do zjawiska