• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • posadzki podniesione

Wyniki dla

Posadzki podniesione - Import eksport

 1. YEED

  Francja

  Verified by europages badge

  Francuska marka specjalizująca się w produkcji i dystrybucji regulowanych wsporników i akcesoriów przeznaczonych do wyposażenia i zagospodarowania przestrzeni zewnętrznch. Oferujemy gamę produktów wysokiej jakości, posiadających certyfikaty i gwarancje, zaprojektowanych tak, aby można je było dostosować do każdego rodzaju zastosowania w sposób zrównoważony. Wszystkie użyte materiały pochodzą z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia, co stanowi element odpowiedzialnego podejścia do środowiska. Zdolność adaptacji naszych produktów pozwala nam realizować wiele różnych projektów dla naszych klientów, zarówno architektów, prywatnych firm budowlanych, jak i instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Wsporniki i akcesoria firmy RINNO stanowią właściwe rozwiązanie dla konkretnych projektów, takich jak: Baseny i spa, deptaki miejskie, centra handlowe, prywatne budynki mieszkalne, targi i salony, festiwale, konstrukcje na palach, kluby wakacyjne itp. Zobowiązujemy się do zapewnienia Państwu wysokiej jakości produktów i usług dzięki naszej sieci partnerów zajmujących się dystrybucją naszych produktów.

 2. BUZON PEDESTAL INTERNATIONAL S.A

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BUZON PEDESTAL INTERNATIONAL S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki do tarasów, Tarasy na podkładkach, Podkładki drewnianych tarasów, Regulowane podkładki do tarasów, i Dostawca podkładek do tarasów. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 3. AVIO - BODENBESCHICHTUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AVIO - BODENBESCHICHTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Gladbeck, Niemcy.

 4. TWINTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TWINTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Alsdorf, Niemcy.

 5. A. SCHUBBAUER GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma A. SCHUBBAUER GES.M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KRAIBURG AUSTRIA GMBH & CO.KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KRAIBURG AUSTRIA GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Geretsberg, Austria.

 2. ANILO TAS HALI

  Turcja

  Założona w 2010 roku firma jest nadal młoda. Anilo i jej zespół opierają się na ponad 20 letnim doświadczeniu w pokryciach podłogowych. Nasza wiedza jako klientów handlowych, publicznych i prywatnych opiera się na koncepcji układu Anilo. Posadzki podłogowe Anilo są trwałe i pasują do każdego otoczenia. Te bezszwowe podłogi są dostępne we wszystkich kolorach tęczy i mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Podłogi te wyróżniają się estetycznie, ale także w zastosowaniach. Istnieje ich wielka różnorodność pod względem możliwości.

 3. CYKLINOWANIE BYDGOSZCZ ANDRZEJ PASZKOWSKI

  Polska

  Cyklinowanie, układanie, lakierowanie, olejowanie, to składniki usług parkieciarskich, którymi zajmujemy się od wielu lat, ponad 20-stu. Doświadczenie, wiedza i umiejętności, które zdobyliśmy przez ten czas gwarantują jakość i solidność wykonywanych prac oraz to co jest niezwykle ważne, umiejętność wykonania trudnych i nietypowych usług związanych z podłogami drewnianymi. Poza tym tak jak każda z usług budowlanych wymagają one dużego zaangażowania i umiejętności. Dodatkowym atutem podłóg drewnianych jest możliwość łączenia ich z innymi elementami wyposażenia wnętrz, co w efekcie daje niepowtarzalne możliwości estetyczne.Maszyny, które wykorzystujemy do cyklinowania bezpyłowego zapewniają wysoką jakość szlifowania, która zadawala najbardziej wymagających inwestorów. Jednak cykliniarki to tylko jeden z elementów, który służy nam do wykonywania usług, niezbędny jest parkieciarz, który potrafi wykonać to solidnie i dokładnie. Wieloletnia praktyka i fachowość pozwala nam na wykonanie każdo

 4. RESJAN SRL

  Włochy

  Resjan specjalizuje się w produkcji żywycznych powierzchni budowlanych: posadzki przemysłowe, powłoki na parkingi i dachy, hydroizolacje basenów i pływalni. Zastosowania w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym są szczególnie wskazane ze względu na cechy produktu i profezjonalizm wykonania.. Firmy produkcyjne mogą również korzystać z niezwykłej odporności i wszechstronności materiału..

 5. ARMADA GROUPE

  Turcja

  Firma ARMADA GROUPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach wewnętrzne podłogi przemysłowe podwyższone, struktury nośne do powierzchni podniesionych, landscape architecture, i wykładziny podłogowe zewnętrzne. Ma siedzibę w Şişli, Turcja.

 1. KREDOLUX

  Białoruś

  Firma KREDOLUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 2. LORENZ FLOORSYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma LORENZ FLOORSYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. RIEDL NATURSTEINE

  Niemcy

  Firma RIEDL NATURSTEINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Künzing, Niemcy.

 2. RENÉ HEISCHLING ELASTIC BODENBELAG HANDELS-GMBH

  Niemcy

  Firma RENÉ HEISCHLING ELASTIC BODENBELAG HANDELS-GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 3. ZUFOR & CO GMBH

  Austria

  Firma ZUFOR & CO GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. YAPITALYA RAISED FLOORS

  Turcja

  Firma YAPITALYA RAISED FLOORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach podłogi podwyższone, struktury nośne do powierzchni podniesionych, panele pcv, i zlewy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 5. CHANGZHOU HUATENG ACCESS FLOOR CO., LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU HUATENG ACCESS FLOOR CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 6. POLYGROUP EUROPE

  Hiszpania

  Firma POLYGROUP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach podłogi podwyższone, struktury nośne do powierzchni podniesionych, i podłoga techniczna. Ma siedzibę w Valencina De La Concepción, Hiszpania.

 7. INOCRAM SRL

  Włochy

  Firma INOCRAM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Pavia Di Udine, Włochy.

 8. FORMMETAL MAKINA SAN. A.Ş.

  Turcja

  Firma FORMMETAL MAKINA SAN. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki podniesione, Metale - kształtowanie i cięcie, części zamienne do ciągników rolniczych, Posadzki podniesione, i część zamienna samochodowa. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. A&N WIEGRINK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma A&N WIEGRINK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Rhede, Niemcy.

 2. PLANCHERS COMEY SA

  Francja

  Firma PLANCHERS COMEY SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki podniesione, i Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Villeneuve-Sur-Yonne, Francja.

 3. BATIMPRO

  Francja

  Firma BATIMPRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Ślepa podłoga, Posadzki podniesione, Ślepa podłoga, i Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Nuaillé-Cholet, Francja.

 4. PAVIMENTI SOPRAELEVATI MONCINI

  Włochy

  Firma PAVIMENTI SOPRAELEVATI MONCINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach podłogi podwyższone, struktury nośne do powierzchni podniesionych, wewnętrzne posadzkowanie cywilne marmurem, i podłogi marmurowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. CDS POLYMERE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CDS POLYMERE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki podniesione, i Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Sprendlingen, Niemcy.

 6. FEKA FLOOR

  Turcja

  Firma FEKA FLOOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach wewnętrzne podłogi przemysłowe podwyższone, i płytka wykładzinowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. VJB PARTNER S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma VJB PARTNER S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Posadzki podniesione, Druk wypukły i wklęsły, Kucie i wygniatanie stali i metali, przebijanie blachy, Posadzki podniesione, i Druk wypukły i wklęsły. Ma siedzibę w Jáchymov, Republika Czeska.

 8. VANDEVLOEREN

  Holandia

  Firma VANDEVLOEREN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, warstwy budowlane, i Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Schiedam, Holandia.

 9. AVAYO CANADA ELECTRONICS CO. LTD

  Arabia Saudyjska

  Firma AVAYO CANADA ELECTRONICS CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Riyadh, Arabia Saudyjska.

 10. YAPI ÜRÜN

  Turcja

  Firma YAPI ÜRÜN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach podłogi podwyższone, struktury nośne do powierzchni podniesionych, wewnętrzne podłogi przemysłowe podwyższone, i układanie na wcześniej istniejącej podłodze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo