• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • posadzka z terakoty

Wyniki dla

Posadzka z terakoty - Import eksport

 1. USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PAWEŁ SIEŃKOWSKI

  Polska

  Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług remontowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu remontów mieszkań i domów oraz produkcji mebli na zamówienie. Klientom firmy oferujemy meble kuchenne, pokojowe i biurowe w konkurencyjnej cenie, wykonane zgodnie z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami! Zajmujemy się także układaniem glazury i terakoty, wykonawstwem posadzek oraz izolacji. Ponadto montujemy kominki, instalacje hydrauliczne i elektryczne. Oferta prac remontowych: remonty mieszkań, domów i biur, remonty kuchni, łazienki, pokoi, wykończenia wnętrz, meble na wymiar: meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, biurowe, produkcja mebli: garderoby, szafy wnękowe, remont poddaszy, adaptacje poddaszy, wylewki, posadzki, hydroizolacje, uszczelnianie tarasów i piwnic, malowanie ścian i sufitów, układanie glazury, terakoty, płytek podłogowych, paneli, montaż drzwi i okien, montaż kominków z wkładami, ścianki działowe, sufity podwieszane z płyt g-k, ocieplenia poddaszy, docieplanie budynków.

 2. LES TERRES CUITES D'AIZENAY

  Francja

  Od 1868 r. produkujemy naszą terakotę. Jako ceglarze z pokolenia na pokolenie od 6 generacji, posiadamy wiedzę i umiejętności rzemieślnicze. Produkcja rzemieślnicza płytek posadzkowych, kafelków, cegieł, elementów dekoracyjnych oraz dachówek z terakoty. Ponad 250 produktów. Działamy zarówno na rzecz osób prywatnych, jak i struktur użytku zbiorowego, przedsiębiorstw, a nawet zabytków historycznych.

 3. ARTUR CAVACO, LDA - TERRACOTA DO ALGARVE

  Portugalia

  Firma ARTUR CAVACO, LDA - TERRACOTA DO ALGARVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w São Brás De Alportel, Portugalia.

 4. KROELL

  Belgia

  Firma KROELL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Posadzka z terakoty, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, układanie płytek, Posadzka z terakoty, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Arlon, Belgia.

 5. PIPA S.R.L.

  San Marino

  Firma PIPA S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Repubblica Di San Marino, San Marino.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AM FINITURE

  Włochy

  Firma AM FINITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Posadzka z terakoty, układanie parkietu, nakładanie powłok, Posadzka z terakoty, i tynk. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 2. ETS LEGENS

  Francja

  Firma ETS LEGENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Posadzka z terakoty, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Reignac-Sur-Indre, Francja.

 3. SEMMELROCK STEIN+DESIGN GMBH & COKG

  Austria

  Firma SEMMELROCK STEIN+DESIGN GMBH & COKG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Posadzka z terakoty, podłogi klinkierowe, podłoga na zewnątrz, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 4. CHINA HN STONE

  Chiny

  Firma CHINA HN STONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach granit nagrobny, i marmur. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 5. BIEMME DI BISIO ANTONIO S.N.C.

  Włochy

  Firma BIEMME DI BISIO ANTONIO S.N.C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 1. ZANARDO CERAMICHE DI ZANARDO ILES

  Włochy

  Firma ZANARDO CERAMICHE DI ZANARDO ILES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Mareno Di Piave, Włochy.

 2. IDEAL CERAMICHE S.P.A.

  Włochy

  Firma IDEAL CERAMICHE S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Płyty stropowe otworowe, betonowe, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, Płyty stropowe otworowe, betonowe, i Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Fano, Włochy.

 1. RECUPERO E ARTE

  Włochy

  Firma RECUPERO E ARTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach cegły z terakoty, i obróbka kamieni naturalnych. Ma siedzibę w Fara Olivana Con Sola, Włochy.

 2. PLONER STEFAN

  Włochy

  Firma PLONER STEFAN, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Posadzka z terakoty, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Posadzka z terakoty, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Rio Di Pusteria, Włochy.

 3. LITHOS S.R.L.

  Włochy

  Firma LITHOS S.R.L., roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Posadzka z terakoty, Ceramika budowlana, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Martina Franca, Włochy.

 4. AGGLO BAGHIN S.R.L.

  Włochy

  Firma AGGLO BAGHIN S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Riese Pio X, Włochy.

 5. VANOTTI & CANOVI S.N.C. DI VANOTTI F. CANOVI G.L. & C.

  Włochy

  Firma VANOTTI & CANOVI S.N.C. DI VANOTTI F. CANOVI G.L. & C., roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Berbenno Di Valtellina, Włochy.

 6. FACCANI POSATORI S.A.S. DI FACCANI ANDREA & C.

  Włochy

  Firma FACCANI POSATORI S.A.S. DI FACCANI ANDREA & C., roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Russi, Włochy.

 7. B.R.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma B.R.M. S.R.L., roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Posadzka z terakoty, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Cogliate, Włochy.

 8. RIGHETTI F.& C. S.A.S.

  Włochy

  Firma RIGHETTI F.& C. S.A.S., roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Posadzka z terakoty, Pokrycia dachowe, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Pescantina, Włochy.

 1. I.LA.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma I.LA.P. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Posadzka z terakoty, Pokrycia dachowe, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 2. PAVIMENTI CAMPAGNARO S.N.C. DI CAMPAGNARO OSCAR & C.

  Włochy

  Firma PAVIMENTI CAMPAGNARO S.N.C. DI CAMPAGNARO OSCAR & C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Nove, Włochy.

 3. INTERNI 32 DI CORINESI MARIA ANNUNZIATA

  Włochy

  Firma INTERNI 32 DI CORINESI MARIA ANNUNZIATA, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Fano, Włochy.

 4. VARESE PORFIDI S.R.L.

  Włochy

  Firma VARESE PORFIDI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Gavirate, Włochy.

 5. RONCO S.R.L.

  Włochy

  Firma RONCO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Posadzka z terakoty, Ceramika budowlana, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Chieri, Włochy.

 6. FORNACI LATERIZI DANESI S.P.A.

  Włochy

  Firma FORNACI LATERIZI DANESI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Posadzka z terakoty, Pokrycia dachowe, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Soncino, Włochy.

 7. LATERIZI GAMBETTOLA S.R.L.

  Włochy

  Firma LATERIZI GAMBETTOLA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Posadzka z terakoty, Pokrycia dachowe, i Posadzka z terakoty. Ma siedzibę w Gambettola, Włochy.

 8. VALATEX DI VALADERIO IVAN MAURIZIO

  Włochy

  Firma VALATEX DI VALADERIO IVAN MAURIZIO, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Cesano Maderno, Włochy.

 9. BAURSCHAFTER J. E M.

  Włochy

  Firma BAURSCHAFTER J. E M., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Posadzka z terakoty, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Posadzka z terakoty, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Lana, Włochy.

 10. NARDO GIOVANNI S.R.L.

  Włochy

  Firma NARDO GIOVANNI S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Posadzka z terakoty, Marmur, Posadzka z terakoty, i Marmur. Ma siedzibę w Gorgo Al Monticano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo