• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • porty- usługi portowe

Wyniki dla

Porty- usługi portowe - Import eksport

 1. MIDOLINI FRATELLI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MIDOLINI FRATELLI S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy taborem specjalnym, Porty, usługi portowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, samochody ciężarowe z dźwigiem do podnoszenia towarów, wynajem dźwigów na platformy lotnicze, Transport drogowy taborem specjalnym, samochód z dźwigiem, Porty, usługi portowe, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Udine, Włochy.

 2. JADE-DIENST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JADE-DIENST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Hydraulic steel structures, logistyka, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Wilhelmshaven, Niemcy.

 3. NAUTICA DAL VI SRL

  Włochy

  Centrum sprzedaży i wymiany artykułów nowych i używanych, na powierzchni odkrytej 50 000 m² i 4 000 m² krytej. Wśród oferowanych usług, naprawa statków z włókna szklanego i drewnianych, między innymi modeli ze stoczni Riva oraz silników diesla i benzynowych; duży magazyn części zamiennych i akcesoriów oraz hangar o powierzchni ponad 4 000 m² do zimowania, z dźwigiem holującym i do wodowania uzepełniają tę ogromną strukturę. Basen portowy dysponuje 400-oma stanowiskami na statki, pełna obsługa i parking samochodowy na powierzchni 25 000 m².

 4. SILSTEVE AS

  Estonia

  Zakłady i sprzęt SILSTEVE obejmują: miejsce składowania o pow. 112 ha; zamknięte miejsce składowania o pow. 52 000 m²; 8 nadbrzeży o łącznej długości 1550m; 6 tras kolejowych o łącznej długości 3000 m; żurawie kontenerowe i uniwersalne, mobilne ładowarki okręttowe, systemy przenośnikowe do załadowywania/rozładowywania wagonów, mobilne przenośniki maksymalizujące przemieszczanie towarów przewożonych luzem, przenośniki bramowe, zwałowarki, ładowarki magazynowe, wózki widłowe, ciężarówki, traktory Ro-Ro, maszyny wypełniające torby big bag.

 5. ABLOGIS SP. Z O.O.

  Polska

  Działamy od wielu lat, naszą główną specjalizacją jest spedycja morska. Wykwalifikowany zespół pracowników oraz bogate zaplecze techniczne pozwala nam na kompleksową i profesjonalną obsługę spedycyjną. Oferujemy bezpieczny i szybki transport morski, przewozy kontenerowe oraz transport kontenerów. Współpracujemy z największymi, renomowanymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym, a zakres naszych działań obejmuje cały świat. Dysponujemy własnymi pojazdami oraz utrzymujemy stałą współpracę ze sprawdzonymi przewoźnikami, co daję Państwu pewność wykonania usług na najwyższym poziomie. Spedycja morska jaką oferujemy to profesjonalne rozwiązania, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Usługi spedycyjne obejmują kompleksową obsługę spedycyjną, bezpośredni nadzór i kontrolę obsługi logistycznej ładunku. Oprócz spedycji morskiej, zakres naszych działań obejmuje również transport drogowy, transport kolejowy i transport lotniczy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NTN EST AS

  Estonia

  Firma NTN EST AS działa w portach Paldiski i Muuga. NTN EST AS oferuje rozwiązania logistyczne dla usług FCL, LCL, powietrznych, drogowych, cargo, przewozu, magazynowania i spedycji.

 2. TAINARON MARITIME COMPANY

  Grecja

  Firma TAINARON MARITIME COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Holowanie statków. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, i Porty, usługi portowe. Ma siedzibę w Keratsini, Grecja.

 3. ICC - AGENCIA DE NAVEGAÇÃO E DE TRANSPORTES TERRESTRES S.A.

  Portugalia

  Firma ICC - AGENCIA DE NAVEGAÇÃO E DE TRANSPORTES TERRESTRES S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tranzyt morski. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Porty, usługi portowe, Logistic management consulting, i transport morski. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 4. SOCIETE DU PORT DE MERTERT

  Luksemburg

  Firma SOCIETE DU PORT DE MERTERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Żegluga śródlądowa, Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Żegluga śródlądowa, transport drogowy towarów, i transporty kolejowe. Ma siedzibę w Mertert, Luksemburg.

 5. COMEXAS SEAFREIGHT

  Belgia

  Firma COMEXAS SEAFREIGHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Spedycja i grupowanie, Porty, usługi portowe, Spedycja i grupowanie, usługi celne, i kontenerowy transport morski towarów. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 1. CONTINENTAL SURVEYS

  Belgia

  Firma CONTINENTAL SURVEYS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeczoznawcy morscy, Materiały - analizy i badania, Optymizacja kosztów produkcji - opracowania projektowe, Pomiar pojemności statków, Rzeczoznawcy morscy, Materiały - analizy i badania, Optymizacja kosztów produkcji - opracowania projektowe, i Pomiar pojemności statków. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 2. GRAND PORT MARITIME DE NANTES SAINT-NAZAIRE

  Francja

  Firma GRAND PORT MARITIME DE NANTES SAINT-NAZAIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - przedstawiciele, Porty, usługi portowe, Administracje portów, Import-eksport - przedstawiciele, Porty, usługi portowe, i Administracje portów. Ma siedzibę w Nantes Cedex 4, Francja.

 1. VOLLERS

  Belgia

  Firma VOLLERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach operacje portowe, składanie na nabrzeżu, usługi celne związane z transportem morskim towarów, i usługi dotyczące sztauowania dla statków towarowych. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 2. ANTWERP TANK REPAIR

  Belgia

  Firma ANTWERP TANK REPAIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Oczyszczanie zbiorników i cystern, Porty, usługi portowe, Oczyszczanie zbiorników i cystern, kontenery do płynów łatwopalnych, i naprawa w 24 godziny. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. BELGIAN NEW FRUIT WHARF

  Belgia

  Firma BELGIAN NEW FRUIT WHARF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, Warzywa i owoce - import-eksport, Żegluga śródlądowa, Warzywa i owoce - import-eksport, import owoców, i transport owoców i warzyw. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. SEA-INVEST

  Belgia

  Firma SEA-INVEST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Przewóz łodzi, Porty, usługi portowe, i Przewóz łodzi. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 5. SEA INVEST FRANCE

  Francja

  Firma SEA INVEST FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, i Transport morski bliski i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Levallois Perret, Francja.

 6. BURISA

  Belgia

  Firma BURISA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, zbiorniki na olej opałowy, underground tank, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, i DERV, diesel, petrol or benzine filters. Ma siedzibę w Poperinge, Belgia.

 7. HLM HAMBURG LINES MEN GMBH

  Niemcy

  Firma HLM HAMBURG LINES MEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. CARLCRANZGESELLSCHAFT E.V. CCG

  Niemcy

  Firma CARLCRANZGESELLSCHAFT E.V. CCG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Kształcanie ogólne, specjalistyczne, dokształcanie zawodowe, i Kształcanie ogólne, specjalistyczne, dokształcanie zawodowe. Ma siedzibę w Weßling, Niemcy.

 1. DURME-NATIE

  Belgia

  Firma DURME-NATIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Magazynowanie - usługi, Cukier, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Magazynowanie - usługi, Cukier, i cocoa. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 2. SHIPS INFORMATION GENOVA

  Włochy

  Firma SHIPS INFORMATION GENOVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Pilotaż statków, Holowanie statków, Pilotaż statków, Holowanie statków, wieże strażnicze, i Weather measurements. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 3. CARGA

  Belgia

  Firma CARGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Tranzyt morski, Drobnica - transport, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Porty, usługi portowe, Tranzyt morski, Drobnica - transport, i Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. INTERCOP S.L.

  Hiszpania

  Firma INTERCOP S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka zintegrowana, Łodzie do montowania, Żegluga morska - agencje frachtowe, Customs agency, Logistyka zintegrowana, Łodzie do montowania, i Żegluga morska - agencje frachtowe. Ma siedzibę w Las Palmas De Gran Canaria, Hiszpania.

 5. MTD MARITIME SERVICES & PORT RECEPTION FACILITY

  Belgia

  Firma MTD MARITIME SERVICES & PORT RECEPTION FACILITY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 6. ZONA LIBERA GALATI - FREE TRADE ZONE

  Rumunia

  Firma ZONA LIBERA GALATI - FREE TRADE ZONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Strefy bezcłowe. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Franchising - doradztwo, Magazynowanie - usługi, Porty, usługi portowe, Franchising - doradztwo, i Magazynowanie - usługi. Ma siedzibę w Galati, Rumunia.

 7. BRETZKE LAGERHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma BRETZKE LAGERHAUS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Magazyny portowe, Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, i Magazyny portowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 8. ROTTERDAM BULK TERMINAL (R.B.T.) B.V.

  Holandia

  Firma ROTTERDAM BULK TERMINAL (R.B.T.) B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Magazynowanie - usługi, Zboża, ziarna zbożowe, Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Magazynowanie - usługi, i Zboża, ziarna zbożowe. Ma siedzibę w Vlaardingen, Holandia.

 9. NEPTUN SCHIFFAHRTS-AGENTUR GMBH

  Niemcy

  Firma NEPTUN SCHIFFAHRTS-AGENTUR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Aprowizacja statków, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Aprowizacja statków, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Żegluga morska - agencje frachtowe, i Armatorzy - żegluga morska. Ma siedzibę w Wilhelmshaven, Niemcy.

 10. O´BRIEN ANGELA MAIER LAGER & LOGISTIK

  Austria

  Firma O´BRIEN ANGELA MAIER LAGER & LOGISTIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Magazyny portowe, Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, i Magazyny portowe. Ma siedzibę w Klosterneuburg, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Porty- usługi portowe - Import eksport

Liczba wyników

3723 Przedsiębiorstwa