• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy dozujące

Wyniki dla

Pompy dozujące - Import eksport

 1. MPT DOSING GMBH

  Niemcy

  W naszej firmie projektowane są i produkowane instalacje procesowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Pracownicy MPT mają wieloletnie doświadczenie w technologii dozowania i budowie kompleksowych systemów dozowania do zastosowań przemysłowych. Dobrze wyszkolony i rzetelny zespół jest gotowy do opracowania złożonych projektów. MPT ma certyfikację zgodną z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001 uzyskaną w 1998 roku. Ponadto MPT ma kwalifikacje jako firma specjalistyczna zgodnie z przepisami dotyczącymi wody tzw. Wasserrecht (dawniej § 19 WHG) w zakresie dostarczania urządzeń do pracy z substancjami niebezpiecznymi dla wody. W minionych latach firma MPT była w stanie rozbudować i stale poszerzać grono zadowolonych klientów z branży uzdatniania wody, petrochemii, energetyki i inżynierii przemysłowej.

 2. AQUACHEM GMBH SEPARATIONSTECHNIK

  Niemcy

  Dzięki prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu w filtracji za pomocą pras filtracyjnych, Aquachem oferuje wydajne i optymalne rozwiązania dla wielu zastosowań. Od 2000 roku intensywnie pracujemy nad rozwojem w pełni automatycznych pras filtracyjnych. Od 2011 roku możemy nazwać naszą serię AF znormalizowaną. Nasi klienci otrzymują dobrze zaprojektowany i niezawodny w działaniu produkt, który już wielokrotnie sprawdził się w przemyśle w najtrudniejszych warunkach. Dostępnych jest 5 rozmiarów (formaty płyty 470/630/800/1000 i 1200). W porównaniu z naszymi konkurentami na rynku różnica leży w wielu szczegółach, a przede wszystkim w definicji działania w pełni zautomatyzowanego.

 3. LEISTRITZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Obrót – ruch, który nas łączy. Leistritz oznacza zaawansowane technologie produktów i siłę innowacji. Jesteśmy grupą globalnie działających przedsiębiorstw w czterech głównych dziedzinach obejmujących turbiny, pompy, wytłaczanie i technologię produkcji skupionych w ramach Leistritz AG. Z komponentami turbin dla inżynierii powietrznej, przestrzennej i energii elektrycznej, pompy śrubowe dla takich gałęzi przemysłu jak naftowy i gazowy, chemiczny i stoczniowy, przetwórstwa tworzyw sztucznych i przemysłu farmaceutycznego oraz obrabiarek np. obrabiarek i narzędzi na przemysłu motoryzacyjnego i budowy maszyn, oferujemy szeroką gamę rozwiązań. Doskonała znajomość produktów i technologii jest wynikiem ciągłej dynamiki rozwoju. W różnych miejscach na całym świecie zatrudniamy ok. 1800 pracowników.

 4. FLUX-GERÄTE GMBH

  Niemcy

  Dziś nazwa FLUX jest znakiem towarowym znanym na całym świecie z najwyższej jakości wyrobów w dziedzinie technologii pomp. Wszystko zaczęło się w 1950 roku od wynalezienia pierwszej elektrycznej pompy beczkowej. Dzisiaj FLUX oferuje bogatą, indywidualnie konfigurowaną gamę produktów. Pompy FLUX są stosowane między innymi w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym, w branży budowy maszyn i urządzeń, jak również w galwanotechnice, w sektorze oczyszczania ścieków i w branży spożywczej. Czy to jako rozwiązanie samodzielne, czy systemowe – jakość FLUX oznacza długą żywotność, wyjątkową ekonomiczność i maksymalne bezpieczeństwo. Oprócz doskonałej jakości i niezawodności produktów FLUX, nasi klienci doceniają również wybitne kompetencje zawodowe i zdecydowane ukierunkowanie naszych pracowników na klienta. Obecnie FLUX-GERÄTE GMBH dostarcza pompy do prawie 100 krajów na całym świecie.

 5. LUTZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Od założenia firmy w 1954 roku przez Karla Lutza i stworzenia prawie idealnych warunków produkcyjnych w zakładzie w Wertheim, a zwłaszcza w ostatnich latach nasza marka stała się synonimem kompletnych systemów do przesyłania i napełniania płynów. Do grupy przedsiębiorstw Lutz należą dziś wysoko wydajne średnie firmy działające w różnych branżach i lokalizacjach w kraju i za granicą. Dzięki połączeniu wybranych firm oferta produktów została znacznie poszerzona. Dziś grupa zatrudnia ponad 350 osób na całym świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Wizja: Nasze produkty umożliwiają innowacje i poszerzanie granic procesów w dziedzinie nauk przyrodniczych, budowy maszyn i chemii. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy pompy i rozwiązania systemowe do szybkiego i precyzyjnego dozowania i dostarczania płynόw w ilościach w zakresie od mikromilitrów do mililitrów. Podstawą naszych produktów są technologie z zakresu mikrotechnologii, materiałoznawstwa i mechatroniki. Misja: Nasza wydajność jest kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność i wydajność produktów naszych klientów. Nasza jakość gwarantuje, że najważniejsze procesy naszych klientów są utrzymywane w sposób zrównoważony. Ciągle rozwijamy naszą ofertę produktów i usług w sposób innowacyjny i zorientowany na klienta.

 2. VISCOTEC PUMPEN- U. DOSIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ViscoTec Pumpen- u. Dosiertechnik GmbH specjalizuje się w budowie systemów służących do przemieszczania, dozowania, nakładania, napełniania i pobierania substancji o średniej i wysokiej lepkości. Siedziba główna firmy znajduje się w Töging a. Inn (Bawaria, w pobliżu Monachium). ViscoTec posiada swoje oddziały w USA, Chinach, Singapurze i Indiach. Obok zaawansowanych technicznie rozwiązań ViscoTec oferuje z jednego źródła wszystkie komponenty do kompleksowych zastosowań: od fazy opracowania i przygotowania produktu po dozowanie. Gwarantuje to udaną interakcję wszystkich komponentów. Wszystkie substancje, które mają lepkość jednostkową do 7.000.000 mPa.s są transportowane i dozowane praktycznie bez pulsacji i ekstremalnych sił ścinania. Dla każdego zastosowania służymy fachowymi radami. Pompy i systemy dozujące ViscoTec są stosowane w następujących sektorach: przemysł spożywczy, e-mobilność, lotnictwo, technika medyczna, farmacja i wiele innych.

 3. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Die WILHELM KELLER GmbH & Co.KG powstała w 1933 roku. Jako średniej wielkości firma rodzinna stawiamy na rozwój i produkcję pomp do szerokiej gamy zastosowań. Naszą mocną stroną są m.in. porady dotyczące zastosowań zorientowane na klienta, szeroka gama produktów i generowanie rozwiązań specjalnych. Jako producent pomp zapewniamy najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów. Stawiamy na jakość „Made in Germany“, uzupełniając nasz asortyment wysokiej jakości produktami naszych partnerów. Z tej szerokiej gamy oferujemy odpowiednią pompę i akcesoria do Twoich potrzeb i zastosowań. Z nami u Twojego boku możesz skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach, a jako partner OEM towarzyszymy Ci w rozwoju aplikacji seryjnych i dostarczamy nie tylko pompy lecz kompletne zespoły. Łączymy kompetencje z nowoczesnym zarządzaniem zasobami i tworzymy rozwiązania na przyszłość.

 4. BÜCHI AG

  Szwajcaria

  Büchi AG – Reactor Systems and Pilot Plants. Büchi AG jest jednym z wiądących na świecie szwajcarskich producentów systemów reaktorów i instalacji pilotażowych dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego, a także dla placówek badawczych, od laboratorium, poprzez pilotaż, aż po produkcję. Nasza firma oferuje dwie różne linie produktów: Systemy reaktorów ze szkła, stali emaliowanej okładziną szklaną i innych materiałów odpornych na korozję. Reaktory ciśnieniowe z różnych metali i szkła. Oferujemy niestandardowe rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb laboratoryjnych, pilotażowych lub produkcyjnych. Dzięki naszym zastrzeżonym projektom i zastosowaniu wysokowydajnych materiałów nasze systemy reaktorów i instalacje pilotażowe spełniają najwyższe wymagania w zakresie odporności na korozję i ciśnienie. Ponad 75 lat doświadczenia sprawia, że Büchi jest synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Nasza oferta obejmuje cały cykl życia instalacji, od doradztwa przedsprzedażowego i inżynieryjnego, poprzez produkcję i montaż, aż po serwis posprzedażowy i optymalizację instalacji. Nasze dojrzałe technicznie i dostosowane do potrzeb rozwiązania zapewniają najwyższą wydajność działań badawczo-rozwojowych i procesów produkcyjnych. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Światowa sieć sprzedaży i serwisu jest do Twojej dyspozycji. Systemy reaktorów i instalacje pilotażowe do badań chemichnych, opracowywania procesów, zwiększania zakresu, produkcji pilotażowej i produkcji komercyjnej - Büchi jest Twoim niezawodnym partnerem!

 5. ITISYSTEMS S.R.L.

  Włochy

  Kompletne systemy dozowania specjalnie opracowane, aby sprostać potrzebom w różnych sektorach - oto specjalność firmy Itisystem, która działa od 20 lat, oferując zaawansowane i funkcjonalne systemy. Firma może poszczycić się kompetencją, innowacją, profesjonalizmem, które umożliwiają dostarczanie precyzyjnych maszyn do celów związanych z przemieszczaniem, mierzeniem, mieszaniem, dozowaniem proszków, granulatów i płynów oraz separacji metali. Linie dozowania dostarczane przez firmę są szeroko uznane i z powodzeniem stosowane we Włoszech i za granicą.

 1. WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, pompy dozujące, Pompy głębinowe, i Pompy do cieczy żrących. Ma siedzibę w Tornesch, Niemcy.

 2. FLOWLINK BV

  Holandia

  Flow-Connect jest łatwym w zastosowaniu regulatorem przepływu. Może być stosowany do regulacji przepływu lub innych wielkości fizycznych, takich jak ciśnienie, temperatura, itp. Z uwagi na wbudowany regulator PID i jego zdolność pracy przy wielu sygnałach wejścia i wyjścia, może być stosowany w licznych kombinacjach pompa/licznik przepływu. Regulator może być wykorzystywany do wielu różnych celów przepływowych, co sprawia, że doskonale nadaje on się do prac badawczo-rozwojowych i prób laboratoryjnych, a także dla konstruktorów maszyn poszukujących odpowiedniego regulatora przepływu.

 1. HÄNYTEC AG

  Szwajcaria

  Firma HÄNYTEC AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy dozujące. Ma siedzibę w Gettnau, Szwajcaria.

 2. SERA PRODOS GMBH

  Niemcy

  Firma SERA PRODOS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy dozujące. Ma siedzibę w Immenhausen, Niemcy.

 3. A. RADA GMBH - ALLWEILER PUMPSERVICE

  Austria

  Firma A. RADA GMBH - ALLWEILER PUMPSERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy dozujące. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 4. E-SCENT

  Francja

  Firma E-SCENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Pompy dozujące, Wyroby farmaceutyczne, Artykuły higieniczne i toaletowe, Wyroby kosmetyczne, Pompy dozujące, musy, smoczki, i kroplomierze. Ma siedzibę w Aubry Du Hainaut, Francja.

 5. AXFLOW GMBH

  Niemcy

  Firma AXFLOW GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy dozujące. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. APUMAS

  Belgia

  Firma APUMAS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, pompy wyporowe, pompy uciskowe, pompy krzywkowe, pompy z przekładnią, pompy dozujące, Pompy głębinowe, mieszalniki statyczne, i filtre bębnowy. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 7. BFT GMBH

  Austria

  BFT GmbH jest wiodącym producentem systemów i komponentów wysokociśnieniowych z siedzibą w Hönigsberg, Austria. Dynamiczny spin-off firmy BHDT GmbH (dawniej Böhler Hochdrucktechnik), założonej w 1958 roku, ma ponad 50 lat doświadczenia w rozwoju technologii wysokociśnieniowej i jest największym europejskim producentem pomp o ciśnieniu roboczym od 2.000 do 12.000 bar. BFT oznacza "Best Fluid Technology" oraz wizjonerską inżynierię, efektywne, kompletne rozwiązania i jakość "Made in Austria“. Do głównych obszarów działalności firmy należą pompy wysokociśnieniowe, jak również komponenty dla producentów urządzeń i klientów końcowych w przemyśle cięcia strumieniem wody, pompy dozujące do wtrysku nadtlenków w instalacjach LDPE do produkcji polietylenu, jak również systemy kontroli ciśnienia, stacje kontroli zaworów i systemy autofrettage. Jesteśmy reprezentowani przez partnerów systemowych w ponad 20 krajach w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. BFT jest częścią grupy Dr. Aichhorn.

 8. DOSATRONIC GMBH

  Niemcy

  Witamy w DOSATRONIC GmbH Pomiary | Regulacja | Dozowanie | Dezynfekcja Od ponad 15 lat projektujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie produkty i systemy najwyższej jakości w dziedzinie oczyszczania wody, oczyszczania ścieków, wody procesowej, wody pitnej oraz wody dla basenów i techniki ochrony środowiska, w szczególności: oczyszczanie wody, technika oczyszczanie ścieków, budowa instalacji, przemysł chemiczny, branża napojów, przemysł spożywczy, technika basenowa, technika szpitalna, hodowla ryb, gospodarka rolna, technika galwaniczna, technika powierzchniowa, urządzenia pomiarowe i sterujące, pH, elektrody redox, komórki pomiarowe przewodności, mętność, temperatura, czujniki elektrochemiczne jak chlor, dwutlenek chloru , ozon, nadtlenek wodoru, kwas peroksooctowy, pompy tlenowe, kompletne systemy dozujące, systemy dezynfekcyjne jak instalacje dwutlenku chloru, instalacje UV, technika basenowa

 1. BEINLICH PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Firma Leistungsstarke Pumpensystem -Technik działa od ponad 60 lat. Firma zdobyła wiedzę techniczną stanowiącą podstawę proponowanych zintegrowanych rozwiązań systemowych oraz specyficznych rozwiązań dostosowanych do szczególnych sytuacji. Firma Beinlich siedzibą w Gevelsberg powstała w 1951 i należy do grupy Echterhage. Opracowywanie i produkcja wyrobów na indywidulane zamówienie. Beinlich proponuje bogaty wybór pomp dozujących i zasilających, które mogą być dostosowane do specyficznych wymagań klienta i do różnych zastosowań. Współpracując z klientem, spełniamy jego życzenia od wstępnego zapytania do instalacji i uruchomienia oraz konfigurowacji wyrobu. Własne biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Francji oraz wielu partnerów sprzedaży i usług we wszystkich najbardziej rozwiniętych krajach świata zapewniają optymalną światową sieć kontaktów.

 2. MARCH PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Producent nieprzeciekających, magnetycznych systemów pomp stosowanych w przemyśle chemicznym, budowie instalacji, ochronie środowiska, technice medycznej oraz innych przemysłowych rozwiązaniach stosowanych przez producentów oryginalnego sprzętu.

 3. DUWAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma DUWAR Ltd. zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem pomp do systemów dozujących do wszystkich rodzajów chemikaliów płynnych. Produkujemy: - sprzęt dla przemysłu przetwórczego, farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego oraz naftowego - pompy dozujące i osprzęt do nich - urządzenia dozujące do dodatków, metanolu, glikolu trietylenowego, demulgatorów - pompy nurnikowe - ręczne pompy hydrauliczne - zawory iglicowe wysokociśnieniowe - zawory manometryczne - zawory bezpieczeństwa.

 4. THÖLEN PUMPEN GMBH

  Niemcy

 5. DSC PUMPS SRL

  Włochy

 6. FPZ S.P.A.

  Włochy

 7. SC HENNLICH SRL

  Rumunia

 8. JESSBERGER GMBH

  Niemcy

 9. RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austria

 10. FSE FLUID SYSTEMS ERFURT GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo