• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pomiary przyspieszenia - przyrządy

Wyniki dla

Pomiary przyspieszenia - przyrządy - Import eksport

 1. MICROMEGA DYNAMICS S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge

  MICROMEGA DYNAMICS specjalizuje się w produkcji urządzeń mechatronicznych do monitorowania, kontroli i redukcji drgań strukturalnych. Oferujemy usługi inżynieryjne pomagające w projektowaniu, wytwarzaniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań przemysłowych w zakresie monitorowania linii, redukcji drgań oraz mechanizmów o wysokiej precyzji. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zaufało nam wielu klientów na całym świecie.

  Wszystkie wyroby na "pomiary przyspieszenia - przyrządy"

 2. HW SENSOR MESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HW SENSOR MESSTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 3. ROGA-INSTRUMENTS VERTRIEBSBÜRO FÜR MESSTECHNIK

  Niemcy

  Technika pomiarowa firmy ROGA-Instruments oferuje systemy do rejestrowania danych pomiarowych i analizowania danych pomiarowych. Tworzymy sprzęt i oprogramowanie do wymagających zadań pomiarowych, monitorowania i analizowania do zastosowań naukowych i badawczych oraz przemysłowych, wszystko perfekcyjnie dopasowane i dostarczone przez jednego dostawcę. Oferujemy rozwiązania systemowe do techniki pomiarowej dźwięku i drgań, analizy modalnej i zastosowań specjalnych, analizy dźwięku, analizy wibracji, długoterminowego i ultraszybkiego rejestrowania danych pomiarowych, bezpiecznego zapisywania danych pomiarowych, analizy w czasie rzeczywistym, monitorowania wibracji, zastosowań sterujących i zastosowań regulacyjnych oraz sterowania maszyn.

 4. VIBRATION RESEARCH EUROPEAN OFFICE

  Niemcy

  Firma VIBRATION RESEARCH EUROPEAN OFFICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Ma siedzibę w Neuhaus-Schierschnitz, Niemcy.

 5. DJB INSTRUMENTS

  Francja

  Firma DJB INSTRUMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki drgań, Czujniki przyspieszenia, Komponenty elektroniczne do technologii sensor, i Komponenty piezoelektryczne. Ma siedzibę w Verdun, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PEWATRON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma PEWATRON DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Ma siedzibę w Unterschleißheim, Niemcy.

 2. PKTRONICS GROUP

  Francja

  Firma PKTRONICS GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach inklinometry, czujniki dokładności, czujniki indukcyjne ruchu, i Czujniki ciśnieniowe. Ma siedzibę w Lisses, Francja.

 3. PRODERA SARL

  Francja

  Firma PRODERA SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości. Ma siedzibę w Villaries, Francja.

 4. LOCALGOLDMINING

  Burkina Faso

  Firma LOCALGOLDMINING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach zaawansowany marketing. Ma siedzibę w Bobo Dioulasso, Burkina Faso.

 5. OBN SCRAP LTD

  Ukraina

  Firma OBN SCRAP LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 1. NINGBO YUTONG ELECTRIC APPLIANCE CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma NINGBO YUTONG ELECTRIC APPLIANCE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Ma siedzibę w Yuyao, Stany Zjednoczone.

 2. GIACINTEC - MESURE, TÉLÉMESURE, EQUIPEMENT

  Francja

  Firma GIACINTEC - MESURE, TÉLÉMESURE, EQUIPEMENT, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary przyspieszenia - przyrządy, i Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Ma siedzibę w Vitry Sur Seine, Francja.

 1. HANSFORD SENSORS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HANSFORD SENSORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary przyspieszenia - przyrządy. Ma siedzibę w High Wycombe, Zjednoczone Królestwo.

 2. MICRO-EPSILON MESSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MICRO-EPSILON MESSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, System wizji przemysłowej, Kalorymetry i czujniki, mierniki laserowe, mierniki profili, Czujniki pojemnościowe (CTS), pirometry, endoscopy przemysłowe, i termometry na podczerwień. Ma siedzibę w Ortenburg, Niemcy.

 3. INFICON AG

  Lichtenstein

  Verified by europages badge

  INFICON jest wiodącym dostawcą innowacyjnej technologii pomiarowej, technologii czujników dla procesów krytycznych oraz nowoczesnego oprogramowania do sterowania procesami w celu zwiększenia produktywności i jakości zaawansowanych procesów próżniowych w wysoko wyspecjalizowanych branżach. Produkty te mają kluczowe znaczenie dla wykrywania wycieków gazu w technice chłodniczej i klimatyzacyjnej oraz w produkcji samochodów. Są one również istotne dla producentów OEM i użytkowników końcowych w produkcji czipów półprzewodnikowych i cienkowarstwowych powłok (np. płaskich ekranów, ogniw słonecznych, magnetycznych i optycznych nośników pamięci, warstw optycznych i dekoracyjnych oraz szkła architektonicznego). Inne obszary zastosowań naszych technologii próżniowych to nauki przyrodnicze, badania, przemysł lotniczy i kosmiczny, pakowanie żywności, obróbka cieplna, sterylizacja i cięcie laserowe. INFICON nadal wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby oferować unikalne produkty do analizy niebezpiecznych substancji toksycznych.

 4. BEFORT WETZLAR OD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie - Systemy - Optyka precyzyjna - Powłoki. Befort Wetzlar jest wiodącym dostawcą precyzyjnych produktów optycznych do zastosowań specjalnych. Opracowujemy i produkujemy elementy opto-mechaniczne dla Państwa innowacyjnych produktów. Do naszych kompetencji należy produkcja wyrobów optycznych, optyki sferycznej i optyki plano, powłok optycznych oraz technika precyzyjna. Nasze projekty i produkty znajdziecie Państwo m.in. w dziedzinach takich jak: technika medyczna, budowa maszyn, analityka, metrologia, bezpieczeństwo i technika kosmiczna, technika laserowa, oświetlenia. Głównymi punktami działalności naszej firmy są: Projektowanie i budowa systemów optycznych, optyki precyzyjnej, elementów mechaniki precyzyjnej, powłok; naparowywanie wiązką oporową i elektronową, powłoki wspomagane jonowo, zespoły opto-mechaniczne z integracją elektroniki i oprogramowaniem.

 5. BURSTER PRÄZISIONSMESSTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Metodologiczne rozwiązanie. Zgodnie z tym założeniem międzynarodowa spółka Burster działająca w dziedzinie technologii pomiaru od ponad pół wieku w zakładzie rozwoju i produkcji w Niemczech dostarcza prestiżowym klientom na całym świecie czujniki, przyrządy do pomiarów precyzyjnych oraz systemy pomiarowe do przetwarzania sygnałów. Jesteśmy tam, gdzie ważną rolę odgrywa zapewnienie jakości i monitorowanie produkcji. Na bazie standardów precyzji, jakości i elastyczności średniej wielkości spółka Burster z Baden-Württemberg rozwinęła się w ponad 50 lat w jednego z najważniejszych dostawców przyrządów precyzyjnych, czujników i systemów przetwarzania sygnałów i monitorowania procesów. Burster jest dostawcą ponad 7500 klientów w Niemczech i na całym świecie. Nasz innowacyjny i rutynowany zespół oferuje wsparcie aplikacyjne jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.

 6. APT ANGEWANDTE PROZESSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  APT Angewandte Prozessortechnik GmbH z Hürth koło Kolonii, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości przyrządów pomiarowych, w tym do kontroli szczelności, jest jednym z niemieckich ekspertów w dziedzinie wszelkiego rodzaju badań szczelności. Ponadto producent oferuje dalsze systemy i urządzenia do testowania szczelności na różnych etapach, od fazy projektowania po produkcję, w procesach podciśnieniowych lub nadciśnieniowych, a także indywidualne doradztwo. Testery serii PMD02 opracowane są do profesjonalnej kontroli szczelności - wysoka elastyczność, solidność, łatwa obsługa, odpowiednie do metod różnicowania ciśnienia i przepływu masowego, również w połączeniu. Nasz tester przepływowy PMF01 służy do różnych zadań kontrolnych, np. do kontroli odwiertów naftowych lub badania układu wtryskowego. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom niezawodny sprzęt testowy do pomiarów nieszczelności i różnicy ciśnień oraz do podobnych zastosowań. Chętnie odpowiemy na Państwa zapytania dotyczące produktów lub metod testowania

 7. OPTRIS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Optris: Twój partner w zakresie technik pomiaru temperatury na podczerwień. Od momentu założenia w 2003 roku firma Optris GmbH stała się jednym z wiodących i najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń pomiarowych w dziedzinie bezdotykowego pomiaru temperatury. Gama produktów obejmuje przenośne i stacjonarne termometry przemysłowe oraz kamery na podczerwień. Firma Optris GmbH zostala założona w celu wzbogacenia asortymentu bezdotykowych czujników temperatury o innowacyjne zasady pomiaru i zastosowania. W tym celu Optris łączy wysoką jakość termometrów na podczerwień i kamer termowizyjnych - Made in Germany - z przystępnymi cenami. Celem jest udostępnienie ultranowoczesnej technologii podczerwieni wszystkim klientom. Wiele naszych podstawowych technologii opiera się na produktach półprzewodnikowych. Aby zapewnić swoim klientom zaawansowaną technologię, Optris współpracuje z producentami z branży półprzewodników.

 8. GHM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  POWSTANIE FIRMY: Firma GHM Messtechnik powstała w 2009 roku przez połączenie firm GREISINGER electronic, Honsberg Instruments i Martens Elektronik. Obecnie jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń pomiarowych in elektronicznych urządzeń przemysłowych. Dzięki zaangażowaniu 300 pracowników oraz ponad 35 badaczy w łącznie siedmiu filiach - Erolzheim, Regenstauf, Remscheid, Barsbüttel, Owingen, Kassel i Padwa/ Włochy - GHM Messtechnik może zaoferować kompletne portfolio produktów dla różnych zastosowań w obszarze techniki pomiarowej. Pracownicy naszej sieci dystrybucji na terenie Niemiec zapewniają fachowe doradztwo. Jesteśmy reprezentowani globalnie dzięki przedstawicielstwom w Czechach, Danii, Holandii oraz partnerom w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Obszerna sieć sprzedaży umożliwia nam optymalną obsługę klienta w miejscu jego siedziby.

 1. FRENCO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1978 roku FRENCO zajmuje się specjalną dziedziną technologii pomiaru produkcji przekładni bieżnych i pasowanych. Ponieważ rozpoczynamy produkcję rozwiązania pomiarowego dopiero po otrzymaniu zamówienia, zawsze jest miejsce na integrację życzeń i specyficznych wymagań klienta. Nasz asortyment obejmuje testery kół zębatych, systemy mocowań, przekładnie wzorcowe, testery wymiarów rzeczywistych, testery walcowania z podwójnymi bokami oraz uniwersalne urządzenia do pomiaru obrotów. Stawiamy przede wszystkim na serwis, jakość i elastyczność.

 2. DANWELL APS

  Dania

  Verified by europages badge

  Od wielu już lat Danwell projektuje i wytwarza skrzynki do liczników wody do użytku domowego, przemysłowego, liczniki ciepła, liczniki impulsów. DANWELL - izolowane skrzynki na liczniki wody chronią licznik oraz wszystkie pozostałe instalacje techniczne przed mrozem. Jeśli chcesz mieć pewność. Izolowana skrzynka do licznika wody jest prosta do złożenia i zainstalowania. Izolacja jest ważna, gdy konieczna jest instalacja skrzynki w niskiej temperaturze. Danwell dostarcza: Liczniki wody, liczniki wielokrotne i pojedyncze, liczniki wody, osłony na liczniki wody, skrzynki na liczniki chroniące przed mrozem, skrzynki na liczniki elektryczne, skrzynki na liczniki gazu, izolowane skrzynki na liczniki, izolowane osłony na liczniki wody chroniące przed mrozem, osłony liczników chroniące przed mrozem, producent izolowanych osłon na liczniki oraz skrzynek na liczniki wody chronionych przed mrozem.

  Wszystkie wyroby na "pomiary przyspieszenia - przyrządy"

 3. GEMÜ GEBRÜDER MÜLLER APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEMÜ jest wiodącym producentem zaworów, sprzętu pomiarowego i podzespołów sterujących. To globalna i niezależna firma rodzinna z ponad 50 letnim doświadczeniem w produkcji innowacyjnych wyrobów i niestandardowych rozwiązań dostosowanych do kontroli mediów procesowych w kluczowych dziedzinach. GEMÜ jest światowym liderem w dziedzinie sterylnych aplikacji dla branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Grupa zatrudnia obecnie 900 pracowników w Niemczech i ponad 1600 na całym świecie. Wytwarzamy nasze wyroby w sześciu zakładach produkcyjnych w Niemczech, Szwajcarii, Chinach, Brazylii, Francji i Stanach Zjednoczonych. Dystrybucja na cały świat jest koordynowana z Niemiec dla 27 spółek zależnych. W oparciu o gęstą sieć partnerów handlowych w ponad 50 krajach Grupa jest aktywna na wszystkich kontynentach. Dzięki międzynarodowej strategii wzrostu GEMÜ będzie rozwijał się na inne rynki w przyszłości.

 4. HPT HIRSCH PRÜFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wraz ze swoim synem Henrym Hirschem i pracownikami opracowujemy sprzęt i procedury testowania w celu uproszczenia i ulepszania badań magnetyczno-proszkowych (badania MT) i demagnetyzacji elementów stalowych. Firma HPT Hirsch Prüftechnik GmbH oferuje następujące usługi: rozwój, projektowanie i produkcja urządzeń impulsowych do badań proszkowo-magnetycznych (testowanie MT) i demagnetyzacji elementów stalowych, sprzedaż sprzętu kontrolnego, konserwacja, naprawa i kontrola bezpieczeństwa dostarczonego wyposażenia do badań laboratoryjnych, urochomienie sprzętu u klienta, szkolenie personelu badawczego, prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych na zlecenie klienta.

 5. KROHNE MESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KROHNE oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie aparatury do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury oraz do analizy procesów. Firma KROHNE z siedzibą w Duisburgu, Niemcy, powstała w 1921 roku i obecnie zatrudnia na całym świecie ponad 3700 pracowników.

 6. PCB PIEZOTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PCB PIEZOTRONICS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czujniki. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki przyspieszenia, czujniki ciśnienia, tensometry, czujniki drgań, pomiary akustyczne, pomiar siły, i czujniki wibracji. Ma siedzibę w Hückelhoven, Niemcy.

 7. CYGNUS INSTRUMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma CYGNUS INSTRUMENTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ultra dźwięki - urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Detektory przecieków, Pomiary - instrumenty i aparaty, Instrumenty pomiarowe i kontrolne, Nurkowanie - sprzęt, Testowanie wyrobów i materiałów - próby niedestrukcyjne, grubościomierze, Detektory przecieków, Measuring equipment, i urządzenia do testowania nieniszczącego metali. Ma siedzibę w Dorchester, Zjednoczone Królestwo.

 8. PPS UK (PRESSURE PROFILE SYSTEMS)

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma PPS UK (PRESSURE PROFILE SYSTEMS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki ciśnieniowe, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Instrumenty pomiarowe i kontrolne, czujniki, Czujniki ciśnieniowe, czujniki siły, Dotykowe czujniki pojemnościowe, i czujniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 9. ICA SYSTÈMES MOTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ICA SYSTÈMES MOTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Instrumenty pomiarowe i kontrolne. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, Bezpieczeństwo i higiena pracy w przemyśle - kontrola, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, i Bezpieczeństwo i higiena pracy w przemyśle - kontrola. Ma siedzibę w La Wantzenau, Francja.

 10. DATAPHYSICS INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DATAPHYSICS INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy i instrumenty naukowe, Badania naukowe - urządzenia, Pomiary - instrumenty i aparaty, przyrządy do pomiarów wilgotności, ciężkości, ph , konduktywności i lepkości, i Przyrządy i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pomiary przyspieszenia - przyrządy - Import eksport

Liczba wyników

232 Przedsiębiorstwa