• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze

Wyniki dla

Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze - Import eksport

 1. MINEBEA INTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Minebea Intec jest wiodącym producentem przemysłowych technologii ważenia i kontroli. Z siedzibą w Hamburgu, w Niemczech, od ponad 150 lat firma oferuje produkty i usługi, które stały się synonimem innowacyjności, wydajności i niezawodności. Portfolio produktów firmy obejmuje wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi zbiornikowe i silosowe, wagi kontrolne, detektory metalu, systemy kontroli rentgenowskiej oraz przyjazne dla użytkownika rozwiązania programowe. Zatrudniając około 1000 pracowników na całym świecie, posiadając 19 zakładów i sieć 200 certyfikowanych międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych, Minebea Intec jest globalnym graczem w swojej branży. Po sprzedaniu ponad 90 000 systemów kontroli, 350 000 wag przemysłowych i wskaźników, około 1 000 000 przemysłowych czujników wagowych oraz usług na całym świecie, na firmie mogą polegać jej klienci i partnerzy z wielu branż. Minebea Intec jest częścią MinebeaMitsumi Group, jednego z wiodących dostawców wysoce precyzyjnych komponentów produkcyjnych, takich jak łożyska kulkowe i silniki, a także wysokiej jakości komponentów elektronicznych, takich jak czujniki, anteny i rozwiązania IoT. Grupa, z siedzibą w Tokio, zatrudnia około 87 000 pracowników na całym świecie i odnotowała skonsolidowany obrót netto w wysokości 988, 424 mln JPY za rok 2020 (ok. 7, 61 mld EUR).

 2. KROHNE MESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KROHNE oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie aparatury do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury oraz do analizy procesów. Firma KROHNE z siedzibą w Duisburgu, Niemcy, powstała w 1921 roku i obecnie zatrudnia na całym świecie ponad 3700 pracowników.

 3. GENERAL MEASURE TECHNOLOGY LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  General Measure Technology Co. Ltd to ciesząca się zaufaniem firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości przemysłowych urządzeń i rozwiązań wagowych. GM posiada bazę produkcyjną o powierzchni ponad 10000㎡. Nasza gama produktów obejmuje m.in. wagi, wagi kontrolne, napełniacze worków. Oferujemy niestandardowe rozwiązania i wsparcie posprzedażowe oraz korzystamy z najnowszych technologii i sprzętu, aby zapewnić dokładność, niezawodność i trwałość. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

 4. ZWIEBEL

  Francja

  ZWIEBEL jest czołowym producentem odważników i mas precyzyjnych. Laboratorium akredytowane przez COFRAC. Odlewnia stopów miedzi. Doświadczenie, wysoka znajomość techniki produkcji czynią, że jesteśmy francuskim liderem w dziedzinie odważników i wzorców. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane także w produkcji odważników specjalnych, odważników kalibracyjnych i odważników kontrolnych, odważników od 1 mg do 2 t we wszystkich klasach precyzji: E0-E1-E2-F1-F2-M1-M2-M3 .ZWIEBEL, pomaga Ci w określeniu, zbadaniu i realizacji wszystkich Twoich potrzeb. Zwiebel oddaje na usługi swoich klientów swoje doświadczenie i kompetencje, przeprowadzając szkolenia z zakresu metrologii. Możemy także pomóc Ci w zainstalowaniu laboratorium wzorcowania. Specjalne realizacje zaprojektowane przy pomocy narzędzi zarządzania produkcją wspomaganych komputerowo, wizualnych 2D lub 3D. ZWIEBEL jest dostawcą w bardzo różnych branżach, takich jak lotnictwo, sektor rolno-spożywczy, chemia, farmacja.

 5. SCALES AND MEASURING INSTRUMENTS

  Niemcy

  Sklep z wagami i przyrządami pomiarowymi należy do asortymentu wiodących dealerów w dziedzinie profesjonalnej techniki pomiarowej i ważenia. Oprócz naszych sprawdzonych produktów standardowych dla handlu, rzemiosła i przemysłu, jak również medycyny, zdrowia i odnowy biologicznej, sprzedajemy i wypożyczamy wagi i techniki pomiarowe opracowane i wyprodukowane głównie w Niemczech. Są one wykorzystywane na całym świecie. Nasza średniej wielkości firma oznacza silną markę, wysokiej jakości produkty i zorientowany na klienta serwis. Wagi przemysłowe - Co za różnorodność! Znajdź swoją nową wagę platformową do kontroli towarόw przychodzących, wagę do liczenia zapasów itp., wagę do składników do produkcji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo prawie każdy poziom - indywidualny pod względem materiału, wymiarów i wzornictwa. Wagi laboratoryjne i wagi precyzyjne - każda waga jest bardzo czuła i funkcjonuje jak mikrowaga: waga analityczna, mikrowaga i waga precyzyjna dla aptek i laboratoriów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EKM JENA GMBH

  Niemcy

  Firma ekm Jena GbR jest przedsiębiorstwem z regionu technologicznego Jena.Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki pomiaru długości i pomiaru współrzędnych.Nasze produkty i usługi nawiązują do tradycji technik pomiaru wywodzących się z regionu Jena.Nasze urządzenia pomiarowe wyróżnia najnowsza technologia, najwyższa dokładność, zmienne długości urządzeń, optymalny komfort obsługi oraz wydajne systemy oprogramowania.

 2. ELEKTRONICZNE WAGI PRZEMYSŁOWE

  Polska

  Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz serwisowanie przemysłowych wag elektronicznych. Jesteśmy producentem nowatorskich (opatentowanych) przenośnych komparatorów masy do wzorcowania dużych wzorców masy. Prowadzimy akredytowaną przez Urząd Miar wypożyczalnię dużych wzorców masy. Zapraszamy do naszych sklepów internetowych z pełnym asortymentem wag elektronicznych, przetworników tensometrycznych oraz akcesoriów wagowych.

 3. B+L INDUSTRIAL MEASUREMENTS GMBH

  Niemcy

  Firma B+L INDUSTRIAL MEASUREMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, Dozowanie - maszyny i sprzęt, wagi i systemy ważenia przemysłowego, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, i Dozowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 4. KOBASTAR LOADCELL & WEIGHING SYSTEMS

  Turcja

  Firma KOBASTAR LOADCELL & WEIGHING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, waga elektroniczna, wskaźniki cyfrowe do pomiarów elektrycznych i elektronicznych, ogniwa obciążnikowe, i Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. TUNA WEIGHING AND ELECTRONIC SYSTEM

  Turcja

  Firma TUNA WEIGHING AND ELECTRONIC SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach komory ładowania, maszyna ważąca torby, i modele zmniejszone samochodów. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. LORENZ MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LORENZ MESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach ławy testowe, i Urządzenia wagowe do pomiaru obciążenia. Ma siedzibę w Alfdorf, Niemcy.

 2. FOSHAN WILPAC PACKAGING MACHINERY CO LTD.

  Chiny

  Firma FOSHAN WILPAC PACKAGING MACHINERY CO LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 1. SENSEL MEASUREMENT

  Francja

  Firma SENSEL MEASUREMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Ma siedzibę w Vincennes, Francja.

 2. HEXAGON MANUFACTURING INTELLIGENCE

  Niemcy

  Firma HEXAGON MANUFACTURING INTELLIGENCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Pomiary optyczne - przyrządy i instrumenty, Optyczne instrumenty i przyrządy, lasery przemysłowe, Pomiary optyczne - przyrządy i instrumenty, i Kalibrowanie urządzenia do pomiaru 3D trójwymiarowego. Ma siedzibę w Wetzlar, Niemcy.

 3. INDUROPE HANDY TOOLS

  Belgia

  Firma INDUROPE HANDY TOOLS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Podnośniki - wyposażenie, Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Podnośniki - wyposażenie, Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, i urządzenia i systemy zabezpieczające przed spadnięciem. Ma siedzibę w Brussel, Belgia.

 4. GRAVICAL GMBH

  Niemcy

  Firma GRAVICAL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach odważniki i masy - przyrządy do pomiarów i regulacji, akcesoria i podważniki do wag, i precyzyjne odważniki do wag. Ma siedzibę w Damme, Niemcy.

 5. NINGBO WINGS IMP. & EXP. CO.,LTD.

  Chiny

  Firma NINGBO WINGS IMP. & EXP. CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach waga kuchenna. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 6. CAPTRONIC

  Francja

  Firma CAPTRONIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Ma siedzibę w Calais, Francja.

 7. GIROPES SL

  Hiszpania

  Firma GIROPES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach wagi pomostowe, i waga precyzyjna. Ma siedzibę w Vilamalla, Hiszpania.

 8. NBC ELETTRONICA SRL

  Argentyna

  Firma NBC ELETTRONICA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Ma siedzibę w Rosario, Argentyna.

 1. GMC INSTRUMENTS BELGIUM

  Belgia

  Firma GMC INSTRUMENTS BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pomiary optyczne - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, termografia, Elektroniczne urządzenia pomiarowe, i Urządzenia do wykonywania prób i testów. Ma siedzibę w Berlare, Belgia.

 2. WHI WÄGETECHNIK OHG

  Niemcy

  Firma WHI WÄGETECHNIK OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach industrial weighing balances, i Wagi laboratoryjne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. ESIT ELEKTRONIK SISTEMLER IMALAT VE TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma ESIT ELEKTRONIK SISTEMLER IMALAT VE TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach huśtawka, i waga do ważenia zelaza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MAHR FRANCE SARL

  Francja

  Firma MAHR FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, i metrologia. Ma siedzibę w Igny, Francja.

 5. INSTRUMENTYS

  Francja

  Firma INSTRUMENTYS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Ma siedzibę w Auneau Bleury Saint Symphorien, Francja.

 6. MARSDEN WEIGHING GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MARSDEN WEIGHING GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach pryzmaty w urządzeniach wagowych, Medical scales, wagi, i wagi naukowe. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 7. BALANZAS DIGITALES

  Hiszpania

  Firma BALANZAS DIGITALES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i podważniki do wag, waga precyzyjna, waga elektroniczna, i wagi towarowe. Ma siedzibę w Zafra, Hiszpania.

 8. LONDON ELECTRONICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LONDON ELECTRONICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Ma siedzibę w Sandy, Zjednoczone Królestwo.

 9. UMATECH WEIGHING SCALES COMPANY

  Indie

  Firma UMATECH WEIGHING SCALES COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach elektroniczne systemy ważenia, wagi i systemy ważenia przemysłowego, wagi dla bydła domowego, i wagi. Ma siedzibę w Tirupur, Indie.

 10. DENSI ENDUSTRIYEL TARTI SISTEMLERI

  Turcja

  Firma DENSI ENDUSTRIYEL TARTI SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Jest również obecna w dziedzinach Dynamiczne wagi kontrolne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla

Filtry

Wyniki dla

Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze - Import eksport

Liczba wyników

133 Przedsiębiorstwa