• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • poligrafia

Wyniki dla

Poligrafia - Import eksport

 1. METPACK

  Turcja

  Mieszczące się w Istambule, przedsiębirostwo Met Pack jest wiodącym producentem kartonu PE w Turcji od 2016 roku. Naszym zadaniem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów dzięki nowoczesnym technologiom, zgodnie z postępem i innowacjami technologicznymi w światowej branży papierniczej. Pragniemy tworzyć produkty spełniające oczekiwania naszych klientów. Wytwarzamy sterylne kartony do żywności według standardów międzynarodowych, przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wszystkie nasze produkty, włącznie z jednorazowymi kubkami kartonowymi, miskami na zupę, pojemnikami na makaron, pojemnikami na lody, pudełkami na popcorn, itp, są wytworzone z papierów powlekanych polietylenem o niskiej gęstości. Nasze wyroby są dostępne w wielu wymiarach i wariantach wagowych, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Naszym zamysłem jest połączenie całkowicie nadającej się do kontaktu z żywnością powłoki z papierem. Pragniemy kontynuować inwestowanie w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, przy jednoczesnym promowaniu naszej tradycyjnej innowacyjności i wyjątkowego poziomu usług na skalę światową, aby zapewnić najlepszą obsługę naszych klientów. W związku z tym, że poszukujemy nowych partnerstw, stawiamy sobie za cel ekspansję naszej działalności na cały świat. Jesteśmy zarazem dumni z posiadania certyfikatów zgodności z normami ISO 9001 i ISO 2200. Nie wahaj skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

 3. TORRO SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy wysokojakościowy druk offsetowy UV na 6-cio i 5-cio kolorowych maszynach z wieżą lakierującą. •Komori Lithrone GL-629: druk 6-cio kolorowy z dwiema wieżami lakierującymi UV lub dyspersja oraz zespołem suszącym, maszyna wyposażona w systemy automatycznie korygujące nafarbianie i przyrost punktu. •Komori Lithrone L529: druk 5-cio kolorowy + UV oraz Waterless z możliwością lakierowania wybiórczego UV ON-LINE na maszynie drukującej, uszlachetniane lakierami ciężkimi z zawartością opiłków m.in. miki i lakierowanie lakierami perłowymi. Przeważającą częścią realizowanych przez nas produkcji są opakowania PREMIUM na kartonach metalizowanych folią srebrną, złotą i rainbow. Drukujemy OPAKOWANIA z szerokim wachlarzem uszlachetnień lakierami hybrydowymi UV, perłowymi, lakierami ciężkimi, z zawartością opiłków m. in. miki czy żelaza, lakierami tworzącymi efekt 3D(embosing) oraz lakierami wypukłymi dającym nam możliwość tworzenia opakowań sensorycznych/ Touch & Feel/ Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych typu PET, PCV, PP. Nasze opakowanie wyróżnia maksymalna transparentność. Nasza firma produkuje także materiały POS na PET. PVC a także wykonuje druk soczewkowy lentikularny. więcej informacji na stronie www.torro.pl

  Wszystkie wyroby na "poligrafia"

 4. SCHILDMANN GMBH

  Niemcy

  Firma Schildmann GmbH oferuje doradztwo i sprzedaż wszystkich materiałów i urządzeń potrzebnych do sitodruku, wyrobu czcionek drukarskich i druku. Kopiowanie, filmy kapilarne, filmy inkjet do produkcji filmów, wyposażenie do laboratorium druku sitowego, „materiały do maszyn“ jak i mniejsze drukarki do sito- i tampodruku. Nasze produkty: szablony sitodrukowe; napinanie ram do sitodruku; akcesoria do maszyn sitodrukowych nadruki specjalne, na życzenie klienta; sitodruk; folie sitodrukowe

 5. COSMOS COPY PAPERS SA

  Grecja

  Firma KARTEMPORIKI KOSMOS KOPY SA została założona w 1991 roku, w miejscowości Attiki, 30 km od centrum Aten. Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie papieru autografowego (Carbonless Paper) i papieru termicznego (Thermal paper), dla handlu, przetwórstwa oraz w sektoraPack to Pack, z naciskiem na przetwórstwo (slitting). Od 16 lat cieszymy się stałym wzrostem i silną obecnością na lokalnym rynku. Nasza fabryka, o powierzchni 3000 m2 to istotna część naszej działalności. Posiadamy w magazynie około 500-600MT wszystkich proponowanych produktów papierniczych. Wspólnie z naszymi pracownikami, świadomi tego, co musimy osiągnąć, bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do naszych klientów i staramy się być coraz lepsi. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, było i będzie dla nas najsilniejszą motywacją do dalszej wytężonej pracy w celu jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, by móc kontynuować długoterminową współpracę. Utrzymujemy bliskie relacje z naszymi pracownikami w celu osiągnięcia jak najlepszej wydajności. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni wobec naszych klientów, naszych dostawców i nas samych. Sekretem naszego ciągłego sukcesu jest: NATYCHMIASTOWA DOSTAWA SPECJALNYCH ROZMIARÓW OD 1 ROLKI DO 1 PEŁNEJ CIĘŻARÓWKI.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JSC TEHNOINFORM

  Łotwa

  Przedsiębiorstwo poligraficzne “Tehnoinform” jest jednym z największych dostawców etykiet samoprzylepnych na rynku bałtyckim. Produkuje różne rodzaje i rozmiary wyrobów papierowych w rolkach – etykiety samoprzylepne, bez podkładu, bez końca, rolki do kas fiskalnych i ATM, metki, bilety i inne. Wytwarzamy wszystkie niezbędne produkty papierowe do systemów sprzedaży detalicznej, hurtowej, finansowych, logistycznych i dla przedsiębiorstw przemysłowych. JSC “Tehnoinform” oferuje technologię druku offsetowego z pełną gamą kolorystyczną UV. Umożliwia to produkcję świecących etykiet dla naszych klientów, z drukiem jakości fotograficznej i możliwością pokrycia dowolnego druku lakierem UV i folią hot stamping.

 2. HOMKEY PACKAGING COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma Homkey Packaging Co. Ltd. powstała w 1997 r. Jest to jeden z wiodących producentów w zakresie drukowania opakowań w południowych Chinach. Nasze produkty obejmują pełną linię sztywnych pudełek tekturowych, toreb papierowych, pudełek prezentowych, pudełek falistych, kartonów składanych, opakowań z masy papierowej, jak również bibuły i produktów z mikrofibry na zamówienie. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, FSC, Sedex. Oferujemy usługi z zakresu opakowań jednorazowych, od projektowania, prototypowania, masowej produkcji, kontroli jakości do wysyłki. Po uzyskaniu Produktu Końcowego i wymagań marketingowych: 1.Tworzymy opakowania od koncepcji do produkcji. Rozwijając projekt od samego początku, możemy zmniejszyć zmienne i z góry ograniczyć brakujące informacje, aby móc zablokować projekt do produkcji. 2. Bierzemy projekt, który już istnieje lub został przyjęty do produkcji. Następnie oceniamy i uzupełniamy wszelkie brakujące informacje z pakietu projektowego. Wtedy wyceniamy, potwierdzamy druk i uruchamiamy produkcję.

 3. PRIMA IP D.O.O.

  Słowenia

 4. PATRAS BAGS

  Grecja

  Przedsiębiorstwo Patras Bags zostało założone w 1991 roku w Patras, obierając sobie za główny cel realizację: ręcznie wykonanych luksusowych toreb papierowych, toreb eko, toreb plastikowych, nietkanych pudełek papierowych, saszetek, wizytówek, mat z logo i tkanych etykiet. Nasza firma działa w ramach własnej, zintegrowanej struktury produkcji, wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia technologiczne, odpowiednie wyposażenie i potencjał, spełniając każde wymaganie rynkowe na wszystkich etapach produkcji. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 5. JANTAR PRINTING POLAND

  Polska

  Od 20 lat bez przerwy zdobywamy zaufanie naszych klientów – drukowanie jest naszą rodzinną pasją, jesteśmy dumni z każdej, dobrze wykonanej pracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i robimy wszystko, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w druku profesjonalnym: Książki, Czasopisma, Podręczniki, Foldery, Opakowania, ulotki. Druk Twoich materiałów realizowany jest na nowoczesnych maszynach produkcji japońskiej. Nieustannie modernizujemy naszą technologię produkcji i maszyny. Skontaktuj się z nami!

 1. PORTPRESS

  Polska

 2. EMERSON POLSKA SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Rozwiązania poligraficzne i logistyczne. Jeden z największych producentów druków w Europie. Firma Emerson łączy prawie 30-letnie doświadczenie rynkowe, profesjonalizm w działaniu oraz innowacyjność rozwiązań oferowanych Klientom. Funkcjonujemy na rynku od 1992 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy od lat jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione. Nieustannie inwestujemy w innowacyjne technologie oraz wielofunkcyjny park maszynowy, dzięki czemu stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas produktów i usług. To co nas wyróżnia to innowacyjność rozwiązań i bogate portfolio produktowe. Umiejętnie łączymy różnorodne techniki druku, składu i uszlachetniania, wykorzystujemy niestandardowe formaty i surowce, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Ponadto dostarczamy usługi w zakresie co-packingu, projektowania, tworzenia koncepcji i wielu innych rozwiązań operacyjnych dedykowanych dla biznesu. Stawiamy na rozwiązania nieszablonowe, efektywne, nowatorske. Emerson od lat jest najlepszym partnerem w zakresie produkcji takich materiałów jak: - druki dla marketingu - zdrapki, kupony, bilety i losy loteryjne - etykiety - druki specjalistyczne - usługi co-packingu, wsparcia sprzedaży i inne (Packaging i fulfillment, Standy, tacki, ekspozytory, Wszystko dla biura, Strategia komunikacji) Szczegółowe informacje na temat produktów i usług znajdziesz w zakładce "Dokumenty".

  Wszystkie wyroby na "poligrafia"

 1. ATELIER LES GAILLETTES

  Belgia

 2. EUROPE PRINT SHOP

  Turcja

 3. SOIL LABEL

  Turcja

 4. HERRMANN DRUCK UND MEDIA GMBH

  Niemcy

 5. ORNAMIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. DIE PHARMADRUCKER GMBH

  Niemcy

 7. DRUPAFLEX GMBH

  Niemcy

 8. PRÜFTECHNIK ELISABETH KOCH

  Niemcy

 1. DONICO DONIAT MARKETING UND MUSTER SERVICE GMBH

  Niemcy

 2. BRUNNER GMBH

  Niemcy

 3. JEGAB DISPLAY GMBH

  Niemcy

 4. CADOUT GMBH

  Niemcy

 5. PRESORT EG

  Niemcy

 6. PRINTING HOUSE OPTYS

  Republika Czeska

 7. GDI CORPORATION

  Bułgaria

 8. BIETLOT SA

  Belgia

 9. VANVERDEN UNLIMITED GMBH

  Niemcy

 10. LABELS24.DE INH. FRANK PLECHSCHMIDT

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Poligrafia - Import eksport

Liczba wyników

48 849 przedsiębiorstwa