• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrycia dachowe

Wyniki dla

Pokrycia dachowe - Import eksport

 1. STANDART ALUMINIUM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Standart Aluminium to innowacyjna i zorientowana na inżynierię firma, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości profili aluminiowych i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań systemowych, w tym systemów montażu paneli słonecznych i niestandardowych projektów. Nasz najnowocześniejszy obiekt o powierzchni 25 000 metrów kwadratowych pozwala nam spełniać wszystkie potrzeby klientów z wydajnością i precyzją. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię, nasz zakład produkcyjny oferuje zróżnicowany zakres usług, takich jak: -Wyciskanie - Elektrostatyczne malowanie proszkowe - Wykończenie anodowane - Obróbka mechaniczna W Standart Aluminium jesteśmy dumni z naszego podejścia zorientowanego na klienta. Nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie uczyniło nas liderami w branży, zawsze dążącymi do doskonałości we wszystkim, co robimy. Wierzymy w budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami, klientami i pracownikami w oparciu o szacunek i uczciwość. Nasze niezachwiane zaangażowanie w uczciwość sprzyja środowisku zaufania i niezawodności, czyniąc nas zaufanym sojusznikiem w Twoich projektach. Aby zapewnić szybkie, wysokiej jakości i dokładne usługi, współpracujemy z renomowanymi markami znanymi z wyjątkowej jakości materiałów i przestrzegania międzynarodowych standardów. Współpraca ta umożliwia nam dostarczanie niezawodnych i doskonałych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profili aluminiowych szytych na miarę, czy specjalistycznych usług przetwarzania, Standart Aluminium pomoże Ci na każdym kroku. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WUS WILHELM UNGEHEUER SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem tradycyjnym, certyfikowanym zgodnie z normą ISO-9001, posiadającym najnowocześniejszą technologię produkcji i innowacyjne produkty. Nasze trzy główne obszary produkcji, czyli asortyment dachowy, systemy mocowania i elementy tłoczone stanowią solidną podstawę naszego światowego sukcesu. Produkty WUS cechuje innowacyjność, kreatywność i jakość. Nasze haki dachowe zabezpieczające, metalowe płyty dachowe, wsporniki rynnowe, uchwyty do rur deszczowych, rozwiązania specjalne i systemy przeciwśniegowe, jak również uchwyty do rur, uchwyty zraszaczy, uchwyty montażowe, profile montażowe i odpowiednie akcesoria są znane na całym świecie. W dziedzinie elementów tłoczonych i giętych wspólnie z naszymi klientami opracowujemy i produkujemy nowe produkty odpowiadające ich potrzebom. Nasze własne działy rozwoju, projektowania, wyrobu narzędzi i produkcji, pracują ramię w ramię. Podobnie jak produkty dachowe i sanitarne, nasze elementy tłoczone i gięte opuszczają nasz zakład z odpowiednim wykończeniem powierzchni.

 3. AKEL NONWOVEN & ARTIFICIAL LEATHER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma AKEL NONWOVEN & ARTIFICIAL LEATHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały nietkane, włóknina. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny do użytku medycznego, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, torba z tkaniny, tkaniny filtrujące, włókna tekstylne sztuczne i syntetyczne, membrany, Tkaniny do użytku medycznego, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, i pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. COVER ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Cover Italia ma siedzibę w Legnano i od dwudziestu lat działa w sektorze budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Firma specjalizuje się w produkcji świetlików i kopuł z metakrylanu, poliwęglanu kompaktowego/komorowego oraz włókna szklanego wraz z elektrycznymi lub ręcznymi urządzeniami do otwierania oraz ewakuatorami dymu i ciepłego powietrza (EFC). Doświadczenie i umiejętności techniczne doskonalone w trakcie działalności firmy plasują produkty Cover Italia wśród najlepszych w branży pod względem stosunku jakości do ceny.

 5. WOJT-DREW

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma WOJT-DREW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Sufity drewniane, Płyty drewniane, Sufity drewniane, Fasada drewniana, drewno na pokrycie budynków, Oblicówka z modrzewia, pokrycia dachowe, i Drewniana oblicówka nowych konstrukcji. Ma siedzibę w Chełmno, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PM PROPERTY IMPROVEMENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma PM PROPERTY IMPROVEMENTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie budynków, Siatki, płoty, ogrodzenia, Czyszczenie budynków, czyszczenie, czyszczenie podłóg z kamienia, systemy czyszczące do podłóg, lakierowanie, remonty dachów, i pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Evere, Belgia.

 2. MAGNIPLAST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MAGNIPLAST SPA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach pokrycia dla budownictwa, pokrycia dachowe przezroczyste, płyty, i płyta przezroczysta. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 3. MAGE ROOF & BUILDING COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAGE ROOF & BUILDING COMPONENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach płoszenie gołębi. Ma siedzibę w Herzberg, Niemcy.

 4. JORIS IDE

  Belgia

  Grupa Joris Ide jest jednym z największych niezależnych producentów materiałów elewacyjnych i dachowych w Europie, bardzo nastawionym na przyszłość. Grupa JI jest kompleksowym dostawcą, obecnym w całym procesie budowlanym z odpowiednimi produktami. Ta wszechstronność przejawia się poprzez jej działalność w zakresie budownictwa przemysłowego, dla branży rolniczej, sektora usług i mieszkaniowego. Jej długie doświadczenie i dobre stosunki z klientami sprawiają, że grupa JI jest właściwym podmiotem przyczyniającym się do rozwoju rynku. Gwarancje, wymogi ochrony przeciwpożarowej, kryteria estetyczne i termiczne są tylko kilkoma przykładami. Oferuje odpowiednie rozwiązania nie tylko w zakresie konstrukcji nowej, lecz także dla sektora renowacji. Łącząc precyzyjnie projekt z produktem JI, osiąga się trwały i oszczędny wynik końcowy. Aby zagwarantować Państwu szybką dostawę, firma posiada duży zapas produktów. Jedyna w swoim rodzaju gama produktów, trwała i kompletna.

 5. GRÖMO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Szybszy montaż i bardziej estetyczny wygląd, oto dewiza, którą kierujemy się w odniesieniu do naszych produktów. Gwarantujemy nie tylko stosowanie odpowiednich metali, ale także długi okres użytkowania oraz wysoką jakość komponentów. Nowoczesna technologia w zakresie konstrukcji oraz procesu produkcyjnego, najlepsze materiały i surowa kontrola jakości, jak również marka „Made in Germany“: dzięki takiej wizytówce Grömo cieszy się zaufaniem już od 125 lat. Grömo to specjalista oraz niemiecki i europejski lider w dziedzinie systemów odprowadzania wody z dachów, akcesoriów dachowych i specjalnych z cyny, postarzanej cyny, miedzi, stali ocynkowanej, stali szlachetnej i aluminium. Nasza oferta obejmuje: rynny i akcesoria do rynien, króćce, łuki, rury spustowe, akcesoria dachowe i specjalne. Liczne produkty są wytwarzane na miarę i stanowią dedykowane rozwiązania problemów z odprowadzaniem wody. Nowa linia wzornictwa Grömo jest perfekcyjną odpowiedzią na zapotrzebowanie wymagających klientów, którzy szukają najwyższej jakości i maksymalnej funkcjonalności.

 1. FRANC-DEKER MAREK FRANCUZ

  Polska

  Franc-Deker to doświadczony zespół dekarzy-profesjonalistów w swojej dziedzinie. Zajmujemy się wykonywaniem dachów z dachówki, blachy (w tym blachy tytan-cynk, aluminiowej oraz miedzianej), gontu bitumicznego oraz papy. Nasze usługi oferujemy inwestorom prywatnym, jak również instytucjonalnym. Zlecając wykonanie pokrycia dachowego nam, mają Państwa zapewnioną kompleksową usługę ciesielsko-dekarską - wykonamy konstrukcję dachu, położymy wybrany materiał, zamontujemy okna dachowe i wyłazy, jak również śniegołapy i rynny. Do doświadczenia praktycznego dokładamy doskonałe przygotowanie merytoryczne, które zdobywamy wraz z Polskim Stowarzyszeniem Dekarskim. Jesteśmy aktywnym członkiem w/w stowarzyszenia, w którym poza szkoleniami poznajemy wszelkie nowinki technologiczne branży oraz mamy możliwość współpracy z producentami pokryć dachowych. Współpraca taka gwarantuje wymianę wiedzy pomiędzy nami, która skutkuje ciągłym podwyższaniem naszych kwalifikacji, a jednocześnie daje producentom zastrzyk wiedzy prosto z rynku. Osoby zainteresowane poznaniem stanu swojego dachu, pragniemy poinformować, że jako mistrzowie dekarstwa wykonujemy oględziny dachu oraz konstrukcji i wystawiamy stosowne opinie. Nasza usługa wykonania oględzin i wystawienia opinii na temat pokrycia dachowego jest szczególnie przydatna w sytuacji dochodzenia na drodze sądowej roszczeń. Zapraszamy na naszą stronę www oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

 2. VELDACH NIEMCEWICZA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy dachówki ceramiczne i cementowe takich producentów jak Bogen, Creaton, Koramic, Roben, Rupp Ceramika, Benders, Braas, IBF. Okna dachowe, świetliki, wyłazy dachowe z naszej oferty pochodzą od firm Velux, Fakro, Roto, Rooflite. W naszej ofercie mamy również rynny cynkowo-tytanowe (Rheinzink), miedziane, metalowe powlekane (Lindab, Plannja, Prefa) oraz orynnowanie z PCV (Marley i Wavin Kanion). Pokrycia z blachy dachówko podobnej, trapezowej oraz z blachy na rąbek stojący dostarczają firmy Rheinzink, Plannja, Balex Metal, Lindab, Prefa, Pruszyński. Natomiast pokrycia dachowe z płyt falistych, znajdujące się w naszej ofercie produkują firmy Eurofala i Onduline. Dopełnieniem gontów bitumicznych (Kerabit, Onduline, IKO, Icopal) oraz innych materiałów dachowych są papy termozgrzewalne firm Icopal, Kerabit, Technonicol, Werner oraz folie dachowe paroprzepuszczalne (Membrany), folie paroszczelne oraz refleksyjne (Tyvek, Dorken, Corotop, Icopal).

 1. KOM&BUD

  Polska

  Firmę KOM&BUD założyliśmy w 2001r. z miłości do dachów oraz pasji do dawnej sztuki dekarskiej. Początkowo zajmowaliśmy się doradztwem oraz sprzedażą materiałów budowlanych, w szczególności pokryć i systemów dachowych. Jednak przełomowa dla funkcjonowania naszej firmy była decyzja o rozszerzeniu zakresu działalności o wykonawstwo pokryć dachowych. Kwestią czasu było włączenie do naszej oferty wymiany pokryć dachowych na obiektach wpisanych do rejestru zabytków. Nasza ogromna wiedza techniczna oraz wiele lat doświadczenia w branży budowlanej pozwalają nam na obsługę każdej inwestycji w sposób możliwie najbardziej kompleksowy. Przede wszystkim oferujemy Państwu szeroką gamę materiałów budowlanych pochodzących od wiodących polskich i zagranicznych producentów. Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi producentami materiałów budowlanych zapewniamy naszym klientom możliwość dokonania zakupu przy wykorzystaniu bogatej gamy rabatów.

 2. KOLBIS. DACHY, USLUGI, DOMY NA SPRZEDAZ

  Polska

  Firma Kolbis nieprzerwanie od 2001 roku prowadzi kompleksową sprzedaż pokryć dachowych. Nasza firma mieści się w Tarnowie. W naszej ofercie znajdą Państwo blachodachówki, blachy panelowe, trapezowe i na rąbek, a także dachówki betonowe i ceramiczne, systemy rynnowe, okna i akcesoria dachowe. Proponujemy również usługi dekarskie. Uzupełnieniem naszej oferty są usługi deweloperskie, w tym sprzedaż i budowa domów, czy mieszkań. Profesjonalna i kompleksowa oferta to nasze główne atuty. Serdecznie zapraszamy!

 3. PHUTP DISPOL

  Polska

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na rynku istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Jarosławiu, w województwie podkarpackim. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu możemy zaspokoić potrzeby klientów w różnych obszarach. Działamy prężnie na terenie południowo-wschodniej Polski i współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmowymi. Jedną z dziedzin, w której się specjalizujemy jest produkcja i sprzedaż pokryć dachowych. Od lat tworzymy wyroby z blachy stalowej i aluminiowej, które oprócz walorów estetycznych prezentują zwiększoną wytrzymałość, trwałość i łatwość w montażu. Te cechy produktów w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem sprawiają, że zyskaliśmy zaufanie inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Dodatkowo specjalizujemy się w dystrybucji materiałów budowlanych. Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne do budowy budynków mieszkalnych jak i przemysłowych.

 4. TOPDACH S.C.

  Polska

  TopDACH – sprzedaż dachówek i foli dachowej Konstrukcja dachu i materiały zastosowane do jego pokrycia mają kluczowe znaczenie dla zabezpieczenia budynku przed wilgocią oraz zapewnienia mu odpowiedniej termoizolacji. Pracownicy TopDACH stworzyli ofertę, która składa się z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wymienione materiały dachowe, które posiadamy w sprzedaży są renomowanych firm takich jak: Bud Mat, Plannja, Braas, Wienerberger, Creaton, Koramic, Velux, Fakro, Roto, Marley, Galeco gwarantujące Państwu najwyższą jakość jak i świadomość, że system kontroli jak i biura projektowe tych firm cały czas pracują nad jakością i niezawodnością ich produktów. Nasza firma w okresie swojego istnienia cały czas zdobywała doświadczenie i podnosiła swoją wiedzę o produktach, które sprzedaje, a nasi wykonawcy ciągle są szkoleni przez profesjonalnych doradców firm producenckich w zakresie fachowego układania pokryć dachowych zgodnie ze sztuką budowlaną jak i zaleceniami producentów.

 5. PHU SERWIS DACH

  Polska

  Najważniejszą częścią naszego asortymentu są wysokiej jakości pokrycia dachowe. W sprzedaży posiadamy dachówki Creaton, Bogen, Roben i innych znanych marek, gonty dachowe IKO, a także blachodachówki Blachotrapez, Budmat i innych wiodących producentów. Oferujemy również solidne materiały do wykonania prac wykończeniowych na dachach, np. systemy rynnowe czy okna dachowe. Obok pokryć dachowych zapewniamy duży wybór materiałów elewacyjnych i izolacyjnych. Od końca 2012 roku należymy do sieci PHD (Polskie Hurtownie Dachowe) – pierwszej w Polsce grupy, skupiającej największych na rynku graczy z branży dachowej z tak znaczącym potencjałem zakupowym. W jej skład wchodzą firmy mające wieloletnie doświadczenie, a także wiodącą i ugruntowaną pozycję na rynku hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem branży pokryć dachowych.

 6. HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH DACHLUX

  Polska

  Jesteśmy bezpośrednim importerem i autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów pokryć dachowych, zapewniamy szeroki wybór dachówek, systemów termoizolacji dachów, systemów rynnowych i akcesoriów do kładzenia dachów. W naszej hurtowni pokryć dachowych kupisz wysokiej jakości materiały w korzystnych cenach, bez pomocy pośredników. W zakresie wykonywania pokryć dachowych oferujemy pomoc profesjonalnych ekip ciesielskich i dekarskich, które podsiadają odpowiednie certyfikaty i autoryzacje oraz przeszły profesjonalne szkolenia pod okiem producentów. Oferowane przez nas materiały do pokrycia dachów objęte są gwarancją producenta, a na usługi wykonywane przez współpracujące z nami ekipy dekarskie udzielamy 3-letniej gwarancji.

 7. TECTUM DACHY

  Polska

  Firma Tectum Dachy działa na polskim rynku od 2006 roku oferując swoim klientom sprzedaż oraz montaż najwyższej jakości pokryć dachowych czołowych producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dachówki ceramiczne i cementowe, blachodachówki oraz systemy rynnowe. Zapraszamy do siedziby naszej firmy lub na naszą stronę internetową w celu zapoznania się nasza ofertą. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiedniego pokrycia dachowego dla Twojego domu. Zapewniamy ciągłość dostaw, terminowość oraz profesjonalny montaż na terenie województwa świętokrzyskiego. Na terenie Kielc zapewniamy darmowy dowóz zakupionych produktów na miejsce budowy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

 8. MCN - DACHY I STRZECHY

  Polska

  Trzcina to niezwykły materiał, który zarania dziejów jest stosowany do pokrycia dachów w całej Europie Zachodniej i wielu innych krajach. Jego podstawową zaletą jest wykorzystanie przyjaznego dla człowieka materiału, który ze względu na właściwości termoizolacyjne zapewnia przyjazny chłód latem i trzymanie ciepła zimą. Ważne, że ponadto nie wymaga dodatkowego ocieplenia. Domy, altany i inne budowle kryte trzciną są nie tylko zdrowe i ekologiczne, ale również zaspakajają wymagania estetyczne ich właścicieli. Warto zapoznać się z naszą ofertą, bowiem robimy to co sprawia nam przyjemność.

 1. GRUPA DEKARSKA MARKI

  Polska

  Grupa Dekarska Marki należy do sieci hurtowni pokryć dachowych- Grupa Dekarska Sp. z o.o. Przynależność do grupy hurtowni daje nam możliwość lepszego ofertowania rabatowego, robiąc nas tym samym bardzo konkurencyjną firmą na rynku. Grupa Dekarska Sp. z.o.o. należy do Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Jako jedyni w Warszawie posiadamy skład fabryczny dachówek Koramic. W województwie mazowieckim jesteśmy przedstawicielem producenta giętarek i narzędzi ręcznych.

 2. PROFILIA SRL

  Włochy

  Profilia projektuje, produkuje i sprzedaje systemy konstrukcji na sucho, instalacje i podzespoły. Firma proponuje usługi doradztwa zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Produkujemy włókna drzewne, wełniane i skalne, parkiety i podłoża, okładziny tynkowe i włókna gipsowe, okna na strych, drzwi i ścianki przeciwpożarowe oraz elementy ochrony pasywnej przed ogniem, panele akustyczne i otuliny termo-akustyczne dla branży budowlanej.

 3. SUPER DACH SP.J.

  Polska

  Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty takich firm, jak: Ruukki, Plannja, Pruszyński, Creaton, Monier - Braas, Wienerberger. W zakresie sprzedawanych przez naszą firmę materiałów oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Na życzenie klienta bezpłatnie wykonamy kosztorysy ofertowe. Zapewniamy transport materiałów na plac budowy, a także kontakt z doświadczonymi wykonawcami robót.

 4. SOPREMA

  Belgia

  Soprema jest jednym z liderów na rynku belgijskim rozwiązań uszczelniających do budynków i konstrukcji. Aby wesprzeć swoją główną działalność, czyli uszczelnianie budynków, Soprema jest także odpowiedzialna za przedsiębiorstwo belgijskie Sibli Andenne. Przedsiębiorstwo to nie tylko zapewnia dystrybucję, lecz także produkuje i sprzedaje gamę mineralnych materiałów izolacyjnych na bazie perlitu i wermikulitu.

 5. BERNARDI COPERTURE SRL

  Włochy

  Firma BERNARDI COPERTURE SRL zdobyła duże doświadczenie w branży budowlanej cywilnej i przemysłowej, przede wszystkim w cynkowaniu, pokrywaniu dachów, usuwaniu i eliminacji azbestu. Firma powstała 30 lat temu jako indywidualne przedsiębiorstwo (Bernardi Agostino). Od tego czasu struktura techniczna i operacyjna nie przestała rozwijać się. Nasza siedziba administracyjna znajduje się w Ivrea, via Aosta nr. 3 a siedziba operacyjna w Pavone, stradale Torino 30.

 6. COTTOSENESE SPA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Cottonese spa wykonuje swoją działalność w branży cegieł i okładzin. Od początku, jego celem jest dostarczanie produktów trwałych i niezawodnych, nie lekceważąc przy tym aspektu estetycznego. Oferuje postarzane dachówki, stropy, dachy z mikrowentylacją, mocowania do wentylacji, ściany z cegieł Siena, cegły wytwarzane ręcznie, płytki z terakoty, pustaki, stropy prefabrykowane, dachówki z cegły, stopnie z terakoty i cegły, bloki komórkowe.

 7. BO - MO - SNC

  Włochy

  Od początku istnienia firma zajmuje się sprzedażą i gięciem części metalowych walcowanych, przeznaczonych dla sektora hydraulicznego w budownictwie, nieustannie śledząc rozwój technologii i nowe rozwiązania w sektorze

 8. BAULAND. HURTOWNIA BUDOWLANA

  Polska

  U nas znajdziesz szeroką gamę materiałów budowlanych. Dla stałych klientów i przy kompleksowym zaopatrzeniu dogodny system rabatowy. swojej ofercie posiadamy: beton towarowy, ceramika budowlana, materiały izolacyjne pokrycia dachowe, docieplenia, okna, drzwi, stropy, materiały elewacyjne, stal budowlana (drut zbrojeniowy), wyroby cementowe, płyty kartongips, profile, elementy wykończenia wnętrz. Zapewniamy również porady budowlane i transport towaru z rozładunkiem.

 9. 4D GRUPA SP. Z O. O.

  Polska

  4D Grupa to sieć hurtowni dachowych, które oferują materiały na dach. Specjalizują się w sprzedaży i doradztwie pokryć dachowych takich jak dachówki, blachodachówki, a także innych materiałów na dach tj. membrany dachowej, termoizolacji, odwodnienia, rynien. Hurtownie dachowe 4D znajdują się na terenie całej Polski, sieć hurtowni jest stale poszerzana. Firma współpracuje z najlepszymi producentami materiałów na dach takimi jak: Pruszyński, Creaton, Braas, Velux, Roto, MDM, IVT, Balex Metal.

 10. DOMAX BIS SP.J.T.I.DUCHNOWSCY

  Polska

  Domax Bis zajmuje się działalnością handlowo-usługową od 2002 roku.Firma jest wyspecjalizowana w dziedzinie pokryć dachowych.Oferujemy DACHÓWKI CERAMICZNE, CEMENTOWE, BLACHODACHÓWKI, RYNNY, OKNA DACHOWE, KOMPLETNE DACHY.importujemy produkty takich firm jak Creaton, Plannja, Erlus, Braas oraz posiadamy materiały polskich producentów.Służymy doradztwem i obsługą w wyborze i realizacji pokryć dachowych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pokrycia dachowe - Import eksport

Liczba wyników

2493 Przedsiębiorstwa