• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane

Wyniki dla

Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane - Import eksport

 1. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Verified by europages badge

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

 2. TROYER SPA - AG

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TROYER oferuje swoim klientom możliwość wykorzystania swoich wieloletnich doświadczeń w zakresie budowy, dostarczania, montażu i konserwacji instalacji wodnoenergetycznych dowolnego rodzaju. Firma zajmuje się konstrukcjami mechanicznymi i naprawami elektromechanicznymi, zapewniając projektowanie i konsultacje. Troyer obsługuje wszystkie typy turbin: PELTON, FRANCIS, KAPLAN, elektromechaniczne oraz hydrauliczne, zapewnia ich idealne funkcjonowanie oraz potwierdza certyfikatem ich zgodność z normami.

 3. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ystral jest dynamicznie rozwijającą się, prowadzoną przez właścicieli firmą z branży budowy maszyn i urządzeń. Koncentrujemy się na projektowaniu i konstruowaniu zindywidualizowanych maszyn do mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków, jak również specjalnych systemów mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków dla technologii procesowych w zakresie mechaniki płynów. Nasze technologie procesowe obejmują również emulgowanie, homogenizację i dyspergowanie z mieszaniem. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Ballrechten-Dottingen w pobliżu granicy z Francją i Szwajcarią. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 270 pracowników i posiadającym oddziały w Chinach, Indiach i Singapurze, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. Stale rozwijamy know-how naszych pracowników i nasze technologie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i tym samym spełniamy nasze własne wysokie standardy: ystral – 110% MIXING SOLUTIONS. Z optymalizacji procesów osiąganych dzięki naszym maszynom i instalacjom korzystają przedsiębiorstwa średniej wielkości na całym świecie, jak również koncerny z różnych branż. Czy to przy produkcji artykułów chemicznych, spożywczych, kosmetycznych czy też farmaceutycznych - dzięki naszym maszynom i instalacjom minimalizują Państwo czas procesu, zmniejszają zużycie surowców i mogą Państwo również poprawić jakość swoich produktów.

 4. CLICKTOUCH

  Belgia

  Verified by europages badge

  Nasza gama elektrycznych paneli sterowania obejmuje, między innymi, klawiatury membranowe, ekrany dotykowe opornościowe i pojemnościowe, klawisze pojemnościowe, czujniki ciśnienia, klawisze przemysłowe, produkty i akcesoria pokrewne, takie jak talerze wsporcze, szkło, …. Oprócz naszych wyrobów produkowanych na specjalne zamówienie, posiadamy od niedawna rozwiązania standardowe w ramach naszej gamy artykułów pojemnościowych.

 5. STIL ELEKTRONIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma STIL ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk na plastiku i PCV, Komponenty elektroniczne, Energetyka - akcesoria sterujące, Ekrany płaskie, klawiatura elektroniczna, ekran dotykowy, Membrane switch components, Przełączniki membranowe, i Wyłączniki kontrolne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VERCO ELECTRO COMPONENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VERCO ELECTRO COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Wyłączniki, Oporniki, Przekaźniki, Osłony kabli elektrycznych, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Komponenty elektroniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Nema. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 2. CIRCUITFAB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CIRCUITFAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, Obwody drukowane, Karty elektroniczne, Obwody drukowane, PCB Prototyp, i składanie kart elektronicznych. Ma siedzibę w Savigny Le Sec, Francja.

 3. SOLID SEMECS B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma SOLID SEMECS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektryczne i elektoniczne, projektowanie obwodów drukowanych, montaż elementów elektronicznych, elementy elektroniczne do samochodów, podzespoły elektryczne i elektroniczne do samochodów, Electronics assembly, przemysłowe elementy elektroniczne, manufacture of printed circuits, i montaż części elektronicznych dla przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Uden, Holandia.

 4. DESK ELEKTRONIK SYSTEM KOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DESK ELEKTRONIK SYSTEM KOMPONENTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Eppertshausen, Niemcy.

 5. CME CONTROL MOTION ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CME CONTROL MOTION ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 1. BLINZINGER-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLINZINGER-ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Sindringen, Niemcy.

 2. PARATUS ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PARATUS ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Flintbek, Niemcy.

 1. SES KLAUS SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SES KLAUS SCHMIDT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. WIDE RANGE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma WIDE RANGE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach elementy elektromechaniczne, i centrale elektroniczne. Ma siedzibę w Cusago, Włochy.

 3. EL.DI. ELETTRONICA DIGITALE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EL.DI. ELETTRONICA DIGITALE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach wskaźniki cyfrowe do pomiarów elektrycznych i elektronicznych, wyłączniki przełączniki, wyświetlacze diodowe, elektronika przemysłowa, wyświetlacze cyfrowe, sprzęt elektroniczny, materiały i przyrządy elektrotechniczne przemysłowe, materiały i części elektroniczne, i łączenie podzespołów elektronicznych. Ma siedzibę w Corte Franca, Włochy.

 4. FRITSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRITSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Kastl, Niemcy.

 5. EUROQUARTZ LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma EUROQUARTZ LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc - kryształy i rezonatory, Kwarc - kryształy i rezonatory, oscylatory, filtry elektroniczne, Rezonatory piezoelektryczne, kryształ piezoelektryczny, i czujniki temperatury. Ma siedzibę w Crewkerne, Zjednoczone Królestwo.

 6. ICEL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ICEL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, Podzespoły elektroniczne aktywne, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, kondensatory o stałej pojemności do układów drukowanych, elektroniczne kondensatory zwijane, Kondensatory, kondensatory nastawne, Podzespoły elektroniczne aktywne, i kondensatory. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

 7. HAUFE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAUFE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Usingen, Niemcy.

 8. FRIZLEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIZLEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Murr, Niemcy.

 1. DOKUGRAPHIK ING. MARTIN WITTING

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DOKUGRAPHIK ING. MARTIN WITTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Rinn, Austria.

 2. MELATRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MELATRONIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Unterschleißheim, Niemcy.

 3. MODULI ELETTRONICI E COMPONENTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MODULI ELETTRONICI E COMPONENTI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach elementy elektryczne, sprzęt elektroniczny, analityk energii elektrycznej, i łączenie podzespołów elektronicznych. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 4. REGENSTEIN ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REGENSTEIN ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Syke, Niemcy.

 5. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polska

  Pencom Engineering to międzynarodowy producent elementów złącznych z 40 letnim doświadczeniem. Produkujemy c-parts - elementy standardowe i rysunkowe. Śruby, nakrętki, podkładki, inserty do tworzyw sztucznych, wkłady gwintowe, sprężyny, pemy, elementy wciskane do cienkich blach, wkręty do tworzyw, nity, piny prowadzące, wsporniki i podkładki dystansowe, elementy mechanicze do SMT, łączniki z tworzyw sztucznych etc. Nasze główne gałęzie sprzedaży to: - inserty mosiężne i stalowe dla branży tworzywa sztuczne obudowy z tworzyw i tworzywa konstrukcyjne - precyzyjne elementy złączne dla producentów EMS -produkcja elementów specjalnych- rysunkowych zgodnych z wymaganiami klienta. Pencom posiada 4 zakłady produkcyjne i sieć sprzedaży w ponad 25 miejscach na świecie.

  Wszystkie wyroby na "podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane"

 6. QUAD INDUSTRIES

  Belgia

  Quad Industries jest autorytetem w zakresie produkcji i opracowywania interfejsów użytkownika i pulpitów sterowniczych, składających się głównie z przełączników pojemnościowych i membranowych, płyt dotykowych piezo, płyt przednich, klawiatur z kauczuku, obwodów drukowanych PCB, scalonych ekranów dotykowych lub wyświetlających oraz osłon plastikowych lub metalowych. Dzięki swoim zdolnościom produkcyjnym wewnętrznym i zewnętrznym, Quad Industries jest w stanie połączyć te elementy i stworzyć z nich produkty nowatorskie, na szczycie postępu.

 7. MECTRONICS SRL

  Włochy

  Mectronics Srl to przedsiębiorstwo specjalizujące się w rozwiązaniach mechanicznych dla sprzętu elektronicznego, które opracowuje i produkuje szafy elektryczne, regały z półkami, moduły dla sprzętu elektronicznego, szafy do paneli elektrycznych oraz różne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dwudziestoletnie doświadczenie w połączeniu z parkiem maszyn o wysoko zaawansowanej technologii i najwyższej precyzji działania, pozwoliło nam oferować najlepsze usługi w branży sprzętu elektronicznego, przemysłu i telekomunikacji.

 8. FORECAST ELECTRONICS

  Francja

  Forecast electronics to niezależny dystrybutor komponentów elektronicznych, elektrycznych i elektromechanicznych. Oferujemy liczne usługi w zakresie rozwiązań dotyczących dostaw produktów ponad 455 marek takich jak TEXAS INSTRUMENT, ATMEL, ALTERA, STM, FUJITSU, NSC, MOTOROLA, MAXIM. Forecast electronics towarzyszy Państwu w 3 dziedzinach: sourcing, dystrybucja i centrala zakupów. Obok naszej gamy obejmującej ponad 10 millions artykułów oferujemy pomoc techniczną w poszukiwaniu produktów ekwiwalentnych do produktów znanych marek w zakresie kondensatorów, nożyc, potencjometrów, diod, lamp wyładowczych gazowych, warystorów, przełączników i przekaźników. Nasze zapasy o wartości ponad jednego miliona euro gwarantują Wam szybką dostępność i dostawę we Francji i za granicą. Forecast électronics waloryzuje wasze niewykorzystane zapasy dzięki sieci partnerów i naszemu rynkowi wewnętrznemu. Dynamiczny zespół i technika odpowiadająca na wasze potrzeby.

 9. SOFTCOM SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy: Obwody drukowane od dwustronnych, po wielowarstwowe (do 40 warstw), HDI, FR-4, na bazie aluminium, HiTg (170°C), Rogers (RO4350, RO4003), Kontrola impedancji, ślepe i zagrzebane przelotki, micro via, 100% test elektryczny. Wsparcie przy projektowaniu obwodów drukowanych. Projektowanie obwodów na zlecenia Klienta. Dostawa elementów elektronicznych i mechanicznych. Kompletowanie i magazynowanie elementów pod konkretny projekt. Szablony stalowe. Montaż elektroniczny SMD/THT bezołowiowy, montaż końcowy urządzeń. Naprawa BGA. Montaż elementów o rastrze 01005. Kontrola X-Ray. Usługa kompleksowa EMS - kompletacja elementów, dostawa obwodów drukowanych, montaż i testowanie. Dystrybucja oprogramowania firmy Cadence (Allegro, Orcad)

 10. MEKOPRINT

  Dania

  Firma MEKOPRINT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach hmi - operator interfejsu. Ma siedzibę w Støvring, Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane - Import eksport

Liczba wyników

4695 Przedsiębiorstwa