• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podkładki okrągłe do śrub

Wyniki dla

Podkładki okrągłe do śrub - Import eksport

 1. GEORG MARTIN GMBH

  Niemcy

  Martin – partner gwarantujący precyzję. Od ponad 60 lat produkujemy przekładki metalowe, jak również wykrawane i wytłaczane części do maszyn i instalacji. Spektrum naszej działalności obejmuje wszystkie istotne gałęzie przemysłu, szczególnie przemysł maszyn drukarskich i motoryzację, jak również przemysł lotniczy i astronautyczny. Priorytetem ponad 100 pracowników zatrudnionych w naszej firmie jest niezawodność, co w połączeniu z ich zaangażowaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz technicznym know-how pozwala codziennie stawiać czoło najwyższym wymaganiom w zakresie precyzji i jakości. Nasze produkty: krążki dystansowe, przekładki metalowe do budowy maszyn, podkładki, wytłaczane elementy precyzyjne, elementy wytłaczane, folie metalowe, samoprzylepne folie stalowe, produkowane na zlecenie podzespoły mechaniczne, podkładki silnikowe, podkładki laminowane, obróbka laserowa 2D, precyzyjne elementy z blachy

 2. KORRODIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Twój specjalista od części C w zakresie zaopatrzenia we wszystkie elementy toczone, elementy wykonane według rysunku oraz komponenty specjalne. Oferujemy szeroki wybór (specjalnych) materiałów i powierzchni, które możemy wykonać dokładnie według Twoich specyfikacji. Sektory: lotnictwo, przemysł motoryzacyjny, budowa maszyn, optyka i mechanika precyzyjna, technika medyczna, obrona, przemysł elektryczny, energia wiatrowa / słoneczna, kolejnictwo, półprzewodniki - to tylko przykłady naszych różnorodnych dziedzin działalności. Wstępne próbki, również zgodnie z VDA lub PPAP, pozyskiwane są w sposób bezpieczny dla procesu. Zgodność z RoHS i REACh, zrównoważone zaopatrzenie i rozsądne korzystanie z zasobów są dla nas bardzo ważne. Podstawą naszej codziennej pracy są umowy o zaopatrzenie i zapewnienie jakości oraz audyty klientów i dostawców. Oprócz zakupu wszystkich elementów specjalnych, standardowych i toczonch oferujemy również zarządzanie częściami typu C, które można precyzyjnie dostosować do wymagań i okoliczności.

 3. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

 4. SCHRAUBEN.EXPERT - INH. MICHAEL KRÖGER

  Niemcy

 5. WINKELSHOP.DE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOTUM GMBH

  Niemcy

 2. BOTSA GMBH

  Niemcy

 3. KOLB KS FASTENERS GMBH

  Niemcy

 4. KS FASTENERS GMBH

  Niemcy

 5. HANS PETER SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Hans Peter Schulte GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym drugiej generacji, które od 1964 roku rozwinęło się w wiodącego na rynku producenta w branży obróbki skrawaniem. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Firma Hans Peter Schulte GmbH ma siedzibę w Plettenbergu w regionie Sauerland w Niemczech. Nasza firma jest przedsiębiorstwem przemysłowym zajmującym się produkcją precyzyjnych części toczonych i profili rurowych. Zatrudniamy 20 pracowników, a każdego roku dostarczamy kilka milionów części. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejszą w branży technologię. Stosujemy tylko najlepsze systemy, dzięki którym nasze procesy towarzyszące są przejrzyste i efektywne. Nasi klienci potrzebują wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Nasza elastyczność gwarantuje krótkie terminy dostaw i kompetentną obsługę od zapytania ofertowego do dostawy.

 1. SEDIR OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 2. K & G HERMANN GMBH

  Niemcy

 1. SICOPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 2. MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A.

  Hiszpania

 3. F.R.L. SRL

  Włochy

 4. GRAFITVERARBEITUNG UDO ARNOLD INH. DANIEL WEBER E.K

  Niemcy

 5. ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND

  Niemcy

 6. OFFICINE RIVA S.P.A.

  Włochy

 7. ASIL CIVATA

  Turcja

 8. SCHELLHORN GMBH & CO. KG VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

 1. GEBR. GROSSHEIM PRESS- UND STANZWERK

  Niemcy

 2. UTA AUTO INDUSTRIAL CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 3. MANUFACTURES CUSELL, S.L.

  Hiszpania

 4. LAMECO GMBH

  Niemcy

 5. SUN FASTENERS LTD.STI.

  Turcja

 6. FA.BE.RO.

  Włochy

 7. ALFA SEALING

  Turcja

 8. ZMT ARGENTUM INDUSTRIA STUDIUM LIMITED COMPANY

  Turcja

 9. H.W. WASHER FACTORY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 10. REBASTI S.N.C. DI POMPELE R. E F. E C.

  Włochy