• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podkładki okrągłe do śrub

Wyniki dla

Podkładki okrągłe do śrub - Import eksport

 1. KORRODIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Twój specjalista od części C w zakresie zaopatrzenia we wszystkie elementy toczone, elementy wykonane według rysunku oraz komponenty specjalne. Oferujemy szeroki wybór (specjalnych) materiałów i powierzchni, które możemy wykonać dokładnie według Twoich specyfikacji. Sektory: lotnictwo, przemysł motoryzacyjny, budowa maszyn, optyka i mechanika precyzyjna, technika medyczna, obrona, przemysł elektryczny, energia wiatrowa / słoneczna, kolejnictwo, półprzewodniki - to tylko przykłady naszych różnorodnych dziedzin działalności. Wstępne próbki, również zgodnie z VDA lub PPAP, pozyskiwane są w sposób bezpieczny dla procesu. Zgodność z RoHS i REACh, zrównoważone zaopatrzenie i rozsądne korzystanie z zasobów są dla nas bardzo ważne. Podstawą naszej codziennej pracy są umowy o zaopatrzenie i zapewnienie jakości oraz audyty klientów i dostawców. Oprócz zakupu wszystkich elementów specjalnych, standardowych i toczonch oferujemy również zarządzanie częściami typu C, które można precyzyjnie dostosować do wymagań i okoliczności.

 2. GEORG MARTIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Martin – partner gwarantujący precyzję. Od ponad 60 lat produkujemy przekładki metalowe, jak również wykrawane i wytłaczane części do maszyn i instalacji. Spektrum naszej działalności obejmuje wszystkie istotne gałęzie przemysłu, szczególnie przemysł maszyn drukarskich i motoryzację, jak również przemysł lotniczy i astronautyczny. Priorytetem ponad 100 pracowników zatrudnionych w naszej firmie jest niezawodność, co w połączeniu z ich zaangażowaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz technicznym know-how pozwala codziennie stawiać czoło najwyższym wymaganiom w zakresie precyzji i jakości. Nasze produkty: krążki dystansowe, przekładki metalowe do budowy maszyn, podkładki, wytłaczane elementy precyzyjne, elementy wytłaczane, folie metalowe, samoprzylepne folie stalowe, produkowane na zlecenie podzespoły mechaniczne, podkładki silnikowe, podkładki laminowane, obróbka laserowa 2D, precyzyjne elementy z blachy

 3. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

 4. WINKELSHOP.DE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WINKELSHOP.DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Hadamar, Niemcy.

 5. BOTSA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOTSA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOLB KS FASTENERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOLB KS FASTENERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach trapezowe pręty gwintowane, śruby odporne na rdzę i kwas, nakrętki sześciokątne, i śruby z łbem stożkowym. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. KOLB KS FASTENERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOLB KS FASTENERS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki okrągłe do śrub, śruby pasowane, sztyfty, śruby bez łbów, Podkładki okrągłe do śrub, Nakrętki ze stali nierdzewnej, Hexagonal nuts, śruby ze stali nierdzewnej, i Śruby i nakrętki specjalne. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. HANS PETER SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Hans Peter Schulte GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym drugiej generacji, które od 1964 roku rozwinęło się w wiodącego na rynku producenta w branży obróbki skrawaniem. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Firma Hans Peter Schulte GmbH ma siedzibę w Plettenbergu w regionie Sauerland w Niemczech. Nasza firma jest przedsiębiorstwem przemysłowym zajmującym się produkcją precyzyjnych części toczonych i profili rurowych. Zatrudniamy 20 pracowników, a każdego roku dostarczamy kilka milionów części. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejszą w branży technologię. Stosujemy tylko najlepsze systemy, dzięki którym nasze procesy towarzyszące są przejrzyste i efektywne. Nasi klienci potrzebują wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Nasza elastyczność gwarantuje krótkie terminy dostaw i kompetentną obsługę od zapytania ofertowego do dostawy.

 4. SEDIR OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma SEDIR OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach manufacture of oil hydraulics components, złącza, pneumatic and hydraulic equipment, i Przemysł - drobne artykuły żelazne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. SCHRAUBEN.EXPERT - INH. MICHAEL KRÖGER

  Niemcy

  Firma SCHRAUBEN.EXPERT - INH. MICHAEL KRÖGER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Bad Hönningen, Niemcy.

 1. NOTUM GMBH

  Niemcy

  Firma NOTUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Pollenfeld-Preith, Niemcy.

 2. K & G HERMANN GMBH

  Niemcy

  Firma K & G HERMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Wellendingen, Niemcy.

 1. SICOPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma SICOPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Erkelenz, Niemcy.

 2. MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A.

  Hiszpania

  Firma MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki okrągłe do śrub, opaski metalowe, sprężyny, Podkładki okrągłe do śrub, i kołnierze. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 3. GRAFITVERARBEITUNG UDO ARNOLD INH. DANIEL WEBER E.K

  Niemcy

  Firma GRAFITVERARBEITUNG UDO ARNOLD INH. DANIEL WEBER E.K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 4. OFFICINE RIVA S.P.A.

  Włochy

  Firma OFFICINE RIVA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach tarcze dociskowe sprzęgła, korki do zbiorników do motocykli, formowanie metali na zimno, i Podzespoły samochodowe. Ma siedzibę w Lecco, Włochy.

 5. ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki okrągłe do śrub, Podkładki okrągłe do śrub, stopy podpierające, caps, i Cable conduit accessories. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. JARI SYSTEMS

  Belgia

  Firma JARI SYSTEMS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Nakrętki do śrub, Podkładki okrągłe do śrub, Śruby, artykuły do mocowania, Nakrętki do śrub, Podkładki okrągłe do śrub, i Śruby. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 7. ASIL CIVATA

  Turcja

  Firma ASIL CIVATA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki okrągłe do śrub, nakrętki, Podkładki okrągłe do śrub, i Śruby i nakrętki specjalne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. GEBR. GROSSHEIM PRESS- UND STANZWERK

  Niemcy

  Firma GEBR. GROSSHEIM PRESS- UND STANZWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, podkładki zębate, Śruby i nakrętki, i Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 1. AIEV-PROCIDEC

  Francja

  Firma AIEV-PROCIDEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie stali i metali, wykrawanie metali, podkładki okrągłe stożkowe, Wytłaczanie stali i metali, i cięcie i tłoczenie blach. Ma siedzibę w Woippy, Francja.

 2. SCHELLHORN GMBH & CO. KG VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma SCHELLHORN GMBH & CO. KG VERBINDUNGSTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Nakrętki do śrub, Podkładki okrągłe do śrub, Śruby, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Nakrętki do śrub, Podkładki okrągłe do śrub, Śruby, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Pfedelbach, Niemcy.

 3. SUN FASTENERS LTD.STI.

  Turcja

  Firma SUN FASTENERS LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach podkładki okrągłe z miedzi, i podkładka okrągła ze specjalnego stopu stop spécial. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. UTA AUTO INDUSTRIAL CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma UTA AUTO INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 5. H.W. WASHER FACTORY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma H.W. WASHER FACTORY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach śruby z nakrętkami, śruby, systemy oczyszczające, i nakrętki. Ma siedzibę w Kaohsiung, Tajwan R.O.C..

 6. FABRIRO

  Belgia

  Firma FABRIRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, i podkładki ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Jumet, Belgia.

 7. LAMECO GMBH

  Niemcy

  Firma LAMECO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. MANUFACTURES CUSELL, S.L.

  Hiszpania

  Firma MANUFACTURES CUSELL, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Jest również obecna w dziedzinach podkładki, i uszczelki. Ma siedzibę w Polinyà (barcelona), Hiszpania.

 9. NINGBO YINZHOU KAIYU MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD.

  Chiny

  Firma NINGBO YINZHOU KAIYU MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 10. FA.BE.RO.

  Włochy

  Firma FA.BE.RO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SMALL METAL PARTS. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki okrągłe do śrub, sprężyny dyskowe, i Podkładki okrągłe do śrub. Ma siedzibę w Palazzago, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo