• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych

Wyniki dla

Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych - Import eksport

 1. JM-METZGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JM-Metzger GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem w drugim pokoleniu. Od 40 lat firma JM-Metzger GmbH oferuje kompleksowy serwis w zakresie higieny łazienkowej dla wyspecjalizowanych dealerów. Firma Metzger wyrόżnia się szczególną innowacyjnością. Rozwijamy, produkujemy i rozprowadzamy dozowniki do mydła, systemy sanitarne oraz materiały wypełniające dla wymagających branży oraz oferujemy pełny zestaw usług w dziedzinie higieny dla dystrybutora. Bardzo uważnie słuchamy życzeń i sugestii naszych klientów. Ponieważ pomogły nam one wiele lat temu, zachęcając do stałej zmiany asortymentu i umożliwiając osiągnięcie doskonałości naszych dozowników. Dzięki temu nie ulega wątpliwości, że nasze produkty spełniają wysokie standardy jakości i podlegają ciągłemu rozwojowi.

 2. TEMCA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Producent i sprzedawca hurtowy produktów higienicznych jednorazowego użytku oraz systemów dozowników do środków higienicznych, również pod różnymi markami własnymi.

 3. ELIS BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ELIS BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odzież robocza - wynajem. Jest również obecna w dziedzinach Ubrania robocze i ochronne, Fartuchy i bluzy robocze, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Wyroby bieliźniarskie do użytku profesjonalnego i przemysłowego, Wyroby bieliźniarskie do użytku zbiorowego, Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, Papier toaletowy, odzież robocza, i Ubrania robocze i ochronne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. PETER GREVEN PHYSIODERM GMBH

  Niemcy

  Szukasz eksperta w dziedzinie profesjonalnej higieny i ochrony skóry? Czy Twoi pracownicy mają podczas pracy kontakt z substancjami uszkadzającymi skórę? Poszukujesz produktów do profilaktyki chorób zawodowych skóry? Właśnie trafiłeś we właściwe miejsce! My, PGP (Peter Greven Physioderm) jesteśmy niemieckim liderem na rynku profesjonalnych produktów do ochrony skóry (kremy ochronne i do pielęgnacji skóry, środki czyszczące i odpowiednie systemy dozujące np. VARIO). Oferujemy odpowiednie rozwiązania i dystrybucję naszych produktów na całym świecie za pośrednictwem ekskluzywnej sieci sprzedaży. Zapewniamy - 100-letnie doświadczenie w profesjonalnej ochronie skóry - z markami Physioderm®, Greven®, Lindesa® & Lordin® indywidualnie dobrane rozwiązania do ochrony, czyszczenia i pielęgnacji skóry odpowiadające wszystkim wymaganiom i każdemu budżetowi - innowacyjne produkty Made in Germany z własnym opracowaniem produktu i produkcją - bezkompromisową kontrolę jakości (GMP, DIN EN ISO 9001 i 14001). Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą naszych produktów w swoim kraju

 5. IRBIS PROFESSIONAL HYGIENE

  Słowenia

  Firma IRBIS PROFESSIONAL HYGIENE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, urządzenia czyszczące na mokro i na sucho, dystrybutory papieru toaletowego, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i środek dezynfekujący do rąk. Ma siedzibę w Ilirska Bistrica, Słowenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLEAN WEST-FRANCE

  Francja

  Firma CLEAN WEST-FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Elekryczne suszarki do rąk, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Elekryczne suszarki do rąk, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i wiadra z koszem do odsączania. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 2. NATURALS-4-YOU COSMETICS GMBH

  Niemcy

  Firma NATURALS-4-YOU COSMETICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Jest również obecna w dziedzinach dozowniki mydła w płynie, dystrybutory, i dozowniki mydła. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. HYGISTORE

  Francja

  Firma HYGISTORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, ręczniki papierowe, i szpule kartonowe do ręczników jednorazowych. Ma siedzibę w Toulon, Francja.

 4. ANECA SERVICES

  Belgia

  Firma ANECA SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Cleaning articles, higieniczne środki dezynfekujące, i urządzenia do czyszczenia podłóg do użytku domowego. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 5. RULOPAK HYGIENE SYTEMS INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Firma RULOPAK HYGIENE SYTEMS INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Jest również obecna w dziedzinach serwetki papierowe, kubły na śmieci, i odwadniacze powietrza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. DAYCO METAL

  Turcja

  Firma DAYCO METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, dystrybutory automatyczne papierowych ręczników do rąk, Pojemniki i kubły na śmiecie, dystrybutor złożonych ręczników papierowych, i dozowniki mydła. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. AKAYEL KOZMETIK

  Turcja

  Firma AKAYEL KOZMETIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Jest również obecna w dziedzinach mydła do użytku domowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. VERPA BENELUX

  Belgia

  Firma VERPA BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, środek piorący do prania ręcznego, producenci środków odwadniających, środki do mycia rąk, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Vorst (Kempen), Belgia.

 2. DERAPAK

  Turcja

  Firma DERAPAK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Higiena osobista, środki toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, wytwórnia mydła, linki przyśpieszenia do samochodów i maszyn do robót ziemnych, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 3. ELOI HOME TEXTILE

  Turcja

  Firma ELOI HOME TEXTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. KESAI CO.,LTD.

  Chiny

  Firma KESAI CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Zhuhai, Chiny.

 5. DREUMEX

  Francja

  Firma DREUMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w St Gregoire, Francja.

 6. CWS-BOCO LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma CWS-BOCO LUXEMBOURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Jest również obecna w dziedzinach usługi czyszczenia sanitarnego, odzież robocza, Środki higieniczne i toaletowe, i frędzle. Ma siedzibę w Sandweiler, Luksemburg.

 7. BLANC HYGIENIC SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma BLANC HYGIENIC SOLUTIONS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki dezynfekujące (niemedyczne). Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Wyroby toaletowe i higieniczne, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Wyroby toaletowe i higieniczne, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 8. AXEURO INDUSTRIE

  Francja

  Firma AXEURO INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. CLEAN TAPIS

  Belgia

  Firma CLEAN TAPIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Jest również obecna w dziedzinach wypożyczanie dywanów, i wynajem wycieraczek. Ma siedzibę w Naninne, Belgia.

 2. CAHM EUROPE SA

  Rumunia

  Firma CAHM EUROPE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Paulesti, Rumunia.

 3. DEPCOR DAILY PRODUCTS MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Firma DEPCOR DAILY PRODUCTS MANUFACTURING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Dezodoranty do gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 4. OPHARDT HYGIENE-TECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma OPHARDT HYGIENE-TECHNIK GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Issum, Niemcy.

 5. RTM INTERNATIONAL SA

  Francja

  Firma RTM INTERNATIONAL SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Valence, Francja.

 6. HYDRO NOVA EUROPE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYDRO NOVA EUROPE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Bracknell, Zjednoczone Królestwo.

 7. TURKISH SOAP

  Turcja

  Firma TURKISH SOAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. MERIDA HIGENIAI KERESKEDELMI KFT

  Węgry

  Firma MERIDA HIGENIAI KERESKEDELMI KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Budakalasz, Węgry.

 9. HANGZHOU HUAXIN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU HUAXIN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 10. SERVOMAT MIOSGA GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma SERVOMAT MIOSGA GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odzież - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo