• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podłogi i posadzki przemysłowe

Wyniki dla

Podłogi i posadzki przemysłowe - Import eksport

 1. VOLFI VOLKER FISCHER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako partner w branży specjalistycznej VOLFI jest wiodącym niemieckim producentem systemów dla ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu z ponad 25-letnim doświadczeniem. Systemy VOLFI są synonimem jakości, niezawodności i innowacyjności w branży. Ten wszechstronny, dający się łączyć kompletny system oferuje decydujące zalety przy układaniu płyt i nawierzchni na zewnątrz. Nasza odnosząca sukcesy firma rodzinna istnieje od 1995 roku i obecnie pracuje w niej drugie pokolenie właścicieli. Większość artykułów jest produkowana i pakowana w Sauerland przy użyciu naszych własnych narzędzi. Dzięki przedstawicielstwom handlowym w Niemczech i Europie posiadamy bogate referencje i doświadczenie w realizacji dużych projektów. Wiele produktów podlega ochronie patentowej / ochronie wzorów użytkowych i jest dostępnych wyłącznie w firmie VOLFI. Posiadamy na składzie wystarczającą ilość zapasów w wielu kolorach i jakościach materiałów.

 2. OCHS SYSTEMBESCHICHTUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OCHS SYSTEMBESCHICHTUNGEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Damme, Niemcy.

 3. BACHMANN FUSSBODENSANIERUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BACHMANN FUSSBODENSANIERUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Hammersbach, Niemcy.

 4. DUDAFLOOR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUDAFLOOR GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 5. VERGUSIT GENERALVERTRIEB DEUTSCHLAND - KLAUS K. BERNHARD SONDERBAUSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VERGUSIT GENERALVERTRIEB DEUTSCHLAND - KLAUS K. BERNHARD SONDERBAUSYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Burgdorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EPU COLOR-BESCHICHTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EPU COLOR-BESCHICHTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Finsterwalde, Niemcy.

 2. KREMPL FACILITY SERVICES GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KREMPL FACILITY SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Neukirchen Am Walde, Austria.

 3. ABC DOM SP. JAWNA

  Polska

  Salony z podłogami oraz drzwiami ABC Dom to dwa showroomy w Krakowie, w których znajdą Państwo bogaty asortyment drzwi i podłóg do domu i mieszkania. Nasza oferta została tak skomponowana, aby zapewnić Państwu jak najszerszy wybór w każdym przedziale cenowym, a nasi doradcy to ludzie z doświadczeniem i wiedzą służący radą oraz pomocą. W naszej ofercie drzwi wewnętrzne, wejściowe oraz zewnętrzne, drzwi białe, drewniane, drzwi nowoczesne oraz klasyczne. Oferowane marki drzwi: Moric, Interdoor, Asilo, Porta, Dre, Erkado, Eclisse, Martom, Cal, Dewro. Ofertę dla klientów indywidualnych wzbogaciliśmy o drzwi dla hoteli, drzwi stalowe, techniczne oraz drzwi do obiektów handlowo-przemysłowych. Drugą częścią naszej oferty są podłogi, od klasycznych drewnianych propozycji, po nowoczesne panele laminowane oraz winylowe. W naszych sklepach znajdą Państwo również ekologiczne rozwiązania na podłogi - panele korkowe, Hydrocork oraz podłogi warstwowe, które wraz z panelami laminowanymi są idealną propozycją na podłogi z ogrzewaniem podłogowym. Oferowane przez nas deski oraz panele pochodzą od producentów: Barlinek, Kronopol, Łąccy, Walczak, Wicanders, Egger, Quick-Step oraz Parador. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się dostępne w naszych salonach ekskluzywne tapety, panele oraz listwy ścienne firmy Orac Decor. Naszym klientom polecamy usługę montażu zamówionych podłóg oraz drzwi.

  Wszystkie wyroby na "podłogi i posadzki przemysłowe"

 4. ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO

  Włochy

  ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO oddaje do dyspozycji swoje wieloletnie doświadczenie i jest referencyjne w dziedzinie prac budowlanych ogólnie, renowacji, odnawiania, konsolidacji statycznych i budowania budynków mieszkaniowych, będących współwłasnością, handlowych i przemysłowych. Firma oferuje swoje usługi po naprawdę bardzo korzystnych cenach i zarządza dowolnym rodzajem prac dzięki swojemu wysoko wyspecjalizowanemu personelowi, swoim ultranowoczesnym urządzeniom i materiałom budowlanym oraz wykończeniom bardzo wysokiej jakości.

 5. MARS MONIKA WALCZAK

  Polska

  Dokładając wszelkich starań dla rzetelnej obsługi klienta, oferujemy produkty i usługi o najwyższej jakości. Zajmujemy się podłogami od ponad 15 lat co pozwala nam fachowo obsłużyć każdego klienta. Nasza hurtownia obsługuje zarówno klienta detalicznego, sklepy jak i inwestycje na terenie całej Polski. W ofercie posiadamy podłogi czołowych europejskich producentów jak : Kronopol, Classen, Weninger, Tarket, Egger, Kronooryginal i wielu innych. Posiadamy również w sprzedaży akcesoria : podkłady, folie, listwy przypodłogowe, sprawdzonych producentów co pozwala aby każdy Klient był zadowolony z zakupów w naszej firmie. Kronopol Pianomat Organika Classen Dollken Steico Tarrket Egger

 1. MULTI-FLOOR SP. Z O.O.

  Polska

  MULTI-FLOOR sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem posadzek przemysłowych. W ofercie znajdują się m.in. wysokiej jakości posadzki epoksydowe, posadzki żywiczne i posadzki polimerowe. MULTI-FLOOR zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę – od najprostszych zabezpieczeń powierzchni betonowych do specjalistycznych posadzek spełniających oczekiwania najbardziej wymagających obszarów przemysłowych. Wykonujemy również posadzki betonowe pod posadzki polimerowe. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniej posadzki, pomoc projektową oraz kompleksową realizację powierzonych zadań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się realizacją setek tysięcy metrów kwadratowych posadzek przemysłowych, szybkimi i sprawnymi ekipami wykonawczymi. Współpracujemy z najlepszymi krajowymi oraz światowymi dostawcami technologii posadzkowych. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania posiadają niezbędną dokumentację techniczną i higieniczną.

 2. FLOOR MASTER CLAPA - MASZYNY BUDOWLANE

  Polska

  Floor Master Cłapa to urządzenia, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane w celu wyeliminowania najczęstszych reklamacji występujących przy wykonywaniu podłoży cementowo-piaskowych betonowych tj. rys skurczowych, łódkowanie przy dylatacjach i narożnikach oraz zbyt małej wytrzymałości na ściskanie i ścinanie. Urządzenia służą do niwelowania i zawibrowania podłoży betonowych. Cłapa Floor Master dzięki specjalnie skonstruowanej głowicy zawibrowuje podłoże na głębokość do 10 cm, co powoduje maksymalne wykorzystanie zbrojenia rozproszonego oraz siatki stalowej, eliminując powstawanie rys skurczowych. Zawibrowanie półsuchej mieszanki powoduje jednocześnie wzmocnienie wytrzymałości na ściskanie do 30% oraz ścinanie do 25%. Ponadto Cłapa Floor Master oprócz wyżej wymienionych korzyści pozwala wykonawcy "wstać z kolan", tym samym uniknąć wielu chorób zawodowych, takich jak zwyrodnienie stawów kolan, zwyrodnienie kręgosłupa, stawów biodrowych oraz innych.

 1. SIGAT POSADZKI DEKORACYJNE

  Polska

  Mamy szeroką ofertę żywicznych systemów posadzkowych, które na rynku mają opinię produktów wysokiej jakości. Specjalizujemy się w posadzkach na bazie żywic epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i winyloestrowych. Nasze posadzki epoksydowe cechuje wysoka jakość wykonania oraz szerokie zastosowanie. Wykonujemy także posadzki dekoracyjne, które wyróżnia oryginalna stylistyka i duża trwałość Oferujemy również taką usługę, jak montaż forniru kamiennego, spieków kwarcowych czy wreszcie betonu dekoracyjnego. Nasza oferta obejmuje: - Posadzki przemysłowe i dekoracyjne epoksydowe i poliuretanowe, - Antybakteryjne posadzki poliuretanowe, - Poliuretanowe powłoki parkingowe, - Posadzki szybkowiążące, - Samopoziomujące masy cementowe, - Specjalistyczne zabezpieczenia chemoodporne, - Bez spoinowe posadzki typu terazzo, - Spieki kwarcowe na podłogę i ścianę, - Fornir kamienny na podłoge i ścianę, - Beton dekoracyjny na podłoge i ścianę, Działamy na terenie całej Polski, Niemiec, Włoch współpracując z profesjonalnym i najlepszym na rynku dostawcami rozwiązań, którzy posiadają certyfikaty na produkcję bez-spoinowych posadzek żywicznych.

 2. DITHMARSCHER FUSSBODENBAU GMBH

  Niemcy

  Doświadczenia dwóch generacji i stałe innowacje w połączeniu z wysokim standardem jakości sprawiły, że Dithmarscher Fußbodenbau GmbH stał się uznanym zakładem posadzkarskim. Od planowania po realizację, od płyty fundamentowej po gotową posadzkę.Projektujemy i planujemy w zakresie remontów betonu, powłok epoksydowych na posadzkach, jastrychów, nakładania powłok na posadzkach, jastrychów grzewczych, posadzek przemysłowych z żywicy akrylowej oraz żywic syntetycznych i tworzyw sztucznych, nakładania powłok na posadzkach przemysłowych, posadzek podłogowych w obiektach.

 3. POSADZKI PRZEMYSŁOWE SP. Z O.O.

  Polska

  Firma jest kompleksowym wykonawcą posadzek przemysłowych tworzonych przy wykorzystaniu najnowszych światowych technologii stosowanych we wszystkich obiektach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Nasza firma służąc swą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w realizacji prac posadzkowych, oferuje również doradztwo techniczno-handlowe. Oferujemy szeroki wybór posadzek i wylewek betonowych: posadzki utwardzone powierzchniowo techniką suchej posypki w technologii np. DAITERMANN, ITBUD, posadzki zatarte na ostro, gładko i "miotełkowane", wylewki betonowe pod powłoki żywiczne, gres, podbudowy betonowe pod posadzki, posadzki cienkopowłokowe i renowacja posadzek (szlifowanie).

 4. MTIW-BUD USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE

  Polska

  MTIW-BUD to firma budowlana dostarczająca usługi z zakresu szeroko zrozumianych usług budowlanych. Od wielu lat działamy na polskim rynku zyskując następnych usatysfakcjonowanych z usług klientów. Naszą propozycję adresujemy podobnie jak do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw i instytucji państwowych. Fachowa ekipa remontowa realizuje takie prace jak: -kładziemy i podłączamy instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, -układamy glazurę terakotę panele gres, -malujemy szpachlujemy murujemy, -docieplamy elewacje i poddasza, -doczyszczamy i zabezpieczamy posadzki impregnując i arylując. Wszystkie zlecenia realizujemy z największą dokładnością, dotrzymujemy terminów oraz zaręczamy jakość dokonanych remontów.

 5. J.K. PODŁOGI JUSTYNA RADOMSKA

  Polska

  Firma Zajmuje się sprzedażą i montażem podłóg drewnianych oraz paneli. Posiadają w ofercie wysokiej jakości wodoodporne podłogi laminowane, a także naturalne podłogi drewniane i listwy wykończeniowe. Oferują również szeroką kolekcję podłóg drewnianych litych, jak i warstwowych wiodących producentów. Siedziba firmy znajdujee się w Kiełpinie przy ulicy przy Krzyżu 2. JK Podłogi działają na terenie całych Kaszub, Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego Oferują szeroki zakres produktów oraz usług montażowych mi.in.: Podłogi drewniane, parkiet oraz panele podłogowe z montażem.

 6. CLIMAFLOOR SYSTEM PRODUCER

  Polska

  Clima Floor System - global breakthroughCombination of technology High Tech Floor and ClimaFloor by Diamett. give you the best solution of all problems arising from the use of natural flooring and underfloor heating.The floor boards patented Construction of High-Tech series ensures high thermal conductivity and dimensional stability no matter what time of year the temperature or humidity.ClimaFloor - is a smart way to heat distribution and temperature control of residential and commercial premises. [more]Combining the advantages of Climafloor and High-Tech Floors significantly reduces the investment costs , energy consumption - increase the comfort temperature during the winter heating and summer cooling in the rooms.We are a manufacturer of both offered systems and guarantee their reliable functioning.Community of architects and interior designers dedicated to a series of E-VOLUTION and CoDe the twenty-first century design for extreme durability parameters.We offer varnished and oiled

 7. BASALTTECH SP.Z O.O

  Polska

  Ideą powstania firmy Basalttech Sp.z o.o , był rozwój zastosowania FIBROBETONU w płycie fundamentowej stosowanej w budownictwie. Pracujemy na nowatorskich rozwiązaniach zbrojenia betonu jakimi są fibrobeton i zbrojenie kompozytowe. Jesteśmy firmą budowlaną, specjalizujemy się w fundamentach głównie w projektowaniu i wykonawstwie ciepłych płyt fundamentowych. Naszym flagowym produktem jest płyta FibroSlab wykorzystujemy technologię fibrobetonu ograniczając ilość zbrojenia tradycyjnego na rzecz zbrojenia rozproszonego FIBER BAS - włókno polimerowo-bazaltowe cięte stosowane jest do zbrojenia kompozytów polimerowych chemoutwardzalnych i termoplastów, a także kompozytów betonowych, polimero-betonowych, zapraw, klejów i zaczynów. Włókna bazaltowe są produktem 100% naturalnym. W związku z tym włókna te nie są toksyczne i nie wydzielają żadnych związków do atmosfery. Nie są szkodliwe dla człowieka i mogą mieć kontakt z wodą pitną. Dosyć istotne jest także to, że przy przetwórstwie włókna bazaltowego nie doświadczamy efektu „kłucia”, tak jak to jest w przypadku przetwarzania włókien szklanych.

 8. RESINFLOOR

  Polska

  Resin Floor ze Szczecina to profesjonaliści, jacy od lat specjalizują się w posadzkach żywicznych. Podłogi tego rodzaju znajdują wykorzystanie w budynkach przemysłowych, sklepach, magazynach, biurach oraz wielu innych pomieszczeniach, jakie mają pogodzić elegancki design z trwałością, łatwością utrzymania porządku oraz naturalnie niską ceną realizacji. Szybkość przygotowania takiej posadzki jest akcesoryjnym pozytywem. Resin Floor to grupa profesjonalistów, jakim warto uwierzyć - za nimi setki udanych realizacji i bogata baza Klientów, którzy polecają współpracę.

 1. VAN KOETSVELD & GRIMBERG SÄURESCHUTZTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy partnerem w dziedzinie wysokiej jakości przemysłowych podłóg ceramicznych, charakteryzujących się wysoką obciążalnością chemiczną, mechaniczną i termiczną oraz odpornością na działanie kwasów. Mamy prawie 30-letnie doświadczenie. Wraz z naszym stale rosnącym pełnym odpowiedzialności i wykwalifikowanym zespołem chętnie służymy radą i działaniem, które obejmują doradztwo, planowanie, przygotowanie oferty oraz fachowe ułożenie, instalację i wykonanie.

 2. NORA SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  nora Systems jest światowym liderem na rynku wykładzin gumowych. Jako producent wykładzin podłogowych z siedzibą główną i produkcją w Niemczech, nasze systemy nora mają prawo do labelu „Made in Germany". Jakość i znakomity serwis - a także dążenie do innowacji - to aspekty, które odgrywają decydującą rolę w systemach nora jako producenta wykładzin gumowych.

 3. SUNGDO CO.,LTD

  Korea Południowa

  Dokładamy wszelkich starań bo zadowolenie klienta to nasz największy priorytet. Produkujemy wykładziny samochodowe i mieszkaniowe. Od zawsze działamy tak, by żyło nam się lepiej. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Dzięki innowacjom i działowi R&D ciągle wzrastamy. Dostarczamy wyroby wysokiej jakości a nasza działalność opiera się na zaufaniu naszych klientów budowanym na skalę krajową i międzynarodową.

 4. DUROMIT SUELOS AGROALIMENTARIOS

  Hiszpania

  okładziny przemysłowe dla przemysłu rolno-spożywczego

 5. V&V SRL APSE

  Włochy

  Firma V&V SRL APSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Ciserano, Włochy.

 6. MEISER SOLS INDUSTRIELS

  Francja

  Firma MEISER SOLS INDUSTRIELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Lestrem, Francja.

 7. SMY GRUP MIMARLIK LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma SMY GRUP MIMARLIK LIMITED SIRKETI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach okładziny epoksydowo-poliuretanowe, i podłoża z pcv. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. ONILOP SOLUTIONS SL

  Hiszpania

  Firma ONILOP SOLUTIONS SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach powłoki z żywicy do podłóg, interwencja w zakresie regeneracji podłogi, żywice do podłoży, i okładziny epoksydowo-poliuretanowe. Ma siedzibę w Leganés, Hiszpania.

 9. PARQUETS TROPICALES

  Hiszpania

  Firma PARQUETS TROPICALES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podłogi winylowe, i Floating parquet flooring. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 10. EMB MIOT ET BRESCIANI

  Belgia

  Firma EMB MIOT ET BRESCIANI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Podłogi i posadzki przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1360 Przedsiębiorstwa