• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • platformy wiertnicze naftowe

Wyniki dla

Platformy wiertnicze naftowe - Import eksport

 1. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 2. PEDRO,PETROLEIROS E COMPANHIAS PETROLÍFERAS+344 EMPRESAS

  Portugalia

  Firma PEDRO,PETROLEIROS E COMPANHIAS PETROLÍFERAS+344 EMPRESAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Platformy wiertnicze naftowe. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie wydobywania ropy naftowej, sondy zbiornikowcowe, i platformy ropy naftowej. Ma siedzibę w Guarda, Portugalia.

 3. SALTEL INDUSTRIES

  Francja

  Firma SALTEL INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Platformy wiertnicze naftowe. Ma siedzibę w Bruz, Francja.

 4. RISBRIDGER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RISBRIDGER LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Platformy wiertnicze naftowe, Rzemiosło, Platformy wiertnicze naftowe, i Rzemiosło. Ma siedzibę w Redhill, Zjednoczone Królestwo.

 5. VALTOR OFFSHORE A/S

  Dania

  Firma VALTOR OFFSHORE A/S, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Platformy wiertnicze naftowe, i Platformy wiertnicze naftowe. Ma siedzibę w Esbjerg N, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VESTBASE AS

  Norwegia

  Firma VESTBASE AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Platformy wiertnicze naftowe, i Platformy wiertnicze naftowe. Ma siedzibę w Kristiansund N, Norwegia.

 2. LUKOIL PETROLEUM LTD

  Szwajcaria

 3. AVICOMP SERVICES AG

  Szwajcaria

 4. ASPIRE OIL SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 5. OSIRIS

  Francja

 1. TOTAL E&P NORGE AS

  Norwegia

 2. BERGEN GROUP ROSENBERG AS

  Norwegia