• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pizze mrożone

Wyniki dla

Pizze mrożone - Import eksport

 1. EURO PIZZA PRODUCTS

  Holandia

  Jako producent i specjalista w swojej dziedzinie dostarczamy od 1993 r. na bardzo różnorodne rynki wysokiej jakości ciasto do pizzy na terenie Holandii i za granicą. Będąc producentem i dostawcą dumnym z własnej sieci pizzerii – New York Pizza (ponad 150 restauracji) – dokładnie wiemy, czego potrzeba, aby zrobić doskonałą pizzę. Mamy więc doświadczenie wewnętrzne i wiedzę fachową idealnego partnera dla wszystkich aktorów w branży, od najskromniejszych po największych, na światowym rynku pizzy.

 2. MARGHERITA SRL

  Włochy

  Mrożone pizze wysokiej jakości, wyroby z małych zakładów, do dystrybucji detalicznej, cateringu, na dowóz do domu. Przekąski mrożone, bruschetty i bagietki z różnymi farszami do szybkiego spożycia. Nasze pizze to owoc pracy wysokiej jakości wykonywanej w autentycznej pizzerii. Nasi pracownicy mieszają i wyrabiają ciasto tylko ręcznie, nadając w ten sposób temu najważniejszemu składnikowi nieporównywalną lekkość.

 3. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Włochy

  FOOD BROKERAGE ITALIA oferuje produkty Made in Italy na całym świecie. Wyśmienite włoskie makarony, mrożona pizza, pomidory (przecier, pomidory bez skórki, gotowe sosy itp.), suszone owoce, soki owocowe i makarony specjalne (makaron bezglutenowy, makaron z płaskurki, makaron ekologiczny, makaron z roślin strączkowych). Od 30 lat dbamy o naszych klientów, zapewniając im wysoką jakość produktów, efektywność handlową oraz wsparcie. Firmy z certyfikatem ISO, IFS, BRC itp., aby zagwarantować zgodność z wymogami handlu międzynarodowego.

 4. ARCARI BACKWAREN AG

  Szwajcaria

  Firma ARCARI BACKWAREN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Hendschiken, Szwajcaria.

 5. FOODILAB S.R.L.

  Włochy

  Firma FOODILAB S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, Mrożonki, mrożone pizze, żywność mrożona - produkcja, Potrawy gotowe, odwodnione, produkty żywnościowe mrożone - hurt, Mrożonki, produkty żywnościowe mrożone, i mrożone produkty piekarskie. Ma siedzibę w Pomezia, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOCH SNC

  Włochy

  Koch jest liderem w sektorze produkcji mrożonek i ekologicznych wyrobów mrożonych, w szczególności gnocchi ziemniaczane, ciasta francuskiego i ciasta na lasagne. Współpracuje z wiodącymi markami jako współ-pakowacz. Produkty są przeznaczone dla firm cateringowych i restauracji, dla hurtowni, a także dla detalistów i sieci dystrybucji, we Włoszech i za granicą.

 2. PAREN SRL

  Włochy

  Artykuły spożywcze wstępnie gotowane mrożone. Przedsiębiorstwo Paren gwarantuje własną produkcję całej gamy warzyw kontrolując całokształt jednostki produkcyjnej, od siewu aż po zbiory.

 3. GUSTO FOODS

  Niemcy

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Hiszpania

 5. ANDREU ALIMENTACIÓ

  Hiszpania

 1. EASY FRESH

  Turcja

 2. DOSTLAR FIRINI GIDA A.S

  Turcja

 1. TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO

  Włochy

 2. FELIX PIZZA

  Belgia

 3. IT'S ITALY BY PRODAL

  Włochy

 4. PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS

  Cypr

 5. CONTINENTAL FOOD COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

 6. HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S.

  Turcja

 7. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Zjednoczone Królestwo

 8. PEK FOOD

  Turcja

 1. FIH EKIN

  Holandia

 2. DON PIZZA LOGISTIC

  Hiszpania

 3. CONESA CONSERVAS VEGETALES DE EXTREMADURA SA

  Hiszpania

 4. ST. ANNY FOOD B.V.

  Holandia

 5. PIZZERIA DA ASPORTO AMALFITANA

  Włochy

 6. ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE

  Włochy

 7. DIDEROT ALIMENTOS S.L.

  Hiszpania

 8. FOOD DISTRIB

  Belgia

 9. SOLOS FOOD

  Dania

 10. TORONTO PIZZA EOOD

  Bułgaria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo