• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pizze mrożone

Wyniki dla

Pizze mrożone - Import eksport

 1. GRISTIREN LIMITED

  Grecja

  Verified by europages badge

  Gristiren Ltd jest wiodącym greckim producentem pysznych i zdrowych zamienników sera oraz wegańskich produktów serowych. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dla handlu detalicznego i gastronomii poprzez oferowanie szerokiej gamy produktów, które zaspokajają różnorodne potrzeby naszych klientów. Nasze zamienniki sera oraz wegańskie produkty serowe są wytwarzane z najlepszych składników roślinnych, takich jak soja, orzechy i zboża, nie zawierają nabiału, laktozy ani innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Zależy nam na dostarczaniu produktów, które nie tylko świetnie smakują, ale są również zdrowe i przyjazne dla środowiska. Nasze produkty są dostępne w różnych rozmiarach opakowań, w tym w blokach, plastrach i w postaci rozdrobnionej, aby spełniać wymagania różnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naszych produktów do swojej restauracji, kawiarni, czy do sprzedaży detalicznej, mamy dla Ciebie odpowiedni rozmiar opakowania. W Gristiren Ltd jesteśmy dumni z naszych najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych wykorzystujących najnowsze technologie i sprzęt, aby zapewnić najwyższe standardy jakości naszych produktów. Stosujemy rygorystyczne procedury kontroli jakości, aby zapewnić, że każdy produkt opuszczający nasze zakłady, spełnia nasze rygorystyczne standardy smaku, tekstury i jakości. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą detalicznym, czy firmą cateringową, mamy odpowiedni produkt i rozmiar opakowania odpowiadające Twoim potrzebom. Wybierz nas, aby uzyskać najlepiej smakujące, wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska zamienniki sera oraz wegańskie produkty serowe.

 2. EURO PIZZA PRODUCTS

  Holandia

  Verified by europages badge

  Jako producent i specjalista w swojej dziedzinie dostarczamy od 1993 r. na bardzo różnorodne rynki wysokiej jakości ciasto do pizzy na terenie Holandii i za granicą. Będąc producentem i dostawcą dumnym z własnej sieci pizzerii – New York Pizza (ponad 150 restauracji) – dokładnie wiemy, czego potrzeba, aby zrobić doskonałą pizzę. Mamy więc doświadczenie wewnętrzne i wiedzę fachową idealnego partnera dla wszystkich aktorów w branży, od najskromniejszych po największych, na światowym rynku pizzy.

 3. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Włochy

  Verified by europages badge

  FOOD BROKERAGE ITALIA oferuje produkty Made in Italy na całym świecie. Wyśmienite włoskie makarony, mrożona pizza, pomidory (przecier, pomidory bez skórki, gotowe sosy itp.), suszone owoce, soki owocowe i makarony specjalne (makaron bezglutenowy, makaron z płaskurki, makaron ekologiczny, makaron z roślin strączkowych). Od 30 lat dbamy o naszych klientów, zapewniając im wysoką jakość produktów, efektywność handlową oraz wsparcie. Firmy z certyfikatem ISO, IFS, BRC itp., aby zagwarantować zgodność z wymogami handlu międzynarodowego.

 4. ARCARI BACKWAREN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ARCARI BACKWAREN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Hendschiken, Szwajcaria.

 5. FOODILAB S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FOODILAB S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, Mrożonki, mrożone pizze, żywność mrożona - produkcja, Potrawy gotowe, odwodnione, produkty żywnościowe mrożone - hurt, Mrożonki, produkty żywnościowe mrożone, i mrożone produkty piekarskie. Ma siedzibę w Pomezia, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOCH SNC

  Włochy

  Koch jest liderem w sektorze produkcji mrożonek i ekologicznych wyrobów mrożonych, w szczególności gnocchi ziemniaczane, ciasta francuskiego i ciasta na lasagne. Współpracuje z wiodącymi markami jako współ-pakowacz. Produkty są przeznaczone dla firm cateringowych i restauracji, dla hurtowni, a także dla detalistów i sieci dystrybucji, we Włoszech i za granicą.

 2. PAREN SRL

  Włochy

  Artykuły spożywcze wstępnie gotowane mrożone. Przedsiębiorstwo Paren gwarantuje własną produkcję całej gamy warzyw kontrolując całokształt jednostki produkcyjnej, od siewu aż po zbiory.

 3. GUSTO FOODS

  Niemcy

  Firma GUSTO FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach makaron domowy, lasagne, i mrożone pizze. Ma siedzibę w Neuburg Am Inn, Niemcy.

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Hiszpania

  Firma COMIDA MUNDIAL FOOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pizze mrożone, i Pizze mrożone. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 5. CASA MARIELLA

  Włochy

  Firma CASA MARIELLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. ANDREU ALIMENTACIÓ

  Hiszpania

  Firma ANDREU ALIMENTACIÓ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach mrożone pizze, i bazy do pizzy. Ma siedzibę w Sant Fruitós De Bages, Hiszpania.

 2. EASY FRESH

  Turcja

  Firma EASY FRESH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Jest również obecna w dziedzinach mrożone pizze, mrożone naleśniki, i pończochy elastyczne. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. DOSTLAR FIRINI GIDA A.S

  Turcja

  Firma DOSTLAR FIRINI GIDA A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. PRECOFOOD S.L.

  Hiszpania

  Firma PRECOFOOD S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 3. DON PIZZA LOGISTIC

  Hiszpania

  Firma DON PIZZA LOGISTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Pineda De Mar, Hiszpania.

 4. EVOIKI ZIMI S.A.

  Grecja

  Firma EVOIKI ZIMI S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach makaron domowy, mrożone potrawy z makaronu, świeży makaron, i mrożone pizze. Ma siedzibę w Castella, Evia, Grecja.

 5. HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S.

  Turcja

  Firma HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Jest również obecna w dziedzinach sernik. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 6. IT'S ITALY BY PRODAL

  Włochy

  Firma IT'S ITALY BY PRODAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w San Donà Di Piave, Włochy.

 7. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach pizza amerykńska, i mrożone pizze. Ma siedzibę w Oxford, Zjednoczone Królestwo.

 8. CONTINENTAL FOOD COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CONTINENTAL FOOD COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Żywność - import-eksport, mrożone pizze, makarony jajeczne mrożone, i wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Bishop's Stortford, Zjednoczone Królestwo.

 1. FELIX PIZZA

  Belgia

  Firma FELIX PIZZA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Jest również obecna w dziedzinach mrożone pizze, pizza, pizza wiejska, i pizza pieczona w piecu na drewno. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 2. TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO

  Włochy

  Firma TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Sant'arcangelo Trimonte, Włochy.

 3. PEK FOOD

  Turcja

  Firma PEK FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Jest również obecna w dziedzinach potrawy gotowe mrożone, smażalnia, frozen fried foods, i pizza z czterema serami. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS

  Cypr

  Firma PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Pizze mrożone, i Pizze mrożone. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 5. FIH EKIN

  Holandia

  Firma FIH EKIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Żywność mrożona sprzedaż hurtowa. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 6. SEDISA REPARTIMENTS, SL

  Hiszpania

  Firma SEDISA REPARTIMENTS, SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 7. ST. ANNY FOOD B.V.

  Holandia

  Firma ST. ANNY FOOD B.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Mięso mrożone, Pizze mrożone, Potrawy gotowe mrożone, Owoce mrożone, Mięso mrożone, Pizze mrożone, i Potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Capelle Aan Den Ijssel, Holandia.

 8. AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER

  Turcja

  Firma AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Ordu, Turcja.

 9. FOOD DISTRIB

  Belgia

  Firma FOOD DISTRIB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Ma siedzibę w Machelen, Belgia.

 10. ITALIA76

  Włochy

  Firma ITALIA76, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, Pizze mrożone, drobny sprzęt elektryczny gospodarstwa domowego, urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, piec do pizzy, i Pizze mrożone. Ma siedzibę w Soliera, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo