• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pigmenty i barwniki niespożywcze

Wyniki dla

Pigmenty i barwniki niespożywcze - Import eksport

 1. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH od 1968 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji koncentratów barwiących i dodatków wzbogacających. W zależności od rodzaju nośnika polimerowego (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU i in.) dopasowujemy indywidualnie metody barwienia, aby móc zaoferować naszym klientom optymalne rozwiązania. Oferujemy również dobór barwników u klienta (Color Mobil Service) i w ten sposób zapewniamy sprawne konfigurowanie produktu. Portfolio naszych produktów w zakresie koncentratów barwiących obejmuje związki chemiczne, pigmenty, barwniki w płynie oraz koncentraty specjalne (pigmenty dekoracyjne, koncentraty typu „multify“ oraz koncentraty barwiąco-modyfikujące). Nasza bogata oferta dodatków obejmuje: środki przeciw zamgleniu, promieniowaniu UV, obniżające palność, antystatyczne, typu „antiblock“ i wiele innych. Nasze produkty stosowane są z powodzeniem w branży budowlanej, samochodowej, elektrycznej, kosmetycznej, spożywczej, jak również w technice medycznej i w produkcji opakowań.

 2. COLTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COLTEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Besigheim, Niemcy.

 3. FRAKU KUNSTSTOFFE GMBH - MASTERBATCH & COMPOUND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRAKU KUNSTSTOFFE GMBH - MASTERBATCH & COMPOUND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Obermichelbach, Niemcy.

 4. PURPURLAB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PURPURLAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 5. VISA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VISA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Atramenty i farby drukarskie, barwniki - produkcja, fabryka farby, Pigmenty i barwniki niespożywcze, farby, Atramenty i farby drukarskie, farby zewnętrzne, i lakiery. Ma siedzibę w Gropello Cairoli, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RAIMUND MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAIMUND MÜLLER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Prisdorf, Niemcy.

 2. STOOPEN & MEEÛS

  Belgia

  Stoopen & Meeûs to belgijska firma rodzinna założona w 1894 r. Dostarczamy pigmenty, barwniki oraz produkujemy mieszanki pigmentu na zamówienie. Oferujemy farby ziemne, tlenki żelaza, pigmenty organiczne i nieorganiczne, bistry oraz wielką liczbę barwników. Stosujemy własny sprzęt do mieszania. Poza tym produkujemy kilka doskonałych farb mineralnych, przeznaczonych na rynek profesjonalnych architektów wnętrz: Badgeon, farba wapienna, Tadelakt i Stuc. Możliwa jest produkcja farb własnej marki. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

 3. ZAVOD KRONAKRIL LLC

  Rosja

  Zavod Kronakril jest największym rosyjskim producentem nieorganicznego fosforanu cynku — pigmentu antykorozyjnego do farb przemysłowych w postaci białego proszku, który wykazuje niską toksyczność, zwiększa przyczeprość oraz poprawia właściwości ochronne farb i lakierów. Firma produkuje również pigmenty i barwniki niespożywcze do wyrobu farb i lakierów. Gama inhibitorów korozji przodukowanych przez zakład obejmuje: •KRONPHOS® PZ to dwuwodny fosforan cynku o zawartości cynku 45.0-52.0%. •KRONPHOS® PZC to pigment zawierający optymalną kombinację cynku, fosforanu i wapnia. •KRONPHOS® PZM to podstawowy hydrat ortofosforanu cynku i molibdenu. Wykazuje podwyższoną odporność na prądy korozyjne, zarówno właściwości anionowe, jak i kationowe. •KRONPHOS® CP to fosforan wapnia. Poprawia on właściwości antykorozyjne i przyczepność. Od 2019 roku produkty Zavod Kronakril® są certyfikowane zgodnie z dyrektywą REACH o przepływie towarów chemicznych w UE.

 4. DEIFEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma DEIFEL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Schweinfurt, Niemcy.

 5. BAYKA COLOR FARBKONZENTRATE GMBH

  Niemcy

  Firma BAYKA COLOR FARBKONZENTRATE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Roth, Niemcy.

 1. FBW GMBH

  Niemcy

  Firma FBW GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Niederzier, Niemcy.

 2. COLUX GMBH

  Niemcy

  Firma COLUX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Niederkirchen, Niemcy.

 1. FARBENWERKE WUNSIEDEL GMBH

  Niemcy

  Firma FARBENWERKE WUNSIEDEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach pigmenty, i pigmenty dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wunsiedel, Niemcy.

 2. COLORANT GMBH

  Niemcy

  Firma COLORANT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, materiały złożone, Pigmenty i barwniki niespożywcze, industrial colourants and pigment, i Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze. Ma siedzibę w Limburg, Niemcy.

 3. BATCHWERK GMBH

  Niemcy

  Firma BATCHWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Pigmenty i barwniki niespożywcze, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, domieszki do tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, i Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 4. KARL FINKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KARL FINKE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, pigmenty dla tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, industrial colourants and pigment, i Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 5. ALICHEM P. & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma ALICHEM P. & C. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach żywice akrylowe, i ptfe. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 6. SUN GRUP

  Turcja

  Firma SUN GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, obróbka wykończeniowa i farbowanie włókien i nici tekstylnych, i domieszki barwniki i pigmenty do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 7. MK-CHEMICALS CHEMISCH-TECHNISCHE ERZEUGNISSE GMBH

  Niemcy

  Firma MK-CHEMICALS CHEMISCH-TECHNISCHE ERZEUGNISSE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Bockenem, Niemcy.

 8. TECHNIQUES CHIMIQUES NOUVELLES - TCN

  Francja

  Firma TECHNIQUES CHIMIQUES NOUVELLES - TCN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Polishing powder. Ma siedzibę w Malakoff, Francja.

 1. CLARIANT INTERNATIONAL LTD

  Szwajcaria

  Firma CLARIANT INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Pigmenty i barwniki niespożywcze, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Muttenz, Szwajcaria.

 2. ATLAS MATÉRIAUX

  Maroko

  Firma ATLAS MATÉRIAUX, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Surowce i materiały budowlane, Cement i dodatki, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Pigmenty i barwniki niespożywcze, i Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 3. BÖHME AG

  Szwajcaria

  Firma BÖHME AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Liebefeld, Szwajcaria.

 4. DIE ORIGINAL VIERLÄNDER BLUMENFARBEN JENS + MAREN KRÖGER

  Niemcy

  Firma DIE ORIGINAL VIERLÄNDER BLUMENFARBEN JENS + MAREN KRÖGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. MICROCHEM

  Szwajcaria

  Firma MICROCHEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, i Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Uetikon Am See, Szwajcaria.

 6. OMYA OY

  Finlandia

  Firma OMYA OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Minerały, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Minerały, węglan wapniowy, i dolomit. Ma siedzibę w Helsinki, Finlandia.

 7. APOLLO HOLZSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Firma APOLLO HOLZSCHUTZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Atramenty i farby drukarskie, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Ronnenberg, Niemcy.

 8. YIPIN PIGMENTS GMBH

  Niemcy

  Firma YIPIN PIGMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, Farby i lakiery, Drewno surowe, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, Farby i lakiery, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Hameln, Niemcy.

 9. FRESCOPAINT KÖLN GMBH

  Niemcy

  Firma FRESCOPAINT KÖLN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, Farby i lakiery, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, Farby i lakiery, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 10. H. M. RUBENSPERGER GMBH

  Niemcy

  Firma H. M. RUBENSPERGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Wyroby chemiczne - import-eksport, Import-eksport - przedstawiciele, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Wyroby chemiczne - import-eksport, i Import-eksport - przedstawiciele. Ma siedzibę w Fridolfing, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pigmenty i barwniki niespożywcze - Import eksport

Liczba wyników

579 Przedsiębiorstwa