• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pigmenty i barwniki niespożywcze

Wyniki dla

Pigmenty i barwniki niespożywcze - Import eksport

 1. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Niemcy

  Firma Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH od 1968 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji koncentratów barwiących i dodatków wzbogacających. W zależności od rodzaju nośnika polimerowego (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU i in.) dopasowujemy indywidualnie metody barwienia, aby móc zaoferować naszym klientom optymalne rozwiązania. Oferujemy również dobór barwników u klienta (Color Mobil Service) i w ten sposób zapewniamy sprawne konfigurowanie produktu. Portfolio naszych produktów w zakresie koncentratów barwiących obejmuje związki chemiczne, pigmenty, barwniki w płynie oraz koncentraty specjalne (pigmenty dekoracyjne, koncentraty typu „multify“ oraz koncentraty barwiąco-modyfikujące). Nasza bogata oferta dodatków obejmuje: środki przeciw zamgleniu, promieniowaniu UV, obniżające palność, antystatyczne, typu „antiblock“ i wiele innych. Nasze produkty stosowane są z powodzeniem w branży budowlanej, samochodowej, elektrycznej, kosmetycznej, spożywczej, jak również w technice medycznej i w produkcji opakowań.

 2. FBW GMBH

  Niemcy

 3. PURPURLAB GMBH

  Niemcy

 4. COLTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. FRAKU KUNSTSTOFFE GMBH - MASTERBATCH & COMPOUND

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VISA S.R.L.

  Włochy

 2. RAIMUND MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. CONTINENTAL TRADE SP. Z O.O.

  Polska

  Dostarczamy: -szkło techniczne i laboratoryjne, borokrzemowe i kwarcowe, płyty, rury, pręty, kapilary, szkło kolorowe, szkło wzierne, płynowskazowe (transparentne, refleksyjne), elementy rurociągów szklanych, -mikę naturalną i syntetyczną - płytki, osłony, płatki, mikę mieloną, mikę barwioną, papier mikowy, pigmenty, -wyroby z mikanitu – płyty sztywne, elastyczne, rury, tuleje, taśmy, folie, izolatory, -uszczelnienia płaskie - płyty firm Klinger, Temac, taśmy i sznury, uszczelki i tuleje skórzane i grafitowe, -armaturę wraz z osprzętem: płynowskazy, wzierniki, wizjery, zawory, kołnierze, ramki do wspawania, wycieraczki, oświetlenie. Doradzamy i pomagamy: -jaki rodzaj miki wybrać do aplikacji klienta, -jak dobrać szkło do warunków pracy, -w doborze uszczelnień i osłon mikowych, -w wyborze armatury płynowskazowej i wziernej. Wykonujemy: -kształtki (nietypowe i precyzyjne) z miki i z mikanitu wg rysunków klienta, -aparaty szklane (borokrzemowe i kwarcowe) wg projektów zamawiającego. Nasze specjalności to: - mika (arkusze, mika blokowa), mika mielona, mika w płatkach, mikronizowana, kolorowa, pigmenty - mikanit, płyty mikanitowe, pręty mikanitowe, rury mikanitowe, izolatory mikanitowe - szkło techniczne, typu float, hartowane, borokrzemowe szkła wzierne, płynowskazowe (transparentne i refleksyjne), płyty, pręty, rury borokrzemowe, - szkło kwarcowe (rury, pręty, płyty), aparatura kwarcowe, IR, UV, ozon free (bezozonowa) - armatura przemysłowa (płynowskazy, wzierniki)

  Wszystkie wyroby na "pigmenty i barwniki niespożywcze"

 4. STOOPEN & MEEÛS

  Belgia

  Stoopen & Meeûs to belgijska firma rodzinna założona w 1894 r. Dostarczamy pigmenty, barwniki oraz produkujemy mieszanki pigmentu na zamówienie. Oferujemy farby ziemne, tlenki żelaza, pigmenty organiczne i nieorganiczne, bistry oraz wielką liczbę barwników. Stosujemy własny sprzęt do mieszania. Poza tym produkujemy kilka doskonałych farb mineralnych, przeznaczonych na rynek profesjonalnych architektów wnętrz: Badgeon, farba wapienna, Tadelakt i Stuc. Możliwa jest produkcja farb własnej marki. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

 5. ZAVOD KRONAKRIL LLC

  Rosja

  Zavod Kronakril jest największym rosyjskim producentem nieorganicznego fosforanu cynku — pigmentu antykorozyjnego do farb przemysłowych w postaci białego proszku, który wykazuje niską toksyczność, zwiększa przyczeprość oraz poprawia właściwości ochronne farb i lakierów. Firma produkuje również pigmenty i barwniki niespożywcze do wyrobu farb i lakierów. Gama inhibitorów korozji przodukowanych przez zakład obejmuje: •KRONPHOS® PZ to dwuwodny fosforan cynku o zawartości cynku 45.0-52.0%. •KRONPHOS® PZC to pigment zawierający optymalną kombinację cynku, fosforanu i wapnia. •KRONPHOS® PZM to podstawowy hydrat ortofosforanu cynku i molibdenu. Wykazuje podwyższoną odporność na prądy korozyjne, zarówno właściwości anionowe, jak i kationowe. •KRONPHOS® CP to fosforan wapnia. Poprawia on właściwości antykorozyjne i przyczepność. Od 2019 roku produkty Zavod Kronakril® są certyfikowane zgodnie z dyrektywą REACH o przepływie towarów chemicznych w UE.

 1. DEIFEL GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. BAYKA COLOR FARBKONZENTRATE GMBH

  Niemcy

 1. SUN GRUP

  Turcja

 2. ALICHEM P. & C. S.R.L.

  Włochy

 3. MK-CHEMICALS CHEMISCH-TECHNISCHE ERZEUGNISSE GMBH

  Niemcy

 4. BATCHWERK GMBH

  Niemcy

 5. COLUX GMBH

  Niemcy

 6. AKEMI CHEMISCH TECHNISCHE SPEZIALFABRIK GMBH

  Niemcy

 7. CHEMCOLOUR'S GMBH

  Niemcy

 8. S.C.I.M. CHIMIQUE

  Maroko

 1. C.P.C.M.

  Maroko

 2. SOMAFACO

  Maroko

 3. H. M. RUBENSPERGER GMBH

  Niemcy

 4. QUALITEINTE

  Francja

 5. BRILLIANT OPTICAL. CO., LTD.

  Chiny

 6. HB BODY S.A.

  Grecja

 7. PIGMENTOS INORGÁNICOS G&C COLORS

  Hiszpania

 8. VECO PIGMENT CO.,LTD

  Chiny

 9. INTER - MINERALS

  Belgia

 10. CATHAY PIGMENS EUROPE

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Pigmenty i barwniki niespożywcze - Import eksport

Liczba wyników

632 przedsiębiorstwa