• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pieluszki dla niemowląt- pampersy

Wyniki dla

Pieluszki dla niemowląt- pampersy - Import eksport

 1. FAGOU

  Belgia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą zajmującą się handlem i eksportem produktów rolno-spożywczych, mrożonych i FMCG (fast moving consumer goods - pieluchy, taśmy klejące, itp.). Jesteśmy obecni na rynkach w Europie i w Afryce. Z biegiem lat znacznie powiększyliśmy naszą ofertę produktów i poszerzyliśmy sieć dystrybucyjną, aby zadowolić naszych klientów. Eksportujemy do całej Afryki subsaharyjskiej, z pełną kontrolą - od pola i fabryki (UE, Ameryka, itd.) aż po dostawę na miejsce docelowe w Afryce.

 2. COLTRE

  Polska

  Verified by europages badge
 3. LA RENARDE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LA RENARDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Thuin, Belgia.

 4. SANTEDOM LLC

  Rosja

  SanteDom LLC należy do grupy przedsiębiorstw Peligrin, znanej na rynku rosyjskim od 1999 roku. Firma produkuje i sprzedaje artykuły dla noworodków i małych dzieci - przede wszystkim artykuły higieniczne dla niemowląt, takie jak jednorazowe, higieniczne podkłady wchłaniające. Możemy zaoferować szeroką, nieustannie odnawianą, gamę tego typu produktów. Nasz asortyment obejmuje także inne artykuły do opieki nad dziećmi, w tym pokrycia materacy. Produkujemy ponadto ubrania ciążowe - środki do pielęgnacji i higieny osobistej, takie jak podkłady do karmienia piersią. Naszym asortymentem objęte są także produkty sanitarne, takie jak jednorazowe prześcieradła medyczne dla obłożnie chorych pacjentów i pacjentów cierpiących na nietrzymanie moczu bądź stolca (jednorazowe podkłady dla dorosłych) oraz środki ochrony osobistej, takie jak jednorazowe maseczki na twarz. Dostawy dla zwierząt domowych są również jedną z głównych kategorii produkowanych przez nas towarów (przede wszystkim, jednorazowe podkłady dla zwierząt domowych).

 5. CHMURKA BIAŁA

  Polska

  Nasz sklep to miejsce, gdzie można otrzymać pomoc w dobraniu odpowiednich pieluch wielorazowych. Pieluchy wielorazowe przeżywają w ostatnim czasie wzrost zainteresowania, co sprawia, że zainteresowanie tym produktem rośnie. Są dwa podstawowe rozmiary takiej pieluszki - dla noworodka (NB) do ok. 3/4 miesiąca życia i rozmiar dla starszaka - One Size (OS), który bardzo możliwe, że będzie pasował do końca okresu pieluchowania. Na początek warto spróbować wypożyczyć zestaw. W Polsce działa wiele wypożyczalni, dzięki którym bez żadnych kosztów można wypożyczyć zestaw i sprawdzić czy to odpowiada. Taką wypożyczalnią jest Pożycz Pieluszkę. Zapraszamy do kontaktu mailowe bądź telefonicznego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PIM-PAM-PUM BABY

  Portugalia

  Firma PIM-PAM-PUM BABY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Kołdry, koce, pierzyny i narzuty, Pościel, Kołdry, koce, pierzyny i narzuty, odzież niemowlęca, bielizna dla dzieci, i Pościel. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 2. ESTO TRADE CO.

  Turcja

  Firma ESTO TRADE CO., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, i Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. MIS SAGLIK URUN.TEKS.SAN.TIC .LTD

  Turcja

  Firma MIS SAGLIK URUN.TEKS.SAN.TIC .LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, i chusteczki dla dzieci i młodzieży. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. GROCHOWZKI & PARTNER

  Austria

  Firma GROCHOWZKI & PARTNER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, eksport mięsa świeżego, awokado, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, i papier do druku do papierni. Ma siedzibę w Vienna, Austria.

 5. NATURAL WOOL DISTRIBUTION

  Włochy

  Firma NATURAL WOOL DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły dla niemowląt, Odzież dziecięca i niemowlęca, Artykuły dla niemowląt, i Odzież dziecięca i niemowlęca. Ma siedzibę w Sarzana, Włochy.

 1. LIDERSAN SAGLIK VE GIDA

  Turcja

  Firma LIDERSAN SAGLIK VE GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, pieluchy jednorazowe dla dzieci, i Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. ÖZBEY HIJYENIK ÜRÜNLERI SAN.VE TIC.A.Ş

  Turcja

  Firma ÖZBEY HIJYENIK ÜRÜNLERI SAN.VE TIC.A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. DUDIAPER

  Niemcy

  Firma DUDIAPER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Schönenberg-Kübelberg, Niemcy.

 2. VIZYON TUKETIM URUNLERI SAN. VE TIC. A.S

  Turcja

  Firma VIZYON TUKETIM URUNLERI SAN. VE TIC. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. AQUA KOZMETIK DIŞ TICARET A.Ş

  Turcja

  Firma AQUA KOZMETIK DIŞ TICARET A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, detergenty, i Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. YILDIZ GROUP

  Turcja

  Firma YILDIZ GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Serwetki papierowe, incontinence pads, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Serwetki papierowe, i Cleanroom Wiper. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ILKAS SAGLIK URUNLERI ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma ILKAS SAGLIK URUNLERI ANONIM SIRKETI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach mokre chusteczki, i produkcja pieluch dla dorosłych. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 6. IMEX GROUP

  Turcja

  Firma IMEX GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach pieluchy jednorazowe dla dzieci, i mokre chusteczki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. HMG HYGIENE

  Turcja

  Firma HMG HYGIENE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Chusteczki nasączane, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Chusteczki nasączane, i mydło w płynie do rąk. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 8. HEYBELIORGANIK TEXTILE FOR BABIES

  Turcja

  Firma HEYBELIORGANIK TEXTILE FOR BABIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Odzież dziecięca i niemowlęca, Śpioszki i ubranka dla niemowląt, dozownik, przędze fantazyjne, Odzież dziecięca i niemowlęca, i Śpioszki i ubranka dla niemowląt. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 1. IDA HYGIENE TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma IDA HYGIENE TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BRS HYGIENE SOLUTIONS UG

  Niemcy

  Firma BRS HYGIENE SOLUTIONS UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Linthe, Niemcy.

 3. DRYLOCK TECHNOLOGIES

  Belgia

  Firma DRYLOCK TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, i Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 4. BABY SHOP ODESSA

  Ukraina

  Firma BABY SHOP ODESSA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 5. MELEK KAGIT

  Turcja

  Firma MELEK KAGIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach pieluchy jednorazowe dla dzieci, i środek piorący do pralki. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 6. MEDLEN LLC

  Białoruś

  Firma MEDLEN LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach waty, pałeczki higieniczne, i okrągłe waciki bawełniane do demakijażu. Ma siedzibę w Grodno, Białoruś.

 7. TZMO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma TZMO DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki dezynfekujące (niemedyczne). Jest również obecna w dziedzinach Kremy kosmetyczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Preparaty do pielęgnacji włosów, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Kremy kosmetyczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Preparaty do pielęgnacji włosów, i Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Biesenthal, Niemcy.

 8. I. ME. C. INDUSTRIA MERIDIONALE CELLULOSA S.R.L.

  Włochy

  Firma I. ME. C. INDUSTRIA MERIDIONALE CELLULOSA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, Podpaski higieniczne, i Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Andria, Włochy.

 9. CIHAN GROUP

  Turcja

  Firma CIHAN GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach pieluchomajtki przy nietrzymaniu moczu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. YUCELIN HEALTH CLEANING PRODUCTS

  Turcja

  Firma YUCELIN HEALTH CLEANING PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach towel warmers, i eksport tkanin. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo