• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece kaflowe

Wyniki dla

Piece kaflowe - Import eksport

 1. WILIŃSKI

  Polska

  Firma Wiliński od wielu lat tworzy niepowtarzalny klimat w Państwa domach, domkach i firmach, budując kominki. Są one subtelną syntezą tradycji i nowoczesności, czaru płonącego drewna i ekonomicznego ogrzewania. Kominki to nie tylko szyk i elegancja ale też gwarancja domowej i ciepłej atmosfery. Duże doświadczenie i partnerska, wieloletnia współpraca z dostawcami wkładów kominkowych, kafli i akcesoriów, sprawia, że rośnie liczba zadowolonych Klientów, coraz ciekawszych projektów kominków i pieców, a, maleją koszty ich budowy. W ofercie: kominki wolno stojące: Spartherm, Austroflamm, Romotop, Dovre, Enbra, Haas+Sohn. Wkłady kominkowe: Arysto, Spartherm, Austroflamm, Dovre, Lechma, Hajduk, Tamava, Bef-Polska, Brunner. Kafle: Jasba, K&K Poker, Kafel-Art, Kafel-Kar

 2. DKOB GMBH

  Austria

  Firma DKOB GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece kaflowe. Ma siedzibę w Gleisdorf, Austria.

 3. DKOB KÄRNTEN - KACHELOFEN

  Austria

  Firma DKOB KÄRNTEN - KACHELOFEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece kaflowe. Jest również obecna w dziedzinach turbo kominki do ogrzewania, i Kominy, piece i tygle hutnicze. Ma siedzibę w St. Stefan Im Lavanttal, Austria.

 4. DKOB FILIALE EISENSTADT

  Austria

  Firma DKOB FILIALE EISENSTADT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece kaflowe. Jest również obecna w dziedzinach piec dekoracyjny. Ma siedzibę w Eisenstadt, Austria.

 5. TUTELA KAMINI IN BAZENI

  Słowenia

  Firma TUTELA KAMINI IN BAZENI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - budowa i wyposażenie, Kominki - akcesoria, Piece kaflowe, Piece grzewcze, Baseny - budowa i wyposażenie, Kominki - akcesoria, Piece kaflowe, i Piece grzewcze. Ma siedzibę w Petrovče, Słowenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ECKARDT

  Niemcy

  Firma ECKARDT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ceramiczne płytki wykładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe, Ceramika budowlana, Piece kaflowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe, Ceramika budowlana, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Hof, Niemcy.

 2. ABICHT KACHELÖFEN

  Niemcy

  Firma ABICHT KACHELÖFEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Bad Düben, Niemcy.

 3. DÄNISCHES OFENHAUS INHABER: MICHAEL LINDNER

  Niemcy

  Firma DÄNISCHES OFENHAUS INHABER: MICHAEL LINDNER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Greven, Niemcy.

 4. OFEN-MANUFAKTUR HESS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma OFEN-MANUFAKTUR HESS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Randersacker, Niemcy.

 5. MANFRED SPIRK

  Austria

  Firma MANFRED SPIRK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Sallingberg, Austria.

 1. PRIMUS-OFENSHOP

  Niemcy

  Firma PRIMUS-OFENSHOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Hirtscheid, Niemcy.

 2. FLICKER UND BETTAG KAMINBAU GMBH

  Niemcy

  Firma FLICKER UND BETTAG KAMINBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Piece kaflowe, Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Harthausen, Niemcy.

 1. OFENHAUS GMBH KACHELOFEN-FACHBETRIEB

  Niemcy

  Firma OFENHAUS GMBH KACHELOFEN-FACHBETRIEB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Werbach, Niemcy.

 2. WERNER BADER

  Austria

  Firma WERNER BADER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Friedersbach, Austria.

 3. METEG GMBH

  Niemcy

  Firma METEG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Pfaffenhofen, Niemcy.

 4. ROBERT LORENZ GMBH

  Niemcy

  Firma ROBERT LORENZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 5. MARIO SPIELHOFER

  Austria

  Firma MARIO SPIELHOFER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Gleisdorf, Austria.

 6. FEGER COMPANY MICHAEL BEST & CLAUS LANG GMBH

  Niemcy

  Firma FEGER COMPANY MICHAEL BEST & CLAUS LANG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Otterstadt, Niemcy.

 7. KÄSER, STADLER AG

  Szwajcaria

  Firma KÄSER, STADLER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Langnau Im Emmental, Szwajcaria.

 8. PUNZ HEISSE ÖFEN

  Austria

  Firma PUNZ HEISSE ÖFEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Mank, Austria.

 1. OFENBAU UNTERSEHER GMBH

  Niemcy

  Firma OFENBAU UNTERSEHER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Flintsbach, Niemcy.

 2. KAMINSOS NORM-KAMINBAU GMBH

  Austria

  Firma KAMINSOS NORM-KAMINBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Piece kaflowe, Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w St. Veit An Der Glan, Austria.

 3. OFENHAUS LINDER GMBH

  Szwajcaria

  Firma OFENHAUS LINDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Gerlafingen, Szwajcaria.

 4. THOMAS MAIER

  Austria

  Firma THOMAS MAIER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Nötsch, Austria.

 5. OFEN- & KAMINBAU INHABER UWE DOBERMANN E.K.

  Niemcy

  Firma OFEN- & KAMINBAU INHABER UWE DOBERMANN E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Bad Köstritz, Niemcy.

 6. ALOIS BRANDSTÄTTER

  Austria

  Firma ALOIS BRANDSTÄTTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Faistenau, Austria.

 7. MATTHIAS SCHAWERDA

  Austria

  Firma MATTHIAS SCHAWERDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Kautzen, Austria.

 8. WOTAN HEIZEINSÄTZE GMBH

  Niemcy

  Firma WOTAN HEIZEINSÄTZE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Gronau, Niemcy.

 9. WOLFGANG SIMA

  Austria

  Firma WOLFGANG SIMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Asperhofen, Austria.

 10. ERICH KRALLINGER

  Austria

  Firma ERICH KRALLINGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece kaflowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece kaflowe. Ma siedzibę w Oberalm, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo