• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • parkingi - wyposażenie

Wyniki dla

Parkingi - wyposażenie - Import eksport

 1. STOPA ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  STOPA jest wiodącym europejskim producentem najwyższej klasy automatycznych systemów magazynowania blach, długich towarów i automatycznych systemów parkingowych. Asortyment produktów rozciąga się od samodzielnych aplikacji do zintegrowanych modułów automatyki. 40 lat praktycznego doświadczenia, z kompleksowymi projektami i ponad 1900 zainstalowanymi systemami na całym świecie, z których niezależna firma czerpie unikalne know-how w zakresie jakości produktów i niezawodności procesów, automatyzacji procesów i rozwoju oprogramowania. Projektowanie automatycznych systemów parkowania wielopoziomowego, ekonomiczne i ekologiczne zagospodarowanie przestrzeni parkingowej. Nasze produkty: zautomatyzowane systemy wyjeżdżania z parkingu, parkingi wielopoziomowe, projektowanie parkingów piętrowych, remonty parkingów wielopoziomowych.

 2. ANDRYS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ANDRYS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Sport i wypoczynek czynny, Sport motocyklowy - akcesoria, Akcesoria rowerowe, Parkingi - wyposażenie, dostawy wyposażenia miejskiego, ANDRYS SRL, Sport i wypoczynek czynny, Sport motocyklowy - akcesoria, i Akcesoria rowerowe. Ma siedzibę w Castello Di Godego, Włochy.

 3. ERNST B. GAUSMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST B. GAUSMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 4. BG TECHNOLOGY

  Polska

  BG Technology to producent elementów giętych i spawanych. Hala produkcyjna zlokalizowana jest w Bydgoszczy (Polska). Firma specjalizuje się w wykonawstwie półproduktów metalowych dla różnych gałęzi przemysłu (głównie meblarstwo oraz budownictwo). W ofercie firmy poza wykonywaniem detali dla firm na indywidualne zamówienie znajdują się takie produkty jak: - meble hotelowe - stelaże metalowe (krzeseł, stołów, biurek, ławek) - nogi metalowe - odbojnice - wiaty rowerowe i stojaki rowerowe - wózki transportowe na magazyny Firma stawia na innowacje w zakresie parku maszynowego oraz dba o dobre relacje ze swoimi kontrahentami. Klienci mogą liczyć na terminowe dostawy i sprawne wyceny. BG Technology przy produkcji detali metalowych korzysta z takich operacji jak: gięcie i walcowanie rur, cięcie rur laserem 3d, cięcie profili laserem 3d, cięcie laserowe blach, spawanie, malowanie proszkowe, cynkowanie, otworowanie, szlifowanie etc. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Wszystkie wyroby na "parkingi - wyposażenie"

 5. TAAB SYSTEMY PARKINGOWE

  Polska

  Taab jest firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania dla rynku parkingowego. Firma dostarcza urządzenia usprawniające funkcjonowanie parkingu. Są to między innymi: kasy parkingowe, systemy parkingowe, szlabany, system kamer LPR, czytniki, system nawigacji parkingowej. Oprócz tego firma oferuje też usługi- serwis techniczny, montaż systemów, zarządzanie parkingami, materiały eksploatacyjne. Taab zapewnia pełen nadzór nad inwestycją począwszy od wizji lokalnej, kosztorysu, po prace instalacyjne i obsługę. Więcej na stronie: https: //taab.pl

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PARKINGPLUS

  Polska

  ParkingPlus to tworzona przez ekspertów od infrastruktury drogowej oraz nieruchomości firma, jaka odnalazła własne miejsce na krajowym rynku, oferując Klientom oraz inwestorom różnego rodzaju wyposażenie do montażu w czasie budowy lub też remontu parkingów. Nie ważne, czy to parking podziemny, z monitoringiem lub też szczególnym systemem parkometrów - ParkingPlus dostarczy potrzebne szlabany, oznaczenia oraz systemy do obsługi ruchu, żeby zapewnić stosowną przepustowość ruchu oraz zapewnić inwestorom kompetentną obsługę parkingu.

 2. ECOM-MEDIA SP. Z O. O. SP. K.

  Polska

  Serwis Start Parking to miejsce dla każdego podróżnika, jaki pragnie zażegnać kłopot dojazdu na lotnisko bez angażowania pomocy bliskich, rodziny lub też bez korzystania z nieprzydatnej komunikacji publicznej. Sprawdź, jakie to proste - my zajmiemy się dowozem na lotnisko, bez zbędnych kłopotów!

 3. MORAVIA VERKEHRSSICHERUNG GMBH

  Austria

  Firma MORAVIA VERKEHRSSICHERUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. WHEELYLIFT

  Holandia

  Firma WHEELYLIFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i drobne części do rowerów. Ma siedzibę w Wateringen, Holandia.

 5. MAJOR PARKING SOLUTIONS GMBH

  Austria

  Firma MAJOR PARKING SOLUTIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. KINGSPARK

  Francja

  Firma KINGSPARK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie dla parkingów, słupy do pobierania opłat za parking, Automatyzacja parkingów, i parking. Ma siedzibę w Serres-Castet, Francja.

 2. ILERI TRAFFIC

  Turcja

  Firma ILERI TRAFFIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Światła sygnalizacyjne Led, kolumna i wysepki rozdzielające ruch, urządzenia i systemy bezpieczeństwa drogowego, i dostawy dla kontroli i regulacji ruchu na drogach i autostradach. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. GVV GREGORI VERKEHRSTECHNIK-VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma GVV GREGORI VERKEHRSTECHNIK-VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia automatyczne do szlabanów i parkingów. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 2. PARK AIR EASY SOLUTIONS PVT. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PARK AIR EASY SOLUTIONS PVT. LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w West Drayton, Zjednoczone Królestwo.

 3. GAERNER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma GAERNER GESELLSCHAFT M.B.H., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Elixhausen, Austria.

 4. PARKEON

  Francja

  Firma PARKEON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Parkingi - wyposażenie, Automaty sprzedające i dystrybutory, Parkingi - wyposażenie, i Automaty sprzedające i dystrybutory. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. ACCES ATLANTIQUE

  Francja

  Firma ACCES ATLANTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Saint-Père-En-Retz, Francja.

 6. PARKOLAY OTOMATIK OTOPARK SISTEMLERI

  Turcja

  Firma PARKOLAY OTOMATIK OTOPARK SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. CAR PARKERS NEDERLAND

  Holandia

  Firma CAR PARKERS NEDERLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Valkenswaard, Holandia.

 8. COPARK

  Francja

  Firma COPARK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 1. PARMA BELIJNING NEDERLAND

  Holandia

  Firma PARMA BELIJNING NEDERLAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach ground markings. Ma siedzibę w Hoofddorp, Holandia.

 2. PARKINGO GROUP SRL

  Włochy

  Firma PARKINGO GROUP SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. VIALMARKING

  Hiszpania

  Firma VIALMARKING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Cantillana, Hiszpania.

 4. PARKING VERT

  Belgia

  Firma PARKING VERT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Ottignies, Belgia.

 5. KRAUTLI

  Belgia

  Firma KRAUTLI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach parkometry, i entry control. Ma siedzibę w Groot-Bijgaarden, Belgia.

 6. PARK&CONTROL PARKÜBERWACHUNG

  Austria

  Firma PARK&CONTROL PARKÜBERWACHUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. QINGDAO MUTRADE CO., LTD.

  Chiny

  Firma QINGDAO MUTRADE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 8. ALFA TECNO SYSTEM DI P.SBORDONE

  Włochy

  Firma ALFA TECNO SYSTEM DI P.SBORDONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem. Jest również obecna w dziedzinach Parkingi - wyposażenie, instalacje elektryczne, monitoring, i Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Curti, Włochy.

 9. PARKLIO

  Chorwacja

  Firma PARKLIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Split, Chorwacja.

 10. OLIVERALPARKING

  Hiszpania

  Firma OLIVERALPARKING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Ma siedzibę w Manises, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo