• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papierowe artykuły higieniczne użytku domowego

Wyniki dla

Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego - Import eksport

 1. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ERREBI PAPER

  Włochy

  Verified by europages badge

  Errebi Paper Industria Cartaria, firma z siedzibą w Cuneo, specjalizująca się w produkcji papieru do użytku sanitarnego, domowego i higienicznego. Firma obecna na rynku od ponad czterdziestu lat, dostarcza hurtownikom, klinikom i szpitalom szeroką gamę produktów wytwarzanych w różnych formatach i opakowaniach, zgodnie z potrzebami. Produkowane są prześcieradła medyczne, pokrycia na zagłówki, ręczniki w rolkach i warstwach, papierowe ściereczki w rolkach oraz papier toaletowy w dużych rolkach.

 3. FOSCART - PAPER INDUSTRY

  Włochy

  Verified by europages badge

  W ramach niezwykle zróżnicowanej i złożonej panoramy, Foscart wyróżnia się jakością swoich produktów oraz elastycznością w dążeniu do zadowolenia klienta. W branży przetwórstwa, czyli w przetwórstwie papieru do użytku domowego i profesjonalnego, niewiele firm oferuje gamę produktów tak szerokich i tak wysokiej jakości jak firma Foscart, która dzięki tej specyfice jest w stanie zaspokoić najbardziej kompleksowe potrzeby swoich klientów.

 4. FACTORY 77

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FACTORY 77, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Serwetki papierowe, ręczniki papierowe, artykuły z papieru i celulozy, Serwetki papierowe, i ręczniki. Ma siedzibę w Guignes, Francja.

 5. BOPAPEL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BOPAPEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier toaletowy. Jest również obecna w dziedzinach Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, Chusteczki papierowe, papier higieniczny w rolkach, papier do użytku w kuchni, serwetki papierowe, papier natłuszczony, papier do użytku domowego, chusteczki, i papier do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Ponteareas (pontevedra), Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOSPRO KOSMETIKPRODUKTIONSGES. MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOSPRO KOSMETIKPRODUKTIONSGES. MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 2. MORENA OTELLO' 'TUBETTIFICIO ABRUZZESE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MORENA OTELLO' 'TUBETTIFICIO ABRUZZESE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, papier do użytku domowego, rury okrągłe aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, i artykuł z plastiku. Ma siedzibę w Lanciano, Włochy.

 3. MEDIMALL SKLEP MEDYCZNY

  Polska

 4. INNOVATE GMBH

  Niemcy

  Od blisko 20 lat Innovate specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży chusteczek nawilżanych do różnorodnych zastosowań. Nasz zakład produkcyjny w Niemczech stał się wyznacznikiem jakości naszej branży. Zaawansowane wyposażenie technicznie, certyfikaty standardów bezpieczeństwa i najwyższej jakości gwarantują najlepsze warunki produkcji i produkty najwyższej światowej klasy. Nasz zakład znajduje się w Naumburgu w Niemczech. Nasza roczna zdolność produkcyjna wynosi 60 milionów opakowań. Pracujemy w systemie dwu- lub trójzmianowym. Zatrudniamy 100 osób. Nowe produkty są opracowywane w naszym laboratorium z uwzględnieniem najnowszych trendów i zmian zachodzących na rynku, a szczególnie ochrony środowiska. Dzięki posiadaniu certyfikatów, jesteśmy pierwszoplanowym partnerem i wiodącym producentem wyrobów medycznych. Jesteśmy specjalistą w zakresie produktów medycznych, kosmetycznych, higieny osobistej, dezynfekcji i czyszczenia, a także dostawcą dla marek własnych i przemysłu.

 5. HYGIENIKA S.A.

  Polska

  W celu zaznajomienia się z naszą całkowitą ofertą zapraszamy Państwa na naszą stronę. Swoją ofertę kierujemy do hurtowni, dystrybutorów oraz sklepów. Jesteśmy platformą zakupową online i proponujemy Państwu m.in. artykuły spożywcze, takie jak pieczywo i wypieki, nabiał, soki, napoje, makarony, sosy i dodatki, przyprawy, owoce, ryby, mięso, artykuły higieniczne, takie jak kremy, pasty do zębów, odżywki, perfumy, tampony, artykuły chemiczne, sprzęt RTV i AGD, narzędzia kuchenne, piłki, walizki, akcesoria do grilla.

 1. CARIND S.R.L.

  Włochy

  Firma CARIND S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Serwetki papierowe. Jest również obecna w dziedzinach Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, i ręczniki papierowe. Ma siedzibę w Arpino, Włochy.

 2. DISTRIMONDO AG

  Szwajcaria

  Firma DISTRIMONDO AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Bremgarten, Szwajcaria.

 1. SIMPLIKO GMBH

  Niemcy

  Firma SIMPLIKO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. OBGARTEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OBGARTEL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Mittenaar-Bicken, Niemcy.

 3. ASMUS GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma ASMUS GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Hehlen, Niemcy.

 4. I.C.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma I.C.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Serwetki papierowe, Chusteczki papierowe, Serwetki papierowe, Chusteczki papierowe, ręczniki, i papier higieniczny w rolkach. Ma siedzibę w Corneliano D'alba, Włochy.

 5. ECOFRAN - LIMPIEZA Y CELULOSAS SOSTENIBLES BIODEGRADABLES

  Hiszpania

  Firma ECOFRAN - LIMPIEZA Y CELULOSAS SOSTENIBLES BIODEGRADABLES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Produkt do konserwacji ulegający biodegradacji. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. SCA HYGIENE PRODUCTS

  Belgia

  Firma SCA HYGIENE PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Papier toaletowy, kartony do pakowania, Papier toaletowy, Środki higieniczne i toaletowe, i papier toaletowy zapachowy. Ma siedzibę w Stembert, Belgia.

 7. CELTEX S.P.A.

  Włochy

  Firma CELTEX S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach papierowe ręczniki do rąk dla lokali publicznych, papier higieniczny w rolkach, rolki przemysłowe, i prześcieradła medyczne. Ma siedzibę w Montecarlo, Włochy.

 8. HYGIENESCHULUNG24

  Niemcy

  Firma HYGIENESCHULUNG24, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. NATIONWIDE PAPER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NATIONWIDE PAPER LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach ręczne dystrybutory ręczników papierowych w rolkach, ręczniki papierowe, uchwyt na ręczniki papierowe w rolkach, i suszarka uniwersalna. Ma siedzibę w High Wycombe, Zjednoczone Królestwo.

 2. PAMPI-LAR - PAPÉIS DE PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

  Firma PAMPI-LAR - PAPÉIS DE PORTUGAL, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Papier toaletowy, Serwetki papierowe, Chusteczki papierowe, Papier - produkcja, Papier toaletowy, Serwetki papierowe, Chusteczki papierowe, i Papier - produkcja. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 3. I. ME. C. INDUSTRIA MERIDIONALE CELLULOSA S.R.L.

  Włochy

  Firma I. ME. C. INDUSTRIA MERIDIONALE CELLULOSA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, Podpaski higieniczne, i Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Andria, Włochy.

 4. MEDINOX

  Hiszpania

  Firma MEDINOX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 5. MEGAKARAPAZVANTIS

  Grecja

  Firma MEGAKARAPAZVANTIS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach artykuły do łazienek, meble zewnętrzne, i kitchen accessories. Ma siedzibę w Chalkida, Grecja.

 6. PRETTY PAPER PACK LTD

  Bułgaria

  Firma PRETTY PAPER PACK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach ręczniki kuchenne papierowe, i papier toaletowy. Ma siedzibę w Tsalapitsa, Bułgaria.

 7. PAPECO

  Francja

  Firma PAPECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach szpule kartonowe do ręczników jednorazowych. Ma siedzibę w Orval, Francja.

 8. WEPA PROFESSIONAL PAPIERFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WEPA PROFESSIONAL PAPIERFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Papier dla branży sanitarnej, Papier toaletowy, Chusteczki papierowe, Wyroby toaletowe i higieniczne, Papier dla branży sanitarnej, Papier toaletowy, Chusteczki papierowe, i Wyroby toaletowe i higieniczne. Ma siedzibę w ARNSBERG-MÜSCHEDE, Niemcy.

 9. EUPAPER

  Niemcy

  Firma EUPAPER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Parthenstein/grethen, Niemcy.

 10. ADAPT PAPER PRODUCTS

  Irlandia

  Firma ADAPT PAPER PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach papier higieniczny w rolkach, automatyczne dozowniki ręczników, i chusteczki z papieru i celulozy. Ma siedzibę w Naas, Irlandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego - Import eksport

Liczba wyników

586 Przedsiębiorstwa