• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier toaletowy

Wyniki dla

Papier toaletowy - Import eksport

 1. TEMCA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Producent i sprzedawca hurtowy produktów higienicznych jednorazowego użytku oraz systemów dozowników do środków higienicznych, również pod różnymi markami własnymi.

  Witryna www Open In New icon
 2. JM-METZGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JM-Metzger GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem w drugim pokoleniu. Od 40 lat firma JM-Metzger GmbH oferuje kompleksowy serwis w zakresie higieny łazienkowej dla wyspecjalizowanych dealerów. Firma Metzger wyrόżnia się szczególną innowacyjnością. Rozwijamy, produkujemy i rozprowadzamy dozowniki do mydła, systemy sanitarne oraz materiały wypełniające dla wymagających branży oraz oferujemy pełny zestaw usług w dziedzinie higieny dla dystrybutora. Bardzo uważnie słuchamy życzeń i sugestii naszych klientów. Ponieważ pomogły nam one wiele lat temu, zachęcając do stałej zmiany asortymentu i umożliwiając osiągnięcie doskonałości naszych dozowników. Dzięki temu nie ulega wątpliwości, że nasze produkty spełniają wysokie standardy jakości i podlegają ciągłemu rozwojowi.

  Witryna www Open In New icon
 3. WEITA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 4. TELL PAPIER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 5. BOPAPEL

  Hiszpania

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HIGHCLEAN GROUP EG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. AP-Q-TEC UG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. MD TRADE MEDIZIN- UND DENTALHANDELS-GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 4. TSK-SYSTEM THORSTEN KLAASSEN

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. ANVERTEX PRODUCTS-GMBH

  Niemcy

  Jako jeden z wiodących na świecie producentów wyrobów do pielęgnacji i higieny, Anvertex jest dzisiaj firmą dynamiczną i odnoszącą sukcesy. Założona w Niemczech przed ponad trzydziestoma laty, firma rozpoczęła od działalności w sektorze tekstylnym. W ten sposób zaczęliśmy budować nasze know-how, jak również nasze struktury handlowe. W rezultacie czego mamy dzisiaj sieć sprzedaży obejmującą 46 krajów, a w niektórych z nich posiadamy również własne oddziały i firmy handlowe. Z upływem lat poszerzyliśmy jednocześnie naszą ofretę i obecnie działamy w trzech głównych gałęziach rynku, którymi są: moda, nieruchomości i opieka domowa. Ta ostatnia stała się naszą główną domeną działalności i dziś obejmuje imponującą gamę detergentów i środków czyszczących. Nasz cel - klienci odnoszący sukcesy. Co rozumiemy przez sukces?

 1. NÖLKEN HYGIENE PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat nazwa Nölken jest synonimem najwyższej jakości produktów higienicznych. Ulrich Daniel Nölken i Ernst Markus Nölken są drugim pokoleniem, które prowadzi rodzinną firmę działającą z powodzeniem zarówno w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne pomysły i życzenia klientów doskonale się uzupełniają. Bliskość klienta łączy się z najlepszą obsługą, innowacyjną technologią, elastycznymi rozwiązaniami i zrównoważonym rozwojem. Nölken produkuje ściereczki nawilżane do pielęgnacji niemowląt, nawilżane ściereczki toaletowe papierowe oraz inne produkty dziecięce kosmetyczne i do pielęgnacji w tubkach, słoiczkach i butelkach.

 2. IDEA PAPER

  Polska

  Idea Paper Sp. Z O. O. będąca częścią grupy produkcyjnej Zefir jest dystrybutorem papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz innych artykułów higienicznych użytku domowego i przemysłowego. Nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku. Dysponujemy nowoczesnym parkiem przemysłowym zlokalizowanym w Krasocinie, w centralnej części Polski oraz nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Nasz młody i prężny zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku papierniczym a także indywidualnym podejściem do klienta, co pozwala nam z przyjemnością spełniać nawet najbardziej wymagające zlecenia zgodnie z Państwa upodobaniami i potrzebami. Idea Paper oferuje Państwu szeroki asortyment artykułów higienicznych, ręczników papierowych i papieru toaletowego, produkowanych z najwyższej jakości surowców od sprawdzonych i wieloletnich dostawców przy pomocy najnowocześniejszych technologii oraz w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Nasze produkty są gwarancją jakości. Odpowiednio kontrolowane spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Artykuły higienicznych kierujemy zarówno na rynek profesjonalny jak i konsumencki. Zapraszamy do kontaktu! Idea Paper Team

 3. AL-MED MEDICAL GMBH

  Niemcy

  AL-MED Medical GmbH jest firmą handlową działającą w branży techniki medycznej, techniki tlenowej i oddechowej, akcesoriów medycznych (rękawice nitrylowe, maski oddechowe, artykuły higieniczne...), surowców do produkcji leków.

 4. IMM CLEANING

  Polska

  Firma IMM CLEANING zajmuje się importem oraz dystrybucją profesjonalnych środków czystości, sprzętu sprzątającego, wózków do sprzątania, dozowników oraz art. higienicznych. Oferujemy szeroki wybór najlepszych produktów do utrzymania czystości i higieny. W naszej ofercie znajdują się produkty znanych marek z Polski i ze świata. Swoją ofertę kierujemy do firm sprzątających, biur, hoteli oraz segmentu HoReCa.

 5. OXYGENIOO2 - PAPER OF WORLD

  Portugalia

 6. DENI-SALF LTD

  Bułgaria

 7. R&B HYGIENE WONDRAK GMBH & CO KG

  Austria

 8. MANFRED NEUFURTH - REINIGUNGSMITTEL-VERTRIEB

  Niemcy

 9. MVT GMBH VERPACKUNGSTECHNIK

  Niemcy

 10. ALBARRI, S.L.

  Hiszpania

 1. CONSTANTINOU GROUP OF COMPANIES

  Cypr

 2. MAYER TRADE

  Ukraina

 3. JSM HYGIENE GMBH

  Niemcy

 4. LIMPIO

  Ukraina

 5. ODESSA PAPER MILL

  Ukraina

 6. SWORDSON LTD

  Bułgaria

 7. EAST LINES TRADING

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

 8. SYSTEMHANDEL VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR FOOD UND NONFOOD MBH

  Niemcy

 9. SERGEY MELNIK

  Ukraina

 10. PAMPI-LAR - PAPÉIS DE PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

Filtry

Wyniki dla

Papier toaletowy - Import eksport

Liczba wyników

233 przedsiębiorstwa