• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier pakowy

Wyniki dla

Papier pakowy - Import eksport

 1. AKOMEX GROUP

  Polska

  Akomex Group jest czołowym producentem opakowań kartonowych w Europie, mającym ponad 50 letnie doświadczenie na rynku. Zarządzamy trzema fabrykami (Akomex, DrukPak, PlanoPack) w Polsce i Danii, a także produkujemy wysokiej jakości opakowania z tektury litej, ulotki, etykiety, tacki, arkusze laminowane i inne wyroby. Nasze produkty są przeznaczone dla branż takich jak farmaceutyczna, spożywcza, higiena osobista, elektronika i technologia, a także akcesoria domowe. Ponadto, realizujemy indywidualne projekty, ściśle dostosowane do specyfiki rynku i klienta. Nowoczesne maszyny oferują naszym klientom wiele możliwości wykańczania opakowań, na przykład termodruk, wytłaczanie (w tym tłoczenie alfabetu Braille'a), laminowanie, bariera chroniąca przed tłuszczem, dyspersja i lakierowanie UV. Wszystko służy odróżnieniu produktu od innych artykułów. Akomex Group specjalizuje się także w metodach zabezpieczania opakowań przed fałszowaniem, takich jak ukryty kod, mikrodruk, tusz reagujący na kontakt z monetą, lakiery z dodatkiem pigmentu i twin effect. Akomex Group szczyci się certyfikatem FSC, gwarantującym pochodzenie naszych surowców z odpowiedzialnych źródeł. Akomex Group posiada także certyfikaty IMS, BRCGS Packaging Materials v 6, FSC®, EN ISO 9001, EN ISO 14001, EN ISO 15378. Ponadto, przedsiębiorstwo Akomex Group uzyskało brązowy medal od wiodącej agencji ratingowej EcoVadis. Cenisz wyusoką jakość i elastyczność we współpracy - koniecznie skontaktuj się z nami!

 2. TYMOS GROUP

  Polska

  Polskie przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2003 roku od papieru krepowego i bibuły. Produkuje je od 18 lat. Jako właściciele, wiemy, że staliśmy się doskonali w tej dziedzinie. Nasze wyroby są obecne w 17 krajach europejskich. Osiągnęliśmy sukces, gdyż marka TYMOS od początku wyróżnia się wysoką jakością i przywiązywaniem wagi do bezpieczeństwa użytkownika. Znajduje to potwierdzenie w europejskich certyfikatach ISO 9001 i ISO 22000. Nasi klienci są dowodem troski o nich, szacunku dla dystrybutorów naszych produktów, wysokiej jakości używanych materiałów i bez przerwy doskonalonych procesów technologicznych. Kierowanie naszym zakładem jest równoznaczne z lepszą kontrolą dostarczanego przez nas produktu, zaś wysoka jakość jest podstawowym składnikiem naszych wszystkich wyrobów. Oznacza to także, że przyjmujemy szerszy zakres zleceń i spełniamy oczekiwania naszych klientów w szybkim cyklu, przy jednoczesnym utrzymaniu międzynarodowego poziomu usług, z którego wszyscy możemy być zadowoleni. Obsługujemy hurtownie i klientów przemysłowych. Po wielu latach wysiłków, by stać się ekspertem i osiągnąć ten poziom w dziedzinie produkcji papieru krepowego i bibuły, przekształciliśmy naszą firmę w grupę marek, dodając inne dziedziny do naszego portfela. Obecnie nasza firma składa się z 4 działów: PAPIER KREPOWY, PAPIER DO PIECZENIA, TORBY PAPIEROWE, KUBKI PAPIEROWE I MISKI Skontaktuj się z nami!

 3. RBECO PACKAGING

  Polska

  Firma RBECO jest polskim producentem ekologicznych komponentów opakowaniowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku. Głównymi celami są dbałość o bezpieczeństwo pakowanych produktów oraz estetykę, a przez to podkreślenie wizerunku marki. Specjalizujemy się w produkcji wypełniaczy do opakowań z rozdrobnionego, karbowanego papieru - w postaci wiórek papierowych i ekskluzywnych papierów jedwabnych w 60 kolorach, sznurków / lin papierowych i ochron slivv do zabezpieczania wyrobów ze szkła w transporcie. Nasza oferta jest najwyższej jakości: - Wiórki papierowe ZigZag deluxe, wypełniacz ekologiczny - w nowatorskiej formule bezpyłowości i elastyczności. Doskonały do pakowania prezentów, wypełniania koszyków i ochrony opakowań w handlu elektronicznym. Wypełniacz w postaci wiórek może być także wykorzystywany do wypełniania pudełek - Eko rękawy slivv do ochrony wyrobów ze szkła, słoików, butelek podczas transportu i podróży samolotem. Doskonały dla delikatnych roślin, kosmetyków i alkoholi - Ponadto, papier Carbion jest doskonały do pakowania i oddzielania produktów - Papier bezrdzeniowy do pakowania produktów, - Torby papierowe na zakupy i do cateringu - Liny/sznurki papierowe do pakowania produktów, decoupage, kwiaciarni, a także do wykorzystania jako rączki do torebek - Papier pakowy o strukturze plastra miodu do pakowania ruchomych przedmiotów - idealny do ich ochrony podczas transportu - Papier tłuszczoodporny do pakowania żywności - elementy wykończeniowe w postaci wstążek i eko naklejek do pudełek. Personalizujemy wszystkie produkty, co pozwala Ci na wykreowanie wyjątkowego doświadczenia rozpakowywania dla Twojej marki.

 4. YMCUP

  Turcja

 5. KNÜPPEL VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 2. 4S PACK

  Turcja

  Jesteśmy producentem papierowych kubków. Nasza firma znajduje się w Stambule (Turcja).Plastic&Packaging posiada 40-letnie doświadczenie na rynku a 4S Pack został założony przez Fetih Plastik. Jako marka 4S Pack, wykonujemy projektowanie, prototypy, produkcję form przy użyciu najnowszych i zaawansowanych technologii, druk flexo, malowanie postarzające, wszystkie etapy na miejscu oraz zintegrowane usługi dla naszych klientów. Posiadamy bogate portfolio produktów takich jak: kubki kartonowe, pokrywki do kubków, uchwyty do kubków i wiele innych są do odkrycia na naszej stronie internetowej! Jako wiodąca firma w sektorze, naszą misją jest utrzymanie świadomości biznesowej i niezawodności, aby zapewnić ciągłość naszych działań innowacyjnych oraz inwestycji technologicznych. Nasz niezwykle dynamiczny zespół, skierowany na rynek europejski, zapewnia najwyższą jakość produktu we wszystkich aspektach, pod nadzorem doświadczonego i wizjonerskiego zarządu. 4S Pack zapewnia bezwarunkową satysfakcję klienta i międzynarodową jakość. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. CUPLAND

  Turcja

 4. POLIBAG AMBALAJ KIMYA SAN.TIC.ŞTI.

  Turcja

 5. TECNOPAPEL MURCIANO

  Hiszpania

 1. LC PAPER

  Hiszpania

 2. PAPIERFABRIK OBERMÜHL SONNBERGER GMBH

  Austria

 1. SEMOULIN PACKAGING

  Belgia

 2. BEDAYA PACKING

  Egypt

 3. VERGINA NAPKINS

  Grecja

 4. HEINRICH LUDWIG VERPACKUNGSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Produkujemy materiały opakowaniowe indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki dużej liczbie wymiennych linii drukarskich i wykończeniowych - na ok. 8500 m2 zabudowanej powierzchni porodukcyjnej i magazynowej - możemy zaoferować wysoką, stałą jakość naszych produktów, będąc waszym partnerem nawet w przypadku krótkich serii. Wieloletnie doświadczenie w branży opakowań i bliski kontakt z klientami i dostawcami pozwala nam podążać za ciągle zmieniającymi się wymaganiami rynku i na nie odpowiadać. Opakowanie produktu to jednen z pierwszych elementów, które klienci zauważają, gdy wchodzą w kontakt z waszymi produktami. Nasze opakowania są elastyczne pod względem projektu, od kształtu po kolor. Ze względu na podatność folii i papieru na drukowanie materiały te doskonale nadają się na opakowania, ponieważ łączą w sobie korzystne właściwości transportowe, a jednocześnie promują wygląd waszych produktów.

 5. ASB AMBALAJ BASKILI OFSET URUNLERI PAZARLAMA

  Turcja

 6. LIVAPAK AMB. SAN. VE TIC. LTD. STI

  Turcja

 7. ALYA PACKAGING

  Turcja

 8. HARRASCH KAGIT AMBALAJ

  Turcja

 1. VALPEL-COMERCIO E TRANSFORMAÇAO DE PAPEL, LDA.

  Portugalia

 2. THERMAL PACKAGING SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

 3. VELGIYSKAYA PAPER MILL

  Rosja

 4. TLACIAREN BARDEJOV

  Słowacja

 5. ZHENJIANG HUI RONG IMPORT&EXPORT CO.,LTD

  Chiny

 6. COLONIA2GO GMBH

  Niemcy

 7. PROM-EKOPAK

  Rosja

 8. CAP ETIQUETTES

  Francja

 9. PAPER EXCHANGE

  Turcja

 10. NOVI PAPER - NEW AGE ON PAPER

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Papier pakowy - Import eksport

Liczba wyników

472 przedsiębiorstwa