• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • paliwa ciekłe

Wyniki dla

Paliwa ciekłe - Import eksport

 1. SIBSTAR GROUP

  Kirgizja

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group jest niezawodnym partnerem w zakresie dostaw węgla energetycznego od 2019 r. Jesteśmy głównym dostawcą węgla kamiennego klasy "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" i "T". Jest on powszechnie stosowany jako paliwo na potrzeby gospodarstw domowych, całkowicie niezbędny do pracy odlewni i wykorzystywany przez elektrownie cieplne do wytwarzania energii elektrycznej. Dążymy do długoterminowych i wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami oraz partnerami, zapewniając najlepszą obsługę i optymalne rozwiązania. Dzięki naszym niezawodnym partnerom i rozległej sieci logistycznej gwarantujemy terminową i bezpieczną dostawę naszych produktów w dowolne miejsce na świecie. Dostawy energii realizowane są do największych gigantów produkcyjnych. Naszymi kluczowymi partnerami są duże przedsiębiorstwa przemysłowe z Chin, Indii i Turcji. Rozszerzamy geografię współpracy, a także strukturę dostarczanych produktów. Naszym celem jest zapewnienie stabilnych dostaw w celu utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych. Jesteśmy w trakcie rozwoju dostaw ropy naftowej.

 2. ADAMOL GMBH

  Austria

  ADAMOL Mineralölhandelsges.m.b.H. od zawsze była powszechnie używaną marką olejów silnikowych i smar. Z biegiem lat firma ADAMOL stała się dostawcą kompletnej gamy oleju silnikowego, oleju przekładniowego, smarów, produktów do konserwacji, pielęgnacji i czyszczenia, a także produktów chemicznych dla wszystkich typów pojazdów. "Jak najwięcej produktów z jednego źródła" jest deklarowanym celem renomwanej firmy z siedzibą w Wiedniu. W związku z reorientacją i dalszym rozwojem firmy ADAMOL, logicznym krokiem było spełnienie wymagań dużych przedsiębiorstw przemysłowych, takich jak BP, Castrol, Duracell, Procter & Gamble, Sonax lub WD-40 i poszerzenie oferty produktów. Oprócz marek największych producentów krajowych i międzynarodowych, prywatna marka ADAMOL1896 zyskuje coraz większe znaczenie. Produkty marki ADAMOL1896 oznaczają najwyższą jakość w uczciwych cenach i są opracowywane i produkowane w Austrii przy współpracy z wybranymi partnerami.

 3. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się dostawami urządzeń i usług dla stacji paliw i LPG. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stacji paliw – od dystrybutorów paliwowych i dystrybutorów LPG, przez zbiorniki paliwowe i systemy kontrolno-pomiarowe zbiorników, aż po kompresory i odkurzacze samoobsługowe. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności jest sprzedaż i budowa myjni samochodowych. Nasze przedsiębiorstwo jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski firmy Petrotec – Portugalia, która to jest jednym z światowych liderów w produkcji dystrybutorów paliw i LPG (www.petrotec.pl). W przeciągu trzydziestu lat działalności grupa Petrotec zyskała zaufanie klientów na całym świecie. Jest to duże osiągnięcie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, na którym uznanie mogą zdobyć tylko urządzenia o doskonałej jakości i właściwościach eksploatacyjnych. Petrotec spełnia te wymogi, pracując nad ulepszeniem produkowanych dystrybutorów paliw oraz wprowadzając nowe modele na rynki światowe.

 4. PETROIL

  Meksyk

  Firma PETROIL, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutor paliwa, paliwo, Diesel fuel, i Ropa do silników Diesla. Ma siedzibę w Sinaloa, Meksyk.

 5. HABCO D.O.O.

  Słowenia

  Firma HABCO D.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, Paliwa ciekłe, Nawozy sztuczne, Parafiny naftowe, Paliwa ciekłe, i Nawozy sztuczne. Ma siedzibę w Lendava, Słowenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CEVHER SMART FIRE STARTER & FUEL SOLUTIONS

  Turcja

  Firma CEVHER SMART FIRE STARTER & FUEL SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa ciekłe, Paliwa ciekłe, i paliwo. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. HENS VAN MEULDER

  Belgia

  Firma HENS VAN MEULDER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa - dystrybucja, Ropa naftowa - dystrybucja, oleje smarujące, i usługi dla przemysłu petrochemicznego. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 3. LLC RESOURCE TRADING

  Rosja

  Firma LLC RESOURCE TRADING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Ma siedzibę w Moscow, Rosja.

 4. MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA.

  Portugalia

  Firma MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Smary samochodowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary samochodowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, i Paliwa ciekłe. Ma siedzibę w Campo Vlg, Portugalia.

 5. HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE

  Niemcy

  Firma HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 1. JUING-OIL GMBH

  Niemcy

  Firma JUING-OIL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. BOOST OIL E.K.

  Niemcy

  Firma BOOST OIL E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. CMH CREATIV-METALL UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma CMH CREATIV-METALL UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa ciekłe, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Meble i akcesoria ogrodowe, Paliwa ciekłe, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Meble i akcesoria ogrodowe. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 2. PARTS ATTACK GMBH

  Niemcy

  Firma PARTS ATTACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Motocykle - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 3. HENRI HOTZ AG

  Szwajcaria

  Firma HENRI HOTZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Dübendorf, Szwajcaria.

 4. OEL-TECH

  Niemcy

  Firma OEL-TECH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, Oleje niespożywcze, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, i Oleje niespożywcze. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 5. WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR

  Niemcy

  Firma WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Kronshagen, Niemcy.

 6. HBWGUBESCH KUNSTSTOFFENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma HBWGUBESCH KUNSTSTOFFENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Emskirchen, Niemcy.

 7. GINOUVES GEORGES SAS

  Francja

  Firma GINOUVES GEORGES SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nafta oświetleniowa, kerozen. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa ciekłe, paliwo olejowe o niskiej zawartości siarki, paliwo olejowe i jego pochodne, i Paliwa ciekłe. Ma siedzibę w La Garde, Francja.

 8. TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG

  Niemcy

  Firma TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. FGS LUBRICANTS

  Niemcy

  Firma FGS LUBRICANTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Paliwa ciekłe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, i Paliwa ciekłe. Ma siedzibę w Überlingen, Niemcy.

 2. POLLET

  Belgia

  Firma POLLET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa ciekłe, Paliwa ciekłe, substancje smarującyce, i oleje smarujące. Ma siedzibę w Herentals, Belgia.

 3. KORFEZ POLIMER

  Turcja

  Firma KORFEZ POLIMER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, recykling odpadów kruszywa, Tworzywa sztuczne - surowce, Polimery, i petrochemical products. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SHANDONG DESHUNYUAN PETRO SCI&TECH CO.LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG DESHUNYUAN PETRO SCI&TECH CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Ma siedzibę w Dongying City, Chiny.

 5. REKODIQ FUEL & PETROLEUM PRODUCTS TRADING LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma REKODIQ FUEL & PETROLEUM PRODUCTS TRADING LLC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Ma siedzibę w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 6. WÄLDERHAUS BAU- UND BAUSTOFFHANDELSGES. M.B.H. & CO.KG

  Austria

  Firma WÄLDERHAUS BAU- UND BAUSTOFFHANDELSGES. M.B.H. & CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane chemicznie obojętne. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa ciekłe, i Paliwa ciekłe. Ma siedzibę w Bezau, Austria.

 7. OLYMPIA LUBE OIL GMBH

  Niemcy

  Firma OLYMPIA LUBE OIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 8. ESTACIÓN DE SERVICIO VALLE ZAHOR

  Hiszpania

  Firma ESTACIÓN DE SERVICIO VALLE ZAHOR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Jest również obecna w dziedzinach Stacje benzynowe - wyposażenie i instalacje. Ma siedzibę w Dúrcal, Hiszpania.

 9. BUTEO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BUTEO GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 10. COMFORT ENERGY

  Belgia

  Firma COMFORT ENERGY, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Jest również obecna w dziedzinach Smary samochodowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Smary samochodowe, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo