• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa

Wyniki dla

Pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa - Import eksport

 1. SEUFERT GESELLSCHAFT FÜR TRANSPARENTE VERPACKUNGEN MBH

  Niemcy

  Wzornictwo i funkcjonalność: przezroczyste opakowanie przyciągające wzrok. Jako tradycyjny producent opakowań transparentnych i innych produktów z różnych rodzajów folii, wiemy jak ważne jest opakowanie. Szczególną rolę odgrywa tu nie tylko ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Chodzi również o udane połączenie korzyści i wyrazistości. To właśnie tutaj optyka ma decydujące znaczenie dla ustalenia, czy zakup będzie dokonany, czy też nie. Z tego powodu nie oferujemy transparentnych opakowań gotowych do sprzedaży. Nasi kreatywni projektanci robią wszystko, co w ich mocy, aby zaprojektować perfekcyjną obudowę dla Twojego produktu. Kreatywność Klarfaltboxem jest niewyczerpywalna, co znajduje odzwierciedlenie w mnogości obszarów naszej działalności. Odkryj naszą atrakcyjną ofertę!

 2. PACK LION

  Bułgaria

  PackLion to europejski dostawca opakowań z siedzibą w Sofii w Bułgarii i z biurem sprzedaży w Londynie w Wielkiej Brytanii. Na zamówienie zapewniamy niestandardowe, ekologiczne opakowania, drukowane w Bułgarii i dostarczane pod każdy adres w Europie. Oferujemy szeroką gamę niestandardowych opakowań do Twoich produktów, takie jak: -Pudełka na kosmetyki -Pudełka na czekoladki i czekoladę -Pudełka do CBD -Pudełka na kawę i herbatę -Pudełka na produkty farmaceutyczne -Pudełka na świece i wiele innych. PackLion to bardzo sprawnie działająca platforma, dzięki której możesz szybko otrzymać opakowanie, z pominięciem chaotycznego procesu wyceny i dostosowania, przechodząc bezpośrednio do zamówienia, produkcji i dostawy. W tym jesteśmy bardzo dobrzy – produkcja opakowań! -Najnowocześniejsze technologie i maszyny, doskonale wykwalifikowane zespoły inżynierskie i produkcyjne, szeroki wybór materiałów z doskonałej jakości wykończeniem i efektami. -Szybkie terminy realizacji i najwyższa jakość. A wszystko to w przystępnych cenach, ponieważ wszystkie nasze linie produkcyjne i partnerzy znajdują się w Bułgarii, na terytorium UE, dzięki czemu otrzymujesz wysoką jakość, ale na znacznie lepszych warunkach. Nasze gwarancje przyjazności dla środowiska: -Pełny recykling / PCW -Nadaje się do recyklingu / Biodegradowalny - Certyfikat FSC® -Neutralny pod względem zawartości węgla -Nie zawiera plastiku -Atramenty przyjazne dla środowiska.

 3. GUANGZHOU CHUN HSIN TUBE CO., LTD.

  Chiny

  Firma Chun Hsin Tube, założona w 1989 roku, jest wiodącym producentem opakowań podstawowych na Tajwanie i w Chinach kontynentalnych. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne (Taipei, Shanghai i Guangzhou) zatrudniające prawie 1000 pracowników i produkujące 300 milionów tub rocznie. Wymyślamy i produkujemy znakomite tuby z tworzyw sztucznych i laminatów (AL, ABL, PBL i Polyfoil), z doskonałymi dekoracjami, nakrywkami i aplikatorami, używanymi głównie do pielęgnacji skóry, kosmetyków, przyborów toaletowych, farmaceutyków i zdrowia oraz produktów przemysłowych.

 4. AQRAT PRINTING HOUSE

  Polska

 5. RISHI FIBC SOLUTIONS PVT. LTD.

  Indie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLIBAG AMBALAJ KIMYA SAN.TIC.ŞTI.

  Turcja

 2. 3P GULF GROUP

  Arabia Saudyjska

 3. JOOP VOET

  Holandia

 4. BEDAYA PACKING

  Egypt

 5. C. O. R. CARTONAGEM UNIP. LDA

  Portugalia

 1. GRUPAK

  Hiszpania

  Grupa przedsiębiorstw utworzonych w celu dostarczenia rozwiązań problemu znanego wszystkim firmom, posiadanie różnych dostawców, by móc wyjść naprzeciw ich potrzebom. Naszym celem jest zapewnienie wszystkich usług, których może potrzebować przedsiębiorstwo. Specjalizujemy się w drukowaniu i znakowaniu wszystkich oferowanych przez nas produktów, stosujemy różne techniki druku celem maksymalnej poprawy wizerunku marki naszych klientów. Ściśle współpracujemy z różnymi branżami: hotelarstwo, by dostarczać przedsiębiorstwom artykuły specjalne, służące wyjściu naprzeciw każdej potrzeby firmy, branża konfekcjonowania celem dostarczenia szerokiej gamy artykułów odpowiadających wszystkim potrzebom każdego przedsiębiorstwa, branża artykułów promocyjnych i piśmiennych. Posiadamy katalog z najlepszymi markami, by spełnić zapotrzebowanie na materiały biurowe każdej firmy.

 2. MANUPLAST

  Francja

  Manuplast, przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizujące się w opakowaniach i elementach tworzyw sztucznych wykonywanych poprzez wytłaczanie z rozdmuchem i wtryskiwanie. Manuplast oferuje także usługę wykańczania produktów (HSM, obróbka wykańczająca, sitodruk, montaż). Manuplast może wykonywać elementy techniczne na specjalne zamówienie oraz prototypy i makiety. Manuplast posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949. Gama produkcji przedsiębiorstwa jest szeroka: Opakowania specyficzne i spersonalizowane; Części techniczne, takie jak zbiorniki, kadzie, gąsiory, przewody powietrza, dopływ, rezonatory; Elementy struktury i ochrony (obudowy, moduły meblowe, podłoga, siedzenia, ..); Rury i mieszki (tuby do konfekcjonowania i napełniania, mieszki przegubowe, amortyzatory, przewody powietrza…); Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, pływaki, boje (sygnalizacja drogowa, oznaczenie placu budowy, pływaki basenowe, boje morskie…). Wyroby poddawane obróbce przez Manuplast są eksportowane do USA, Meksyku i Europy.

 1. JETLAB LLC

  Rosja

  JetLab jest wynalazcą i producentem JetBottle, innowacyjnej torby plastikowej do bezpiecznego transportu butelek w bagażu. JetBottle to ekologiczne i trwałe opakowanie wielokrotnego użytku do transportu butelek wina oraz innych szklanych pojemników pozwalające na zmniejszenie zużycia plastiku o 20%. Rozwiązanie to może też pomóc zdywersyfikować asortyment sklepu z winami oraz zwiększyć sprzedaż i średnie obroty o 25-30%. Butelki zapakowane w JetBottle są o 80% mniej narażone na stłuczenie. Nasza własna produkcja elastycznych opakowań plastikowych na butelki zlokalizowana jest w Rosji. Możliwe jest zamówienie produkcji JetBottle w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie. Opakowania JetBottle do transportu lotniczego są zarejestrowanym znakiem towarowym i opatentowanym produktem zarówno w Rosji, jak i za granicą. JetLab oferuje hurtową dostawę miękkich opakowań plastikowych do transportu butelek wina, w tym opakowania spersonalizowane opatrzone znakiem firmowym klienta, a także specjalnie opakowane zestawy prezentowe z winem oraz akcesoria podróżnicze.

 2. OVERPRINT

  Francja

  Nie wyrzucajmy nigdy więcej nieaktualnych lub przedawnionych opakowań, poddajmy je recyklingowi i uczyńmy naszą firmę ekologicznym przedsiębiorstwem dzięki firmie Overprint! Zredukujmy koszty modyfikując opakowania. W celu wszelkiej modyfikacji nadruku regulaminowych tekstów we wszystkich branżach firma Overprint jest do Państwa usług. Jesteśmy wyspecjalizowani w retuszowaniu i korygowaniu wszelkich opakowań drukowanych, pustych lub pełnych oraz w konfekcjonowaniu na zlecenie. Sprawmy, aby umiejętności w dziedzinie nadruku były jedynymi w swoim rodzaju.

 3. ZAVOD VOLGA POLYMER, LLC

  Rosja

  Volga Polymer Plant jest producentem i hurtowym dostawcą taśm polipropylenowych i innych artykułów opakowaniowych, a także sprzętu i narzędzi do pakowania. W asortymencie firmy znajdują się również różnego rodzaju materiały eksploatacyjne, rękawice, worki PE i PP, worki FIBC. Opakowania przemysłowe firmy Volga Polymer są odpowiednie do układania w stosy, przenoszenia i ochrony produktów podczas transportu. Zdoności produkcyjne Volga Polymer stanowią 1/3 rynku opakowań w Rosji. Zakład produkcyjny Volga Polymer ma certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, EAC, GOST R TU. Firma utrzymuje system produkcji zero odpadów; Przetwarzanie PP jest zoptymalizowane tak, aby było bezpieczne pod względem toksyczności. Volga Polymer oferuje opakowania z tworzyw sztucznych na zamówienie, a także produkcję taśm w indywidualnych rodzajach i rozmiarach. Firma udostępnia bezpłatne próbki w celu umożliwienia sprawdzenia jakości oferowanych produktów. Do klientów Volga Polymer należą największe firmy rosyjskie i światowe (Aeroflot, Gazprom Neft, Poczta Rosyjska, Nissan, etc.).

 4. COMCA

  Tunezja

  CESTCOMÇA produkuje i sprzedaje papierowe torebki i oferuje wysokiej jakości usługi drukarskie. Specjalista w dziedzinie luksusowych torebek papierowych wszystkich rozmiarów i jakości, firma Com proponuje szeroką gamę wyrobów: torebki na zakupy, torebki z papieru pakowego, torebki z papieru po recyklingu, bibułka, pudełko z kartonu kompaktowego, pokrowce kartonowe, etykiety, koperty, ulotki, broszurki, teczki, broszury, katalogi, kalendarze, wizytówki, afisze, notatniki, papier na prezenty.

 5. DCW

  Holandia

  Zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Aktualnie pracuje u nas 500 pracowników. Nasza misja to: „Oferować i organizować pracę dla naszego personelu." Nasza wizja : skuteczna i zyskowna organizacja działalności produkcyjnej. Organizacja pracy w bezpiecznym i rodzinnym otoczeniu, tak blisko jak to możliwe i w regularnych godzinach biznesowych. By wspierać rozwój zdolności związanych ze statusem pracownika.

 6. JJ O TOOLE LTD

  Irlandia

 7. DONGGUAN TINPAK CO., LTD

  Chiny

 8. PLUS PACKING

  Turcja

 1. COPPICE ALUPACK LTD - FOIL CONTAINERS

  Zjednoczone Królestwo

 2. SALESBRIDGES BV

  Holandia

 3. GOJUTE FRANCE

  Francja

 4. PACK VITAL LTD

  Ukraina

 5. VDROP SRL

  Włochy

 6. GREENBAGS

  Portugalia

 7. S.C. COMERT INDUSTRIAL S.R.L.

  Rumunia

 8. OLIVIER MAISONNEUVE

  Francja

 9. LAUWERS EMBALLAGES - CAISSES D'EXPEDITION

  Francja

 10. MICA D.O.O. DOMŽALE

  Słowenia

Filtry

Wyniki dla

Pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa - Import eksport

Liczba wyników

254 przedsiębiorstwa