• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pakowanie - przedsiębiorstwa

Wyniki dla

Pakowanie - przedsiębiorstwa - Import eksport

 1. DEVE PACK

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DeVe-Pack została utworzona w roku 1990. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stała się dobrze prosperującym przedsiębiorstwem, które rozwija swoją działalność na rynkach międzynarodowych. Surowce do opakowania są dostarczane przez klienta, następnie my zajmujemy się produkcją, nadrukiem i zapakowaniem torebek. Dzięki naszemu różnorodnemu i nowoczesnemu parkowi maszyn, mamy możliwość oferowania takich kształtów saszetek/torebek jakich klient sobie życzy. Naszych 10 linii pakowniczych osiąga wydajność aż do 500 000 opakowań dzienne. Następnie końcowy produkt może być u nas przechowany. Oferując tradycyjne kształty opakowań, firma Deve-Pack nieustannie poszerza swoją ofertę i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Staramy się proponować klientom unikalne i innowacyjne możliwości w zakresie opakowań. Ale największe znaczenie ma dla nas jakość. Każdy etap realizowany jest z największą starannością przez naszych stałych pracowników, którzy swoim zaangażowaniem dowodzą lojalności i motywacji. Kontrola produkcji i serwis posprzedażny jest zapewniony przez dwóch, codziennie obecnych na terenie zakładu, inżynierów przemysłu.

 2. LOHNPACK GMBH ABFÜLL- UND VERPACKUNGSSERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lohnpack jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług w zakresie wszystkiego, co dotyczy napełniania, pakowania i konfekcjonowania. Dzięki ponad 150 pracownikom i wzorcowemu wyposażeniu, firma odnosi sukcesy na rynku i wyznacza standardy. Znani producenci wyrobów markowych i wiodące firmy przemysłowe na całym świecie polegają na niezawodności i jakości Lohnpack. Przekonujące fakty: powierzchnia produkcyjna i magazynowa siegająca około 30.000 m², wysokowydajne i precyzyjnie działające systemy napełniania, wyspecjalizowany park maszyn dzięki maszynom naszej własnej specjalnej konstrukcji, wzorcowe systemy kontroli jakości i zapewniania jakości, widąca na świecie firma zajmująca się napełnianiem 2K, Lohnpack GmbH postrzega siebie jako firmę, w której efektywna praca i przyszłościowa polityka personalna są w harmonii. Otwarcie przedstawiamy wytyczne naszych działań, ponieważ nasza praca sprawia, że jesteśmy częścią świata pracy naszych klientów.

 3. NISSHA EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Biopakowania, farmaceutyki, kosmetyki, żywność. Formowanie wtryskowe celulozy dla opakowań i produktów biodegradowalnych. W pełni kompostowalne i wolne od mikroplastiku. Pełna obsługa w zakresie rozwoju i produkcji.

 4. VERPET S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Założona w 2011 roku firma Verpet stała się kluczową siłą w dziedzinie wiązek przewodów i montażu kabli, zyskując pozycję kluczowego gracza w działaniach korporacyjnych, w szczególności w sektorze motoryzacyjnym. Niemal od samego początku nasz zakład pracy chronionej Verpet s.r.o. działał na statusie zakładu pracy chronionej, specjalizując się w działalności kooperacyjnej dla przemysłu motoryzacyjnego. Verpet posiada dwa nowocześnie wyposażone warsztaty, założone przez Sheltered Workshop Verpet s.r.o., o łącznej liczbie 125 miejsc pracy. Nasze działania obejmują zarówno obróbkę ręczną i kontrolę wizualną, jak i sortowanie. Wykorzystujemy szlifierki stołowe, wiertarki i inne małe narzędzia do różnych operacji. Zespół Verpet składa się ze starannie wyszkolonych, wykwalifikowanych i bezkonfliktowo współpracujących pracowników, co pozytywnie wpływa na ogólny rozwój naszej firmy. Strategicznie zlokalizowane w Hradec Králové, Náchod i Hronov w Czechach nasze warsztaty, zarządzane przez Sheltered Workshop Verpet s.r.o., nadal odgrywają znaczącą rolę w sektorze motoryzacyjnym. Dzięki dążeniu do doskonałości, czego przykładem jest nasz certyfikat ISO 9001, zapewniamy niezachwiane zaangażowanie w najwyższej jakości rozwiązania i usługi. Verpet szczyci się oferowaniem najlepszych cen w Europie, w szczególności za usługi świadczone przez naszych wykwalifikowanych pracowników, zachowując idealne połączenie jakości i przystępczości cenowej.

 5. CSJ EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w naszym butiku online CSJ Emballages! Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej opakowań spożywczych, a także środków czystości, przeznaczonych głównie dla firm z branży. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów po atrakcyjnych cenach, takich jak pudełka cukiernicze, na pizze, tacki na żywność do sprzedaży na wynos, a także spożywcze folie, folie aluminiowe i stretch. Ponadto, dysponujemy środkami higieny i sprzętem do czyszczenia Twoich pomieszczeń. Skontaktuj się z nami bez wahania, jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Nasz zespół z przyjemnoścą odpowie na każde Twoje pytanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KNÜPPEL VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Aktualnie GAI zatrudnia 200 osób. Personel uważamy za kapitał ludzki, nasze zasoby. Rekrutujemy go z uczelni i szkół zawodowych o najlepszej renomie. Inżynierowie, technicy, testerzy, monterzy. Jest to niewątpliwie samonapędzający się mechanizm, ponieważ inwestycja w zasoby ludzkie przekłada się na maszyny - zaprojektowane wewnętrznie, w oparciu o doskonały know-how, dzięki czemu maszyny GAI mogą być coraz lepsze z upływem lat.

 3. SARCA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  La Sarca z siedzibą w Soragnie zajmuje się pakowaniem próżniowym w technologii Cryovac, pakowaniem termoformowanym oraz w atmosferze ochronnej w folie i w torebki twardych oraz półtwardych serów Parmigiano Reggiano i Grana Padano. Organizacja transportu we Włoszech i za granicą wraz z załadunkiem kontenerów, drobnicą, montażem, magazynowaniem i platformami wysyłkowymi.

 4. LAUWERS EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LAUWERS EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach palety drewniane, palety kartonowe, skrzynki drewniane, i skrzynie do wielokrotnego użytku. Ma siedzibę w Hasnon, Francja.

 5. SEALA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEALA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Opakowania termoizolacyjne, Lamination, Opakowania spożywcze, Cardboard packing, opakowanie na kosmetyki, pakowanie produktów farmaceutycznych, opakowania aluminiowe dla branży elektronicznej, i opakowania pet. Ma siedzibę w La Couronne, Francja.

 1. FOURNIPAC

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma FOURNIPAC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Opakowania spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pakowanie - przedsiębiorstwa, produkty żywnościowe głęboko mrożone, i Kondycjonowanie wyrobów spożywczych. Ma siedzibę w Seilles, Belgia.

 2. ATELIER CAMBIER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ATELIER CAMBIER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania, nadawanie poczty, Pakowanie - przedsiębiorstwa, i Opakowania. Ma siedzibę w Jumet, Belgia.

 1. DISTRIPLAST

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DISTRIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Pudła z tworzyw sztucznych, Opakowania plastikowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Pudła z tworzyw sztucznych, i płyty z polipropylenu wnękowego. Ma siedzibę w Dunkerque Cedex 2, Francja.

 2. MPACK POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma MPACK POLAND SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Tubki giętkie na kremy kosmetyczne, tubki do pakowania, pojemniki na opakowania, tubki do pakowania, etykiety do opakowań, opakowania kosmetyków, i Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Karczew, Polska.

 3. LPVS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LPVS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, przeprowadzka, Folia bąbelkowa, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Saint-Étienne-Du-Rouvray, Francja.

 4. MEDIO AMBIENTE PACK S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MEDIO AMBIENTE PACK S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania zbiorcze, Papier śniadaniowy falisty, Opakowanie produktów spożywczych, pojemniki do lodówek, skrzynki spersonalizowane, pojemniki papierowe i kartonowe dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, i artykuły papierowe i kartonowe dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Xativa-Valencia, Hiszpania.

 5. PANGEA SERVICE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PANGEA SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach składanie na zlecenie i pakowanie, osłonięcie, zlecone pakowanie pod celofan, i logistyka. Ma siedzibę w Volvera, Włochy.

 6. EUSKOPACK S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUSKOPACK S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, opakowania, Pudełka tekturowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, tippers, i EGAVAN. Ma siedzibę w Derio-Bizkaia, Hiszpania.

 7. GENERAL PACK S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GENERAL PACK S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach zlecone pakowanie w torebki jednodawkowe, konfekcjonowanie na zlecenie, zlecone pakowanie i konfekcjonowanie oraz usługi wykrawania, zlecone pakowanie i konfekcjonowanie, zlecone pakowanie i konfekcjonowanie oraz usługi pokrywania plastikiem, i składanie na zlecenie i pakowanie. Ma siedzibę w Ciampino, Włochy.

 8. PACKESTEROL 2000 - IMBALLI IN POLISTIROLO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PACKESTEROL 2000 - IMBALLI IN POLISTIROLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, opakowania z polistyrenu, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania na ryby, opakowania do sprzętu elektrycznego gospodarstwa domowego, kontenery ze styropianu, opakowania, polistyren porowaty, i polistyren piankowy spiekany. Ma siedzibę w Sant'angelo Di Piove Di Sacco, Włochy.

 1. FA COMPANY INH. FERHAT ALKAN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FA COMPANY INH. FERHAT ALKAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. MAGO-PACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAGO-PACK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 3. NEOFOL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEOFOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania giętkie. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Pakowanie - przedsiębiorstwa, stand-up bags, koperty drukowane, Opakowania spożywcze, i Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Weinheim, Niemcy.

 4. SEMOULIN PACKAGING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SEMOULIN PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torby papierowe. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Surowce papiernicze, Papier - surowce, Papier - produkcja, Papier pakowy, worki z polipropylenu, torebki z papieru, paper packaging, i Environmentally-friendly packaging. Ma siedzibę w Thulin, Belgia.

 5. G.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G.N.C., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pudła z tworzyw sztucznych, pakowanie typu blister, stojak wystawowy, Pudełka tekturowe, opakowania, i Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Azzio, Włochy.

 6. C. O. R. CARTONAGEM UNIP. LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma C. O. R. CARTONAGEM UNIP. LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudełka tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania drewniane, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Kuferki na biżuterię, Opakowanie z papieru i kartonu, pudełko z kartonu, i pudełka do pakowania. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 7. TASK ITALY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TASK ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania, Packaging - opracowanie wyglądu i opakowania produktu, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pieczętowanie opakowań - maszyny, Maszyny do etykietowania, Maszyny do etykietowania, biurowe, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Wypełnianie i dopakowywanie towaru - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 8. INDUSTRIE- UND WERKSLOGISTIK O. GERSOMKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIE- UND WERKSLOGISTIK O. GERSOMKE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Ratekau, Niemcy.

 9. TRACIA INTERNATIONAL PACKAGING INH. CARMELINA TRACEA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRACIA INTERNATIONAL PACKAGING INH. CARMELINA TRACEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Marxzell, Niemcy.

 10. STALKO SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pakowanie - przedsiębiorstwa - Import eksport

Liczba wyników

2447 Przedsiębiorstwa